رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

Reservoir Dogs (سگ های انباری)

598tyb80yrai6hv7am2.jpg

کارگردان :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

نویسنده :

بازیگران:

,
,

محصول1992

ژانر:جنایی، رمز آلود، هیجانی

خلاصه داستان :

شش خلافکار حرفه ای با نام های مستعار آقای سفید (هاروی کیتل)، آقای نارنجی (تیم راث)، آقای بلوند (مایکل مدسن)، آقای صورتی (استیو بوشمی)، آقای قهوه ای (کوئنتین تارانتینو) و آقای آبی (ادوارد بانکر)، که با یکدیگر غریبه هستند و خود را با نام رنگ های مختلف می شناسند، توسط شخصی بنام جو کابوت (لاورنس تیرنی)، مامور سرقت چندین الماس گرانبها میشوند. آنها همگی به موفقیت این سرقت اطمینان دارند، تا اینکه با پیدا شدن سر و کله پلیس در هنگام سرقت، آنها به وجود یک جاسوس و پلیس مخفی در بین خود پی می برند و با جمع شدن در یک انبار کالا به دنبال شناختن این شخص هستند...

اولین فیلم بلند تارانتینو هست این فیلم. اینجا هم ویژگی های خاص سینمای تارانتینو رو میبینیم، مانند همیشه فیلمنامه اش روایت غیر خطی داره و از دید چند راوی و در بازه های زمانی مختلفروایت میشه. که در آخر فیلم این پازل کامل میشه برای مخاطب. دیالوگ های خاص تارانتینو در این فیلم هم کاملا به چشم میاد.فیلم ساختار منسجم و قوی ای داره ولی من به اندازه ی بقیه ی فیلم های این کارگردان ازین فیلم لذت نبردم

امتیاز من 8

لینک به دیدگاه

دیشب دوتا فیلم "لئون" و "ماتریکس 1" رو دیدم. هردوشون رو برای بار دوم میدیدم. خیلی وقت پیش دیده بودمشون. دوستم عاشق ژان رنو شده. :texc5lhcbtrocnmvtp8 میگه کاش ماتیلدا جای لئون کشته میشد.

چندشب پیش هم فیم استاکر از تارکوفسکی دیدم، فیلم نماهای زیبایی داشت، ولی کمی بیش از حد شعاری بود.

لینک به دیدگاه
دیشب دوتا فیلم "لئون" و "ماتریکس 1" رو دیدم. هردوشون رو برای بار دوم میدیدم. خیلی وقت پیش دیده بودمشون. دوستم عاشق ژان رنو شده. :texc5lhcbtrocnmvtp8 میگه کاش ماتیلدا جای لئون کشته میشد.

چندشب پیش هم فیم استاکر از تارکوفسکی دیدم، فیلم نماهای زیبایی داشت، ولی کمی بیش از حد شعاری بود.

آره واقعا شخصیت جالبی داشت لئون

لینک به دیدگاه

1hajum80rj8mmrbjlrh.jpg

فیلم scarface به کارگردانی برایان دی پالما رو دیدم. چقدر شبیه goodfelas بود. یک بزهکار خرده پا، پا میگیره و به یک دلال بزرگ موادمخدر تبدیل میشه. در نهایت خود نیز اسیر تجارتش شده، زندگیش از هم میپاشد، خانواده اش و ...

فیلم تلخی بود، قهرمان فیلم دوست داشتنی نبود. :sigh:

لینک به دیدگاه

کجای استاکر شعاریه!!!!!

من فیلم "آهنگی که متولد شد" رو دیدم خیلی بامزه بود. یه کمدی موزیکال خوب.

فکر کنم تنها بازسازی تاریخ سینما باشه که از نسخه ی اولیش بهتر بود.

هواردهاکس چقدر فیلم خوب داره لامذهب

لینک به دیدگاه
خیلی شعاری بود، استاکر و نویسنده وایمیسادن جلو دوربین و بیانیه صادر میکردن.

اگر به این میگی شعاری که

باید فیلم "همه چیز رور به راهه" گدار رو ببینی

استاکر به هیچ وجه شعاری نیست. شما انتظار دارید اون شخصیتها به جز بیانیه چه چیز بهم بگن. جدل فلسفی اونها باعث گفتن بیانیه میشه.

فیلم شعاری به فیلمی میگن که مولف حرف رو دهن شخصیت ها بذاره.

استاکر و نویسنده باید بیانیه بگن.

اگر اون حرفها رو از دهن یه کشاورز میشنیدی که در ساختار فیلم جایی نداشت میشد گفت شعاریه.

لینک به دیدگاه

فهرست شیندلر

wp7tea8z2i8n5v7e4rz.jpg

کارگردان : Steven Spielberg

نویسنده : Thomas Keneally

بازیگران: Liam Neeson, Ralph Fiennes ,Ben Kingsley

محصول 1993

برنده اسکار:

بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلم نامه اقتباسی، بهترین موسیقی، بهترین تدوین، بهترین فیلمبرداری و بهترین کارگردان هنری.

خلاصه داستان :

فهرست شیندلر، داستان واقعی مقطعی از زندگی اسکار شیندلر، سرمایه دار آلمانی در خلال جنگ جهانی دوم است. اسکار شیندلر در ابتدا با استفاده از شرایطی که جنگ فراهم آورده بود، یهودیان را به عنوان کارگر برای کارخانه اش انتخاب می‌کند تا پول کمتری برای استخدام کارگر داده باشد و درآمد بیشتری بدست آورد. او نیز مانند سران حزب نازی فردی فرصت طلب و اهل عیش و نوش است. او به طور پیوسته در تلاش است تا با سران نازی ارتباط برقرار کند تا در این شرایط بیشترین نفع را ببرد..

فیلم خیلی معروفی هست. بالاخره بعد از مدتها موفق شدم تموم کنم دیدن این فیلم رو

فیلم بشدت تلخ و تاثیرگذاریه، البته فیلمای با مضمون جنگ جهانی و آزار یهودی ها رو زیاد دیدیم، این فیلم از جنبه ی انسانی نگاه کرده به این قضیه که خوب جای تحسین داره. دیالوگای بیاد موندنی زیادی هم داره این فیلم.

من فقط با دیالوگای شعاریه اسکار شیندلر در پایان فیلم 1 کم مشکل داشتم

در کل فیلم ارزشمندیه، هرچند برای من خیلی خسته کننده بود

امتیاز من 8.5

دیالوگ برتر که کل فیلم رو هم میشه تو همین جمله خلاصه کرد:

"اشترن: به زبان هیپرو نوشته شده. نوشته هركس كه جانی رو نجات بده گویی همه دنیا رو نجات داده."

لینک به دیدگاه

فیلم دجال ساخته فون تریه

یک سینمای ناب دیگه از فون تریه که البته من اروپا وداگویل رو به دلیل خاصیت نقادانه منطقی ترش بیشتر دوست داشتم ولی فون تریه رسما نابغه ودیوانه هست

لینک به دیدگاه

شناگر

1968

کارگردان : فرانک پری

بازیگر: برت لنکستر

باورنکردنی این فیلم

حتما ببینید. کارگردانیش واقعا بی نظیره -

لینک به دیدگاه

سلام.

آخرین فیلمی که دیدم جادوگر شهر اوز بود که بازیگراش.james franco .mila kunis. rachel weisz. michell williams

بودن. مدت فیلن 130 دقیقس

خلاصه فیلم:

در مورد یه شعبده باز معمولیه که توی سیرک کار میکنه و دنبال یه فرصت جدید میگرده تا یه زندگی جدید شروع کنه و وقتی همه میفهمن که اون یه دروغیه و مردمو گول میزنه مخصوصآ دخترارو و از اونا برا شعبده بازیاش استفاده میکنه که تصمیم میگیرن بیرونش کنن و اون موقعه فرار سوار یه بالن میشه و از بخت خوشش توی گرد باد گیر میکنه و از خدا میخاد که یه فرصت جدید بهش بده.

و این طور میشه که وارد سرزمین اوز میشه و همه مردم فکر میکنن که اون همون جادوگره که توی پیشبینی اومده بود که میاد و شهرشونو از دست جادوگره پلید نجات میده و بهش میگن که اگه شهرو نجات بدی پادشاه این سرزمین میشی و اونم بخاطر پول قبول میکنه و تازه داستان شروع میشه که بهتون پیشنهاد میکنم بقیشو خودتون نگاه کنین.

لینک به دیدگاه

فاحشه ای در شلوار تنگ 1960 (ترجمه Heller in pink tights) قبل از انقلاب اسم فیلمها رو ب سبک خودشون عوض میکردند.

کارگردان : جورج کیوکر

اصلا فیلم خوبی نبود. از ترکیب بازیگرها گرفته( سوفیا لورن - آنتونی کویین) تا فیلمنامه

لینک به دیدگاه

چون من هر شب حداقل یه فیلم میبینم اخرین فیلم واسم معنی نداره

تا این لحظه این فیلمو دیدم The Last Stand

فیلم در مورد یه خلافکار مکزیکیه که خیلی تمیز از دست پلیس فرار میکنه و با یه کوروت به صورت زمینی میخواد از مرز امریکا خارج بشه و افرادش مسیرو واسش هموار میکنن و خودش فقط رانندگی میکنه ولی نمیدونه که یکی هنوز هست که جلوشو بگیره حتی اگه پیر باشه.اونایی که آرنولدو خیلی میخوان پیشنهاد میکنم این فیلمو ببینن.

اینم عکسش.

bdizbc5glxp38xx822zw.jpg

لینک به دیدگاه

تو این تعطیلات خوب میشه فیلم دید

الان فیلم At first sight رو دیدم

فیلم زیبایی بود. برخلاف نظر دوستام، از فیلم خیلی خوشم اومد.

تصاویر بسیار زیبایی داشت. کلا حس و حال خوبی داشت.

فیلم بید مجنون ساخته مجید مجیدی از این فیلم الگو گرفته.

لینک به دیدگاه

من همسرش هستم

زوجی بعد از دوازده سال زندگی، حالا به نوعی یكنواختی در زندگی رسیده اند. دكتر امیرحسین به همسرش شهلا خیانت و منشیِ خود را صیغه كرده است. شهلا از این موضوع، مطّلع می شود و سعی می كند که با برانگیختن حسادتِ وی، او را از این كار بازدارد. شهلا در حادثه ای به خواستگار اولش برخورد و یادِ عشق قدیمی را زنده می كند و تصمیم می گیرد که این راه را تا آخر خط،طی كند اما...

من قضیه کمد نفمیدم تو فیلم چی بود :ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...