رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

میخوایم دوتا موتورو با دو تا اینورتر راه بندازیم.....

برای اینورتر ها هم دو تا پتانسیومتر میزاریم....یعنی هر اینورتر یه پتانسیومتر.....

حالا میخوام سرعت هر موتور رو با پتانسیومتر مربوط به اون تنظیم کنم.....بعد اینکه تنظیم کردم میخوام یه پتانسیومتر دیگه(پتانسیومتر سوم) هم بزارم تا هر دو موتور رو با این پتانسیومتر تنظیم کنم....

کسی میدونه باید چه اتفاقی بیوفته؟؟؟؟

این دیگه کاریی داره:banel_smiley_4:

من خجالت میکشم جواب این سوال اسون بدم م م:vahidrk:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 227
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ما همچین جسارتی نمیکنیم....ولی الان دو ماه دارم روش فکر میکنم اما نمیدونم:hanghead:

کسی ج نداددددد:banel_smiley_4:

به وسیله پتانسیومر سوم سرعت دو تا موتوررر برابر میشه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:whistle:

همین رو میخوای مهدی؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
کسی ج نداددددد:banel_smiley_4:

به وسیله پتانسیومر سوم سرعت دو تا موتوررر برابر میشه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:whistle:

همین رو میخوای مهدی؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه نمیخوام برابر شه....هر کدوم هر سرعتی که داشتن همونجوری بمونن و فقط با پتانسیومتر سوم سرعت هر جفتشون نسبت به اون فاصله دوری که از هم دارن کم و زیاد شه

لینک به دیدگاه
نه نمیخوام برابر شه....هر کدوم هر سرعتی که داشتن همونجوری بمونن و فقط با پتانسیومتر سوم سرعت هر جفتشون نسبت به اون فاصله دوری که از هم دارن کم و زیاد شه

اصلا میدونی پتانسشمتر چیه

:banel_smiley_4:

وسیله الکتورنیکیه پیامبر نیس که معجزه کنه:w000:

:ws3::ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
باوا این مهدی میخواد از پتانسیومتر کار لوگو و پی ال سی رو بکشه بابا مهدی جان پتانشیومتله نمیتونه نمیکشه :whistle:

امیر جون دو هفته دیگه بهت زنگ میزنم بیای ببینی که میشه یا نه:w02:

اگه همزمانش بخوای میتونم

در غیر این صورت باید بری امامزاده بیژن دخیل ببندی

سید مهدی رو دست کم نگیر:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

وقتي ميگن يه كاربري نيازمند 500 لوكس نوريه اين به چه معنا است ؟ منظور تعريف لوكس نيست كه بگيم واحد روشناييه

ميخوام كه قابل لمس باشه كه منظور چيه ؟ و اين عدد يعني چند كيلوات يا چند وات - بيشتر اينو ميگم كه قابل حس كردن باشه

از يكي از دوستان پرسيدم بنده خدا خودشم براش يكم قابل هضم نبود كه بتونه جا بندازه اين اصطلاحو ممنون ميشم راهنمايي كنيد

لینک به دیدگاه
وقتي ميگن يه كاربري نيازمند 500 لوكس نوريه اين به چه معنا است ؟ منظور تعريف لوكس نيست كه بگيم واحد روشناييه

ميخوام كه قابل لمس باشه كه منظور چيه ؟ و اين عدد يعني چند كيلوات يا چند وات - بيشتر اينو ميگم كه قابل حس كردن باشه

از يكي از دوستان پرسيدم بنده خدا خودشم براش يكم قابل هضم نبود كه بتونه جا بندازه اين اصطلاحو ممنون ميشم راهنمايي كنيد

تا اونجا که من میدونم نمیشه وات لامپ رو از طریق لوکس بدست بیاری مگر اینکه یه سری مشخصات دیگه ای داشته باشی....

که این مثلا 500 لوکس مقدار شدت نور در نزدیکی چراغ هستش و این مقدار هر چی از از چراغ دور تر و یا به اطراف میره کمتر میشه....

در واقع برای به دست آوردن مقدار لوکس یه چراغ میتونیم حداکثر و حداقل مقدار رو بدست آورد

لینک به دیدگاه

مجید جان تا اونجا که میدونم وقتی میگن ن فلان جا نیاز به n اندازه نور داره

اون عدد n یعنی وقتی نور ها روشن میشن ما در اون اتاق سایه نداشته باشیم م م

یعنی سایه تولید نشه ه ه

یا حداقل حداقل بشه

اگر با نرم افزار دیالوکس کار کنی میتونی نوع لامپ و... همه رو طراحی کنی تا بهترین نور با کمترین سایه داشته باشی

اون وقت مثلا 500 لوکس میبینی شده 5 تا لامپ مهتابی 40 وات

یا توی یه طراحی دیگه شده 10 تا لامپ مهتابی 25 وات

ا

ینا مثال بوداااااااااااااااااااااااااااااااااا:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان کسی درباره برنامه نویسی و شبیه سازی Distribution Networks Reconfiguration for Loss Reduction اطلاعاتی داره؟؟

من یه مقاله دارم که باید شبیه سازیش کنم و هیچ اطلاعاتی در این باره ندارم!

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

سلام دوستان میشه برای دو چراغ led با توان های 12 وات و ولتاز12 ولت dc از یک درایور به توان 24 و ولتاژ12 و یک آمپر استفاده کرد ؟

استفاده از یک درایور و تغذیه کردن دو چراغ از لحاظ فنی مشکل ندارد

لینک به دیدگاه
سلام دوستان میشه برای دو چراغ led با توان های 12 وات و ولتاز12 ولت dc از یک درایور به توان 24 و ولتاژ12 و یک آمپر استفاده کرد ؟

استفاده از یک درایور و تغذیه کردن دو چراغ از لحاظ فنی مشکل ندارد

درود

ال ای دی هاش در ولتاژ نامی(12ولت) چقد جریان میکشن؟:ws38:

لینک به دیدگاه
درود

ال ای دی هاش در ولتاژ نامی(12ولت) چقد جریان میکشن؟:ws38:

سلام . روی بدنه چراغ چیزی نوشته نشده . فقط روی کارتن به همون وات و ولت بسنده کرده ولی چیزی که هست و در اکثر چراغ ها مرسومه اینه که ال ای دی هاش سری هستند و جریان 330 میلی آمپر میکشن .

لینک به دیدگاه
سلام . روی بدنه چراغ چیزی نوشته نشده . فقط روی کارتن به همون وات و ولت بسنده کرده ولی چیزی که هست و در اکثر چراغ ها مرسومه اینه که ال ای دی هاش سری هستند و جریان 330 میلی آمپر میکشن .

دوست عزیز برید به این تاپیک زیر فک کنم منظورتون ال ای دی های قدرت هست :ws38:

http://www.noandishaan.com/forums/post1373215.html#post1373215

اگه سری باشند و دوتا باشند همون جریان 330 میلی آمپر رو میکشه و چون دوتاست توانشون جمع میشه و 24وات میشه فک کنم درایورش جواب بده :ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...