رفتن به مطلب

قابل توجه بچه های تهران و دیگر شهر ها( از کجا لباس می خرین)

p mehdi q

ارسال های توصیه شده

عطر : کلا تو خالد استانبولی همه نوع یافت میشه

عینک : چلسی

ساعت : م محسنی

کت شلوار : پاساژ آریان + محسنی

لوازم آرایش مارک اصلو اگه کسی میدونه بگه :ws3:

لوازم آرایش اصل اصولا" تو ایران نیست :ws3:

اما یه بازار کوچیکی هست نزدیک بازار اصلی تهران. بازار مروی اگه اشتباه نکنم. اونجا میگن اصله.:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 99
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آخه من پسر خالم آلمانه . میاد اینجا شلوار جین میخره

اروپا گرونه اما جنساش مرگ نداره.

من یه کفش ورزشی خریدم 3 سال پیش...هنوز مثل تراکتور کار می کنه. منم پیاده رویم زیاده. :w16:

لینک به دیدگاه

رفیق من وضعم خرابه تازه کنکور دادم . سربازیمم تازه تموم شده . از دنیای اطرافم دور افتادم . من همه خریدامو یا از گلستان میکنم یا از جمهوری .. پس جاهای دیگه رو لطفا با آدرس بگو:icon_redface:

چشم ...

مرکز خرید بوستان: پونک

پاساژ تیراژه: اشرفی اصفهانی

مجتمع تجاری میلاد نور : شهرک غرب

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

بچه ها برای خرید برید پاساژرضا!!!

قیمت ها ش به طرز سرسام آوری خوب بود!!!

من که کف کردم!!از شریعتی و ولیعصر و جمهوری هم شیک تر بود هم متنوع تر و هم خیلی ارزون تر!

لینک به دیدگاه

چشم ...

مرکز خرید بوستان: پونک

پاساژ تیراژه: اشرفی اصفهانی

مجتمع تجاری میلاد نور : شهرک غرب

:icon_gol:

تیراژه قیمتش بالاست

بوستان برید بهتره

هر چی هم بخوای همونجا هست

لینک به دیدگاه
رشت: مانتو هامو خیابون مطهری میخرم یا دنیز تو علم الهدی ،شلوار لی پاساژ پاسارگارد تو علم الهدی میخرم روسری یا شال جای مشخصی نداره:banel_smiley_4: وسایل ارایشم بخوام بخرم تو لاکانی میخرم عطرامم همونجا میخرم:icon_redface: لباس مجلسی اینا بخوام بخرم پاساژنگین اول امام خمینی میخرم:banel_smiley_4:

حاجی ابادم(:ws3:حاجی آباد چیه خانوم الان عوض شده شده خیابان انقلاااااااااب) چند تا کفش وکیف فروشی هست قیمتاش خوبه

:ws3:خوبه

منم از همون جاهایی که گفتی میخرم:ws3:

البته مانتوهای بلوچ گلسارم خصوصا تو این فصل که حراج میکنه خوبه

حالا اون روز تو بلوچ یه مانتورو زده بود 119000 تومان یه زنه مسن اومد خوند گیلکی گفت:آووووووووووو من فکر کردم19000 تومانه:ws28:

آخه مانتوی 19000 تمنی تو گلسار!!!!:ws3:گلسار فقط حراجش خوبه وگرنه همیشه پوست خر کنن ! یه مانتورو مفت نمی ارزه فلانقدر میفروشن

لینک به دیدگاه
منم جورابامو از یه دست فروشه تو مترو میخرم omsmileyf.gif

میلاد جون خوبی ؟

این چراغ مطالعه ها رو هم از مترو خریدی؟

خوب کار میکنه ؟

لینک به دیدگاه

ما یه چهارراه سعدی داریم همه چی اونجا هست:ws3:

ولی من مانتوهامو از خیابون زینبیه میگریم به اضافه ی نوبل توی دروازه رشت اینا تنها جاهایی هستن که مانتو ژورنالی دارن

توی خیابون سعدی هم یه سری مغازه هست که لباسای پسرونه و دخترونه رو با هم میفروشن ولی توصیه میشه خرید نکنین نافتون میافته

برای خرید شلوار جین برای اقایون پاساژ حاج عین الله فک کنم داخل قیصریه خوبه

برای کت و شلوار خیابون طالقانی و همچینین نوبل خوبه

برای خریدن شال و روسری گاندی خوبه کنار پاساژگلها

برای خرید کیفو کفشش هم طبقه پایین پاساژایران زمین خوبه

برای لباسهای دخترونه مثل دامن کوتاه و تاپ و اینجور چیزا مغازه ی قشنگه تو سعدی وسط و یه مغازه تو چهار راه سعدی کنار دفتر فنی کنکاش خوبه

برای بدلیجات هم پاساژایران زمین خوبه

ساعتهای مارک دار و معروف ایران زمین خوبه

برای خرید لباس عروسی:ws3:طبقه بالایی پاساژ تهران و همچنین پاساژایران زمین خوبه

برای خریدن کیف و کفش چرم اصل چهار راه سعدی مغازه های زنونه و مردونه غزال فوق العادس

برای خریدن لوازم ارایشی مغازه های خزر و خاتون توی سعدی وسط روبه روی موسسه اموزش خزر مناسبه

برای خریدن عطر و ادکلن هم پاساژ ایران زمین مغازه ی هشت بهشت خوبه که شعبه هاش سرتاسر شهر هست

برای خریدن طلا پاساژ تهران خوبه:icon_gol:

یه کفش و کیف خیلی خوب هم داخل بازار پایین هست که از خیابون فردوسی باید وارد بازار شین و نبش اولین بریدگی داخل بازار اسمشم امینیان هستش ( برا کفشاش خرابی معنا نداره من هنوز کفشای اول دبیرستانمم دارم و گاهی پام میکنم):ws3:

فعلا همینا

لینک به دیدگاه
ما از تهران و خیلی جاهاش خرید میکنیم بستگی به چیزی که میخوام بخرم خب داره

مانتو شریعتی و هفت تیر

شلوار و بلوز و روسری اینا هفت حوض و کوکاکولا

:icon_pf (44):يعني مياي محل ما خرد ميكني آخ قربون اون رضا پهلوي برم يا همون كوكاكولا :w16:

:ws53:
لینک به دیدگاه
:a030:من دو سالي هست كه از تهران خارج شدم و محل كارم در مازندران وساكن همين جا هستم و اينجا نسبت به تهران خيلي گروني وتمام خريد هامو ميام تهران هم تنوع جنس و كيفيت و قيمت مناسب خريد لباس رور بازار بزرگ وكيف كفش از باغ سپهسالار وخيابان جمهوري و ........و در ضمن من نظر شخصي خودمو دادم يك وقت بچه هاي خوب مازندران ناراحت نشن
لینک به دیدگاه
:a030:من دو سالي هست كه از تهران خارج شدم و محل كارم در مازندران وساكن همين جا هستم و اينجا نسبت به تهران خيلي گروني وتمام خريد هامو ميام تهران هم تنوع جنس و كيفيت و قيمت مناسب خريد لباس رور بازار بزرگ وكيف كفش از باغ سپهسالار وخيابان جمهوري و ........و در ضمن من نظر شخصي خودمو دادم يك وقت بچه هاي خوب مازندران ناراحت نشن

مازندران از مشهد که گرون تر نیست:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
ما یه چهارراه سعدی داریم همه چی اونجا هست:ws3:

ولی من مانتوهامو از خیابون زینبیه میگریم به اضافه ی نوبل توی دروازه رشت اینا تنها جاهایی هستن که مانتو ژورنالی دارن

توی خیابون سعدی هم یه سری مغازه هست که لباسای پسرونه و دخترونه رو با هم میفروشن ولی توصیه میشه خرید نکنین نافتون میافته

برای خرید شلوار جین برای اقایون پاساژ حاج عین الله فک کنم داخل قیصریه خوبه

برای کت و شلوار خیابون طالقانی و همچینین نوبل خوبه

برای خریدن شال و روسری گاندی خوبه کنار پاساژگلها

برای خرید کیفو کفشش هم طبقه پایین پاساژایران زمین خوبه

برای لباسهای دخترونه مثل دامن کوتاه و تاپ و اینجور چیزا مغازه ی قشنگه تو سعدی وسط و یه مغازه تو چهار راه سعدی کنار دفتر فنی کنکاش خوبه

برای بدلیجات هم پاساژایران زمین خوبه

ساعتهای مارک دار و معروف ایران زمین خوبه

برای خرید لباس عروسی:ws3:طبقه بالایی پاساژ تهران و همچنین پاساژایران زمین خوبه

برای خریدن کیف و کفش چرم اصل چهار راه سعدی مغازه های زنونه و مردونه غزال فوق العادس

برای خریدن لوازم ارایشی مغازه های خزر و خاتون توی سعدی وسط روبه روی موسسه اموزش خزر مناسبه

برای خریدن عطر و ادکلن هم پاساژ ایران زمین مغازه ی هشت بهشت خوبه که شعبه هاش سرتاسر شهر هست

برای خریدن طلا پاساژ تهران خوبه:icon_gol:

یه کفش و کیف خیلی خوب هم داخل بازار پایین هست که از خیابون فردوسی باید وارد بازار شین و نبش اولین بریدگی داخل بازار اسمشم امینیان هستش ( برا کفشاش خرابی معنا نداره من هنوز کفشای اول دبیرستانمم دارم و گاهی پام میکنم):ws3:

فعلا همینا

زنجان همون یه چهارراه سعدی رو انگار داره که 90% جمعیت زنجان همیشه اونجا حیرون و ویرون میگردن! مغازه هاش هم دست گرون فروشا رو از پشت زنجیر کردن! من فقط از یه مغازه ی سعدی وسط خرید میکنم، اونم اسم نداره و فقط لباس زیر میفروشه، لامصب مد روزه همه ی لباسای زیرش، البته مردونه هاشااا! دخترونه رو هم که فقط تو پاساژ سبزه میدان دیدم چندتا که چرت بودن! نمیدونم لباس زیر دخترونه ی 2011 باید از کجا خرید؟ :ws52:

ساعت هم که باز همون سعدی وسط نبش خیابون 7تیر! در دوران نوجوانی یه ساعت خریدم که تا الان بهترین دوستم بوده، باهاش شونصد بار استخر رفتم، مسافرت رفتم، دوران تحصیل رو باهاش گذروندم، همیشه هم یار گرمابه ی من بوده ولی آب نرفته توش، چند بارم گم شده که به طرز معجزه آسایی باز پیدا شده!

بدلیجات هم زیاد اهلش نیستم ولی دنبال یکی از اون رینگای احساس میگردم (همونا که با دما رنگشون عوض میشه) ولی تو هیچ کدوم از اون بدل فروشیا اینا نبود!

کیف هم که همون غزال، البته فقط کیف پول کوشولو!

طلا هم که خوشگلاش تو همون پاساژ تهران هستن و مدل های سنتیش هم تو قیصریه!

لوازم آرایشی بهداشتی هم که گیلک نزدیک 4راه انقلاب خوبه باز!

کت و شلوار هم که به عمرم نخریدم و تاحالا نپوشیدم! به جاش 3 ماه یه بار شلوار جین خریدم که همش از قیصریه بوده، همون شلوارای قیصریه رو تو سعدی وسط 1.5 برابر قیمت میدن!

لوازم اسپرت اتومبیل هم که 100 متر از بلوار آزادی پایینتر، به طرف خیابون جمهوری خوبه!

خلاصه جونم براتون بگه که...

بقیشو باز یادم افتاد میگم!!! :ws3:

لینک به دیدگاه

واقعا قیمتاش افتضاحه

منم ک پارسال شمال بودم چن بار واسه خرید رفتم بابل پاساژ شهریار :icon_pf (34): شالی ک اینجا بخوان خیلی گرون بفروشن 10 تومنو خریدم 19 یا 20تومن اونم با تخفیف دانشجویی :ws3: ! ی شال تک رنگ ساده

شلوار آرمانی 50 تومنیو میدن 80 تومن ... بعد از 1 ماهم خراب میشه :ws3:

کلا واسه خرید تهران بهترین جاست

لینک به دیدگاه

لوازم اسپرت اتومبیل هم که 100 متر از بلوار آزادی پایینتر، به طرف خیابون جمهوری خوبه!

خلاصه جونم براتون بگه که...

مدینه گفتیو کردی کبابم :ws44: بچه های تهران واسه اسپرت ماشیناتون حتما ی سر ب مغازه آرین اسپرت تو خیابون شریعتی بزنین واقعا کارشون حرف نداره از ماشینای خارجیم قشنگتر در میارن :a030: من از شهرای دیگه م دیدم ک میان اینجا اسپرت میکنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...