رفتن به مطلب

چجوری خودکشی میکنین؟؟؟!

Atre Baroon

ارسال های توصیه شده

اگه یه روزی خدای نکرده از دنیا بیزار بشین،چجوری خوکشی میکنین؟؟؟

یعنی فقط میرین بالای یه بلندی و خودتتونو میندازین پایین یا میری چحموم و تیغ میزنی به رگات یا خودتو دار میزنی یا قرص میخوری و.........

به نظر من اینا خیلی قدیمی و از مد افتادن و یه راه خیلی جدید برای خودکشی پیشنهاد بدین یه راه خیلی باکلاس!!!:w02:

.

.

.

.

.

.

چیه خو؟؟؟سوالِ دیگه!!!w01.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 193
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مردا این سوالو بهتر جواب می تونن بدن.

چون طبق آمار خانوما معمولا روشایی رو انتخاب می کنن که نهایتا منجر به مرگ نمی شه. فقط یه مدتی خودشونو اسیر تخت بیمارستان می کنن.

ولی آقایون گویا در این یک زمینه موفق تر هستند و روش های آنی و موثر به ذهنشون می رسه.:ws3:

لینک به دیدگاه

من عمرا خودکشی کنم ولی اگه واقعا ببرم میرم اونایی رو که ازشون شاکیم و جامو رو زمین تنگ کرده بودن رو کارشونو می سازم بعدش هر چه پیش آید خوش آید ما که خندون می رویم

:w16:

لینک به دیدگاه

دوراه داره!

1-می گم بهم خبر بدن که عزیزترین کسم رو از دست دادم(خود به خود می میرم)

2- خودم با پای خودم میرم کهریزک می گم من جا موندم!!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من عمرا خودکشی کنم ولی اگه واقعا ببرم میرم اونایی رو که ازشون شاکیم و جامو رو زمین تنگ کرده بودن رو کارشونو می سازم بعدش هر چه پیش آید خوش آید ما که خندون می رویم

خب....بعدش؟:w58:

تا شقایق هست زندگی باید کرد.....:icon_gol:

به وقتش تایم اوت میشی:w16:

میدونم....ولی چجور باکلاس خودکشی میکنی؟:girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه
توی اتاق رو پر از co میکنم و بعد میخوابم

یه خواب ناز و آرومممممممممممم

چه راه جالبی!:w58::w58:

قرص برنج...نوش جان که کردی دیگه راه برگشتی نیست....

قرص نیفیدیپین هم خوبه...زیر زبونیه برای کاهش فشار خون....یکی دو قطرش در کمتر از یه ربع فشار 18-19 رو به فشار نرمال میرسونه....دو قطره بشه 5-6 قطره 5 دقیقه ای کار تمومه!

لینک به دیدگاه
چه راه جالبی!:w58::w58:

قرص برنج...نوش جان که کردی دیگه راه برگشتی نیست....

قرص نیفیدیپین هم خوبه...زیر زبونیه برای کاهش فشار خون....یکی دو قطرش در کمتر از یه ربع فشار 18-19 رو به فشار نرمال میرسونه....دو قطره بشه 5-6 قطره 5 دقیقه ای کار تمومه!

نه بو داره، نه میبینیش، نه حسش میکنی

فقط دلت میخواد بخوابی و بخوابی

لینک به دیدگاه

ولی من تو کتاب کافه پیانو یه راه خودکشی کردن خوندم خیلی جالب بود

بری استخر بالای شهر و یه دستبند پلیس با خودت ببری و بلند به همه بگی من کلید دستبندو نیوردم و همه با تعجب نگات کنن بعدش اونجایی که از پله ها میر تو اب، میری زیر اب و دستبندو میبندی به اون پله ها و همینجور اروم خفه میشی و دستو پا میزنی و همه دورت جمع میشن و نمیدونن چیکار کنن و اگرم پشیمون بشی دیگه راهی واسه برگشت نیس

خیلی واسم جالب بود :girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...