رفتن به مطلب

سوال: مادر بودن...

ارسال های توصیه شده

خب میگی به ازای هر نفر چهل هزار تومن یارانه میدن مگه میشه اینو از دست داد بهمین راحتی:167:

بعد هم چهار هزار تومن مربوط به نون را هم بهش اضافه کن

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 391
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

متوجه نشدم منظورت رو:ws52:حرفی از سقط یا بارداری بود؟؟:ws52:

اصلا قبول ندارم....

اگه بچه تون بگه یه دلیل بیار که چرا منو به دنیا اوردی چی بهش میگی؟؟

واسه زندگی ... :w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه

راضی یا ناراضی بودن از زندگی ارثی نیست که اگر شما ناراضی هستی، پس فرزندتون هم حتماً ناراضی خواهد بود ...

هرکسی تو زندگیش از یه چیزی لذت میبره که شاید واسه دیگری لذت بخش نباشه ...چه تو ایران چه خارج از ایران ... :ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه
راضی یا ناراضی بودن از زندگی ارثی نیست که اگر شما ناراضی هستی، پس فرزندتون هم حتماً ناراضی خواهد بود ...

هرکسی تو زندگیش از یه چیزی لذت میبره که شاید واسه دیگری لذت بخش نباشه ...چه تو ایران چه خارج از ایران ... :ws37:

اره به خصوص از یارانه میشه لذت برد ... از تبعیض جنسیتی...از ازادی های احتماعی و حقوق فردی بی حد و حصر..

با عرض معذرت حرفاتون شعار گونه ست...

وقتی تو این زندگی هستیم مجبوریم زندگی کنیم و مجبوریم راهی برای شاد بودن پیدا کنیم..اما من نمیخوام کسی رو به اختیار خودم وارد این حوزه جبر کنم چون من دوست دارم مادر شدن رو تجربه کنم....این خودخواهانه ست!!

• Like 7
لینک به دیدگاه
اره به خصوص از یارانه میشه لذت برد ... از تبعیض جنسیتی...از ازادی های احتماعی و حقوق فردی بی حد و حصر..

با عرض معذرت حرفاتون شعار گونه ست...

وقتی تو این زندگی هستیم مجبوریم زندگی کنیم و مجبوریم راهی برای شاد بودن پیدا کنیم..اما من نمیخوام کسی رو به اختیار خودم وارد این حوزه جبر کنم چون من دوست دارم مادر شدن رو تجربه کنم....این خودخواهانه ست!!

اینکه می گم هرکس تو زندگیش از یه چیزی لذت میبره و همه ادما مثل هم نیستن شعاره؟ اصلاً مگه غیر از اینه ... :w58:

یعنی هیچکی تو ایران نیست که شاد باشه؟

اصلاً این همه زمین خدا ... این همه ایرانی رفتن خارج ...

اگر ایران اینقدر بده، خب شرایطی فراهم کنید که فرزندتون خارج از ایران زندگی کنه...

احتمالاً شما از زیر بار مسئولیت شونه خالی نمیکنی؟ :hanghead:

:flowerysmile:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اینکه می گم هرکس تو زندگیش از یه چیزی لذت میبره و همه ادما مثل هم نیستن شعاره؟ اصلاً مگه غیر از اینه ... :w58:

یعنی هیچکی تو ایران نیست که شاد باشه؟

اصلاً این همه زمین خدا ... این همه ایرانی رفتن خارج ...

اگر ایران اینقدر بده، خب شرایطی فراهم کنید که فرزندتون خارج از ایران زندگی کنه...

احتمالاً شما از زیر بار مسئولیت شونه خالی نمیکنی؟ :hanghead:

:flowerysmile:

خارج بودن میتونه تضمین کنه که بچه م منو استنتاخ نکنه بابت به دنیا اوردنش؟؟

صرف امکانات برای شاد بودن نمیشه دلیل برای همچین مسئولیت بزرگی...

ممکنه به نظر شما من از مسئولیت شونه خالی کنم اما به نظر من شما(شمای نوعی-کسی که اصرار به مادر یا پدر شدن داره!)شجاعت این رو ندارید که از تجربه این حس صرف نظر کنید..از نظر من این بیشتر از مسئولیت شونه خالی کردن خودخواهی هستش

به هر حال نظر شما محترمه دوست من....ایشالله قدمش پیشاپیش مبارک باشه:a030::ws2:

• Like 2
لینک به دیدگاه

هيچكي نه من مادر بشم!!!!!!

اصلا حوصله ي بچه رو ندارم يعني يكي دوساعت خوبه ها اما بعد دو ساعت شوتش ميكنم اونور!!!!!!!

• Like 2
لینک به دیدگاه
هيچكي نه من مادر بشم!!!!!!

اصلا حوصله ي بچه رو ندارم يعني يكي دوساعت خوبه ها اما بعد دو ساعت شوتش ميكنم اونور!!!!!!!

دستت درد نکنه ... :ws28: :ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه
خارج بودن میتونه تضمین کنه که بچه م منو استنتاخ نکنه بابت به دنیا اوردنش؟؟

صرف امکانات برای شاد بودن نمیشه دلیل برای همچین مسئولیت بزرگی...

ممکنه به نظر شما من از مسئولیت شونه خالی کنم اما به نظر من شما(شمای نوعی-کسی که اصرار به مادر یا پدر شدن داره!)شجاعت این رو ندارید که از تجربه این حس صرف نظر کنید..از نظر من این بیشتر از مسئولیت شونه خالی کردن خودخواهی هستش

به هر حال نظر شما محترمه دوست من....ایشالله قدمش پیشاپیش مبارک باشه:a030::ws2:

قدم کی ؟ :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

• اضافه کردن...