رفتن به مطلب

انتقاد کاربرا نسبت به مدیرا

ارسال های توصیه شده

حامد جان دوتا از پستای خودت تو همون تاپیک زعفرجنی کاملاً مسخره کردن یه شخصیت حقیقی بود (حالا شخصیت هرکی میخواد باشه)

تاپیکای خیلی ساده تر از اینا که فکرشم نمی کنیم به خاطرش اخطار گرفتیم. اتفاقاً این مواقع حساسیت رو سایتا و مطالبشون بیشتر هم میشه.

انجمن با سیاست روح نمیگیره.

بابا دیگه بخوان به دایناسور گیر بدن که باید همه سایتا رو ***** کنن:ws3:

خوب قبول پستای من رو پاک میکردین یه اخطار هم بهم میدادین ولی تاپیک چه گناهی داشت:hanghead:

انجمن با بحث روح میگیره، هی تاپیک پاک میشه به این بهانه که به اعتقادات دیگران توهین کردین یا امکان درگیر شدن بود:hanghead:

لینک به دیدگاه
پس چرا واسه هر موضوعی علاقه داریم که این پیوند به سیاست رو برقرار کنیم. این همه تاپیک درست و درمونی هم که زده میشه چرا به سیاست کشیده نمیشه؟

ببخشید تاپیک زعفرجنی رو یه بار دیگه با دقت بخونید. ربطی به خندین به زعفرجنی نداشت و تمسخر اون نبود.

تاپیکی هم که در مورد زرتشت بود، اگه اشتباه نکنم هفته پیش اینا بود که گزارش شده بود و حذف شد. (دقیق خاطرم نیست الان)

توهین به هردین دیگه که چر عرض کنم، حتی مطلب سیاسی علیه مخالفان سیاستمداران ایران هم حذف میشه.

تو قوانین انجمن گفته شده که:

تاپیک اول کاملاً خلاف این قانونه. تاپیک دیکتارتورها هنرمندن، اگه به خاطر داشته باشین خیلی دیر بعد چند روز حذف شد به خاطر ادامه بحثی که توش شد و ربط دادنش به مسئولین کشور

تاپیک آئیسم رو هم به خاطرم نیومد، یه سرچ زدم دیدم دوجا تاپیکش هست. چطور میگین حذف شده؟ :ws52:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=60407&

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=45489&

من تو خیلی از انجمنای سپاهی ... دیدم تاپیکایی از نوع تاپیک زعفر جنی میزنن، با اعتقاد کامل، حذف هم نمیشه. لازم شد یه سر به کتابخونه های مساجد هم بزنید.

اتفاقا تاپیک اول که هیچ کدوم از موارد جرایم رایانه ای شاملش نمیشه. من که هرچی چشم میگردونم جاییش ننوشته نوشتن در مورد اتفاقات منجر به انقلاب و منجر به ایجاد حکومت اسلامی جرمه، مثل اینکه شما فکر می کنید باید اتفاقات منجر به انقلاب رو ندیده و نخوانده گذاشت. جالبه اصلا خصمانه و دارای جهت گیریه سیاسی هم نیست. از این به بعد این جور تاپیکا رو تو تالار تاریخ معاصر میزنم ببینم کی جرات داره حذفش کنه. :hanghead: اگر من یه تاپیک بزنم درباره سخنان آقای خمینی قبل از انقلاب 57 آیا حذفش میکنید؟

تاپیک "آتئیسم" من هم که اجازه دسترسی ندارم؛ بازم تبعیض. :banel_smiley_4: اون یکی تاپیک رو کاربر "دنیلو" زده ولی تاپیک من کاملتر و از منبع اصلیه.

تاپیک آخر هم نهایتش باید بسته میشد با وجودی که فقط یک پست من و یک پست کاربر "آرش" سیاسی بود. :icon_razz:

لینک به دیدگاه
اولی که پاک شده فقط خودت میبینی مهندس ولی دومی هست :w02:

قبلنا اینجوری نبودا، اینقدر حساس نبودین، نمیدونم شاید بهت اخطار دادن و اگه دادن فکر نکنم مانعی داشته باشه به ما هم بگی:hanghead: ولی اگه ندادن اینقدر گیر نده دیگه، اگه بخوای طبق قانون عمل بکنی که در اینجا تخته میشه! شخص من رو فقط بحث های نسبتا آزادی بود که اینجا انجام میشد جذب نواندیشان کرد، وگرنه الان یه جای دیگه بودم، مطمئنا خیلیا هم مثل من عضو شدن و دارن میشن:hanghead: شایدم میخوای با این سیاست کاربرا رو به طرف تالارای تخصصی جذب بکنی ولی فکر نکنم عملی باشه؛ بالاخره هرکسی از عضویت تو اینجا یه هدف مشخصی داره نمیشه که هدفش رو عوض بکنی مهندس:hanghead:

آها. اولیش با کل تالار مذهبی حذف شده. نه فقط اون تاپیک :ws3:

اتفاقاً واسه خود ویویانم بوده اولیش. ولی در کل میخواستم بگم که تاپیکش مشکلی نداشته.

بهترین راه اینه که خود کاربرا رعایت کنن. قبلنا چندین بار تذکر تو تاپیکای مختلف داده میشد که انقدر بحث سیاسی نکنید و ..... ولی باز همون و آش و همون کاسه. یکی حرفی میزد، حتماً خودمون رو ملزم میدونستیم که جواب بدیم. هر روز باید شاهد دعوا و جر و بحث بین دوستان می شدیم که تو تاپیکای مذهبی یه مدت به اوج خودش رسیده بود. سیاسی هم که خیلی وقته که کلاً ممنوع شده واسه هر دو طرف. امضا رو وقتی دیدیم، بچه ها رعایت نمی کنن به صورت قانون در آوردیم. هرچیزی رو وقتی هرچقدر بگیم باز رعایت نکنن، مجبور میشیم که به صورت قانون دربیاریمش.

لازم نیست بیام بگم که آره من امروز اخطار گرفتم و .... این قوانین هست، قوانین اون ماده 21 هم هست. اگه رعایت بشه مشکلی هم پیش نمیاد. اما اگه میخواین بدونین، آره تا الان 5بار اخطار گرفتم که آخریش هم برمیگرده به تاپیکی که شاید کسی فکرشم نکنه. یه تاپیک بود واسه انقلاب مصر که هیچ چیز خاصی هم نداشت.

لینک به دیدگاه
من تو خیلی از انجمنای سپاهی ... دیدم تاپیکایی از نوع تاپیک زعفر جنی میزنن، با اعتقاد کامل، حذف هم نمیشه. لازم شد یه سر به کتابخونه های مساجد هم بزنید.

اتفاقا تاپیک اول که هیچ کدوم از موارد جرایم رایانه ای شاملش نمیشه. من که هرچی چشم میگردونم جاییش ننوشته نوشتن در مورد اتفاقات منجر به انقلاب و منجر به ایجاد حکومت اسلامی جرمه، مثل اینکه شما فکر می کنید باید اتفاقات منجر به انقلاب رو ندیده و نخوانده گذاشت. جالبه اصلا خصمانه و دارای جهت گیریه سیاسی هم نیست. از این به بعد این جور تاپیکا رو تو تالار تاریخ معاصر میزنم ببینم کی جرات داره حذفش کنه. :hanghead: اگر من یه تاپیک بزنم درباره سخنان آقای خمینی قبل از انقلاب 57 آیا حذفش میکنید؟

تاپیک "آتئیسم" من هم که اجازه دسترسی ندارم؛ بازم تبعیض. :banel_smiley_4: اون یکی تاپیک رو کاربر "دنیلو" زده ولی تاپیک من کاملتر و از منبع اصلیه.

تاپیک آخر هم نهایتش باید بسته میشد با وجودی که فقط یک پست من و یک پست کاربر "آرش" سیاسی بود. :icon_razz:

اینکه استارتر تاپیک خودش رعایت کنه و مدیریت کنه تاپیکش رو خیلی مهمه. وقتی استارتر خودش دوستانی که تخلف میکنن رو همراهی کنه، تاپیکش حذف میشه. وگرنه اگه ببینه تاپیکش ارزش داره و داره از موضوع خارج میشه، یه گزارش میزنه که این پستا رو حذف کنید یا نهایت خودش تو تاپیک میگه که رعایت کنید. نه اینکه خودشم همراهی کنه بیاد نقل قول بگیره و بخنده به پستهای تخلف یا خودشم سیاسیش کنه و .... :banel_smiley_4:

اون تاپیک آئیسم همونطور که به حامدم گفتم به خاطر حذف کلی تالار بوده، خود تاپیک مشکلی نداشته و الانم بزنید باز هیچ مشکلی نداره. تبعیض نیست.

خیلی از اتفاقات انقلاب رو هرکس نظر خودشو درست میدونه. فرضاً در مورد 13 آبان هرکس یه تاپیک زده. یکی موافق یکی مخالف. ولی بدون توجه به جبهه اشخاص، هردو مشکل دارن و حذف میشن.

تا جایی که میدونم این سخنا انتشارش ممنوعه. (البته مطمئن نیستم)

لینک به دیدگاه
الان من بیام تو تالار شما اسپم کنم یا تاپیک بیربط بزنم به نظرت با چند نفر قبلش مشورت میکنی تا پاکش کنی هر چیزی تو هر تالار خلاف قوانینش اسپم هست و باید پاک بشه اگه غیر از این هست شما بفرمایید اگر هم فکر میکنی شما بهتر میتونی مدیریت تالار رو انجام بدی من با کمال میل حاضرم جام رو به شما بدم:a030:

در ضمن اینجا تاپیک انتقاد کار برها از مدیران هست و نه انتقاد مدیران از مدیران این هم یک بند از قوانین مدیرتی هست

خیلی از قوانین، کلی هستن. مثلا گفته مطالب سیاسی ممنوع، ولی نگفته چه مطالبی جزو مطالب سیاسیه، یعنی مصداق نیاورده. یه مطلب به نظر یه مدیر ممکنه سیاسی برسه ولی به نظر یه کاربر سیاسی نمیاد، اتفاقا پیشنهاد سهیل خیلی خوبه. :w16:

لینک به دیدگاه
خیلی از قوانین، کلی هستن. مثلا گفته مطالب سیاسی ممنوع، ولی نگفته چه مطالبی جزو مطالب سیاسیه، یعنی مصداق نیاورده. یه مطلب به نظر یه مدیر ممکنه سیاسی برسه ولی به نظر یه کاربر سیاسی نمیاد، اتفاقا پیشنهاد سهیل خیلی خوبه. :w16:

اون تاپیکهایی از شما که حذف شد اول گزارش پست خلافش اومده بود در ضمن سیاسی کامل بوده 90 در صد پستهای شما با گزارش تخلف همراه هست و اگه خواستی میتونی از مدیران ارشد هم بپرسی چرا وبگردیت بسته نشد

محمد هم که گفت تمام پستهایی که یجوری با سیاست مخصوصا داخلی چه مخاف نظام چه موافق نظام سیاسی حساب میشه

لینک به دیدگاه

ببخشید که اینو میگم ولی اینجا جای مباحث مدیریتی نیست.

فقط اگر کاربری نسبت به عملکرد مدیر خاصی انتقادی داره مطرح کنه و ارشدها هم میان و پاسخگو هستن.

اما در خصوص پیشنهادی که داده شده هم باید بگم عملی نیست. این فروم قابلیت اینو داره که برای 50% از تاپیکهاش اخطار بگیره. کی شده 4 تا مدیر بیان همچین تاپیکی رو گزارش کنن؟

ضمن اینکه ممکنه پست اول یه تاپیک سیاسی نباشه یا اشاره مستقیمی به مسائل سیاسی نداشته باشه ولی معمولا روند تاپیک سیاسی میشه و استارتر هم همراهی میکنه. خوب این تاپیک سیاسیه و باید حذف بشه.

لینک به دیدگاه

تواین انجمن یه تالار ادبیات داریم و یه بخش گاه نوشته ها...........

این بخش خودش یه تنه همش دچار بحران و مشکلات عدیده هست قدرت خدایی

مثلا توی قوانینش ذکر شده گذاشتن عکس و.... خلاف قوانین این بخش هست و فقط وفقط این بند از قانون برای یک عده خاص اجرامیشه وشده....

جالبش اینجاست که شخص مدیر این تالار خودش از عکس توی دلنوشتش استفاده میکنه به چه زیبایی........:whistle:

ولی پست های دیگر کاربرها بخاطر عکس حذف نهایی میشه طوری که آثاری ازش برجا نمیمونه...........:banel_smiley_4:

حرف من اینه اگر قانونه پس برای همه هست نه فقط یک عده ......

:icon_razz:

لینک به دیدگاه

این تاپیک صرفا برای انتقاد کاربران نسبت به مدیران و مدیران ارشد استارت شده به این صورت که کاربر انتقاد خودش رو مطرح میکنه و مدیر مربوطه و یا مدیر ارشد پاسخگو خواهد بود.

لینک به دیدگاه
تواین انجمن یه تالار ادبیات داریم و یه بخش گاه نوشته ها...........

این بخش خودش یه تنه همش دچار بحران و مشکلات عدیده هست قدرت خدایی

مثلا توی قوانینش ذکر شده گذاشتن عکس و.... خلاف قوانین این بخش هست و فقط وفقط این بند از قانون برای یک عده خاص اجرامیشه وشده....

جالبش اینجاست که شخص مدیر این تالار خودش از عکس توی دلنوشتش استفاده میکنه به چه زیبایی........:whistle:

ولی پست های دیگر کاربرها بخاطر عکس حذف نهایی میشه طوری که آثاری ازش برجا نمیمونه...........:banel_smiley_4:

حرف من اینه اگر قانونه پس برای همه هست نه فقط یک عده ......

:icon_razz:

تا جایی که تاپیکا رو کنترل کردم، گذاشتن عکس و متن تو تاپیکای شخصی مشکلی نداشته و دوستان تو تاپیک شخصی خودشون زیر نوشته هاشون عکسم گذاشتن. ولی اون تاپیک کلی که همه دوستان توش پست میذارن، تو اونجا پستهایی که عکس داشته، حذف شده.

فقط این یکی دو هفته رسیدگی نشده چون مرخصی بوده و گفته بعد از برگشت از مرخصی رسیدگی میکنه.

اما حالا اگه غیر این شرایط بوده، با گذاشتن لینک بگین که بعد از اینکه اومد، پاسخگو باشن. :a030:

لینک به دیدگاه
تا جایی که تاپیکا رو کنترل کردم، گذاشتن عکس و متن تو تاپیکای شخصی مشکلی نداشته و دوستان تو تاپیک شخصی خودشون زیر نوشته هاشون عکسم گذاشتن. ولی اون تاپیک کلی که همه دوستان توش پست میذارن، تو اونجا پستهایی که عکس داشته، حذف شده.

فقط این یکی دو هفته رسیدگی نشده چون مرخصی بوده و گفته بعد از برگشت از مرخصی رسیدگی میکنه.

اما حالا اگه غیر این شرایط بوده، با گذاشتن لینک بگین که بعد از اینکه اومد، پاسخگو باشن. :a030:

نه انگار شرایط برای گاه نوشته های شخصی هم بوده و هست واگر نیست ظاهرا چندنفر فدای این قانون شدند که عکسهای گذاشته شده توی گاه نوشته های شخصیشون پاک شده .من الجمله خوده منTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

اول حدو حدودش مشخص بشه تا لینکش که خوده گاه نوشته مدیرش هست .......ووو........... :w02:

لینک به دیدگاه
نه انگار شرایط برای گاه نوشته های شخصی هم بوده و هست واگر نیست ظاهرا چندنفر فدای این قانون شدند که عکسهای گذاشته شده توی گاه نوشته های شخصیشون پاک شده .من الجمله خوده من:4564:

اول حدو حدودش مشخص بشه تا لینکش که خوده گاه نوشته مدیرش هست .......ووو........... :w02:

پس صبر میکنیم خودش بیاد بگه قضیه چیه. فعلاً مرخصیه بابت امتحانا. :a030:

لینک به دیدگاه
پس صبر میکنیم خودش بیاد بگه قضیه چیه. فعلاً مرخصیه بابت امتحانا. :a030:

باشه صبر مینماییم:ws37:

آخه جای نبود بگم دیگه مجبور شدم بیام اینجا مطرحش کنم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من تنها انتقادی که فعلا از مدیریت سایت دارم اینه که چرا در همین تالار یه تا پیک انتقاد از کاربران را استارت نمیکنین . دلیلی منطقی در دست نیست که چرا انتقادی متوجه ما کاربران نباشد !!:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

من اومدم اینجا از مدیرهای تالار برق بپرسم چرا این تالار کاربر نداره؟ :hanghead:

یکماهه اومدم اینجا جز سمن و کهربا که جز مدیر ها نیست کسی رو تو تالار ندیدم (البته جدا از آقای عارف)

چند بار رفتم تو پاتوق پست دادم اما کسی نیومد جواب بده

مدیران این تالار به شدت سردن تا جایی که تو این یکماهه من اصلا ندیدمشون

به من گفته ان که این تالار و مدیراش قبلا فعال بودن لابد بودن چون من دارم می بینم اما حالا چطور؟

چرا باید کسی که حدود 10 روز چند تا تاپیک زده بشه بهترین کاربر ماه؟ آیا برای این نبوده که من تنها کاربر بودم؟ :banel_smiley_4:

فکر نمیکنین نداشتن کاربر رو تو رفتارتون باید جستجو کنین؟

اید بگین تو کجای کاری یه ماهه اومدی و اعتراض هم می کنی اما من به عنوان یک تازه وارد که یکماه عضو شده باید بگم رفتار سرد شما باعث میشه ترجیح بدم وقتمو جای مفیدتری صرف کنم و میخوام بگم این شیوه شما باعث فراری دادن بقیه کاربرا میشه

یه سوال دیگه چرا بعد از امتحان ارشد کاربرهای مکانیک بیشتر از مدیران برق اومدن تو تالار ارشد پست زدن؟

ببخشید شاید تند رفتم اما دیدم اینجا ظاهرا همه با هم دوستن گفتم غیر دوستانه سوال کنم شاید تغییری تو مدیریتتون باشه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

سلام

من اومدم اینجا از مدیرهای تالار برق بپرسم چرا این تالار کاربر نداره؟ :hanghead:

یکماهه اومدم اینجا جز سمن و کهربا که جز مدیر ها نیست کسی رو تو تالار ندیدم (البته جدا از آقای عارف)

چند بار رفتم تو پاتوق پست دادم اما کسی نیومد جواب بده

مدیران این تالار به شدت سردن تا جایی که تو این یکماهه من اصلا ندیدمشون

به من گفته ان که این تالار و مدیراش قبلا فعال بودن لابد بودن چون من دارم می بینم اما حالا چطور؟

چرا باید کسی که حدود 10 روز چند تا تاپیک زده بشه بهترین کاربر ماه؟ آیا برای این نبوده که من تنها کاربر بودم؟ :banel_smiley_4:

فکر نمیکنین نداشتن کاربر رو تو رفتارتون باید جستجو کنین؟

اید بگین تو کجای کاری یه ماهه اومدی و اعتراض هم می کنی اما من به عنوان یک تازه وارد که یکماه عضو شده باید بگم رفتار سرد شما باعث میشه ترجیح بدم وقتمو جای مفیدتری صرف کنم و میخوام بگم این شیوه شما باعث فراری دادن بقیه کاربرا میشه

یه سوال دیگه چرا بعد از امتحان ارشد کاربرهای مکانیک بیشتر از مدیران برق اومدن تو تالار ارشد پست زدن؟

ببخشید شاید تند رفتم اما دیدم اینجا ظاهرا همه با هم دوستن گفتم غیر دوستانه سوال کنم شاید تغییری تو مدیریتتون باشه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلام.

چون اولش دیدم گفتی سوالت از مدیرای تالار برقه، پس بهتره اول خودشون بیان بگن. البته اگه تو دفتر مدیریتشون میگفتی بهتر بود: :a030:[h=3]دفتر مدیریت تالار مهندسی برق[/h]

من حالا واسشون لینک اینجا رو میذارم.

لینک به دیدگاه
سلام.

چون اولش دیدم گفتی سوالت از مدیرای تالار برقه، پس بهتره اول خودشون بیان بگن. البته اگه تو دفتر مدیریتشون میگفتی بهتر بود: :a030:دفتر مدیریت تالار مهندسی برق

من حالا واسشون لینک اینجا رو میذارم.

ممنون که یادآوری کردین اما مگه اینجا عنوانش انتقاد از مدیرها نیست؟

لینک به دیدگاه
ممنون که یادآوری کردین اما مگه اینجا عنوانش انتقاد از مدیرها نیست؟

بله درسته. وقتی میخوایم انتقادی رو به خود مدیر تالار بگیم تو دفتر مدیریتش میگیم. اما اگه بخوایم به مدیراش ارشد یا ادمین بگیم، اینجا گفته میشه.

فکر کنم من بد متوجه شدم، منظورتون بیشتر انتقاد از این دوستان بوده به ما. :a030:

حرفایی که زدین کاملاً درسته.

حضور مدیر و پاسخگوییش به کاربرا و همراه بودنش با کاربرا یکی از مهمترین فاکتورهای ایجاد انگیزه هستش.

دراصل همه ما با فعالیتمون اینجا به همدیگه انگیزه میدیم. مدیر به کاربر، کاربر به مدیر و ..... فقط این عنوان یه مسئولیت اضافه هستش.

حالا در مورد آریوبرزن و ستیا که اشاره کردی تا جایی که اطلاع داشتم درگیر آزمون ارشدشون بودن و خب امیدوارم حالا این خستگی بعد از کنکور هم رفع شده باشه تا دوباره بتونن با انرژی در کنار شما و بقیه دوستان برقی فعالیت بیشتری رو داشته باشن.

در مورد فعالیت کم هم به طور کلی اینو می تونم بگم به نظرم زیاد این بخشا جدی گرفته نمیشه. خیلیا بیشتر به حالت رفع نیاز یا رفع خستگی بهش نگاه می کنن. که این یکی از مشکلاتیه که به نظرم میرسه (نه فقط واسه برق، واسه اکثر تالارای تخصصی)

قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود.

اما حالا باز هم از خود دوستان هم میخوام که پاسخگو باشن واسه این مسئله.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

من برای این سایت متاسفم که مدیر ارشدش ژست روشنفکری میگیره ولی در حقیقت دزد مطلبه و هیچی از خودش نداره که ارائه بده و در مقابل حرفی هم که بحق میشنوه تنها کاری که از دستش برمیاد بن کردن کاربره چند بار به کاربر(ایشون در نظر من کاربر عادی هستن هرچند همین عنوان براشون زیادیه)علیرضا هاشمی مدیر به اصطلاح ارشدتون گفتم که برادر من وقتی داری مطلبی میذاری حتما منبعشم ذکر کن ولی جوابی که گرفتم چه در عمومی و چه در خصوصی توهین و تهدید به بن شدن بود که متاسفانه دیروز انجام شد دوباره اکانت ایجاد کردم که حرف آخرمو بزنم اگر گوش شنوایی هست که بشنوه اولا سعی کنین به افراد دزد و سودجو پست و مقام ندین همین افراد عقده ای اگه پس فردا در اجتماع به مقامی برسن دهن ملتو صاف میکنن

دوما فکر میکردم مدیریت اینجا چیزی به نام گوش شنوا داشته باشه که اگه کاربر پیشنهادی یا انتقادی داشت رسیدگی شه که متاسفانه خیال خامی بیش نبود نمونه های زیادی برای اون دارم

متاسفانه وجود چنین افراد شیادی در سایت باعث نهادینه شدن دزدی مطلب در سایت شده نمونه اون هم چندین تاپیک بدون منبع تو تالار صنعت خودرو بود که باز اونجا هم تذکر دادم

امیدوارم بچه هایی که اینجا با خالصانه ترین نیات فعالیت میکنن شاهد جواب خوبی از جانب تیم مدیریت علی الخصوص کاربر علیرضا هاشمی (که هم عنوان مدیریت و هم عنوان ارشدیت براشون سنگینی میکنه)باشن. . .من به درک:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...