رفتن به مطلب

صبح ها چه ساعــــــــــــــــــــتی از خواب بلند میشید

p mehdi q

ساعت چند از خواب بلند میشین؟  

89 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. ساعت چند از خواب بلند میشین؟

ارسال های توصیه شده

تا حالا شده 20 ساعت مداوم بخوابید؟

یکبار بعد از سیزده به در که برگشتیم خونه از ساعت 8 شب تا 4 فردا بعد از ظهرش خوابیدم.

چه حاااااالی داد!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 87
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یکبار بعد از سیزده به در که برگشتیم خونه از ساعت 8 شب تا 4 فردا بعد از ظهرش خوابیدم.

چه حاااااالی داد!

من یه بار این اتفاق واسم افتاد اونم سه شبانه روز خوابم نبرد بعدش غش کردم یک روز کامل خوابیدم اون وقت...

لینک به دیدگاه

چه حاااااالی داد!

من یه بار این اتفاق واسم افتاد اونم سه شبانه روز خوابم نبرد بعدش غش کردم یک روز کامل خوابیدم اون وقت...

من یدفعه 6 تا قرص آرام بخش خوردم 3 روز خوابیدم تا 2 روز هم تعادل نداشتم اما 21 ساعت بدون خوردن هیچ قرصی تجربه کردم که بعدش سر درد شدید گرفتم

شما روی حلزون رو هم کم کردین کـــــــــــــــــــــه ... !!!!!!!!! :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

.

لینک به دیدگاه

من سعی میکنم زود بلند شم،چون اگه دیر بلند شم تا شب همش اخموام

شبا ساعت 12 و صب ساعت 7=>روزایی که کلاس داشته باشم

وگرنه به ترتیب شبا ساعت 1،2،3 و صبا 9،10،11

لینک به دیدگاه

روزایی که یونی دارم 6 اینا اتوماتیک بیدار می شم...به خودم امید می دم که نیم ساعت دیگه می تونم بخوایم. :w16:

تو اتوبوس هم 50 دقیقه می خوابم...هم رفت هم برگشت!

شبا هم بستگی داره چقدر کار داشته باشم و درس تا 10-11 بیدارم ولی اگه درس و پروژه باشه تا 1-2 flat.gif

لینک به دیدگاه

چه حاااااالی داد!

اره

اینطوری پشت هم نیستا مثلا میخوابم یه چند ساعت میشه بیدار میشم یه اب میخورم دوباره میخوابم :ws3: و این پروسه همچنان ادامه دارد:icon_redface:

لینک به دیدگاه
دوست دارم همیشه سحر خیز باشم اما بین 6 تا 8 از خواب بلند میشم.

یعنی الان نیستی ؟!!!!!:jawdrop:

من وقتی ساعت 8 و 9 پاشم احساس می کنم هیچ کس سحر خیز تر از من وجود نداره :ws28:

لینک به دیدگاه

صبح 5:45 بیدار میشم .... 6:45 میرم کار ...

روزای تعطیل هم بستگی داره شب قبلش بخوابم یا نه ...

در کل شبا اگه خیلی خسته باشم 1:30 میخوابم در غیر این صورت حدود 2:30 ... با اینحال تا ساعت 6 یک دو بار بیدار میشم .....

خب ، چه کنیم دیگه ..... زندگی سخته :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

من حتما باید 9 ساعت بخابم تا سرحال بشم.

معمولا 12-1میخابم و 9-10 بیدار میشم.

خیلی از بچه ها تو وتاپیک بین زمان بیدارشندنشون و دانشگاه رفتنشون 1 ساعت فاصله بود!:w58:

من مدرسه که میرفتم. مهرماه جوگیر بودم 6:30 بیدار میشدم. به آبان 6:40، اذر 6:45، دی 6:50 اسفند 7 و بعد عید دیگه 7:15 بیدار میشدم:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...