رفتن به مطلب

انتقاد کاربرا نسبت به مدیرا

ارسال های توصیه شده

یه انتقاد کاملا بجا دارم اگه البته ناراحت نمیشین...:ws37:

مدیر روابط عمومی مگه نباید روابط عمومی داشته باشه؟؟؟

پس چرا هیچ راهی برا روابط عمومی نذاشتهههههههههه؟؟؟:w000:

نه پیغام بازدیدکننده ای، نه ارسال ایمیلی، نه ارسال پیام خصوصی ای

همش بسته اس:vahidrk:

لینک به دیدگاه
یه انتقاد کاملا بجا دارم اگه البته ناراحت نمیشین...:ws37:

مدیر روابط عمومی مگه نباید روابط عمومی داشته باشه؟؟؟

پس چرا هیچ راهی برا روابط عمومی نذاشتهههههههههه؟؟؟:w000:

نه پیغام بازدیدکننده ای، نه ارسال ایمیلی، نه ارسال پیام خصوصی ای

همش بسته اس:vahidrk:

بدری جان از چند مدت پیش درخواست استعفا داده بودند، به دلیل مسائل شخصی، اما بازهم به درخواست من و لطفی که داشتند باقی موندن و پاسخگوی کاربران بودند و به وظیفشون بدون کم وکاست عمل کردند.

در این یک ماه اخیر هم مرخصی بودند، حرف شما درسته ، اما به درخواست خودشون عنوانشون برداشته میشهhanghead.gif

جا داره از همین تاپیک از زحمات ایشون و حوصله و وقتی که برای پاسخگویی به کاربران ،مخصوصا کاربران تازه عضو شده گذاشتند ، تشکر کنم .:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

محمد مدیر ارشد

از شخص خاص البته معلوم الحالی که فقط دنبال بهانه جویی و تخریب تاپیک ها ودر گیریست حمایت نکن

این کار تو که به من میگویی در تاپیکی که خودم استارتر ان بوده ام و فقط مخصوص عکس است ( و این را من که استارتر ان تاپیک هستم از چند سال پیش معین کرده ام عکس نگذارم ) یعنی مطیع و فرماندار اون ادم معلوم الحال شده ای و گرنه ان تاپیک مال عکس است (و فقط هم مال عکس است )و بحثی نباید در ان صورت میگرفته و من دقیقا روال تاپیک خودم را رعایت کرده ام .

وقتی شما مطیع و فرمانبردار یک کاربر باشید معنایش عدم رعایت و حقوق بقیه کاربرانست . واسه بقیه کاری ندارم اما من نمیپذیرم که مطیع شما باشم انهم به ناحق .

ضمنا وقتی کابری قلدری میکند و شما تسلیم قلدری او میشوید پس من هم میتوانم تاپیک های اون اقا را بر عکس روالش به حاشیه بکشم و این اسونه دیگه به جون خودت. اسون تر از اب خوردن میدونید که ...... ..

http://www.noandishaan.com/forums/thread63477-4.html

لینک به دیدگاه
محمد مدیر ارشد

از شخص خاص البته معلوم الحالی که فقط دنبال بهانه جویی و تخریب تاپیک ها ودر گیریست حمایت نکن

این کار تو که به من میگویی در تاپیکی که خودم استارتر ان بوده ام و فقط مخصوص عکس است ( و این را من که استارتر ان تاپیک هستم از چند سال پیش معین کرده ام عکس نگذارم ) یعنی مطیع و فرماندار اون ادم معلوم الحال شده ای و گرنه ان تاپیک مال عکس است (و فقط هم مال عکس است )و بحثی نباید در ان صورت میگرفته و من دقیقا روال تاپیک خودم را رعایت کرده ام .

وقتی شما مطیع و فرمانبردار یک کاربر باشید معنایش عدم رعایت و حقوق بقیه کاربرانست . واسه بقیه کاری ندارم اما من نمیپذیرم که مطیع شما باشم انهم به ناحق .

ضمنا وقتی کابری قلدری میکند و شما تسلیم قلدری او میشوید پس من هم میتوانم تاپیک های اون اقا را بر عکس روالش به حاشیه بکشم و این اسونه دیگه به جون خودت. اسون تر از اب خوردن میدونید که ...... ..

http://www.noandishaan.com/forums/thread63477-4.html

اینجا کسی مطیع کسی نیست. براساس صفحه آخر تاپیک فکر میکردم تاپیک بحث و گفتگو باشه، چون خودتون هم تو بحث شرکت کرده بودین، که خب اشتباه فکر کرده بودم و پستتون هم برگشت داده شد.

ولی با توجه به پستای دیگه ای که در ادامه اون تاپیک زده بودین و صحبتایی که تو پروفایل داشتین، اخطاری واستون ثبت شد و امیدوارم متنش هم کاملاً جدی بگیرین.

برای بار n ام بهتون میگم که سعی کنید تو هرجایی به لحن صحبتاتون بیشتر دقت کنید

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

سلام چه جوریاست؟

برای من چندبار پیش اومد فکر کردم.. اشتباه کردم ولی این بار.. چرا..

لطفا تمام پستهایی که پاک شده رو برام اینجا بزارید و دلیلشو بگید...

من درحال پست گذاشتن بودم. که دیدم صفحه پرید..

من تعداد پستهام بود 6807

یه دفعه این شد؟

6,694

چرا؟

لینک به دیدگاه
سلام چه جوریاست؟

برای من چندبار پیش اومد فکر کردم.. اشتباه کردم ولی این بار.. چرا..

لطفا تمام پستهایی که پاک شده رو برام اینجا بزارید و دلیلشو بگید...

من درحال پست گذاشتن بودم. که دیدم صفحه پرید..

من تعداد پستهام بود 6807

یه دفعه این شد؟

6' date='694

چرا؟ [/b']

سلام.

این همه تغییر یعنی چه؟؟

فکر نمیکنی زیادی حساس شده باشی؟؟شاید تعداد پست ها رو اشتباه خونده باشی.اولین کسی هستی که میبینم آمار دقیق پست ها و امتیازاشو داره.

این موضوعات انقدر مهم نیس که خودتو به خاطرش اینقدر ناراحت کنی.تعداد پست ها و تشکر ها از نظر من بی اهمیت ترین چیز

ممکنه و مطمئنا هدف بچه ها از فعالیت تو این انجمن بالارفتن تعداد پست و امتیاز و اینا نیس.

بدون اغراق میگم تو این چند سالی که از عضویتم میگذره تا حالا پیش نیومده پستی بی دلیل حذف بشه.

بنظر من اصلا نیازی به زدن همچین تاپیک هایی نیس.اگه سوالی داشتی ،میتونستی از خود محمد بپرسی.با شناختی که ازش دارم مطمئنم دلیلشو بهت میگه

اینجوری برای همه یه علامت سوال بزرگ ایجاد کردی که چرا تاپیکات حذف شده.که بنظر من وجهه خوبی نداره.

ببخشید که اینقدر رک حرفمو زدم. چون بار اولت نبود که همچین تاپیک هایی میزنی.

لینک به دیدگاه

سلام خانوم...

این همه تغییر یعنی چی؟

عنوان تاپیکت رو که خوندم فکر کردم شاید منظورت تغییر ظاهری انجمن هست ،بعد هم فکر کردم که نه انجمن که بعد از اخرین تغییر ،اتفاق دیگه ای نیافتاده ،بهرحال اومدم پستت رو خوندم ...

اول از همه فکر میکنم ای کاش این موضوع رو اینجا بیان نمیکردی ،البته همچین پستی هم به نظرم از طرف شما به چشمم خورده بود و دوباره تکرار شدنش با اینکه تو پست قبلیتون هم توضیح داده بودن ،باعث شد که من هم بعنوان عضوی از انجمن نظر خودم رو بیان کنم و امیدوارم بهتون برنخوره چون همونطوری که دوستان هم من رو میشناسند آدم رکی هستم و از تو لفافه حرف زدن خوشم نمیاد و از همه مهمتر سوال و پست صریح شما به پاسخ صریح هم نیاز داره....

این مدتی که تو انجمن بودم ،به شخصه هیچ وقت تعداد پستها ،امتیازات ،تشکرها برای من مهم نبوده و نیست ،اینجا اگر فعالیتی انجام میگیره چیزی در قبالش دریافت نمیشه که بگیم فلان مسئول با پاک کردن پستهای شما منظور خاصی داشته و یا هر چیز دیگه...اینجا یک انجمن علمی آموزشی هست که همه اعضای خوب اون تلاش میکنن تا دانسته های خودشون رو در حد توان در اختیار بقیه بذارن ،و من فکر نمیکنم تعداد تشکرهای گذاشته شده در پای پستها حتی کمتر یا بیشتر بودن پستها بتونه با انگیزه اصلی افرادی که در انجمن فعالیت میکنند برابری کنه ،اینجا هیچ اجباری برای پست گذاشتن وجود نداره چون هرکس اینکار رو با علاقه خودش انجام میده ....

لینک به دیدگاه

خب در تکمیل صحبت های دوستان عزیز که واقعاً همینجوره که عدد پست و تشکر هیچ وقت اهمیتی نداشته.

در مورد کم شدن تعداد پستا، عمدتاً مربوط به پاک شدن پستای اسپم یا پستای قدیمی تاپیکای گپ و گفتگو و از این دست تاپیکایی هست که قدیمی هم شدن و ارزش محتوایی چندانی هم ندارن. خیلی از تاپیکای قدیمی این بخش تا حالا پاک شده و حتی پستای قدیمی یه تاپیک

http://www.noandishaan.com/forums/forum218.html

پاک شدن یه پست یا تاپیک تخصصی، جدای از اینکه به هیچ وجه نمیشه منطق درستی پشتش پیدا کرد، اولین ضررش رو به خود انجمن میزنه. کسی هم قطعاً با کسی کدورت شخصی نداره که بخواد همچین کاری بکنه. همونطور که دوستان گفتن به جای چندین پست پشت سر هم تند تو این تاپیک، یه پیغام خصوصی میدادین و می پرسیدین، خیلی راحت تر و بهتر هم بود :banel_smiley_4:

راستی در مورد تاپیکای اخیر هم منبع فراموش نشه. با توجه به اطلاع رسانی های قبلی که شده بود:

http://www.noandishaan.com/forums/thread95497.html#post1386739

لینک به دیدگاه

حال دوستان من یه انتقادی بکنم از بروبچ همیشه در صحنه:ws3:که اجرشون با خودم باشه:ws3:

بابا حالا اگر هم یکی اینجور چیزها، نمیدونم تعداد تشکر یا تعداد پست مهمه براش نسبت به این موضوع یا مسئله حساسه، به تفکرش و عقیدش هر چند که اشتباهم باشه احترام بذارید .....:w16:

یادمون باشه اگر تنوستیم همه ظرفیت ها رو با توجه به شرایط حفظ کنیم موفق خواهیم بود:w16:

لینک به دیدگاه

همه پستامو پاک کردم. دیگه دفاعی هم نمیکنم سپردمتون به خدا.. ارامش من خیلی مهم تره.. بیخیال من معذرت میخوام.

شیشه های خانه ها را دستور دادند دوجداره باشد ، دیگر وقتی باران می بارد صدایش شنیده نمی شود …

یاد اشکهای بی صدای خودم افتادم !

لینک به دیدگاه

خب حساسی دیگه قبول کن.. تو این چندسال نه برخوردی داشتم باهات نه خصومتی دارم باهات..ولی تو اکثر پستاتون این حساسیت کاملا ملموسه.. زیاد سخت نگیر دنیا خودش سخت هست :دی... منم با گوشیم شکلک ندارم..:دی

لینک به دیدگاه
حال دوستان من یه انتقادی بکنم از بروبچ همیشه در صحنه:ws3:که اجرشون با خودم باشه:ws3:

بابا حالا اگر هم یکی اینجور چیزها، نمیدونم تعداد تشکر یا تعداد پست مهمه براش نسبت به این موضوع یا مسئله حساسه، به تفکرش و عقیدش هر چند که اشتباهم باشه احترام بذارید .....:w16:

یادمون باشه اگر تنوستیم همه ظرفیت ها رو با توجه به شرایط حفظ کنیم موفق خواهیم بود:w16:

من با زدن تاپیک جداگانه برای این موضوع به این کوچیکی مشکل داشتم.و این اولین تاپیکی نبود که زده میشد.

همین طور که قبلا هم گفتم بهتر بود که به صورت خصوصی و یا تو همین تاپیک عنوان میشد.در این صورت جای هیچ بحثی پیش نمیامد

لینک به دیدگاه

ضمن اینکه من هم با فرنوش هم عقیده هستم ،فکر نمیکنم بی احترامی از طرف هیچکدوم از ما صورت گرفته باشه ،ایشون نظر خودشون رو گفته بودن ماهم نظر خودمون رو گفتیم،همین...

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید میگم به همه ی کاربران و مدیران نواندیشان

با دعوت یکی از دوستان من به این تاپیک اومدم وگرنه معمولا" در کاری که در خیطه ی وظایفم نباشم نظری نمیدم اما به احترام ایشون نظرم رو میگم.

من صحبت های دوستان رو خوندم در مورد اینکه در اینجا(نواندیشان) هیچ مدیری با کاربرها خصومتی نداره کاملا" موافق هستم و اگه پستی پاک میشه در جهت پیشرفت تالار هستش.

اما در مورد اینکه تعداد پستها و امتیازات مهم نباشه این دیگه بستگی به خود فرد داره. مطمئنا" هر فردی برای وقتی که برای ایجاد پستی میذاره ارزش قائلِ و دوست نداره بدون دلیل حذف بشه. من به شخص اگه پستهام رو پاک کنن هیچ وقت اعتراضی ندارم اما دلیلی نداره این واسه همه بخوام.

میشد با یه جواب ساده به صورت خصوصی از سوی مدیری که پستهارو پاک کرده یا مدیران دیگه توضیح داده بشه و مطمئنا" خانوم سلامت هم قبول میکردن.

من با صحبت محمد کاملا" موافق هستم که گاهی پیش میاد بعضی از تاپیک های قدیمی بعضی از تالارها پاک میشه و این رویه ای هستش که همه ی فروم ها دارن.

و این رو هم بگم که فرنوش و هستی رو کامل میشناسم و میدونم قصد توهین نداشتن و ندیدم به کسی توهینی کرده باشن و صحبت هاشون در جهت آروم کردن خانوم سلامت بوده.

یه توصیه هم به مدیران دارم : و اون اینه که سعی بشه انتقاد رو به دید پیشنهاد ببینن. شاید همین اتفاق خودش باعث بشه شیوه ی مدیریت پستها تغییر کنه و مدیران بخشهای مربوطه حین پاک ککردن پستهای و تاپیکهای قدیمی (به صورت انبوه) قبلش خبر بدن که کسی هم ناراحت نشه

و در آخر همیشه حق با کاربر هستش مگه اینکه خلافش ثابت یشه:ws3:

لینک به دیدگاه

چه از کاه، کوه ساخته شدا :ws3: فکر نمیکردم انقدر مسئله پیچیده باشه :ws3:

فقط واسه اینکه برداشت اشتباهی از پاسخگویی دوستان نشه. چون واسه همچین چیزی تاپیک مجزایی زده شده بود و چندتا پست پشت سر هم زده شده بود با محتوای اینکه منتظر جواب بودن، دوستان دیگه اومدن نظرشونو گفتن. تو هر تاپیک عمومی هرکسی حق اظهار نظر داره. تو قوانین هم اشاره شده این مسئله:

قانون شماره 25) در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آن را براي آن مدير ارسال نمائيد، یا در دفاتر مدیریتی به صورت محترمانه مطرح نمایید، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي‌ براي مدیریت سایت‌، ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود.

ناصر جان در مورد اینم که اطلاع رسانی بشه پستای قدیمی حذف شده، باز تو قوانین ذکر شده که اصلاً الزامی واسه این قضیه نیست تا سوالی پرسیده نشه. ضمن اینکه مثلاً خود من که رفتم تاپیک پریا رو خلوت کردم یا تاپیکای قدیمی بخش مطالب جالب رو حذف کردم، به هیچ وجه نمیرفتم به 60 نفر پیغام بدم که فلان بهمان :ws3: مثلاً حالا خیلی پستای مهمی بودن آخه که اطلاع رسانی هم بکنم که مثلاً ناصر یه شکلک گذاشته بودی تو این تاپیک حذف کردم :ws3:

قانون شماره 19) چنانچه تاپيک و يا پيغامي‌ از کاربران توسط مديري در انجمن حذف و يا ويرايش شد، در صورت داشتن سوال در اين رابطه و يا خواهان جويا شدن علت موضوع لطفا براي مدير آن انجمن يک پيغام خصوصي‌ ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصي‌ مطرح کنيد تا آن مدير نيز در اين باره شما را راهنمايي‌ و جواب سوالات شمارا بطور کامل بدهد.

حالا در هر صورت تمومید دیگه. منم که اومدم، اول تاپیک مجزا رو با این تاپیک ادغام کردم که جاش درست باشه، بعدشم دلیلشم توضیح دادم که چی بوده چی نبوده. ضمن اینکه اینم اشاره کنم که این آمارا خیلی همچین چیز دقیقی هم نیست :ws3: مثلاً من 25هزارتا پسته شمارش پستام بعد تو 26هزارتاش تشکر خوردن :w58: تقریباً واسه همه این مشکل و اختلافو اینا هستا.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...