رفتن به مطلب

چجوری خودکشی میکنین؟؟؟!

Atre Baroon

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 193
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره... کلا خودکشی بده... آمپول بده... ولش کنید... :w16:

:w58::w58::w58::w58:

اینارو من دارم شوخی میکنم ها...

Baraye alan ke nagoftam.yek vaghti moshkeli barayet pish miad.oon zaman be dardam mikhore.masalan agar dafe ghabl in elm ra dashtam.alan morde boodam.rahate rahat

لینک به دیدگاه
baraye alan ke nagoftam.yek vaghti moshkeli barayet pish miad.oon zaman be dardam mikhore.masalan agar dafe ghabl in elm ra dashtam.alan morde boodam.rahate rahat

خوب منم دقیقا برای همین میگم عزیز دل...

میترسم خودتو بکشی خوب...

ولی خوب آره... صد در صده... فقط باید از سرنگ بزرگ استفاده بشه و در ضمن میزان هوا باید بیشتر از 5 میلی لیتر باشه... باعث ایجاد یک حباب هوا توی رگ میشه که باعث ایست قلبی و مرگ میشه دیگه...

لینک به دیدگاه
lotfan bishtar dar morede ampoole hava tozih bedid.zaribe margesh chand darsad hast?

اینا همش شوخیه...یه وقت اینکارو نکنیا

در مراسم تودیع پدر پابلو، کشیشی که ۳۰ سال در کلیسای شهر کوچکی خدمت کرده و بازنشسته شده بود، از یکی‌ از سیاستمداران اهل محل برای سخنرانی دعوت شده بود.

در روز موعود، مهمان سیاستمدار تاخیر داشت و بنابرین کشیش تصمیم گرفت کمی‌ برای مستمعین صحبت کند.

پشت میکروفن قرار گرفته و گفت: ۳۰ سال قبل وارد این شهر شدم.

انگار همین دیروز بود.

راستش را بخواهید، اولین کسی‌ که برای اعتراف وارد کلیسا شد، مرا به وحشت انداخت.

به دزدی هایش، باج گیری، رشوه خواری، هوس رانی‌، زنا با محارم و هر گناه دیگری که تصور کنید اعتراف کرد.

آن روز فکر کردم که جناب اسقف اعظم مرا به بدترین نقطه زمین فرستاده است ولی‌ با گذشت زمان و آشنایی با بقیه اهل محل دریافتم که در اشتباه بوده‌ام و این شهر مردمی نیک دارد.

در این لحظه سیاستمدار وارد کلیسا شده و از او خواستند که پشت میکروفن قرار گیرد.

در ابتدا از اینکه تاخیر داشت عذر خواهی‌ کرد و سپس گفت که به یاد دارد که زمانیکه پدر پابلو وارد شهر شد، من اولین کسی‌ بود که برای اعتراف مراجعه کردم.

نتیجه اخلاقی‌: وقت شناس باشید !

-------------------------------------

از آنجایی که مدیری نیست که تایید کنه ما هم آنارشیست بازی درمیاریم حتما

:w58:

گاگا کیه ؟ :ws52:

لیدی رو میگه

لیدی گاگا

لینک به دیدگاه
خودکشی فقط با شراب و قرص آرام بخش...

پرس و جو کردم ردخور نداره...

با شراب نیست... با هر نوع نوشیدنی الکلی کار میکنه... ولی نمیکشه... بی حسی عضلانی میاره... مثل کنیاک... برای تجاوز معمولا از این استفاده میشه نه خودکشی...

البته این هم براساس اونچیزیه که من خوندم...

لینک به دیدگاه
az rahnamayi khoobetoon mamnoonam:w16:

با من بودی؟

من قصد راهنمایی نداشتما...راهیه که خودم خیلی دوست دارم یه وقت این کارو نکنی هاااااااااااا...

لینک به دیدگاه
با شراب نیست... با هر نوع نوشیدنی الکلی کار میکنه... ولی نمیکشه... بی حسی عضلانی میاره... مثل کنیاک... برای تجاوز معمولا از این استفاده میشه نه خودکشی...

من با شراب دوست دارم...واسه همین گفتم...

تا اون جا که من بررسی کردم تو یه دز خاصی حتما میکشه...

لینک به دیدگاه
من تا حالا ندیده بودمش... الان رفتم سرچ کردم... چرا اینطوریه این... :ws3:

شوخی نکن با من:ws28:

آقا اینارو یاد دنی نده..الکل دم دستشه..فردا میره سربازی یه روز میدوننش میاد یه بلایی سر خودش میاره

لینک به دیدگاه
من با شراب دوست دارم...واسه همین گفتم...

تا اون جا که من بررسی کردم تو یه دز خاصی حتما میکشه...

آها... خوب شاید اینطوریه... قابل درک هم هست... وقتی یک مقداریش فلج میکنه حتما دوز بالا کشنده هست دیگه...

لینک به دیدگاه
شوخی نکن با من:ws28:

آقا اینارو یاد دنی نده..الکل دم دستشه..فردا میره سربازی یه روز میدوننش میاد یه بلایی سر خودش میاره

به جان خودم راست میگم... تا حالا ندیده بودمش... حتی عکسش رو...

من یه سوال دارم... این خانومه خجالت نمیکشه یک لباس های خاصی اون هم به اون شکل تنش میکنه ؟ :ws52:

آره... منم الان اینطوری گفت ترسیدم... :hanghead:

لینک به دیدگاه
az rahnamayi khoobetoon mamnoonam:w16:

تو چرا شبکه ت عوض شد........ نری خودتو بکشی ها خودم میام بابلسر میکشتم خیلی راه هست رحم به جوونیم کن 25ساعت راه مجبورم بیام:w00:

لینک به دیدگاه

من یه سوال دارم... این خانومه خجالت نمیکشه یک لباس های خاصی اون هم به اون شکل تنش میکنه ؟ :ws52:

نه نمیکشه :ws28:

لینک به دیدگاه

آره... منم الان اینطوری گفت ترسیدم... :hanghead:

حتما نمیکشه دیگه :ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...