رفتن به مطلب

نظر شما درباره مجازات اعدام چیست؟

Neutron

ارسال های توصیه شده

کسی که همچین کاری بکنه (مهم نیست پسره یا دختر و روی پسر انجام داده با دختر) اعدام میشه و دیگه فرصت نداره بیاد سراغ من:w000: البته به روش انسانی اعدام میشه

مرسی که نگرانمی:rose:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=45814

یه سر بزن به این متأسفانه دیگه اعدامم نمیکنند این آشغالها رو هم...........

تچاوز کار بدیه فرقی نداره دختر - پسر - حیوون ...هر چیزی که باشه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 233
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب الان اگه یه دختر زشت باشه تکلیفش چیه؟

تا اون جایی که من میدونم حداقل دختر ها زشت زشتم باشند باز کسی حداقل میاد طرفشون حداقل برای س ک س.

همین دیشب یکی از بچه های ما که قیافه فوقالعاده فوقالعاده خوبی داره و با زیباترین دخترها میپره.

دیشب 2 نفر را با پرادوش سوار کرده بود.اورده بود سفره خونه .دختر ها به قدری زشت بودند که کارگر سفره خونه که یک ادم قد کوتاه و زشت هست .داشت بهش میخندید.

در کل میگن دختر هر چی زشت باشه باز پسر میاد طرفش حداقل برای س ک س

لینک به دیدگاه
هان ؟ خواهر همرو مجازات بکنن غیر از داداشه تو؟ :w000: گناه خواهره چیه؟ :w000:

من به داداشم مطمئنم گفتم که اگه یه روزی این کارو کرد بدترین مجازاتا هم کمشه:banel_smiley_4:

هی چه خبرته.......قرار شد مراسم اسید براش برگزار کنند :banel_smiley_4:

حالا بزار داداش همچین غلطی کنه:w00:ایشالا اگه تو فکرشم بیافته تیکه تیکه بشه که یاعث ننگمون نشه:w00:

هیچ انسانی حق نداره کسی رو مجازات و شکنجه بکنه :banel_smiley_4: بسته به جرمش از فعالیت در جامعه منع میشه :banel_smiley_4: یعنی زندان ، و برای جرم های خیلی بزرگ برای همیشه از فعالیت در اجتماع منع میشه یعنی اعدام اون هم به روش های بدون درد:banel_smiley_4: مثل تزریق:banel_smiley_4:

از ما گفتن بود خواهران طالبانی:banel_smiley_4:

نخیر:banel_smiley_4:این قسمت بسپارن به ما:ws3:

بعد اون موقع همه میخوان برن توی دستگاه قضایی کارمند بخش قصاص تجاوزات جنسی بشن!:icon_pf (34):

:mpr::icon_pf (34):

تو روی گوانتانامو هم کم کردی!!

نه دیکه ، اگه یکی اومد به یکی تجاوزر کرد برادر کسی که بش تجاوزر کرده میره تقاص میگیره:banel_smiley_4:

ها:ws52: من سنگدل نیستما اما دیدم اثراتی که رو فرد میمونه و چه زجرایی میکشه اون دختر:ws44:

لینک به دیدگاه
تا اون جایی که من میدونم حداقل دختر ها زشت زشتم باشند باز کسی حداقل میاد طرفشون حداقل برای س ک س.

همین دیشب یکی از بچه های ما که قیافه فوقالعاده فوقالعاده خوبی داره و با زیباترین دخترها میپره.

دیشب 2 نفر را با پرادوش سوار کرده بود.اورده بود سفره خونه .دختر ها به قدری زشت بودند که کارگر سفره خونه که یک ادم قد کوتاه و زشت هست .داشت بهش میخندید.

بی بصیرت:banel_smiley_4: مهم شخصیته اون دختره:banel_smiley_4: من همیشه میگم ادم واسه دوستی دنبال زیباترین ها میره اماواسه ازدواج دنبال با شخصیتها میره:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ugly_girl-214x280.jpg کی طرف این میره؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

نه دیکه ، اگه یکی اومد به یکی تجاوزر کرد برادر کسی که بش تجاوزر کرده میره تقاص میگیره:banel_smiley_4:

بابا تو نا سلامتی دختری :shame:

یکم فمنیست باش:sigh: چرا یه پسر جرمی میکنه خواهرش باید مجازات بشه و کسی که به خواهرش تجاوز شده بره با خواهر متجاوز حال بکنه؟ :sigh:

اولن کم نیستن کسانی که واسشون مهم نیست چه اتفاقی واسه خواهرشون میوفته ، حتی میشناسم کسیو که با خواهر خودشم ... :shame:

من هم موافقم کسی که همچین کاری میکنه باید اعدام شه اما گناه خواهرش چیهههههههه؟:4564:

لینک به دیدگاه

یکم فمنیست باش:sigh: چرا یه پسر جرمی میکنه خواهرش باید مجازات بشه و کسی که به خواهرش تجاوز شده بره با خواهر متجاوز حال بکنه؟ :sigh:

اولن کم نیستن کسانی که واسشون مهم نیست چه اتفاقی واسه خواهرشون میوفته ، حتی میشناسم کسیو که با خواهر خودشم ... :shame:

من هم موافقم کسی که همچین کاری میکنه باید اعدام شه اما گناه خواهرش چیهههههههه؟:4564:

اولا:banel_smiley_4:

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

اصلا ما نظرمون عوض شد همون اسید بهتره:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

مخالف....

اینطور فرض کنید که اگر تجاوزگری...قاتلی...حق خور یا حق کشی در جامعه نبود، وجه تمایز ما با دیگران تو چی می بود؟

اگر قرار بود که اون فرد تجاوزگر یا قاتل یا مجرم سیاسی اعدام بشه، به نظر شما بهتر نبود که خدا خودش یه فـیلتر میذاشت تا فقط انسان های پاک تو دنیا زندگی کنن؟

ما چرا اینقدر (...) شدیم که حتی در مورد زندگی یا عدم زندگی شخصی دیگه قضاوت میکنیم؟

مگه این روح رو ما تو این جسم گذاشتیم که ما هم بخوایم از این جسم درش بیاریم؟

لینک به دیدگاه

منم با حرفت موافقم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چرا همه چسبیدن به موضوع تجاوز جنسی ؟:icon_pf (34):

بابا موارد دیگه ای هم هست که مجازات اعدام داره؟

مثلا کسی که تو کار مواد مخدره.

یا کسی که با قصد قتل انجام میده.

یا کسیکه راهزنی میکنه

و ...

لینک به دیدگاه
چرا همه چسبیدن به موضوع تجاوز جنسی ؟:icon_pf (34):

بابا موارد دیگه ای هم هست که مجازات اعدام داره؟

مثلا کسی که تو کار مواد مخدره.

یا کسی که با قصد قتل انجام میده.

یا کسیکه راهزنی میکنه

و ...

اینها هم باید اعدام بشن

ساقی موادمخدر یه جوون و یه خانواده یه جامعه رو نابود میکنه چون درآمدش براش خوبه پس هیچی نمیتونه آدمش کنه چون مزه پول زیر دندونش رفته پس اعدام حالا روشش و باید بررسی کنیم........

قتل نفس با قصدم دیگه حرفی نمی مونه براش

راهزنم هم موجب رعب و وحشت آدمهای بیگناه میشه و....

خوب اینها هم اعدام حقشونه مورد دیگه ای نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه
اینها هم باید اعدام بشن

ساقی موادمخدر یه جوون و یه خانواده یه جامعه رو نابود میکنه چون درآمدش براش خوبه پس هیچی نمیتونه آدمش کنه چون مزه پول زیر دندونش رفته پس اعدام حالا روشش و باید بررسی کنیم........

قتل نفس با قصدم دیگه حرفی نمی مونه براش

راهزنم هم موجب رعب و وحشت آدمهای بیگناه میشه و....

خوب اینها هم اعدام حقشونه مورد دیگه ای نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52:

اینطور که شما میگی همه آدمها فقط یه بار میتونن تو زندگیشون اشتباه کنند!

یعنی به عبارتی هیچ انسانی حق اشتباه نداره چون بعدش اعدام میشه!

مشکل ما اینه که با مصداق ها به صورت شخصی برخورد میکنیم. یعنی خودمون رو میذاریم جای کسی که مورد حمله یا تجاوز قرار گرفته. اما در مورد حکم کردن باید از زاویه شخص سوم به قضیه نگاه کنیم. به خاطر همینه که قضاوت کار سختیه. چون متهم و مجرم هم برای خودش حقوقی دارد.

برای چندمین بار در این تاپیک اینو مطرح میکنم: مرز عدالت از مو نازک تره...

لینک به دیدگاه

مشکل ما اینه که با مصداق ها به صورت شخصی برخورد میکنیم. یعنی خودمون رو میذاریم جای کسی که مورد حمله یا تجاوز قرار گرفته. اما در مورد حکم کردن باید از زاویه شخص سوم به قضیه نگاه کنیم. به خاطر همینه که قضاوت کار سختیه. چون متهم و مجرم هم برای خودش حقوقی دارد.

این جمله که جان چیز با ارزشیه یک جمله مزخرف ... اما هر انسان فقط یک بار جان داره

اگر فردی با مرتکب شدنه یک اشتباه تنها شانس فرد دیگری برای زندگی کردن رو بگیره . به نظرتون حقش چیه ؟

من با شما سر یه مساله ای دعوامون میشه و من بسیار از دست شما عصبانی میشم و می خوام کاری کنم که دیگه نباشی ..... اگر مجازاتم اعدام باشه سعی می کنم یه جوری بر خودم مسلط شم چون در غیر اینصورت خودمم هم دیگه وجود نخواهم داشت . اما اگر مجازاتم زندان باشه . نه حتما می کشمت . چون فردا رو چه دیدی شاید یه اتفاقی افتاد اومدم بیرون

پس به نظرم اینکه یک قاتل به زندان بره اصلا نشانه ی این نیست که از قرون وسطی ای بودن در اومدیم ... این خودش کمک میکنه قتل راحت تر بشه و ما به قرون وسطی بر گردیم

لینک به دیدگاه

من با شما سر یه مساله ای دعوامون میشه و من بسیار از دست شما عصبانی میشم و می خوام کاری کنم که دیگه نباشی ..... اگر مجازاتم اعدام باشه سعی می کنم یه جوری بر خودم مسلط شم چون در غیر اینصورت خودمم هم دیگه وجود نخواهم داشت . اما اگر مجازاتم زندان باشه . نه حتما می کشمت . چون فردا رو چه دیدی شاید یه اتفاقی افتاد اومدم بیرون
من برای اعدام مصداق نیاوردم.

شما در مورد قتل نفس این جملات رو گفتی. اما من بیشتر منظورم در مورد حمل سلاح سرد و حمل مواد مخدر بود.

لطفا یه بار دیگه پست من و پستی که ازش نقل قول گرفتم رو بخون.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من برای اعدام مصداق نیاوردم.

شما در مورد قتل نفس این جملات رو گفتی. اما من بیشتر منظورم در مورد حمل صلاح سرد و حمل مواد مخدر بود.

لطفا یه بار دیگه پست من و پستی که ازش نقل قول گرفتم رو بخون.

:icon_gol:

درسته من فقط یه مصداقشو گفتم ... حمل سلاح سرد مطمئنم که مجازاتش اعدام نیست

حمل مواد مخدر هم در قانون گفته بیشتر از سه کیلو و لی الان تا 30 کیلوشم اعدام نمی کنن ..

لینک به دیدگاه

درسته من فقط یه مصداقشو گفتم ... حمل سلاح سرد مطمئنم که مجازاتش اعدام نیست

حمل مواد مخدر هم در قانون گفته بیشتر از سه کیلو و لی الان تا 30 کیلوشم اعدام نمی کنن ..

پس هر انسانی میتونه بعد از بعضی از اشتباهاتش زندگی کنه.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

نه هرکسی حق اشتباه داره منم نگفتم هرکسی که موادمخدر حمل میکنه! گفتم ساقی منظورم کسی هست که رئیس بانده و جوانها رو آلوده میکنه و مجبور به همکاریشون میکنه حالا هر موادی روانگرا مخدر یا هرچیزی که واقعا زندگی یه سری انسانهای بیگناه رو نابود میکنه ..........

از دید شخص سوم نگاه کردم نه دید شخصی

پس بذاریم خلافکارها راست راست بگردند بدون هیچ وحشتی و قصاصی بعد تکلیف مردم چی میشه امنیت نمیخواهند؟ حق زندگی در آرامش رو ندارند بخاطر اینکه بعضی از افراد هیچ وقت متوجه خطاشون نمیشند ...........عدالتش کجاست؟

من بعنوان یک عضو از جامعه باید همش بترسم وقتی از خونه خارج میشم الان یکی مزاحمم میشه ممکنه خودم و مالم و جانم در خطر باشه حتی توی خونه هم که هستیم اگر یه وقت سارقی وارد منزل بشه اگر کتکش بزنی یا خونی از دماغش بیاد تو مقصری نه اون که دزده به حریمت واردشده این چه قانونی هست من رو توجیه نمیکنه متأسفم

توی این جامعه خلافکارهها هم حقوق اجتماعی دارند هم هر حق دیگه ولی بعضی از افراد با گناه نکرده بعنوان اراذل اعدام میشند مشکل ما اینجاست...........:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...