رفتن به مطلب

چرا هستین ولی انگار نیستین؟!!!

Atre Baroon

ارسال های توصیه شده

میزنم اخرین ارسال ها و میبینم اخرین ارسال 13 دقیقه پیش تو تاپیک یه تولده و با یکی میچتم و میگذره و رفرش میکنم و باز میبینماخرین ارسال پست 8 دقیقه پیشه و میام تو صفحه اصلی و میبینم همه بچه ها هستن

چرا همتون هستین ولی انگار نیستین؟!!!....نه پستی نه چیزی....زمان امتحانات بیشتر پست میدادین تا الان که نزدیک عیده

دلم گرفته و بیشترم دلم میگیره.....یه چیزی بگین ازین دل مردگی در بیام و بدونم هستین

:hanghead:

لینک به دیدگاه
فائزه این چه آواتاریه ... :167:

بی سلیقه ....

معتاد شدی؟

واقعا بده؟؟؟کجاااااش؟؟؟

من خیلی دوسش دارم....دقیقا دلم میخواد مثِ این یه قلیون مشت بکشم اونم کنار دریا و به صدای دریا گوش بدمو و دود قلیونو از دهنم خارج کنم:sigh:

لینک به دیدگاه
واقعا بده؟؟؟کجاااااش؟؟؟

من خیلی دوسش دارم....دقیقا دلم میخواد مثِ این یه قلیون مشت بکشم اونم کنار دریا و به صدای دریا گوش بدمو و دود قلیونو از دهنم خارج کنم:sigh:

نازی نازی ... چقدر احساساتی ... there.gif

منم خیلی دوست دارم به صدای دریا گوش بدم ... خیلی آرامش بخشه ... :w16:

لینک به دیدگاه
نازی نازی ... چقدر احساساتی ... there.gif

منم خیلی دوست دارم به صدای دریا گوش بدم ... خیلی آرامش بخشه ... :w16:

:icon_redface:ای جااااااااااااااان:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

لینک به دیدگاه
میزنم اخرین ارسال ها و میبینم اخرین ارسال 13 دقیقه پیش تو تاپیک یه تولده و با یکی میچتم و میگذره و رفرش میکنم و باز میبینماخرین ارسال پست 8 دقیقه پیشه و میام تو صفحه اصلی و میبینم همه بچه ها هستن

چرا همتون هستین ولی انگار نیستین؟!!!....نه پستی نه چیزی....زمان امتحانات بیشتر پست میدادین تا الان که نزدیک عیده

دلم گرفته و بیشترم دلم میگیره.....یه چیزی بگین ازین دل مردگی در بیام و بدونم هستین

:hanghead:

دل منم خیلی گرفته :ws44:

احساس تنهایی میکنم

انگیزه هم ندارم

فک کنم افسردگی گرفتم

حوصله اینجارو هم دیگه ندارم چون اینجا هم مثل جامعه حقیقیه

همه دنبال یه چیزن اونم منفعت خودشونه

تورو میخوان تو گفتگوی آزاد تا وقتی که مایه شادیشون بشی و اگه یه روز غمگین باشی جز بعضیا هیچکی سراغتو نمیگیره اگه یه روز نظرت باهاشون مخالف باشه میخوان بخورنت

و تورو میخوان به خاطر اطلاعاتت تو تالارای علمی واسه مدیر شدن خودشون نه به خاطر اطلاعاتت و نه به خاطر اینکه توانایی اینو داری که هر سوال تخصصی ازت بشه میتونی راحت جواب بدی تازه یه بارم اگه اشتباهی بکنی میخوان بزنن تو سرت البته من که علنا دیدم اشتباهم نکنی میزنن تو سرت (خیلی جالبه)

کم کم به این نتیجه دارم میرسم که مشکل از منه نه از دیگران شاید این منم که مشکل دارم

قدیمیا راس میگفتن خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو

چون اگه همرنگ نباشی میخورنت... آره شمس لنگرودی راس میگه ما از قبیله آدمخواران نیستیم...

نوشته جالبی بود یادش به خیر دم یه مغازه پشت ویترین زده بود رفتم از صاحب مغازه پرسیدم نوشته کیه و گفتم اگه ورق آچهار داره بده بنویسم که نداشت ...

لینک به دیدگاه
دل منم خیلی گرفته :ws44:

احساس تنهایی میکنم

انگیزه هم ندارم

فک کنم افسردگی گرفتم

حوصله اینجارو هم دیگه ندارم چون اینجا هم مثل جامعه حقیقیه

همه دنبال یه چیزن اونم منفعت خودشونه

تورو میخوان تو گفتگوی آزاد تا وقتی که مایه شادیشون بشی و اگه یه روز غمگین باشی جز بعضیا هیچکی سراغتو نمیگیره اگه یه روز نظرت باهاشون مخالف باشه میخوان بخورنت

و تورو میخوان به خاطر اطلاعاتت تو تالارای علمی واسه مدیر شدن خودشون نه به خاطر اطلاعاتت و نه به خاطر اینکه توانایی اینو داری که هر سوال تخصصی ازت بشه میتونی راحت جواب بدی تازه یه بارم اگه اشتباهی بکنی میخوان بزنن تو سرت البته من که علنا دیدم اشتباهم نکنی میزنن تو سرت (خیلی جالبه)

کم کم به این نتیجه دارم میرسم که مشکل از منه نه از دیگران شاید این منم که مشکل دارم

قدیمیا راس میگفتن خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو

چون اگه همرنگ نباشی میخورنت... آره شمس لنگرودی راس میگه ما از قبیله آدمخواران نیستیم...

نوشته جالبی بود یادش به خیر دم یه مغازه پشت ویترین زده بود رفتم از صاحب مغازه پرسیدم نوشته کیه و گفتم اگه ورق آچهار داره بده بنویسم که نداشت ...

اخیییییییییی.....حرص نخور

بی خیال!:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

پس همتتونم مثِ من بی حوصله و دل گرفته این!:hanghead:

لینک به دیدگاه
شرمنده دوست عزیز از اونجایی که اینجا هرکی هرکیه من مجبورم تو این تاپیک از همه خداحافظی کنم

سلام دوستان

خواستم همین جا از همه دوستام خداخافظی کنم چون من جنبه اینحارو ندارم و قوانین رو متوجه نمیشم.....

خیلی دلم میگره واسه همتون تنگ میشه واسه همه تاپیکام واسه دوستام برای مدیرای باجنبه مثل شقایق که انگار جو مهندسان به ایشون هم سرایت کرده و مثل پیرجو زیاد میره جلوی آیینه

به هر حال از دست کسی ناراحت نیستم

از اسی essiجان دوست گلمم خداحافظی میکنم چون اون اینجا روبهم معرفی کرد ولی مثل اینکه من مشکل دارم قانون مدار نیستم:icon_gol:

دوستون دارم

سرباز مملکتون رو از دعاهاتون بینصیب نزارین

عید همتونم مبارک ایشالا سالی آزاد داشته باشین:aghosh::pichak:

:banel_smiley_4:

تو 3 تا تاپیک تا حالا خداحافظی کردی

باشه بابا فهمیدیم اعتراض داری

مدیرای باجنبه مثل شقایق که انگار جو مهندسان به ایشون هم سرایت کرده و مثل پیرجو زیاد میره جلوی آیینه

قوانین اینجا به شقایق ربطی نداره

یعنی ربط داره ولی همش نظر خودش نیست

همین دوست خوبت Essi این پیشنهاد محدود کردن تاپیک زدن رو داد....بعد شقایق به مدیرای بالاتر انتقال داد اونا هم قبول کردند و اجرا کردند:ws37:

حالا بگو کجای این ماجرا بی جنبگی وجود داشت؟:JC_thinking:

لینک به دیدگاه

تو 3 تا تاپیک تا حالا خداحافظی کردی

باشه بابا فهمیدیم اعتراض داری

قوانین اینجا به شقایق ربطی نداره

یعنی ربط داره ولی همش نظر خودش نیست

همین دوست خوبت Essi این پیشنهاد محدود کردن تاپیک زدن رو داد....بعد شقایق به مدیرای بالاتر انتقال داد اونا هم قبول کردند و اجرا کردند:ws37:

حالا بگو کجای این ماجرا بی جنبگی وجود داشت؟:JC_thinking:

:w58:اولا من به خودم گفتم بیجنبه نه کس دیگه ای دوما

اگر میزاشت تاپیک بزنم از بچها خداحافظی کنم اینجا نمی نوشتم وقتی دید اینجا نوشتم تاپیک رو آورد بالا و قفلش کرد....میخواستم تو همه تاپیکا بزنم دیدم زشته بیخیال شدم

اوکی پیشنهاد خوبیه ولی من آدمی نیستم که اگر حرفی داشته باشم نیازی داشته باشم به تایید کسی تو هستی بمون کسی به شما ایرادی نمیگیره داداش

لینک به دیدگاه
:w58:اولا من به خودم گفتم بیجنبه نه کس دیگه ای
مدیرای باجنبه مثل شقایق که انگار جو مهندسان به ایشون هم سرایت کرده و مثل پیرجو زیاد میره جلوی آیینه

دوما

اگر میزاشت تاپیک بزنم از بچها خداحافظی کنم اینجا نمی نوشتم وقتی دید اینجا نوشتم تاپیک رو آورد بالا و قفلش کرد....میخواستم تو همه تاپیکا بزنم دیدم زشته بیخیال شدم

تو تاپیک دفتر مدیر هم یه بار خداحافظی کردی

اینجا هم نوشتی

تاپیک هم زدی

با تایید تاپیک هم خواست شخصیتت رو نشون بده:ws51:

تایید نمیکرد بهتر بود تازه

اوکی پیشنهاد خوبیه ولی من آدمی نیستم که اگر حرفی داشته باشم نیازی داشته باشم به تایید کسی

قبلنا هم اینجوری بود نمیدونم چه فرقی کرده الان که ناراحتی؟:JC_thinking:

قبلنا هم تاپیک سیاسی میزدی حذف میشد....الانم گفتند تاپیک سیاسی تایید نمیشه

چه فرقی داره؟:ws38:

تو هستی بمون کسی به شما ایرادی نمیگیره داداش

:ws38: نمیگفتی هم میموندم

لینک به دیدگاه

تو تاپیک دفتر مدیر هم یه بار خداحافظی کردی

اینجا هم نوشتی

تاپیک هم زدی

با تایید تاپیک هم خواست شخصیتت رو نشون بده:ws51:

تایید نمیکرد بهتر بود تازه

قبلنا هم اینجوری بود نمیدونم چه فرقی کرده الان که ناراحتی؟:jc_thinking:

قبلنا هم تاپیک سیاسی میزدی حذف میشد....الانم گفتند تاپیک سیاسی تایید نمیشه

چه فرقی داره؟:ws38:

:ws38: نمیگفتی هم میموندم

نه دیگه مشکلت همینجاست قبلا من همه اینارو تو یه تاپیک زدم به شقایق بر خورد فرستادش جای دیگه ...

من اصلا تو دفتر مدیریت پیام ندادم ایشون هرجا دوست داشت پستهای من رو گذاشت اونجا ...

اصلا من مشکلی با تاپیک سیاسی ندارم باید حذف شه قبول از مریم بپرس دیروز نذاشت بالا پرسیدم چرا گفت مشکل سیاسی داشت گفتم ممنون از جوابت همین ... ولی امروز یه تاپیک انتقادی زدم تا نظر بچها و کاربرارم راجبع این تصمیم بدونم که حذفش کرد... اینکه هر تاپیکی رو ایشون تایید کنه مخالفم چون اینجوری هرچی به ضررش باشه یا حال نکنه تایید نمیکنه که به نظر من یه سوء استفاده از پست و مقامشه که من قبول ندارم

اینقدرم چونت رو نخارون سوراخ میشه از ما گفتن....از شماهم نشنیدن

لینک به دیدگاه
نه دیگه مشکلت همینجاست قبلا من همه اینارو تو یه تاپیک زدم به شقایق بر خورد فرستادش جای دیگه ...

من اصلا تو دفتر مدیریت پیام ندادم ایشون هرجا دوست داشت پستهای من رو گذاشت اونجا ...

اصلا من مشکلی با تاپیک سیاسی ندارم باید حذف شه قبول از مریم بپرس دیروز نذاشت بالا پرسیدم چرا گفت مشکل سیاسی داشت گفتم ممنون از جوابت همین ... ولی امروز یه تاپیک انتقادی زدم تا نظر بچها و کاربرارم راجبع این تصمیم بدونم که حذفش کرد... اینکه هر تاپیکی رو ایشون تایید کنه مخالفم چون اینجوری هرچی به ضررش باشه یا حال نکنه تایید نمیکنه که به نظر من یه سوء استفاده از پست و مقامشه که من قبول ندارم

اینقدرم چونت رو نخارون سوراخ میشه از ما گفتن....از شماهم نشنیدن

از قدیم گفتن در خانه گر کس است یک حرف بس است ظاهرا شما لپ مطلب و نگرفتین دلیل و تو دفتر گفتم و عرض کردم انتقاد اعتراض و پیشنهاد باید در دفتر ذکر بشه نه تاپیک جدا گانه .در صورتی که بخواین جو تالار و با پستای بی مورد و بچه گانه خراب کنید دسترسیتون و به تالار قطع میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...