رفتن به مطلب

راه اندازی سایت دوستیابی "حافظون" برای ازدواج موقت

Neutron

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 107
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خبرگزاری فارس ضمن ارج نهادن به این روحیه ی ایثارو فداکاری، از دختران و خواهران سایر مسئولین نظام نیز درخواست دارد از این رویه تبعیت کنند که هم اجر دنیوی دارد و هم اخروی.

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

ا

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

سلام

میدونم تاپیک بسیار قدیمی هست اما اصل موضوع سر جاشه و سایت حافظون هنوز هست و این تاپیک هم تو صفحه اول گوگله تو سرچ پیرامون اسم سایت و عزیزان حرفایی زدن که خب منم لازم دیدم نکاتی اضاف کنم.

نکته اول اینکه بالای هشتاد درصد از مراجع عقد دختر باکره بدون اذن پدر یا در صورت نبودش پدر جد رو حرام میدونن و حتی دختری که از راه غیر شرعی بکارت رو از دست داده هم بدون اذن حرام میدونن.

دوم اینکه بعضیا از روی افراط و ضمیر ناخوداگاه نظر دادن چون شاید با مواردی تو نظام مشکل دارن،البته من با اصل نظام مشکل ندارم وگرنه خودمم با بسیاری از مسایلی که اتفاق می افته مشکل دارم.

نکته سوم اینکه دخترا خانومای محترم بنابر شرایطی که دارن طبیعیه اکثرا نظر مخالف بدن، اما این مرده که برای زن گرفتن باید درامد مالی داشته باشه، سربازی بره و تو اسلام باید مهریه بده و مثلا ماشین داشته باشه و غیره پس هر موقع این شرایط واسه پسر نبود من بهتون قول میدم حداقل پنجاه درصد مسایل اخلاقی حل میشه و اکثر پسرها سراغ این مسایل چه مشروع چه غیرش نمیره.

چهارم اینکه ازدواج و مسایل اخلاقی کشورای اسلامی با غرب رو نمیشه مقایسه کرد چون تو غرب مهریه و خواستگاری وجود نداره و روابط ج.ن.س،ی هم خیلی ازاد تره.

پنجم اینکه صیغه کلاه شرعی باشه یا نه یه راهه که اگر درست اجرا بشه مفیده چون به هرحال فسادش خیلی کمتره از روابط نامشروع و در ضمن جالبه بدونید زنی که صیغه بشه چه یک ساعت چه یک ماه باید بعد طلاق حداقل 45 روز عده نگه داره یعنی عقد نکنه و این یه نکته بسیار مهم برای جلوگیری از بی بند و باریه.

ششم بعضیا گفتن این سایت کار رو برای بعضی فرصت طلبا راحت کرده،طوری این حرفو میزنید انگار مثلا الان کار براشون سخته!!!!والا الان روابط نامشروع اونقدر راحته که نباید این حرفارو بزنید.

نکته هفتم اینکه تو رابطه لذت دختر خیلی بیشتر از پسره و خیلی راحت تر میتونه ازدواج کنه به دلیل عدم وجود شرایطی که تو نکته سوم برا پسرا وجود داره پس اقایون و خانومای محترم اینارو در نظر داشته باشن.

هشتم اینکه شرمنده رک میگم اما همه اطلاع داریم که امار بازدید سایت های پ.و.رن و تماشای این فیلم و عکس ها تو ایران به شدت بالاست و خب جوون مملکت با نگاه و فکر کردن به این موارد داخلش و ذهنش پر میشه و متاسفانه همش باید سرکوب کنه یا خود ار.ضا.یی چون ازدواج به خاطر تفکرات و عقاید مردم سخته و موارد ج،ن،س،ی به خاطر وجود دین عالی اسلام گناهه و باعث حس گناه و وجدان درد میشه پس ادامه تماشای این فیلم ها باعث مشکلات روانی و اجتماعی زیادی میشه پس باید به فکر راه حل منطقی بود.

در اخر اینکه من تا حالا ازدواج موقت نداشتم که طرفداری از جانب خاصی کنم حرفام کلی بود و نظرات شخصیم، نظر همه محترمه. با احترام به همه

لینک به دیدگاه
در پاسخ باید گفت تنها ابزاری است برای پول در آووردن صاحب سایت و بس!:banel_smiley_4:

اینم هست و خب قیمتاش خیلی نجومیه،به عضویت ویژه کار ندارم چون فرض میکتم به قول مدیرش هرکسی نباید بتونه پیام شخصی و موبایلی بده فقط کسانی که واقعا قصد ازدواج موقت دارن اما بسته پیامک ده تایی میده 2900 تومان یعنی هر پیامک 290 تومان در حالی که واسه مدیرش در میاد هر پیامک حداکثر بیست تومن این یعنی 1400% سود تو هر یه دونه پیامک :ws52:

البته منم اینطوری با سایت زدن و کسب درامد زیاد قبول ندارم چون احتمال فسادم بالا میره. به نظرم حالت بهینه تر اینه که مثلا وزارت جوانان تو هر شهر مکان هایی برای ساماندهی ابن موارد احداث می کرد بعد خانوم های مطلقه و موارد از این دست و اقایونی که مشکل داشتن کاملا خصوصی ثبت نام میکردن و بعد اشنا کردن طرفین همونجا فقط ثبت دفتری یا سیستمی میکردن ازدواج موقت و مهریه رو و اطلاعات کاملا خصوصی میموند و مثلا بعد شش ماه اطلاعات از رده خارج میشد طوری که هیچکس جز دادگاه برای در نرفتن مرد یا زن از زیر مسیولیت فرزند دار شدن خواسته یا ناخواسته فقط میتونست دسترسی پیدا کنه...:ws38:

خلاصه من دیگه حرفی ندارم :ws3:

لینک به دیدگاه
اینم هست و خب قیمتاش خیلی نجومیه،به عضویت ویژه کار ندارم چون فرض میکتم به قول مدیرش هرکسی نباید بتونه پیام شخصی و موبایلی بده فقط کسانی که واقعا قصد ازدواج موقت دارن اما بسته پیامک ده تایی میده 2900 تومان یعنی هر پیامک 290 تومان در حالی که واسه مدیرش در میاد هر پیامک حداکثر بیست تومن این یعنی 1400% سود تو هر یه دونه پیامک :ws52:

البته منم اینطوری با سایت زدن و کسب درامد زیاد قبول ندارم چون احتمال فسادم بالا میره. به نظرم حالت بهینه تر اینه که مثلا وزارت جوانان تو هر شهر مکان هایی برای ساماندهی ابن موارد احداث می کرد بعد خانوم های مطلقه و موارد از این دست و اقایونی که مشکل داشتن کاملا خصوصی ثبت نام میکردن و بعد اشنا کردن طرفین همونجا فقط ثبت دفتری یا سیستمی میکردن ازدواج موقت و مهریه رو و اطلاعات کاملا خصوصی میموند و مثلا بعد شش ماه اطلاعات از رده خارج میشد طوری که هیچکس جز دادگاه برای در نرفتن مرد یا زن از زیر مسیولیت فرزند دار شدن خواسته یا ناخواسته فقط میتونست دسترسی پیدا کنه...:ws38:

خلاصه من دیگه حرفی ندارم :ws3:

ماشالا شما فکر همه جاشو کردی:ws3:

لینک به دیدگاه

دوستان با تشکر زدین ترکوندین سایتشو،چه زود هیتلر کردنش :ws28:

با چه روشی ریپورت کردین اینقدر سریع عمل کردن؟ یه دوست دارم از دست ساماندهی و اینا شاکیه میگه یه سایت مزخرفو ریپورت کردم بعد چند روز دیدم رسیدگی نمیکنن و سایته هنوز بازه، من موندم شما چطوری ریپورت کردین به این زودی هیتلر شد!! نکنه آشنا دارین تو هیتلرینگ؟ شایدم سرعتشون بالا رفته!!!

خلاصه از این به بعد سایت مشکل دار بود به دوستم میگم بیاد اینجا کارش سریع تر راه میفته :ws28:

این پاراگراف قبلی شوخی بود صرفا جهت خنده:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...