رفتن به مطلب

چجوری خودکشی میکنین؟؟؟!

Atre Baroon

ارسال های توصیه شده

خودكشي چيه :w00:

اگه حتي از دنيا هم بيزار شم اين كارو نمي كنم چون نمي خوام خدا هم از من بيزار بشه

برو يه تاپيك بهتر بزن :banel_smiley_4:

چشم :hanghead:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 193
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

راستی یک چیزی هست که بهش میگن قرص برنج

شالیکار ازش تو برنج استفاده میکنند که خراب نشه.

در حد سیانور هست و 100 درصد میمیری

منم شنیدم... عموی من هم همیشه از اینا استفاده میکردن قبلا...

خیلی سمی و کشنده هست...

لینک به دیدگاه

یکی از دوستام خودکشی کرده بود وقتی پیداش کردیم خیلی خون ازش رفته بود ولی زنده موند

تو بیمارستان پرستاره بهش گفت دفه بعد خواستی خودکشی کنی چند تا انسولین تزریق کن راحت تر میمیری :mornincoffee:

لینک به دیدگاه
یکی از دوستام خودکشی کرده بود وقتی پیداش کردیم خیلی خون ازش رفته بود ولی زنده موند

تو بیمارستان پرستاره بهش گفت دفه بعد خواستی خودکشی کنی چند تا انسولین تزریق کن راحت تر میمیری :mornincoffee:

انسولین چی بود؟؟

لینک به دیدگاه
راستی یک چیزی هست که بهش میگن قرص برنج

شالیکار ازش تو برنج استفاده میکنند که خراب نشه.

در حد سیانور هست و 100 درصد میمیری

ئه...چرا روشه خودکشه من و تو روزه روشن میدزدی؟:w00:

:ws3:

لینک به دیدگاه
انسولین چی بود؟؟

برای کنترل قند خون هست... وقتی غذا زیادی مواد کربوهیدراتی داشته باشه این هرمون تو بدم تولید میشه... زیاد باشه میمیری...

ولی حالا ما این همه آمپول انسولین از کجا بیاریم ؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
برای کنترل قند خون هست... وقتی غذا زیادی مواد کربوهیدراتی داشته باشه این هرمون تو بدم تولید میشه... زیاد باشه میمیری...

ولی حالا ما این همه آمپول انسولین از کجا بیاریم ؟ :ws52:

آدرس اون پرستارو میخوای؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

خب من خودکشی نمیکنم!

دی:

تنها باری که واقعا به خودکشی فکرکردم زمانی بود که یه نصف شب زمستونی برای اولین بار بوف کور هدایت رو داشتم میخوندم(همذات پنداری روشیه که تو خوندن کتاب سعی میکنم ازش استفاده کنم واقرار میکنم واقعا بار اول منو تحت تاثیر قرار داد این کتاب!)

ولی خب به نظرم بهترین وکاراترین روش همون روش مرسوم،قدیمی ومورد استفاده از قرص سیانور باشه

بی دغدغه وبدون فوت وقت

راحت وبدون درد از زندگی خداحافظی میکنی

اما اینم بگم وقتی اجبارا تو این زندگی واین دنیا هستم تا جایی که ممکنه مبارزمو ادامه میدم وخودکشی جایی تو افکارم نداره

ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اونایی که قندشون بالاس تزریق میکنن

همساده این که می گی انسولین :ws28:

پدر بزرگ من انسولین تزریق می کنه حدود 4 سالی می شه. یه وقتایی من براش می زدم یه وقتایی مادرم. هر دفعه هم می گفتم بهتره شما پرهیز کنید تا انسولینتون بیشتر نشه مقدارش.

میگفت: این سرنگ رو می بینی؟ الان یک پنجمش پره...می گفتم خب دوزش زیاده دیگه؟ نه؟

میگفت: نه تا تهش جا داره...مریض که نبودن سرنگ به این باریکی و بلندی ساختن....هر وقت رسید به تهش اون موقع نگرانم بشید :ws28:

هنوزم که زنگ می زنم می گم: انسولین چه طوره؟ میگه: خوبه به ته سرنگ نرسیده :ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...