رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

من این سه تا مقاله رو می خواستم بی زحمت :

شناسايي كانون هاي جرم خيز شهري ، دكتر محسن كلانتري، مهدي توكلي

تحليل فضايي و پيشگيري از جرم با استفاده از سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي GIS ، مهرانگيز رضايي، عيسي برتاو، سيد عباس رجايي

شناسايي كانون هاي جرم خيز شهري با استفاده از مدل هاي آماري گرافيك مبنا و سامانه هاي اطلاعات جغرافيايي GIS : مورد مطالعه: سرقت در شهر زنجان ، دكتر محسن كلانتري،سميه قزلباش

اگه مقاله دیگه ای هم در مورد استفاده از پایگاه های داده های مکانی در تعیین نقاط جرم خیز هست ممنون می شم واسم بذارید ! :icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 567
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

من این سه تا مقاله رو می خواستم بی زحمت :

شناسايي كانون هاي جرم خيز شهري ، دكتر محسن كلانتري، مهدي توكلي

تحليل فضايي و پيشگيري از جرم با استفاده از سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي GIS ، مهرانگيز رضايي، عيسي برتاو، سيد عباس رجايي

شناسايي كانون هاي جرم خيز شهري با استفاده از مدل هاي آماري گرافيك مبنا و سامانه هاي اطلاعات جغرافيايي GIS : مورد مطالعه: سرقت در شهر زنجان ، دكتر محسن كلانتري،سميه قزلباش

اگه مقاله دیگه ای هم در مورد استفاده از پایگاه های داده های مکانی در تعیین نقاط جرم خیز هست ممنون می شم واسم بذارید ! :icon_redface:

به غیر از مقاله دوم، دوتای دیگه تو لینک زیر هستش:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خیلی از مقالات دیگه هم از دکتر کلانتری درباره این موضوع هست که تو این لینک داده شده می تونید دانلود کنید.

لینک به دیدگاه
سلام مقاله ای در مورد ابن خلدون واسه جامعه شناسی شهری میخوام

کتاب مقدمه ابن خلدون مطالب خیلی خوبی رو داره که دو جلدشو می تونید از لینکای زیر دانلود کنید:

این مقاله هم بد نیست:

اینم می تونید بخونید:

لینک به دیدگاه
سلام مقاله ای در رابطه با شهر موفق میخواستم.

درود

شهر موفق ؟ :w58: :ws52: از چه نظر موفق ؟! :ws3:

موضوعی که دنبالشین یه کم یه جوریه ، اگه بتونین بیشتر توضیح بدین راحت تر میشه کمکتون کرد :a030:

لینک به دیدگاه

سلام

منظورم یک شهر موفق (برتر)از لحاظ محیط زیست،حمل و نقل، فرهنگ و.....

این موضوع در رابطه با جامعه شناسی شهری ممنون میشم در صورت امکان کمکم کنید.

لینک به دیدگاه
سلام

منظورم یک شهر موفق (برتر)از لحاظ محیط زیست،حمل و نقل، فرهنگ و.....

این موضوع در رابطه با جامعه شناسی شهری ممنون میشم در صورت امکان کمکم کنید.

خیلی موضوع گنگیه. ولی امیدوارم مفید باشه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread56959.html

لینک به دیدگاه

سلام

به خاطره مقاله ممنون ، راستش وقتی دانلود کردم باز نکردش به هر حال دیگه لازم ندارمش ولی از شما هم به خاطر کمکتون ممنون

اگر امکان دارد مقاله ای در رابطه با زنان و اسکان بشر به من معرفی کنید در صورت امکان pdfباشد متشکرم

لینک به دیدگاه
سلام

به خاطره مقاله ممنون ، راستش وقتی دانلود کردم باز نکردش به هر حال دیگه لازم ندارمش ولی از شما هم به خاطر کمکتون ممنون

اگر امکان دارد مقاله ای در رابطه با زنان و اسکان بشر به من معرفی کنید در صورت امکان pdfباشد متشکرم

یادم رفت فونت رو هم در اختیارتون بذارم. بعضی از مقالاتی که گذاشته شده نیاز به این فونتا داره:

در اون مورد هم ایشالا فردا اگه گیر بیارم واستون میذارم تو همین تاپیک :a030:

لینک به دیدگاه
سلام

شرمنده فراموش کرده بودم. امیدوارم اینا مفید باشه:

لینک به دیدگاه

من مقاله راجع به یه نمونه طرح توسعه خارجی میخوام انگلیسی و فارسیشم باشه که عالیه:ws3:

خواهش میکنم کمک کنین بهم واقعا نیازمندممم..خواهش خواهش خواهش:4564:

لینک به دیدگاه
من مقاله راجع به یه نمونه طرح توسعه خارجی میخوام انگلیسی و فارسیشم باشه که عالیه:ws3:

خواهش میکنم کمک کنین بهم واقعا نیازمندممم..خواهش خواهش خواهش:4564:

یه سر به سایت زیر بزن. نمونه های خوبی داره :a030:

pps.org

لینک به دیدگاه
یه سر به سایت زیر بزن. نمونه های خوبی داره :a030:

pps.org

ممنون از کمکت ولی متاسفانه من زبانم در حدی خوب نیس که بتونم روان ترجمشون کنم و ببینم کدوم به درد کارم میخوره و البته چون تو امتحاناتیم وقت دیکشنری دست گرفتن و ترجمه کردن ندارم

سایت دیگه ای نیس؟که یه مقاله ی فارسی داشته باشه که بتونم با خیال راحت بخونمش و بفهمم داستانش چی بوده و حالا بعد میرم ترجمه میکنم البته اگه شما سطح زبانتون بالاس و وقت دارین اگه میشه بگین کدوم به کار من میاد:icon_pf (34):

یه نمونه طرح توسعه یه شهر خارجی میخوام که فرایند توسعه توش باشه حتما و اینکه مشکلاتش چی بوده چی کار کردن حالا چی شده..واقعا نیاز به کمک دارم

ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون از کمکت ولی متاسفانه من زبانم در حدی خوب نیس که بتونم روان ترجمشون کنم و ببینم کدوم به درد کارم میخوره و البته چون تو امتحاناتیم وقت دیکشنری دست گرفتن و ترجمه کردن ندارم

سایت دیگه ای نیس؟که یه مقاله ی فارسی داشته باشه که بتونم با خیال راحت بخونمش و بفهمم داستانش چی بوده و حالا بعد میرم ترجمه میکنم البته اگه شما سطح زبانتون بالاس و وقت دارین اگه میشه بگین کدوم به کار من میاد:icon_pf (34):

یه نمونه طرح توسعه یه شهر خارجی میخوام که فرایند توسعه توش باشه حتما و اینکه مشکلاتش چی بوده چی کار کردن حالا چی شده..واقعا نیاز به کمک دارم

اینطوری که سخت شد :ws52: فارسی الان چیزی به ذهنم نمیاد. یه کتاب برنامه توسعه راهبردی شهر ورشو هست ترجمه دکتر براتی شاید بدردت بخوره. pdf اش رو دارم. ولی حجمش خیلی کمه :ws3: 100 مگه حجمش. :icon_pf (34):

اینم گزارش تهیه طرح cds شهر شن یانگه که البته انگلیسیه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread105571.html

طرح توسعه استراتژی فضایی شهر لندن به زبون انگلیسی هم تو بخش طلایی انجمن هستش:

http://www.noandishaan.com/forums/thread84280.html

شرایط طلایی شدن هم تو لینک زیر گفته شده:

http://www.noandishaan.com/forums/thread80577.html

لینک به دیدگاه
اینطوری که سخت شد :ws52: فارسی الان چیزی به ذهنم نمیاد. یه کتاب برنامه توسعه راهبردی شهر ورشو هست ترجمه دکتر براتی شاید بدردت بخوره. pdf اش رو دارم. ولی حجمش خیلی کمه :ws3: 100 مگه حجمش. :icon_pf (34):

اینم گزارش تهیه طرح cds شهر شن یانگه که البته انگلیسیه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread105571.html

طرح توسعه استراتژی فضایی شهر لندن به زبون انگلیسی هم تو بخش طلایی انجمن هستش:

http://www.noandishaan.com/forums/thread84280.html

شرایط طلایی شدن هم تو لینک زیر گفته شده:

http://www.noandishaan.com/forums/thread80577.html

ممنون از لطفتون

سایتی میشناسین که ترجمه ی تخصصی رشته ی مارو انجام بده که متنو بدم ترجمه کنن؟خود نو اندیشان داره همچین تاپیکی واسه ترجمه ی تخصصی؟

لینک به دیدگاه
ممنون از لطفتون

سایتی میشناسین که ترجمه ی تخصصی رشته ی مارو انجام بده که متنو بدم ترجمه کنن؟خود نو اندیشان داره همچین تاپیکی واسه ترجمه ی تخصصی؟

نه متاسفانه، گروه ترجمه تخصصی نوندیشان هنوز به صورت رسمی شروع به کار نکرده :hanghead:

بجز گوگل ترنسلیت که ( بجای ترجمه ، فوش تحویل میده) بعید می دونم سایت دیگه ای باشه :ws52:

لینک به دیدگاه
نه متاسفانه، گروه ترجمه تخصصی نوندیشان هنوز به صورت رسمی شروع به کار نکرده :hanghead:

بجز گوگل ترنسلیت که ( بجای ترجمه ، فوش تحویل میده) بعید می دونم سایت دیگه ای باشه :ws52:

در مورد ترنس لیت خیلی موافقم هیچ کمکی نمیکنه..پس من چیکا کنم:sigh:

لینک به دیدگاه

اینجا رو ببینید

لینک به دیدگاه
اینجا رو ببینید

واقعا واقعا واقعا واقعا ممنونم..خیلی لطف کردین..واقعا مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...