رفتن به مطلب

قابل توجه بچه های تهران و دیگر شهر ها( از کجا لباس می خرین)

p mehdi q

ارسال های توصیه شده

لطف کنین بگین شهرتون کجاست و از کدام محل از آن بیشتر خرید لباس میکنید و ازش راضی هستید؟

دوستان گفتن در مورد کیف و کفش و روسری پالتو و ...... هم بگین

این می تونه یه جامعه آماری خوب باشه . همه از هر شهری بگن . چون ممکنه بقیه به شهرشون برن و خرید کنن

حتی اونی هم که تو آمریکا زندگی میکنه بگه از کجا لباساشو می خره:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 99
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ما از تهران و خیلی جاهاش خرید میکنیم بستگی به چیزی که میخوام بخرم خب داره

مانتو شریعتی و هفت تیر

شلوار و بلوز و روسری اینا هفت حوض و کوکاکولا

لینک به دیدگاه

چ تایپیک خوبی

مم میخواستم ی همچین موضوعی بزنم ولی جامع تر عطر و عینک و کیف و کفشم توش باشه ک ذیق وقت نذاشت :4chsmu1:

مشکلمن همیشه اینه ک چیو از کجا بخرم :icon_pf (34): تو تهران مرکز خریدای خوبی داره ولی بعضی جاها واقعا قیمت ب جنس نمیاد مثل تندیس

تاپیو ک تندیس میده 75 تومن پاساژ اندیشه همونو میده 30 تومن ینی ی چیزی حدود 2 برابر

همین پاساژ اندیشه خودمون + پاساژ گلستانم امسال کارای قشنگی آورده + ونک تقریبا واسه لباس و وسایلای دخترونه بهترین جاست

--------

7تیر پالتو و مانتوهاش واقعا مزخرف بود مانتوهاییم ک الان واسه عید آورده تقریبا همون مدلای قدیمیشه جای خوب سراغ دارین واسه مانتو با مدلای متنوع هلپ می

من بازم میام :ws3:

راستی استارتر گرام اگه موافقی بقیه اجناسم اینجا دور هم داشته باشیم ( کیف و کفش و ...):w16:

لینک به دیدگاه
چ تایپیک خوبی

مم میخواستم ی همچین موضوعی بزنم ولی جامع تر عطر و عینک و کیف و کفشم توش باشه ک ذیق وقت نذاشت :4chsmu1:

مشکلمن همیشه اینه ک چیو از کجا بخرم :icon_pf (34): تو تهران مرکز خریدای خوبی داره ولی بعضی جاها واقعا قیمت ب جنس نمیاد مثل تندیس

تاپیو ک تندیس میده 75 تومن پاساژ اندیشه همونو میده 30 تومن ینی ی چیزی حدود 2 برابر

همین پاساژ اندیشه خودمون + پاساژ گلستانم امسال کارای قشنگی آورده + ونک تقریبا واسه لباس و وسایلای دخترونه بهترین جاست

--------

7تیر پالتو و مانتوهاش واقعا مزخرف بود مانتوهاییم ک الان واسه عید آورده تقریبا همون مدلای قدیمیشه جای خوب سراغ دارین واسه مانتو با مدلای متنوع هلپ می

من بازم میام :ws3:

راستی استارتر گرام اگه موافقی بقیه اجناسم اینجا دور هم داشته باشیم ( کیف و کفش و ...):w16:

شیما بیا بریم شریعتی برا مانتو ..........

من هنوز جدیداشو ندیدم ولی خوبه اکثرا ..........

ولیعصرم خوبه

لینک به دیدگاه

رشت: مانتو هامو خیابون مطهری میخرم یا دنیز تو علم الهدی ،شلوار لی پاساژ پاسارگارد تو علم الهدی میخرم روسری یا شال جای مشخصی نداره:banel_smiley_4: وسایل ارایشم بخوام بخرم تو لاکانی میخرم عطرامم همونجا میخرم:icon_redface: لباس مجلسی اینا بخوام بخرم پاساژنگین اول امام خمینی میخرم:banel_smiley_4:

حاجی ابادم چند تا کفش وکیف فروشی هست قیمتاش خوبه

لینک به دیدگاه

شیما بیا بریم شریعتی برا مانتو ..........

من هنوز جدیداشو ندیدم ولی خوبه اکثرا ..........

ولیعصرم خوبه

تو ک خیلی میای :w00:

شریعتی .... از دور دیدم مانتوهاشو چنگی ب دلمان نزد :ws3:

بیا بریم دنیای نور .. سولی اون هفته رفت میگفت دخترونه هاش خوبه :w16:

لینک به دیدگاه

تهران:

بوستان ( همه چی + بستنی)

گلدیس( عطر و مانتو- کفش)

افق ( کفشاش عالیه)

دنیای کفش و آرتیمان برای کفش ( فلکه ی اول صادقیه)

شیرینی: ماه بانو ( بلوار مرزداران)

پا تن جامه هم خوبه.

آریاشهر کلا" خوبه.:ws3:

امممممممم دیگه یادم نمی یاد.

فرنگ:

آمازون: کتاب

سییرز: لباس و کفش و وسایل خونه

لینک به دیدگاه
پاساژ میلاد نور ... کجاش مرکز خرید داره؟ :JC_thinking:

رفیق من وضعم خرابه تازه کنکور دادم . سربازیمم تازه تموم شده . از دنیای اطرافم دور افتادم . من همه خریدامو یا از بوستان میکنم یا از جمهوری .. پس جاهای دیگه رو لطفا با آدرس بگو:icon_redface:

لینک به دیدگاه
می دونم اینو حواسم نبود ...:icon_redface:

شما خریداتو ازاونجا میکنی یا میای ایران؟

بستگی داره.

کتاب و اینا که از اینجا می خرم.

یه چیزایی از ایران برام می فرستن از جمله لولشک و آلوچه :ws3: همینطور سی دی نرم افزارا همه از ایرانه.

لینک به دیدگاه

عطر : کلا تو خالد استانبولی همه نوع یافت میشه

عینک : چلسی

ساعت : م محسنی

کت شلوار : پاساژ آریان + محسنی

لوازم آرایش مارک اصلو اگه کسی میدونه بگه :ws3:

لینک به دیدگاه
بستگی داره.

کتاب و اینا که از اینجا می خرم.

یه چیزایی از ایران برام می فرستن از جمله لولشک و آلوچه :ws3: همینطور سی دی نرم افزارا همه از ایرانه.

آخه من پسر خالم آلمانه . میاد اینجا شلوار جین میخره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...