رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 567
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام وقت بخیر.اگه درموردارتقاامنیت محیطی ازطریق طراحی محیطی(cpted) مقالات معتبربذاریدواقعاممنون میشم

امیدوارم به دردتون بخوره:a030:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

مقاله یا تحقیقی یا منابعی در مورد فضای سبز شهری و راههای اصولی اجرای اون و نقشش در شهرها،اگه میدونین راهنماییم کنید.ممنون

درود

این موارد شاید بتونن کمکتون کنن :

مقالات توسعه پایدار شهری و زيست محيطي

جایگاه شهرداری های در مدیریت محیط زیست شهری

ارتباط شهرسازی و محیط زیست

الگوهاي طراحي فضاي سبز در شهر دوستدار كودك

مطالبی در مورد فضای سبز

ضوابط تأمين فضاي سبز كنار اتوبانها و بزرگراهها و معابر درجه 1 و

مقالات فضای سبز شهری و طراحی آن

تاثير و نقش درختان در منظر شهري

لزوم نگرشي تازه به فرم پارك و فضاي سبز شهري

مشخصات فضای سبز شهری

تحليلی بر ابعاد اجتماعی و روانشناختی فضاهای سبز در شهرها (با رويکرد مديريت شهری)

به تالار مهندسی فضای سبز هم سر بزنید :

http://www.noandishaan.com/forums/forum725.html

لینک به دیدگاه

سلام راجع به منطقه 22 و نقشه مسیر دقیق بزرگراه همت کرج البته نقشه مهندسی منظورمه اگر به من کمکی بنمایید خیلی ممنون خواهم شد ضمنا بنده تازه وارد میباشم کارم کافی شاب .... و /// دوستار همه عزیزان میباشم باز هم تشکر

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

بی زحمت این مقاله ها رو می خواستم :

2 تای اول واسه جستارهای شهرسازیه شماره 37 و 38 :

باز آفرینی ارزش های کالبدی - عملکردی خیابان مولوی تهران ، محمد مهدی محمودی ، عرفانه توافقی جهرمی

نقش اثاثه شهری در کیفیت محیط شهری

معیارهای سرزندگی فضای شهری ( بخشی از خیابان ولیعصر تهران ) ، سارا دادپور ، فصلنامه آبادی

تعیین نقش حکمروایی شهری در کیفیت زندگی شهرهای جهانی ، ملیحه علی قلعه باباخانی

به کارگیری سیستم کیفیت زندگی راهکاری جهت بهبود کیفیت زندگی شهری

دوچرخه شهری و نقش آن در کیفیت زندگی ، مسعود داوری نژاد مقدم ، محمد رضا مبهوت

کیفیت زندگی در برنامه های عمرانی و توسعه ایران

موضوع پایان نامه من طراحی محور با رویکرد ارتقا کیفیت زندگیه ! اگه مقاله ی دیگه ای تو این زمینه بود ممنون میشم برام بذارین ! :icon_redface:

لینک به دیدگاه
بی زحمت این مقاله ها رو می خواستم :

2 تای اول واسه جستارهای شهرسازیه شماره 37 و 38 :

باز آفرینی ارزش های کالبدی - عملکردی خیابان مولوی تهران ، محمد مهدی محمودی ، عرفانه توافقی جهرمی

نقش اثاثه شهری در کیفیت محیط شهری

معیارهای سرزندگی فضای شهری ( بخشی از خیابان ولیعصر تهران ) ، سارا دادپور ، فصلنامه آبادی

تعیین نقش حکمروایی شهری در کیفیت زندگی شهرهای جهانی ، ملیحه علی قلعه باباخانی

به کارگیری سیستم کیفیت زندگی راهکاری جهت بهبود کیفیت زندگی شهری

موضوع پایان نامه من طراحی محور با رویکرد ارتقا کیفیت زندگیه ! اگه مقاله ی دیگه ای تو این زمینه بود ممنون میشم برام بذارین ! :icon_redface:

معیارهای سرزندگی فضای شهری ( بخشی از خیابان ولیعصر تهران ) ، سارا دادپور ، البته از فصلنامه آبادی نیست و تو کنفرانس مدیریت و برنامه ریزی بوده. مثل اینکه هم تو فصلنامه آبادی بوده هم تو جستارهای شهرسازی هم تو اون کنفرانس. همه با این عنوان و توسط خانم دادپور

دانلود مقاله

دانلود مقاله

دانلود مقاله

لینک به دیدگاه
معیارهای سرزندگی فضای شهری ( بخشی از خیابان ولیعصر تهران ) ، سارا دادپور ، البته از فصلنامه آبادی نیست و تو کنفرانس مدیریت و برنامه ریزی بوده. مثل اینکه هم تو فصلنامه آبادی بوده هم تو جستارهای شهرسازی هم تو اون کنفرانس. همه با این عنوان و توسط خانم دادپور

جالبه واقعا ... یه مقاله تو سه جا .... دوتاشو چک کردم چکیده هاش که تغییری نداشت دیگه نمی دونم تو متن اصلی تغیییری داره یا نه ... دوستان اگر دسترسی دارن یه بررسی بکنن ....

لینک به دیدگاه
جالبه واقعا ... یه مقاله تو سه جا .... دوتاشو چک کردم چکیده هاش که تغییری نداشت دیگه نمی دونم تو متن اصلی تغیییری داره یا نه ... دوستان اگر دسترسی دارن یه بررسی بکنن ....

البته من خودم تو آبادی ندیدمش :ws52:

جستارهای شهرسازی هم چون حالا علمی پژوهشی و حتی علمی ترویجی هم نیست، احتمال داره توش ذکر کرده باشه که این مقاله تو کنفرانس ..... ارائه شده. باید متن اصلیشو دید تو اونجا هم :ws38:

لینک به دیدگاه
سلام

4تا مقاله راجع به حمل و نقل و طراحی شبکه های شهری می خوام ممنون می شم کمکم کنید

:icon_gol:

درود

قبل از درخواست دادن مباحث داخل تالار رو مشاهده کنید ، بعد اگر چیزی دستگیرتون نشد اینجا درخواستتون رو بنویسید !

فقط کافی بود یه سر به بخش های زیر بزنید:

مقالات برنامه ریزی مسکن و حمل و نقل شهری

حمل و نقل و ترافیک

طراحی شبکه های حمل و نقل شهری

مبانی مهندسی حمل و نقل شهری

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستای گلم

مهندس های عزیز من مجموعه مقالات دانشگاه هنرهای زیبا رو میخوام

برا مرحله دوم ارشد برنامه ریزی

میگن اونا خیلی به درد میخوره

لینک به دیدگاه

من مقالاتی در زمینه جنگلداری شهری(Urban Forestry) و اکولوژی سیمای سرزمین(Landscape Ecology ) میخواسنم:ws38: اگه از ساینس دایرکت یا اشپرینگر باشه که عالی میشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
من مقالاتی در زمینه جنگلداری شهری(Urban Forestry) و اکولوژی سیمای سرزمین(Landscape Ecology ) میخواسنم:ws38: اگه از ساینس دایرکت یا اشپرینگر باشه که عالی میشه:icon_gol:

شما که سایت ها رو که بلدی ... موضوعات رو هم که بلدی ... لینک مقالات مورد نظرتونو بزارید اینجا درخواست و دانلود مقالات علمی رایگان دوستان واستون از هر سایتی باشه اوکی میکنن :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستای گلم

مهندس های عزیز من مجموعه مقالات دانشگاه هنرهای زیبا رو میخوام

برا مرحله دوم ارشد برنامه ریزی

میگن اونا خیلی به درد میخوره

درود

مجددا تاکید میکنم: قبل از درخواست دادن مباحث داخل تالار رو مشاهده کنید ، بعد اگر چیزی دستگیرتون نشد اینجا درخواستتون رو بنویسید !

مقالات شهرسازی نشریه هنرهای زیبای دانشگاه تهران

لینک به دیدگاه
درود

مجددا تاکید میکنم: قبل از درخواست دادن مباحث داخل تالار رو مشاهده کنید ، بعد اگر چیزی دستگیرتون نشد اینجا درخواستتون رو بنویسید !

مقالات شهرسازی نشریه هنرهای زیبای دانشگاه تهران

مرسی عزیزم

لینک به دیدگاه

عزیزم نمیشه اینارو دانلود کرد

شایدم من نمیتونم

ارور میده

مشکلی ندارن عزیزم ، من چن تاشون رو تست کردم، همشون لینک مستقیمن و راحت دانلود میشن :ws38:

اگه دانلود منیجر داری، روی هرکدوم از لینکا کلیک راست کن و Copy Link Location رو بزن بعد برو با دانلود منیجر دانلودشون کن :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...