رفتن به مطلب

خداحافظ نواندیشان!!!!!!!

ارسال های توصیه شده

اما امین گیج میزدا

هی میگفت نه تو بهاری نه تو شقیی :ws28:

بیچاره رو اذیت کردم هی میگفتم کی میرسیم کی میرسیم:ws3:بیچاره خیلی با حوصلس:ws3: خیلی زحمت کشید :ws3: اما منو امین سریع با هم مچ شدیم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 114
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یعنی روابطتون،دوستی هاتون و تعاملات اجتماعیتون و حتی عشق و عاشقی واقعیتون، با نمونه های مجازیش جایگزین نشه.

../QUOTE]

اگه همین دوستان مجازی ، روزی به دوستان واقعی تبدیل شن باید چی کار کرد ؟:ws52:

یعنی نباید بشن ؟...

لینک به دیدگاه

دلیلی نداره نیایم نت تازه تا نوه دار بشید و ما بچه دار مدارسم اینترنتی شده پس دلیلی نمی مونه که عروستتون یا بچه هامون حرفی بزنند..........الان بچه دوساله هم بلد با کامپیوتر کارکنه چندسال دیگه هم که سواد یاد گرفت میره تو نت ......کی باید بهش یاد بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب ماها دیگه:icon_gol:

پس نگران نیستم و هروقت دلتنگ میشم میام نت ........اکثرا دلم تنگه آخه:ws3:

لینک به دیدگاه

اگه همین دوستان مجازی ، روزی به دوستان واقعی تبدیل شن باید چی کار کرد ؟:ws52:

یعنی نباید بشن ؟...

بشن که دیگه میشن دوست واقعی،دوست مجازی منظورم خیال پردازی مجازی بود..:icon_gol:

لینک به دیدگاه

در کتاب موج سوم از تافلر (همین الان بگم تافلر رو توی دادگاههای بعد از انتخابات ایران یه جورایی بالای دار بردن) میخونیم که عصر پست پست مدرن عصری است که در قرن بیست و یکم آغاز خواهد شد... روابط اجتماعی در شبکه های اجتماعی محدود خواهند شد و انسان ها خود واقعی انسان های دیگر را کمتر خواهند دید ... فضاهای شهری بی اهمیت خواهند شد و انسانها در انزوایی خودخواسته به سر خواهند برد.

فیلم Wall-E اثر هنرمندانه ای است که کاملا مصداق عصر پست پست مدرن است.

لینک به دیدگاه

فیلم Wall-E اثر هنرمندانه ای است که کاملا مصداق عصر پست پست مدرن است.

من کلا تو عمرم 2 تا فیلم دانلود کردم ... یکیش این بود ( از بس قشنگ بود ...):icon_gol::icon_gol:

( و جالبتر اینه انمیشنم سان سور داشت ... )

لینک به دیدگاه
فیلم wall-e اثر هنرمندانه ای است که کاملا مصداق عصر پست پست مدرن است.

این فیلم یه شاهکار واقعیه...هر لحظه ش یه درسه....همهی روابط...حرفها...فکرها برنامه ریزی شدست.

لینک به دیدگاه

جدای از اسپم

منم صد بار خواستم ترک کنم ولی پشیمون شدم

آخه ترک انجمن خودش اشتباه بزرگیه

الان همه جای دنیا رو گوشی ها فیس بوک و توییتر و یوتوب پیش فرض نصب هست .... با اینترنت پر سرعت

همه همیشه کانکت هستن ...

این تحولیه که همه جا اتفاق میافته ...

مطمئنا زمانی که ما پیر شیم اونقدر تکنولوژی و ارتباطات پیشرفت کرده که ما با همین کارا هم از نظر نوه هامون طرز فکر قدیمی ای داریم

ترک عادت موجب ضرر است .......

لینک به دیدگاه

با حرف اسی کاملاً موافقم.

از اون طرف این تکنولوژی هم انقدر سریع پیشرفت میکنه که 20،30 سال دیگه معلوم نیست زندگی چطوریه. نمیشه گفت 30 سال دیگه هم همین وضعی هست که الان هستش.

لینک به دیدگاه

بخواهيم يا نخواهيم حضور در دنياي مجازي بخشي از زندگي ما شده....تازه ما اولش هستيم.چند سال ديگه بخش بزرگ زندگي ما تو دنياي مجازي اتفاق خواهد افتاد و اونوقت انجمنها مثل شهرهاي الان ما پرجمعيت ميشن....اينقدر برم نرم و من برم اون بره يا اون بياد من نيام و...از اينجور بچه بازيا درنيارين و مثل بچه خوب شهروند خوب دنياي مجازي باشين.منم ميشم فرماندار شما....يعني ميشه؟:ws3:

لینک به دیدگاه
بخواهيم يا نخواهيم حضور در دنياي مجازي بخشي از زندگي ما شده....تازه ما اولش هستيم.چند سال ديگه بخش بزرگ زندگي ما تو دنياي مجازي اتفاق خواهد افتاد و اونوقت انجمنها مثل شهرهاي الان ما پرجمعيت ميشن....اينقدر برم نرم و من برم اون بره يا اون بياد من نيام و...از اينجور بچه بازيا درنيارين و مثل بچه خوب شهروند خوب دنياي مجازي باشين.منم ميشم فرماندار شما....يعني ميشه؟:ws3:

منم برای ریاست جمهوری نامزد میشم از حزب وسط گرایان:ws28:

لینک به دیدگاه

چشم :ws3:

اقا محسن اندکی صبر سحر نزدیک است :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سلاااااام دوستان:icon_redface:

بالاخره هر اومدنی یه رفتنی هم در پی داره:icon_redface:

دیروز با بهار خواهرم صحبت میکردم میگفتم بهار به نظرت تا کی میشه نت رفت؟:banel_smiley_4:

تا کی میشه فروما رو زیر و رو کرد؟:w00:

دیگه کم کم سنمون در حال زیاد شنده:icon_redface:

چند سال میشه ادامه داد؟:banel_smiley_4:

چشم ببندیم بچه هامون بزرگ میشن و زن و بچه دار میشن:ws3:

ما هم میشیم مادر بزرگ :icon_pf (34):

به نظرت اونوقت هم میتونیم نت بریم؟:icon_pf (34):

عروسمون چی میگه؟:w74:

نمیگه مادر شوهرم همش تو فروما میچرخه؟:w00:

بهار اینجوری:w02: نگام کرد و گفت شقی نهایتا تا سال دیگه میریم و دیگه نمیریم:w58:

منم گفتم من این حرف و پارسال گفتم ولی همچنان دارم ادامه میدم:ws3:

به نظر شما تا کی این روند ادامه داره؟:banel_smiley_4:

آیا یکم سن بره تو تنمون باز هم رومون میشه با وجود عروس و نوه دار شدن باز هم بیایم و همو ببینیم؟:icon_redface::banel_smiley_4:

:w821::w821::w821::w821:

شما تا کی تصمیم داری نت گردی کنید؟:putertired:

برنامه ای دارید؟:banel_smiley_4:

حتما الان همتون فکر کردین من تاپیک خداحافظی زدم ولی اشتباه کردین:ws3:

در این تاپیک تا حدودی اسپم آزاد است :w58:

تو رو نمیگم اما به بهار بگو داره پیر میشه

یکم رعایت سنش رو بکنه:دی:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...