رفتن به مطلب

سپاس و ستايش دانشگاه آزاد را

samaneh66

ارسال های توصیه شده

:icon_pf (34):

اگر ترولاو هم نبود وقتمو با یه چیز دیگه تلف میکردم..من کلا درسخون نیستم:ws54:

مغازه آبغوره گیری داری؟

تا حرف میزنم،دستمال پشت دستمال و اشک پشت اشک.........

به فکره true Life باش از من به تو نصیحت،اگه وقتت را هم تلفش کنی،موفقیت از آن توست. :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 43
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هیچ چیز مطلق نیست .. همیشه ی استثناهایی هست

دوروبریای من یا پدرشون استاد دانشگاه بود سهمیه داشتن یا فرزند آزاده بودن یا مدرسه های تضمینی میرفتن

به نظر من اینطور که میی نیست...باید تلاش کرد...من دو تا برادرام هردو سراسری درس خوندن...یکی دانشگاه تهران و اون یکی بوعلی همدان...هیچ کدوم ازین شرایطی که گفتی رو هم نداشتن...

ولی حسابی درس خوندن.....به نظر منم تلاش مهم تره

لینک به دیدگاه

منم دولتی و حتی غیر انتفاعی رو که زیر نظر وزارت علوم هست و به آزاد ترجیح میدم.......

مجبور شدم بحاطر مسافت برم غیرانتفاعی ولی راضیم از آزاد که فقط برای پول گرفتن آزاده خیلی بهتره...سگم نداره اونچنان:ws3:

لینک به دیدگاه

البته خدایی دانشگاه آزاد خیلی بهتر از غیر انتفاعی ه که ماشا الله تو هر شهری چندین نوعش موجوده....هر جا یه ساختمون 3طبقه گیر آوردن کردن دانشگاه غیر انتفاعی:ws3:

لینک به دیدگاه
دانشگاهش خوبه اما نه در حد اسمش

گویایه زمانی قوی بوده....اما من که العان اثری از اون نمیبینم:banel_smiley_4:

دانشگاه آزاد همدان واسه رشته ما لا اقل خیلی قوی تر بود....که در مقابل قزوین خیلی هم گمنامه:ws37:

لینک به دیدگاه
البته خدایی دانشگاه آزاد خیلی بهتر از غیر انتفاعی ه که ماشا الله تو هر شهری چندین نوعش موجوده....هر جا یه ساختمون 3طبقه گیر آوردن کردن دانشگاه غیر انتفاعی:ws3:

:w00::w00:اون البته آزاده که هر دهستانی هم بدون کنکور قبول میکنه........

لینک به دیدگاه
:w00::w00:اون البته آزاده که هر دهستانی هم بدون کنکور قبول میکنه........

خوب حالا شما شاکی نشو:ws3:

من که نگفتم دانشگاه آزاد خوبه...گفتم بهتره از غیر انتقاعیه.....لا اقل تو شهرهای بزرگ اینجوریه که به خاطر حقوق بالایی که به اساتید میده خیلی از استاد های بنام میان اونجا تدریس میکنن

العان اساتید ما از دانشگاه تهران و بهشتی و....میان چرا؟چون دانشگاه قزوین خوب پول میده بهشون

لینک به دیدگاه

من که نگفتم دانشگاه آزاد خوبه...گفتم بهتره از غیر انتقاعیه.....لا اقل تو شهرهای بزرگ اینجوریه که به خاطر حقوق بالایی که به اساتید میده خیلی از استاد های بنام میان اونجا تدریس میکنن

العان اساتید ما از دانشگاه تهران و بهشتی و....میان چرا؟چون دانشگاه قزوین خوب پول میده بهشون

استادهای ماهم خوبند........شاکی میشم چون دانشگاهم غیرانتفاعیه.....:167:

لینک به دیدگاه
استادهای ماهم خوبند........شاکی میشم چون دانشگاهم غیرانتفاعیه.....:167:

:ws3::ws3::ws3:

تعصب چیز خوبی نیست عزیزم....منم دانشگاه آزادم....اما میام میگم که پول دور ریختنه:banel_smiley_4:

البته با این اوضاع مملکت خیلی هم توفیر نمیکنه که چی و کجا خوندی:ws37:

لینک به دیدگاه
برامن همیشه باسوادبودن مهمه

من مهندس عمران شریف میشناسم که ازوقتی فارق التحصیل شده سرسوزن غلمشو به روزنکرده درحال حاضرم انچنان درامدی نداره

دانشگاه های دهن پرکن شریف -تهران وامیرکبیر عین بقیه فقط وفقط تئورین

موافقم چون تو فامیل نمونشو دیدم ودیدم که چه جور درس میخونن

به هرحالسطح سواد کسیو نمیشه از روی دانشگاهش تشخیص داد:w16:

فارغ :banel_smiley_4:

اره نمیشه گفت

دانشگاه ما نسبت به شهرستان معروفه اما خودم به شخصه تا حالا میگم هیچی یاد نگرفتمو کاکلا بی سوادم:icon_pf (34):

شایعهست....:ws3:

به نظر من که فقط اسمش بلنده:ws37:

پس چرا همش مقام میاره:banel_smiley_52:

اغلب استادا فوق لیسانسن اونجا:banel_smiley_4:بچه ها هم با اون بر میدارن که معدلشون بره بالا:ws3:

لینک به دیدگاه

دانشگاه آزاد همدان واسه رشته ما لا اقل خیلی قوی تر بود....که در مقابل قزوین خیلی هم گمنامه:ws37:

ازاد قزوین خوب بود ولی از وختی که ریس و دورو بریاش مجبور شدن منویات بعضیارو سرتعظیم فرود اورن افت کرد یه زمونی مسابقات روبوکاپش خیلی واسش زحمت می کشیدن و ......

ولی هرچیه از ازاد تبریز خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

کلا سطح علمی تو جامعه اومده پایین...زیاد خودتونو درگیر اسم و رسم دانشگاهتون نکنین چون در نهایت چیزی که همه ی جای دنیا سنجیده میشه به جز ایران البته، علمیه که کسب کردین که اونم تو دانشگاه های ایران شدنی نیست و تلاش خودتونو می طلبه...

لینک به دیدگاه

یه استادی داشتیم زیاد چرت حرف میزد ولی یه دونه حرف خوب زد که خب لابلای حرفای چرتش گم شد

می گفت وقتتونو برا گرفتن مدرک ایران تلف نکنید برید همین دوره های بین المللی که برگزار میشه شرکت کنید رو زبانتون کار کنید بعدش پر بزنید از این مملکت

لینک به دیدگاه
مگه این دوره های بین المللی رو بیرون ایران قبول دارن؟

اگه بتونی بری یه کشور بی طرف امتحان بدی و قبول بشی اره

مهم بدست اوردن سواد عملی هستش تو خدای فلان چیز باش هرجای دنیا بری برات کار هس مثل ایران نیس که اول باید بری زیر سایه یه نفر و تفتیش عقاید بشی و ساندیس خور بشی بعد تو مرحله بعدی علمت به چش بیاد

لینک به دیدگاه
مثل ازاد قزوین که تو په:a030:

:ws31:

شایعهست....:ws3:

به نظر من که فقط اسمش بلنده:ws37:

:banel_smiley_4: داشتیم هدی ....

نگفته بودی قزوین میخونی !!!

اینجا تو شهرسازی نم نم داره کار میکنه بذار یکی دوسال دیگه خوب میشه

با وجود اینکه همین الان هم اساتید نسبتا خوبی داره

لااقل در مقایسه با اساتید دانشگاه بین الملل

البته اینو یه نقل از بعضی از دانشجویان اونجا و برخی اساتیدمون میگمshy.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...