رفتن به مطلب

راه اندازی سایت دوستیابی "حافظون" برای ازدواج موقت

Neutron

ارسال های توصیه شده

من احساس میکنم دوستان به علت بغضی دیرینه که به برخی مسائل دارند و محدودیت های تحمیلی، تنها نکات منفی این قضیه رو دیدند.

اما همیشه نباید قسمت خالی لیوان رو دید.

شاید این امر را بتوان قدمی (در چارچوب شرعی و قانونی از نظر نظام حاکم) در جهت آزادی میان دختر و پسر دانست.

من یادم میاد دهه ی هفتاد خانوم هایی که مقداری از موهای خودشون رو بیرون میگذاشتند با رفتار قهرآمیزی از سوی مراجع انتظامی مواجه می شدند اما کم کم این امر به امری عادی تبدیل شد و حتی صدا وسیما (با رویه ی سانسور) الان خانومهای تیپ مختلف رو پخش میکند.

یا مثلا به فیلمهای سینمایی که موهای خانوما بیرون باشد الان دیگر مجوز پخش میدهند.

نظر شما چیه؟

آیا این امر میتونه یه قدم مثبت باشه؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 107
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من احساس میکنم دوستان به علت بغضی دیرینه که به برخی مسائل دارند و محدودیت های تحمیلی، تنها نکات منفی این قضیه رو دیدند.

اما همیشه نباید قسمت خالی لیوان رو دید.

شاید این امر را بتوان قدمی (در چارچوب شرعی و قانونی از نظر نظام حاکم) در جهت آزادی میان دختر و پسر دانست.

من یادم میاد دهه ی هفتاد خانوم هایی که مقداری از موهای خودشون رو بیرون میگذاشتند با رفتار قهرآمیزی از سوی مراجع انتظامی مواجه می شدند اما کم کم این امر به امری عادی تبدیل شد و حتی صدا وسیما (با رویه ی سانسور) الان خانومهای تیپ مختلف رو پخش میکند.

یا مثلا به فیلمهای سینمایی که موهای خانوما بیرون باشد الان دیگر مجوز پخش میدهند.

نظر شما چیه؟

آیا این امر میتونه یه قدم مثبت باشه؟

ببین جیمی..چه دولت فخیمه بخواد چه نخوا این اتفاقات میافته..ما دوران گذاریم...سال 2011..الان مشکلات مردم جهان س ک س نیس..ما توی این مسأله گیر کردیم به هر حال باید حل شه..

الان نسل بعد از ما اصلا در قالب رفتارهایی که برای ما تغریف شده است نمیگنجه...از هر نظری نسل جدید باهوش تر و ازاد تره..این ذات زمانه...دهه 70 مردمش برای اون زمان بود..الان مردم سال 1390 نه 1370..20 سال گذشته تحت هیچ شررایطی نمیشه اون آدمها رو با این آدمها مفایسه کرد!

لینک به دیدگاه
ببین جیمی..چه دولت فخیمه بخواد چه نخوا این اتفاقات میافته..ما دوران گذاریم...سال 2011..الان مشکلات مردم جهان س ک س نیس..ما توی این مسأله گیر کردیم به هر حال باید حل شه..

الان نسل بعد از ما اصلا در قالب رفتارهایی که برای ما تغریف شده است نمیگنجه...از هر نظری نسل جدید باهوش تر و ازاد تره..این ذات زمانه...دهه 70 مردمش برای اون زمان بود..الان مردم سال 1390 نه 1370..20 سال گذشته تحت هیچ شررایطی نمیشه اون آدمها رو با این آدمها مفایسه کرد!

معلومه که انسان های اون زمان رو نمیشه با الان مقایسه کرد.

من روی بعد رویه ای قضیه صحبت دارم نه بعد ماهوی!

لینک به دیدگاه
حرفت و توی شرایطی قبول دارم که بقیه اخلافیات و روحیاتمون به هم بیاد...اولیش اینکه مثلا اقایون نیان بگن نه نه نه ما اگه دختر قبل از ازدواج پسری و بوس کرده باشه دیگه باهاش ازدواج نمیکنیم..!!

بابا همه چیزمون باید به هم بیاد آخه!!!4 تا سایت که عکس س ک س باشه نمیزارن ببینیم حالا یکاره بلند شدن میگن بسم الله هرکی مشکل داره بیاد!!!نمیشه که!!!!

من میگم موضعشون با خودشون معلوم نیس...البته کا دوران گذر از سنت یه مدرنیته رو داریم طی میکنیم شاید بدتر از اینها هم برامون اتفاق بیفته!!!

البته این سایته بیشترش پول در آریه...طرف تا دم اتاق خوابم میاد ببینه تا کجا میتونه پول بگیره...

منم رفتم تو فکرش مجله اش و بزنم!!!خوب پولی توشه خداییی!!!!:دی

من کاری به عملکرد این سایت ندارم . این سایتم اولین نیست که این کارو میکنه چون اسمش عربیه تو چشم زده . وگرنه یه سایت دیگه هم هست به نام ایران زندگی که عضویت در اون هم به صورت ویژه پولیه و خیلی هم گسترده تر از این سایته ......... ولی در کل من قصد طرفداری یا کوبیدنشو ندارم ...

من گفتم باید شرایطی به وجود بیاد که کسانی که امکان ازدواجو ندارن . بتونن محترمانه یه روشی رو داشته باشن .

ببین من واقعیت جامعه رو میگم . من یه دوستی دارم که اصلا به صیغه معتقد نیست. اما با روش مخ زنی با 7-8 تا زن طلاق گرفته یا مجرد در ارتباطه تنگاتنگه . من که در جریان مخ زنی هاش هم هستم . روش هاش خیلی باعث تحقیر شدن زن هست..... من میگم روشهای محترمانه بهتره .

در مورد اینکه کسی اجازه نمی ده عکس س ک س ببینی !!! بیا من ***** شکن میدم برو ببین !!!

اما هیچ سودی برات نداره و فقط عمل اعتیاد آمیزیه که روحتو خراب میکنه...

در مورد اینکه تو جامعه ی ما پسر ها نمی پسندند که دختری قبل از ازدواج یه نفر و بوسیده باشه . فکر نمی کنم اینطور باشه

پسرهایی که قبلا کسی رو نبوسیدن دوست ندارن همسرشونم کسی رو بوسیده باشه .

و همچنین پسرهایی که کسی رو بوسیدن حتما باید بتونن تحمل کنن که همسرشونم کسی رو بوسیده باشه

(توضیح : منظور از کسی دوست پسر یا دوست دختر می باشد)

لینک به دیدگاه

خواستم یک چیزی بگم دیدم این خانه از پایبست ویران است.

گفتم عهد خودم را مبنی بر بحث نکردن با سینه چاکان ولایت نشکنم بهتره......

لینک به دیدگاه

خواستم یک چیزی بگم دیدم این خانه از پایبست ویران است.

گفتم عهد خودم را مبنی بر بحث نکردن با سینه چاکان ولایت نشکنم بهتره......

اسی توام؟ :icon_razz:

لینک به دیدگاه
..الان مشکلات مردم جهان س ک س نیس..ما توی این مسأله گیر کردیم به هر حال باید حل شه..

الان !

مطمئنا یکی از مشکلات اساسی مردم جهان . س ک س ه....

باورنکردنیه درآمدی که سازندگان فیلم ها و کلیپ های پرنو بدست میارن .

شبکه یا سایت money talk برای در آوردن لباس زیر یک خانوم در خیابان 500 دلار پول میده . می دونی این پول از کجا میاد ؟؟

از فروش همون کلیپ از در آوردن لباس اون خانوم در خیابان . که مطمئنا درآمدش چندین برابره 500 دلاره

این کلیپ ها رو مردم ایران نمی خرن !!

این نشون میده علی رغم آزادی کامل در غرب . مردم هنوز علافه مند هستن تا اندام عریان یک زن جدید رو ببینن و بابتش پول بدن

و در آخر... من نمی دونم چند کلمه در مورد فانتزی س ک س و کارهای عجیب و غریب س ک س ی در فرهنگ لغات انگلیسی در همین دهه اخیر به وجود اومده.

که اگر این کلمات رو مرور کنیم . به این نکته می رسیم که هنوز هم س ک س یکی از مشکلات اساسی مردم جهانه

لینک به دیدگاه

یک سایت دیگه هم هست ادرسش رو برات میزارم.... الان یادم نیست

سایت گوهردشتم هست ...........مجوز داره یک سری بزنین به اونم .!

لینک به دیدگاه
لطفا اسم فیس بوک رو با این مقایسه بی ربط خراب نکنید:banel_smiley_4:

فیس بوک در ابتدا با هدف آشنا کردن دخترها و پسرهای یه کالج تو امریکا برای پارتی های شبانه راه افتاد بعد این شکلی شد.

ر. ک به فیلم Social network از دیوید فینچر.

لینک به دیدگاه

خيلي واسم جالب بود...بحث جنبه ي مثبت...خوب هرچيزي ممكن جنيه ي مثبتي داشته باشه اما جنيه مثبت به چه قيمتي؟به قيمت راه صاف كردن براي خيلي از فرصت طلب ها؟راه واسه اينكار زياده به اسم هاي مختلف اين فقط علنيش كرده همين و اينكه حالا كسي كه بخواد كارشو بكنه چه با مخ زني چه با گفتن چند كلمه فرقي نداره مهم باطنه كه هركسي خودشو بهتر ميشناسه اين فقط وجدان خيليا رو اروم ميكنه كه راحت تر به كارشون برسن وگرنه آسيب هاش هيچ فرقي با حالت عادي نداره....فعلا تو تعجبم!!!

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

یه چیزی!

دختر باکره که بدون اذن پدر نمیتونه عقد موقت کنه یا همون صیغه کسی بشه! میتونه؟

یه سوال دیگه اینکه: مهریه رو اینترنتی پرداخت میکنن؟ :ws3:

لینک به دیدگاه

توی تمام رساله ها نوشته شده دختربدون اذن پدر میتونه ازدواج کنه

و زن مطلقه باید به اذن پدر یا جد پدری دوباره ازدواج کنه.......

ولی این قانون برعکس اجرا میشه

لینک به دیدگاه
توی تمام رساله ها نوشته شده دختربدون اذن پدر میتونه ازدواج کنه

و زن مطلقه باید به اذن پدر یا جد پدری دوباره ازدواج کنه.......

ولی این قانون برعکس اجرا میشه

چی؟!

مثلا کدوم رساله اینو نوشته؟

لینک به دیدگاه
چی؟!

مثلا کدوم رساله اینو نوشته؟

مکارم شیرازی - امام خمینی- ....

یه بار برای کسی سؤال بود توی هرچی رساله بود نگاه کردیم همشون همینو نوشته بودند

ماهم تعجب کردیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...