رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نقشه، پروژه و انواع مقالات شهرسازی را در این تاپیک درخواست دهید تا در صورت امکان برایتان تهیه کرده و در انجمن ارائه دهیم.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • پاسخ 567
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین کتاب تو این زمینه به نظرم مبانی نظری و فرآیند طراحی شهری دکتر پاکزاد هستش.

کتاب تئوری شکل شهر کوین لینچ ترجمه سید حسین بحرینی هم میتونه بهت کمک کنه. سیمای شهر لینچ ترجمه دکتر منوچهر مزینی هم یکی دیگه از کتابای خوب تو این زمینه هستش.

ولی بهترینش همون کتاب پاکزاده.

تو انجمن هم یه سری مقالات در این مورد هست. تو بخش طراحی شهری و مقالات شهرسازی و مقالات شهرسازی نشریه هنرهای زیبای دانشگاه تهران

حالا بازم میگردم اگه چیزی گیر آوردم بهت معرفی میکنم.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
نقشه، پروژه و انواع مقالات شهرسازی را در این تاپیک درخواست دهید تا در صورت امکان برایتان تهیه کرده و در انجمن ارائه دهیم.

من دو مقاله زیر رو نیاز دارم میشه اونهارو هم اگه مقدوره تو سایت قرار بدین

مقاله جایگاه شاخص های مسکن در فرآیند برنامه ریزی مسکن، دکتر محمد مهدی عزیزی، نشریه هنرهای زیبا، شماره 17، بهار 1383

مقاله طراحی شهری پایدار در شهرهای حاشیه کویر، دکتر کوروش گلکار، نشریه هنرهای زیبا، شماره 8

لینک به دیدگاه

مقاله جایگاه شاخص های مسکن در فرآیند برنامه ریزی مسکن تو تاپیک

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
هستش.

مقاله شماره 36 تو این تاپیک هستش.

نشریه شماره 8 رو متأسفانه نگرفتم. اگر تونستم واست گیر میارم میذارم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام بچه ها

از كمكتون واسه مقاله ها خيلي ممنونم .

من يك مقاله زبان اصلي(انگليسي) در مورد شهر ها و يا فضاهاي شهري تو قرون وسطي مي خوام كه ترجمه كنم.

اگه دارين ممنون مي شم .

لینک به دیدگاه

یکی از پروژه های گذاشته شده تو انجمن درباره سن مارکو هستش که از فضاهای شهری قرون وسطی هستش. از تاپیک زیر میتونید دانلود کنید:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=352

این پروژه هم به زبون انگلیسی هستش هم فارسی اما بهتره به خاطر زحمتی که تهیه کنندگان اون پروژه کشیدن از یه مقاله دیگه استفاده کنید. من هم میگردم و سعی میکنم واستون مقالات انگلیسی در مورد شهرها و فضاهای شهری قرون وسطی گیر بیارم.

لینک به دیدگاه

یکی دوتا مقاله انگلیسی گیر آوردم نخوندم چیه شاید بدردت بخوره.

بروژ هم سالمترین شهر باقی مونده از دوران قرون وسطی هستش که می تونی تو سایت ویکی پدیا یه اطلاعات و عکس های مختلفش رو ببینی:

همین که درباره فضاهای شهری قرون وسطی سرچ میکردم یه سایت جالب دیدم که گفتم بذار واسه شما هم بذارم ببینید. تو این سایت بعضی فضاهای شهری رو میتونید با گردش 360 درجه ای ببینید. پیشنهاد میکنم یه سری بهش بزنید. البته از طریق اینترنت دانشگاه برین توش راحت تره چون با اینترنت های خونگی حتی adsl هم یه کمی طول میکشه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام .من یه مقاله راجع به مسکن گروههای کم درآمد به خصوص مسکن اجتماعی و مسکن حمایتی نیاز دارم که تاریخچه و همین طور مشکلاتش رو توی کشور بررسی کرده باشه.ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه:ws21:

سلام ، اینجا یکی هست قرار شد محمد بقیشم بزاره ./

لینک به دیدگاه
سلام .من یه مقاله راجع به مسکن گروههای کم درآمد به خصوص مسکن اجتماعی و مسکن حمایتی نیاز دارم که تاریخچه و همین طور مشکلاتش رو توی کشور بررسی کرده باشه.ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه:ws21:

سلام زهرا جان. من يه قسمت از كار برنامه ريزي مسكنم رو برات گذاشتم ( مال محمد هم هستا ) اميدوارم به دردت بخوره

اين هم لينك دانلود

پسوردhttp://www.noandishaan.com[url=http://www.noandishaan.com][/url]

لینک به دیدگاه

ابوذر من بخش سوم رو تو تاپیکی که مرتضی گفت گذاشته بودم. الان تو کدوم بخش رو گذاشتی؟

در ضمن پروژه رو به صورت کامل وقت نکردم آپلود کنم. متأسفانه حجم فایل هایی که باید آپلود بشه زیاده. همه فایل های قدیمی رو دوباره دارم آپلود میکنم. الان تا نصفش پیش رفتم. ایشالا تا آخر این هفته تموم میشه. اون پروژه هم میذارم. یه هفته نبودم نتونستم کاری کنم شرمنده.

حالا امیدوارم همینایی که گذاشته شده کار زهرا خانومو راه بندازه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سپیده خانوم واسه درخواست مقالات یه تاپیک گذاشتیم. عنوان این تاپیک بر خلاف قوانین انجمن هستش:

طبق ماده 3 قانون ارسال تاپیک:

3- کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و درخواست های خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، چطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد. راهنمايي در اين زمينه :‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.

اما حالا چون هنوز زیاد آشنایی ندارید عیبی نداره. درخواست شما رو بچه های معماری بهتر میتونن جواب بدن. اما حالا من هم اگه بتونم مطلبی رو واستون گیر میارم.

لینک به دیدگاه

معذرت می خوام نمی دونستم :ws44:

الان فقط به تاریخ معماری شیراز نیاز دارم اونم حداقل 20 صفحه با اینکه این شهر خیلی معماری قدیمی داره ولی چیز درست حسابی نمی تونم براش گیر بیارم :ws4::w150:

لینک به دیدگاه

برای درس جغرافیای شهری باید یه مقاله تحویل بدم در مورد gps یا gis هر چی بیشتر بتونم براش مطلب جمع کنم بهتر مثلا اینجا یه مقاله دیدم در مورد gis بود که اقا محمد گذاشته بود یه چیزی مثل اون بتونم برای gps پیدا کنم خیلی بهم کمک میکنه نمی دونم دیگه چجوری بگم چی میخوام من خودم ترم اولی ام نمیدونم برای یه مقاله خوب که استادشم حسابی سخت گیره دقیقا چقدر اطلاعات لازمه

لینک به دیدگاه

خوب واسه GPS من یه وبلاگ بهت معرفی میکنم که فقط در مورد GPS هستش که فکر کنم بدردت بخوره:

از آشنایی با GPS گرفته تا کاربردش و رابطش با google earth و انواعش و ... توضیح داده.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

تو قسمت مقالات شهرسازی و مدیریت شهری مطالب زیادی در مورد مدیریت شهری هستش.

امیدوارم مطلب مورد نظرتون رو پیدا کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...