رفتن به مطلب

چرا هستین ولی انگار نیستین؟!!!

Atre Baroon

ارسال های توصیه شده

مممون میشم لطف کنید اینکارو انجام بدین

از قدیم گفتن آنکه که حسابش پاک ....

شما اگه کارتون به حق بود میزاشتین بچها بیان نظر بدن نه اینکه سریع تاپیک رو منتقل کنی شقایق جان من نمیخواستم جو رو بهم بریزم حرف تو حرف شد مجبور شدم جواب بدم من حالا هم اگه میبینی زیادی دارم ازت انتقاد میکنم همون روشی رو انجام بده که جامعت داره سر مردم میاره

لینک به دیدگاه
مممون میشم لطف کنید اینکارو انجام بدین

از قدیم گفتن آنکه که حسابش پاک ....

شما اگه کارتون به حق بود میزاشتین بچها بیان نظر بدن نه اینکه سریع تاپیک رو منتقل کنی شقایق جان من نمیخواستم جو رو بهم بریزم حرف تو حرف شد مجبور شدم جواب بدم من حالا هم اگه میبینی زیادی دارم ازت انتقاد میکنم همون روشی رو انجام بده که جامعت داره سر مردم میاره

منم عرض کردم انتقاداتون و تو دفتر مطرح کنید ظاهرا حرف من و متوجه نمیشید

لینک به دیدگاه
منم عرض کردم انتقاداتون و تو دفتر مطرح کنید ظاهرا حرف من و متوجه نمیشید

منم عرض کردم بچها اونجا زیاد نمیان نظر بدن مثل اینکه به دفتر زیاد علاقه داری بشین پشت میزت من دیگه بیخیال شدم شقایق جان :rose::icon_razz:چون نمیخوام جو بهم بریزه خوش باشی عزیز

لینک به دیدگاه

ای بابا چرا هرکی تا مدیر می شه علیهشون جبهه گیری می شه؟؟؟ اینا همون دوستای خودمونن که حالا شدن مدیر .فقط چون می خوان قوانین رو اجرا کنن باید بهشون الکی گیر بدیم؟؟؟؟

این تصمیم تایید شدن تاپیکا به نظرم ایرادی نداره اصلا....:w16:

لینک به دیدگاه
شما به ما تاپیک قابل بحث معرفی کنید ما همینطوری 24 ساعته براتون فعالیت میکنیم... دلیل این عدم فعالیت نبود تاپیک درست و حسابیه...

:w58:

بیا بزن!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
:w58:

بیا بزن!:banel_smiley_4:

من تاپیک هام طرفدار نداره مرمت گر عزیز... اگر داشت میزدم...

بنده تفکرم کمی تا قسمتی بی زرق و برقه... به درد تاپیک نمیخوره و همیشه یک عده ی خاصی رو جذب میکنه که همیشه هستند و تعدادشون به 10 نفر هم نمیرسه... خیلی از حرف هایی هم که میخوام بزنم نمیتونم... شاید البته دلیل اصلی همین باشه...

لینک به دیدگاه

بنده تفکرم کمی تا قسمتی بی زرق و برقه... به درد تاپیک نمیخوره و همیشه یک عده ی خاصی رو جذب میکنه که همیشه هستند و تعدادشون به 10 نفر هم نمیرسه... خیلی از حرف هایی هم که میخوام بزنم نمیتونم... شاید البته دلیل اصلی همین باشه...

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

من بی سواتم :ws44: وگرنه میومدم تو تاپیکهات :icon_redface:

لینک به دیدگاه

تاپیک بزن تو ، من شخصا زحمت به دعوا رسوندنشو به عهده میگیرم :ws3:

اما جدن هوس کردم یه موضوع خاص رو با چند نفر به بحث بکشم :w58:

لینک به دیدگاه

:w58:منظورم این بود بیا منو بزن که اعصابت خیلی خورده :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من بی سواتم :ws44: وگرنه میومدم تو تاپیکهات :icon_redface:

مریم خانوم اتفاقا شما یکی از مطلع ترین کاربرهای اینجایی...

همینکه تشکرت پای پست های بنده باشه من کلی خوشحال میشم, پستم بدی که دیگه عالیه... :w16:

تاپیک بزن تو ، من شخصا زحمت به دعوا رسوندنشو به عهده میگیرم :ws3:

اما جدن هوس کردم یه موضوع خاص رو با چند نفر به بحث بکشم :w58:

:ws3::ws3::ws3:

مرسی... من شماهارو نداشتم چیکار میکردم آخه... :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

باشه... ولی اگر به دست بقیه ی کاربران به قتل رسیدی نیای یقه ی من بیچاره رو بگیری ها... :w02:

به به... به بحث بکش... منم عاشق همین چیزهای حساسم که همه روش تعصب دارند... آی حال میده... :ws50:

:w58:منظورم این بود بیا منو بزن که اعصابت خیلی خورده :banel_smiley_4:

:ws28::ws28::ws28:

نه خانوم خانوم ها... من اعصابم خورد نیست که... اتفاقا امشب خوشحال تشریف داریم ما... :ws3:

این حرف زدن جدی منه... نمیدونم چرا اینطوریه... :hanghead:

لینک به دیدگاه

مرسی... من شماهارو نداشتم چیکار میکردم آخه... :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

باشه... ولی اگر به دست بقیه ی کاربران به قتل رسیدی نیای یقه ی من بیچاره رو بگیری ها... :w02:

به به... به بحث بکش... منم عاشق همین چیزهای حساسم که همه روش تعصب دارند... آی حال میده... :ws50:

خودکشی میکردی :ws3:

نه من به این راحتی ناراحت نمیشم ، کسی هم که حال مشهد اومدن نداره ، پس زنده میمونم . البته اگه سمنی قصد جونمو نکنه :ws3:

کلا به تعصب اعتقاد ندارم . چیز جالبی نیست . :icon_redface:

لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4:

:ws28::ws28::ws28:

نه خانوم خانوم ها... من اعصابم خورد نیست که... اتفاقا امشب خوشحال تشریف داریم ما... :ws3:

این حرف زدن جدی منه... نمیدونم چرا اینطوریه... :hanghead:

چه خوب...

اصن خوب نیس:viannen_38: :دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...