رفتن به مطلب

خداحافظ نواندیشان!!!!!!!

ارسال های توصیه شده

اره . دیدیم :icon_redface: شقی شوخ و مهربونه (خیلی مهربونه هااااااااااااااا) و بهار با اباهت:ws37:

:jawdrop:

ترشیدم:ws3:بابای من میگه تا قبل 27 ازدواج نکن برم سریع دست بکار شم به حرف بابام بمونم میترشم:ws3:

نترس نمیترشی:a030:

من کجام با ابهت بود اخه

بیشتر مظلوم بودما:ws2:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 114
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بابا با این مینا جوجه نگردین.

این جوجه تو شمال دوست پسر داره و از راه منحرف میکنه همه رو......

حتی گشت ارشاد هم بهش گیر داده.......

جات خالی اسی اتفاقا تو شمال همو دیدیم امین هم بود

اتفاقا خیلی دختر خوبیه

امین هم که ماه

لینک به دیدگاه

شما تا کی تصمیم داری نت گردی کنید؟:putertired:

برنامه ای دارید؟:banel_smiley_4:

بنده هم از 6-7 سال پیش با قرمزته شروع کردم:w16: یادش بخیر:w16: روزای خیلی خوب و بدی پای نت داشتیم:hanghead: روزایی که هرگز فراموش نمیشن (الان که دارم اینو مینویسم کریس دی برگ گوش میدم احتمالا یکم احساساتیم الان:hanghead::ws3:)

ولی دلیلی نداره سنمون بالا رفت نت رو بذاریم کنار:w16: نسل ما و از ما به بعد ها فکر کنم پای نت خواهیم مرد:w16:

یکی از بهترین و سالم ترین تفریحاته:w16: من شخصا فکر نمیکنم روزی بخوام به خاطر سن و عروسمو اینا بای نت بدم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

پیش کسی نگو میخنده برات ، من شر هستم اما اینقد از نظر عاطفی سرد و بی احساسم که هیچ مردی تحمل نداره:ws28::ws28::ws28::ws28:

همین که گشت ارشاد بهت گیر داده،خودش کلی جرمه !!!

احتمال پوشش مبتذل داشتی،کسی با پسر غریبه احوالپرسی میکنه !!!!!!!!!! :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
اتفاقا قیافه با ابهتی داری :icon_redface: شقی واقعا معلومه شیطونه اما تو خیلی حرکاتت سنجیدس

شقی هم نفسه:ws28:ماجرا درخت یادم میاد خندم میگیره:ws28:

امین اینقد مظلومه:a030:اینقد مهربونه بیچاره تا سبزه میدون رسوندم:ws3:

مینا هنوزم درخت میبینم میخندم :ws28::ws28:

بستنی فروشی هم که شده خاطره همیشگی

لینک به دیدگاه
همین که گشت ارشاد بهت گیر داده،خودش کلی جرمه !!!

احتمال پوشش مبتذل داشتی،کسی با پسر غریبه احوالپرسی میکنه !!!!!!!!!! :icon_pf (34):

وقتی مینا رو دیدم باورم نشد یه دختر جوون میتونه انقدر ساده باشه

مینا خیلی ساده لباس میپوشه بدون رنگ و لعاب هم بود

خیلی ازش خوشم اومد

لینک به دیدگاه

اتفاقا خیلی ساده میگردم:banel_smiley_4: اولا همکلاسی بود دوما ادب حکم میکرد:banel_smiley_4:

میدونم مهندس ساده دل و ساده پوش و بی احساس....

منتها تنها طبق وظیفه روحانیت،یک نهی از منکری کردم.....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
میدونم مهندس ساده دل و ساده پوش و بی احساس....

منتها تنها طبق وظیفه روحانیت،یک نهی از منکری کردم.....:icon_gol:

تقبل الله:banel_smiley_4:

منم میخوام شماها رو ببینم:ws44:

ما همه تو شمال بودیم البته لاهیجان رفتیم اونم امین زحمتشو کشید:ws3:

بعدش همه پایه بودیم :ws3: اما خیلی خوب بود من یکی از بچه های مهندسانم تهران دیدم هر دو دفعه خوش گذشت:icon_redface:

لینک به دیدگاه
تقبل الله:banel_smiley_4:

ما همه تو شمال بودیم البته لاهیجان رفتیم اونم امین زحمتشو کشید:ws3:

بعدش همه پایه بودیم :ws3: اما خیلی خوب بود من یکی از بچه های مهندسانم تهران دیدم هر دو دفعه خوش گذشت:icon_redface:

از کجا میشناسیشون :ws52:خب چند تا از بچه های زنجانی هم تو این فروم فعالیت میکنند اما من اصلا نمی شناسمشون با اینکه میدونم تو خیابون به مکرر دیدمشون ولی نمیشناسمشون :ws37:

لینک به دیدگاه
خو قرار گذاشتیم همو دیدیم دیگه:ws28:تازه فکر کن من با امین قرار داشتیم از اونجا باید میرفتیم شقی و بهار رو میدیدم بعد امین گفت من شلوار و پیراهنم نخیه:ws3: منم زودتر رسیدم یه پسری رد شد من رفتم جلو گفتم سلام دیدم یارو یه جوری نگاه میکنه فهمیدم اشتباه گرفتم:ws28:

پس اسلام تو خطر انداختین؟:banel_smiley_52:

امین دوستته؟

اینجا دیدمش ولی نارم کاربریش فک کنم یه عددی هم داشت اره؟

لینک به دیدگاه
خو قرار گذاشتیم همو دیدیم دیگه:ws28:تازه فکر کن من با امین قرار داشتیم از اونجا باید میرفتیم شقی و بهار رو میدیدم بعد امین گفت من شلوار و پیراهنم نخیه:ws3: منم زودتر رسیدم یه پسری رد شد من رفتم جلو گفتم سلام دیدم یارو یه جوری نگاه میکنه فهمیدم اشتباه گرفتم:ws28:

:ws28::ws28:

مینا وقتی اومدید جلو سلام کردید من فکر کردم شقی یکی از اشناهاشو دیده داره سلام میکنه

سوتییییییییییییییییی بودا

:ws3:

لینک به دیدگاه
امین نپو دیگه:banel_smiley_4: اره دیگه دوست مجازیمه:banel_smiley_4:

مگه نمیدونیتی قرار داشتید؟ من از همونجا گفتم امین بریم اول یه یخ بهشت بخوریم بعد بریم که از همون ور خیابون گفتم فکر کنم همونان منم یخ بهشت میخوام امین:w00:

بعد اومدیم سریع شقی رفت گرفت:ws3:

من حسودیم شد برم:ws44:

لینک به دیدگاه
امین نپو دیگه:banel_smiley_4: اره دیگه دوست مجازیمه:banel_smiley_4:

مگه نمیدونیتی قرار داشتید؟ من از همونجا گفتم امین بریم اول یه یخ بهشت بخوریم بعد بریم که از همون ور خیابون گفتم فکر کنم همونان منم یخ بهشت میخوام امین:w00:

بعد اومدیم سریع شقی رفت گرفت:ws3:

داشتیم با شقی نقشه میکشیدیم شمارو اذیت کنیم :ws3:

لینک به دیدگاه
حالا این خوب بود که

با یکی از بچه ها تهران قرار داشتم اینو از میدون انقلاب تا پارک ساعی پیاده بردم:ws28:چیزی حدود 4 ساعت:banel_smiley_52:یعنی اومدم پام حرکت نمیکرد دیگه ها:ws28:تشنه بردم گشنه اوردم:ws28:بعدش رفتیم پارک همینطوری داشت خاطره تعریف میکرد یدفعه دوستاشو دیدم گفتم ااا تو دو روز پیش شهرکرد بودی الان اینجایی چرا:ws28:وای یعنی اون سوزه بودا من هر وقت ازجلو پارک ساعی رد میشم یادم میافته:ws3:

اسماتون اشتباه گفتیم اما دیدی من گفتم نه این شقی این بهار:ws3:

اما امین گیج میزدا

هی میگفت نه تو بهاری نه تو شقیی :ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...