رفتن به مطلب

بزن بریم بهشت

ارسال های توصیه شده

مرد مومن و خداجوی عرب......

اگه خیلی زن خوبی باشه،شاید از شهدای جنگ بدر و احد و..... نصیبش شود......

حالا شاید یه خوبش قسمت ما شد:ws37:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 285
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حالا شاید یه خوبش قسمت ما شد:ws37:

ایشالله تکاور عرب جنگ خوارج نصیبتون بشه که صدها کافر را با یک شمشیر گردن میزد...:ws37:

لینک به دیدگاه

سلام عزيزان

يكي گفت بيا نظر در كن منم اومدم. فقط بگم قرار نيست با كسي بحث كنم يا كسي رو مجاب كنم چون اصلا جو منطقي و روشني رو اينجا نميبينم. فقط اگه كسي با نظرم موافق بود تشكر كنه و اگه موافق نبود تشكر نكنه.

1. با احترام كامل به نويسنده تاپيك اول كاملا واضح است كه مطالب پست اول كپي شده از جايي است و خود ايشون نرفته اون كتابها رو نگاه كنه و صحت مطالب ذكر شده رو تاييد كنه منم حوصله ندارم برم و اون منابع رو چك كنم چون واجد ارزش نيست. من به آخرت و بشت و جهنمش اعتقاد دارم و اعتقاد دارم بهشت و جهنم حالص زندگي در اين دنياست. اعتقاد دارم اگه به راه خدا روي خداوند نيز در آخرت به راه تو ميرود. ضمنا يه جايي روي ديوار اتاقم نوشته "... و زاهدان مزدوران بهشتند ..." البته گرفتن اين جمله سخته!!!

2. كتبي كه از آنها نقل شده كتب معتبري هستند اما اين دليل نميشه دچار تحريف نشده باشند مخصوصا در زمانه و جامعه اي ما در آن زندگي ميكنيم كه هر كس از اسلام و تشيع آنچه را كه به منافعش ميافزايد قبول دارد و ...................

تاريخ حدث جعلي پياز اكه را نقل كرده است. مدتي قبل از حكومت حضرت علي(ع) شيخي بر منبر رسول خدا نقل ميكرد: "هر كس يك عدد پياز اكه بخرد يك وجب از خاك بهشت را خريده است و هر كس دو عدد پياز اكه بخرد ...." و اين روايت را به پيامبر(ص) نسبت ميداد.

همچنين پس از حادثه عاشورا به مردم شام قبولانده بودن كه اگر يك سنگ به اي اسرا كه از دين خدا خروج كرده اند بزنيند فلان قدر از بهشت مال شما ميگردد و ...

3. درخصوص نعمات بهشتي بهتر است به قرآن رجوع شود كه خداوند خود تعهد كرده است كه قرآن را از تحريف حفاظت ميكند.

4. صدها نعمت در بهشت ذكر شده است كه فقط يكي از آنها حوري بهشتي و لذت ... است كه تمام مطالب ذكرشده در پست اول به همين مورد حوري و لذت ... ميپردازد.

5. بهشت و جهنم هم مادي است هم غير مادي اما نه از اين ماده كه ما ميشناسيم و ماده موجود در آخرت مطابق با شرايط همان عالم است. اما براي اينكه ما بهتر بفهميم چنين مثالهايي ذكر شده است. اين بخش توضيح زيادي داره كه ديگه سخته بگم.

6. تمام آنچه خداوند در فطرت انسان قرار داده به ذات بد نيست اما هر چيزي در حد و اعتدالش.

7. الان ميخواين بگين ... به ذات چيزه بديه. پس شماها يا ازدواج نكنين يا اگه ازدواج كردين، چيز نكنين.

8. توي اين دنيا خدا بر انسان منت نهاده و به ما اختيار داده حالا اگه به راه او رفتيم و وارد بهشت شديم به ما اختيار نميده؟ مگه ميشه! عقلت پس كجاست. عقل پيامبر دروني است.

خيلي چيزاي ديگه هم ميخوام بگم اما حال تايپ كردن ندارم. هر كي خواست بدونه ميتونه دعوتم كنه به يه نهار يا حداقل به يه قهوه يا چاي توي يه جاي خوب يا حتي يه پارك، بعدش ساعتها براش ميگم.

بسه ديگه خسته شدم.

لینک به دیدگاه

2. كتبي كه از آنها نقل شده كتب معتبري هستند اما اين دليل نميشه دچار تحريف نشده باشند مخصوصا در زمانه و جامعه اي ما در آن زندگي ميكنيم كه هر كسازاسلام و تشيع آنچه را كه به منافعش ميافزايد قبول دارد و ...................

.

تمامی این احادیث در کتب علامه گرانقدر،عالم ربانی مجلسی بزرگ موجود است.

حالا گیریم اینها تحریف شده باشند،فقط یک حدیث منطقی و مقبول و معقول از عرضه زنان بر مردان مومن در بهشت ارائه بدهید.....

لینک به دیدگاه
تمامی این احادیث در کتب علامه گرانقدر،عالم ربانی مجلسی بزرگ موجود است.

حالا گیریم اینها تحریف شده باشند،فقط یک حدیث منطقی و مقبول و معقول از عرضه زنان بر مردان مومن در بهشت ارائه بدهید.....

نميگم تحريف شده. ميگم بايد صحتش برسي بشه. منم به دلايلي كه گفتم نميرم بررسي كنم.

لینک به دیدگاه
اینا گفته کدوم عالم ربانیه ؟؟؟؟؟

کتاب حق الیقین و عین الحیاه مجلسی در باب بهشت و جهنم را بخونین،اونقدر امام و عالم ربانی پیدا کنین،که خودتون هدایت شوید. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
نميگم تحريف شده. ميگم بايد صحتش برسي بشه. منم به دلايلي كه گفتم نميرم بررسي كنم.

اینا همش قصه است.....

حالا شاید یه روز خودت فهمیدی و گفتی،چرا من اینجوری فکر میکردم در گذشته.......:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اینا همش قصه است.....

حالا شاید یه روز خودت فهمیدی و گفتی،چرا من اینجوری فکر میکردم در گذشته.......:icon_gol:

قصه هم خوبه مگه بده. حالا بزار دل ما خوش باشه كه شايد يه جور بشه بريم بهشت. اگه راست بود و يه جوري شد رفتيم بهشت كه بد نيست. اگر هم قصه بود حسنش اينكه يهمدتي به قول شما با خيالات و قصه ها دلمون خوش بوده. اگه قراره بعد دنيا چيزي نباشه فكر كنم بهترين چيزي كه ميتوني توي دنيا داشته باشي خيال خوشه.

ميگم شما كه قصه گفتنت خوبه يه قصه هاي جديد بگو حال كنيم.

من ديگه بايد برم. خوش باشي اسي جون

لینک به دیدگاه

ميگم شما كه قصه گفتنت خوبه يه قصه هاي جديد بگو حال كنيم.

من ديگه بايد برم. خوش باشي اسي جون

قصه های جدید،خودت باید هم راوی باشی هم شنونده،اینکه یکی قصه بگه و دیگران گوش کنن،میشه همون آش و همین کاسه.........

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی،به شکوفه ها به باران،برسان سلام ما را یا شیخ..:icon_gol:

لینک به دیدگاه

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی،به شکوفه ها به باران،برسان سلام ما را یا شیخ..:icon_gol:

"در اين سراي بي كسي كسي به در نميزند

به پشت پر ملال شيخ پرنده پر نميزند"

به اميد سراي با كسي:icon_gol:

لینک به دیدگاه

قال: لن تقدر على ذلك، إنّ لی أجلاً معلوماً من عند ربی، ما لك ترید قتلی، فو الله ما أبغضك أحد إلاّ سبقت نطفتی فی رحم أمه، قبل أن یسبق نطفة أبیه، ولقد شاركت مبغضك فی الأموال، والأولاد، وهو قول الله فی محكم كتابه:

(وَ شارِكْهُمْ فِی الأَمْوالِ وَالأَوْلادِ وَعِدْهُمْ وَ ما یَعِدُهُمُ الشَّیْطانُ إِلاَّ غُرُور).

2096469248734016711521951341215739255.jpgفقال النبی (صلى الله علیه وسلّم): صدقك والله یا علی، لا یبغضك من قریش إلاّ (سفاحی)(27) ولا من الأنصار إلاّ یهودیاً، ولا من العرب إلاّ دعی(28) ولا من سائر النّاس إلاّ شقیاً، ولا من النساء إلاّ سلقلقیة(29)،

ثم أطرق (النبی) ملیاً فقال:

معاشر الأنصار ربّوا أولادكم على محبّة علی.

قال جابر: كنّا نبور أولادنا (بعد) وقعة الحرَّة بحبِّ علی، فمن أحبِّه علمنا أنِّه من أولادنا، ومن أبغضه أشفینا منه

جابربن عبدالله انصارى گوید: در محضر پیامبر(صلی الله علیه و آله وسلم) بودیم مردى را در حال سجده و ركوع و طاعت و تضرع دیدم.

گفتیم: یا رسول الله! چه نیکو نماز می گذارد!

فرمود: او همان كسى است كه پدرتان آدم را از بهشت بیرون راند، پس ناگهان على علیه السلام بى پروا بر او یورش آورد و او را به چابکی بر زمین افکند چندان که پهلوى راستش به پهلوى چپ او و پهلوى چپش به پهلوى راست او فرو رفت، آنگاه فرمود: ان شاء الله تو را خواهم كشت.

شیطان گفت: تو را نرسد که چنین کنی چه آنکه از جانب پروردگارم برایم مهلت تعیین شده است، تو را چه شده كه قصد جان مرا می کنی؟

به خدا سوگند احدی با تو دشمنی نمی ورزد مگر آنکه نطفه من در رحم مادر او پیش از نطفه پدرش قرار مى گیرد و من دشمن تو را در اموال و اولاد شریك مى شوم و این همان سخن خداوند در كتاب محكم قرآن است که می فرماید: «و شاركهم فى الاموال و الاولاد و عدهم و ما یعدهم الشیطان الاّغرورا»

آنگاه پیامبر (صلى الله علیه وسلّم) فرمود: او راست می گوید، ای على! به خدا سوگند از قریش جز زناکار و از انصار جز یهودى و از عرب جز بدنام – یا کسی که به نام دیگری خوانده شود - و از دیگر مردمان جز شقی و از زنان جز «سلقلقى»(بدکاره) کسی تو را دشمن نمی دارد. سپس اندکی به فکر فرو رفت آنگاه فرمود: اى گروه انصار فرزندان خود را با حب على پرورش دهید.

جابر گفت: در واقعه حرّه اولاد خود را با دوستی على محک می زدیم هر كدام از ایشان كه علی را دوست مى داشت، در می یافتیم كه از فرزندان ماست و هر كس که او را دشمن مى داشت، از وی دوری می جستیم.

لینک به دیدگاه
سلام عزيزان

يكي گفت بيا نظر در كن منم اومدم. فقط بگم قرار نيست با كسي بحث كنم يا كسي رو مجاب كنم چون اصلا جو منطقي و روشني رو اينجا نميبينم. فقط اگه كسي با نظرم موافق بود تشكر كنه و اگه موافق نبود تشكر نكنه.

1. با احترام كامل به نويسنده تاپيك اول كاملا واضح است كه مطالب پست اول كپي شده از جايي است و خود ايشون نرفته اون كتابها رو نگاه كنه و صحت مطالب ذكر شده رو تاييد كنه منم حوصله ندارم برم و اون منابع رو چك كنم چون واجد ارزش نيست. من به آخرت و بشت و جهنمش اعتقاد دارم و اعتقاد دارم بهشت و جهنم حالص زندگي در اين دنياست. اعتقاد دارم اگه به راه خدا روي خداوند نيز در آخرت به راه تو ميرود. ضمنا يه جايي روي ديوار اتاقم نوشته "... و زاهدان مزدوران بهشتند ..." البته گرفتن اين جمله سخته!!!

2. كتبي كه از آنها نقل شده كتب معتبري هستند اما اين دليل نميشه دچار تحريف نشده باشند مخصوصا در زمانه و جامعه اي ما در آن زندگي ميكنيم كه هر كس از اسلام و تشيع آنچه را كه به منافعش ميافزايد قبول دارد و ...................

تاريخ حدث جعلي پياز اكه را نقل كرده است. مدتي قبل از حكومت حضرت علي(ع) شيخي بر منبر رسول خدا نقل ميكرد: "هر كس يك عدد پياز اكه بخرد يك وجب از خاك بهشت را خريده است و هر كس دو عدد پياز اكه بخرد ...." و اين روايت را به پيامبر(ص) نسبت ميداد.

همچنين پس از حادثه عاشورا به مردم شام قبولانده بودن كه اگر يك سنگ به اي اسرا كه از دين خدا خروج كرده اند بزنيند فلان قدر از بهشت مال شما ميگردد و ...

3. درخصوص نعمات بهشتي بهتر است به قرآن رجوع شود كه خداوند خود تعهد كرده است كه قرآن را از تحريف حفاظت ميكند.

4. صدها نعمت در بهشت ذكر شده است كه فقط يكي از آنها حوري بهشتي و لذت ... است كه تمام مطالب ذكرشده در پست اول به همين مورد حوري و لذت ... ميپردازد.

5. بهشت و جهنم هم مادي است هم غير مادي اما نه از اين ماده كه ما ميشناسيم و ماده موجود در آخرت مطابق با شرايط همان عالم است. اما براي اينكه ما بهتر بفهميم چنين مثالهايي ذكر شده است. اين بخش توضيح زيادي داره كه ديگه سخته بگم.

6. تمام آنچه خداوند در فطرت انسان قرار داده به ذات بد نيست اما هر چيزي در حد و اعتدالش.

7. الان ميخواين بگين ... به ذات چيزه بديه. پس شماها يا ازدواج نكنين يا اگه ازدواج كردين، چيز نكنين.

8. توي اين دنيا خدا بر انسان منت نهاده و به ما اختيار داده حالا اگه به راه او رفتيم و وارد بهشت شديم به ما اختيار نميده؟ مگه ميشه! عقلت پس كجاست. عقل پيامبر دروني است.

خيلي چيزاي ديگه هم ميخوام بگم اما حال تايپ كردن ندارم. هر كي خواست بدونه ميتونه دعوتم كنه به يه نهار يا حداقل به يه قهوه يا چاي توي يه جاي خوب يا حتي يه پارك، بعدش ساعتها براش ميگم.

بسه ديگه خسته شدم.

اون قرمزه به دلم نشست:icon_redface:

از این چیز ها میشه نتیجه گرفت که محمد مردم رو حسابی خر کرده:imoksmiley:

به بقال سر کوچه هم میگن محمد اقا بعد شما میاید رسول خدا رو اینطور خطاب میکنید:167:یه عده هستن تو این جمع که اعتقاد دارنااا:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به بقال سر کوچه هم میگن محمد اقا بعد شما میاید رسول خدا رو اینطور خطاب میکنید:167:یه عده هستن تو این جمع که اعتقاد دارنااا:banel_smiley_4:

اشهد ان محمد عبده و رسوله.

همه انسانها باهم برابرند،اگه لفظ آقا یا سید یا حضرت را در دومین شعار عمده مسلمانان دیدین حق با شماست... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
اشهد ان محمد عبده و رسوله.

همه انسانها باهم برابرند،اگه لفظ آقا یا سید یا حضرت را در دومین شعار عمده مسلمانان دیدین حق با شماست... :icon_gol:

خودت میگی رسول خدا :banel_smiley_4:منم میگم یه (ٌص) چیزی بیارید اخرش:banel_smiley_4:درست نیس بگیم خر کرده مردمو:banel_smiley_4:

خدا وکیل حتی اگه نبی هم نبوده باشه اما کلی اومد مردمو هدایت کرد کلی اومد از عدل حرف زد هر کاری نکرد این کارو کرد زنو از تو گور کشید بیرون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...