رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

12 (2007) ساخته نیکیتا میخالکوف

بازسازی روسی دوازده مرد عصبانی که به نظرم نسخه اصلش کاملتر و بهتر بود ولی با اینحال به دیدنش میارزید

برخلاف نظر دوستمون

به نظر من اين فيلم از نسخه كلاسيكش خيلي بهتره

اگر لينك دانلود داري برام بذار. خيلي دلم ميخواد يه بار ديگه ببينم

مرسي

لینک به دیدگاه

فیلم بسیار زیبای The Good, the Bad and the Ugly

این فیلم رو وقتی خیلی بچه بودم دیده بودم و یادم رفته بود ولی موسیقی متنش همیشه یادم بود

یه دیالوگ قشنگ هم توی فیلم بود

بلوندی (خوب): خطاب به توکو (زشت)در اواخر فیلم در گورستان زمانی که بلوندی به توکو دستور میدهد که قبری را جهت به دست آوردن پولها میکند: " توی جهان دو گروه آدمه: اونهایی که تفنگ تو دستشونه و اونهایی که زمین رو میکنن، حالا تو بکن "

626779_5TWLDNdC.jpgthe%20good%20the%20bad%20and%20the%20ugly.jpg

لینک به دیدگاه

Saving Private Ryan

Steven Spielberg

Tom Hanks

راجع به نجات یه سرباز تو جریان جنگ جهانی دومه...حالا چرا جون این سرباز معمولی انقد با ارزشه ...باید فیلمو دید

لینک به دیدگاه
Saving Private Ryan

Steven Spielberg

Tom Hanks

راجع به نجات یه سرباز تو جریان جنگ جهانی دومه...حالا چرا جون این سرباز معمولی انقد با ارزشه ...باید فیلمو دید

اگه خدا با ماست پس کی با اوناست؟

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

The Shawshank Redemption

کارگردان : Frank Darabont

نویسنده : Stephen King

بازیگران: Tim Robbins, Morgan Freeman and Bob Gunton

1994

جوایز :

نامزد اسکار: بهترین بازیگر مرد نقش مکنل (مورگان فریمن)، بهترین فیلمبرداری، بهترین تدوین، بهتریم موسیقی، بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه، بهترین صدابرداری

خلاصه داستان :

در سال 1946 اندی دوفرسن بانکدار نیو انگلندی که مردی معقول و متعادل است به اتهام قتل همسرو دوستش محکوم به حبس ابد درزندان شائوشنک می شود. پس از چندی در فعالیتهای غیر غانونی مالی با رئییس زندان همکاری کرده ودرعین حال برای خودش هم حسابی با یک شریک ..

فکر میکنم من آخرین نفری باشم تو انجمن که این فیلم رو دیدم:ws3:

همیشه تو آرشیوم بود، ولی خوب تنبلی می کردم برم سراغش.

چه فیلم فوق العاده ای بود و چه تجربه ی لذت بخشی برای من....

مدتها بود که از فیلمی لذت نبرده بودم، فکر می کنم این فیلم باعث بازکشت من به دنیای فیلم شد.

حسی که به شما منتقل میکنه این فیلم بی نظیره smile.png smile.png

لینک به دیدگاه

The Shawshank Redemption

1994

جوایز :

نامزد اسکار: بهترین بازیگر مرد نقش مکنل (مورگان فریمن)، بهترین فیلمبرداری، بهترین تدوین، بهتریم موسیقی، بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه، بهترین صدابرداری

خلاصه داستان :

در سال 1946 اندی دوفرسن بانکدار نیو انگلندی که مردی معقول و متعادل است به اتهام قتل همسرو دوستش محکوم به حبس ابد درزندان شائوشنک می شود. پس از چندی در فعالیتهای غیر غانونی مالی با رئییس زندان همکاری کرده ودرعین حال برای خودش هم حسابی با یک شریک ..

مدتها بود که از فیلمی لذت نبرده بودم، فکر می کنم این فیلم باعث بازکشت من به دنیای فیلم شد.

2هفته پیش دوباره دیدمش یکی از اقوام هم هفته پیش بازم دیدش.چی شده همه یاد این فیلم افتادن دوباره؟!

اولینبار دیدمش کاراکتر تیم رابینز کلی منو به وجد اورد اما اینبار اقای قرمز برام جذاب بود!

لینک به دیدگاه

سریال ژاپنی دبیرستان خصوصی باکالیا

shiritsu_bakareya_koukou.jpg

خیلی خیلی مسخره بود اصلا ارزش دیدن نداره :banel_smiley_4:

سریال کره ای school 2013

خلاصه داستان : مدرسه بر اساس سریال پرطرفداری که در بین سالهای ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۲ پخش میشد ساخته شده است . در مورد مسایلی است که نوجوانان در دبیرستان با آن مواجه میشوند . این سری فصل پنجم میباشد و بعد

ز ده سال تصمیم به ساخت آن گرفته شده است.

3 قسمت دیدم عکس سریال های کره ای که از قسمت اول اخرش مشخص تا قسمت سوم معلوم نیست اخرش چی میشه

لینک به دیدگاه

The Shawshank Redemption

1994

جوایز :

خلاصه داستان :

بله فکر کنم آخرین نفر باشین

این فیلم رو فکر کنم 4 بار دیدم

اولین بار، از سینما 1 ( قبلنا که امکانات نبود، زیاد این برنامه رو میدیدم، الان نمیدونم هنوز این برنامه هست یا نه ! )

هر بار که این فیلم رو می بینم، بیشتر شخصیت های فیلم رو درک میکنم

لینک به دیدگاه
سریال ژاپنی دبیرستان خصوصی باکالیا

shiritsu_bakareya_koukou.jpg

خیلی خیلی مسخره بود اصلا ارزش دیدن نداره :banel_smiley_4:

سریال کره ای school 2013

خلاصه داستان : مدرسه بر اساس سریال پرطرفداری که در بین سالهای ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۲ پخش میشد ساخته شده است . در مورد مسایلی است که نوجوانان در دبیرستان با آن مواجه میشوند . این سری فصل پنجم میباشد و بعد

ز ده سال تصمیم به ساخت آن گرفته شده است.

3 قسمت دیدم عکس سریال های کره ای که از قسمت اول اخرش مشخص تا قسمت سوم معلوم نیست اخرش چی میشه

این مدل سریال، شبیه انیمه‌های دبیرستانی ها هست آیا؟

یه سوال همیشه برام مونده بود، چرا اون ور دخترا همه‌ش دنبال پسرا هستن، و پسراشون این همه خجالتی و کلن تو حرف زدن با دخترا هم خجالت می کشن ؟

دخترای اون ور چندین برابر پسرای ایرانی هستن گویا :دی

البته توی انیمه ها اینجوری دیدم

لینک به دیدگاه
بله فکر کنم آخرین نفر باشین

این فیلم رو فکر کنم 4 بار دیدم

اولین بار، از سینما 1 ( قبلنا که امکانات نبود، زیاد این برنامه رو میدیدم، الان نمیدونم هنوز این برنامه هست یا نه ! )

هر بار که این فیلم رو می بینم، بیشتر شخصیت های فیلم رو درک میکنم

بله الانم هست فکر می کنم پنجشنبه شب ها پخش شه

البته انقد که ممیزی اعمال میکنن بیشتر به آنونس میماند تا فیلم ....

:ws3:

لینک به دیدگاه
این مدل سریال، شبیه انیمه‌های دبیرستانی ها هست آیا؟

یه سوال همیشه برام مونده بود، چرا اون ور دخترا همه‌ش دنبال پسرا هستن، و پسراشون این همه خجالتی و کلن تو حرف زدن با دخترا هم خجالت می کشن ؟

دخترای اون ور چندین برابر پسرای ایرانی هستن گویا :دی

البته توی انیمه ها اینجوری دیدم

من تا الان انیمه دبیرستانی ندیدم که ببینم شبیه هم هستن یا نه . کدومشون منظورته ؟ درست جفتشون برای دبیرستان اما 2 تا کشور جدا هستن و 2تا موضوع متفاوت

سریال های ژاپنی ندیدم دختر ها دنبال پسرها باشن اما کره ای ها اینجورین تو همه سریال ها یه پسر خجالتی و ومثلا خوشتیپ هست که دخترا عاشقش هستن یه دختر خجالتی مثلا خوشگل هم هست که پسرها عاشقش هستن و در نهایت هم این 2 نوگل شکفته ی خجالتی عاشق هم میشن و به هم میرسن همیشه چندتا مثلث عشقی هم هست که فکر نمیکنم واقعا انقدر مسخره باشن :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
من تا الان انیمه دبیرستانی ندیدم که ببینم شبیه هم هستن یا نه . کدومشون منظورته ؟ درست جفتشون برای دبیرستان اما 2 تا کشور جدا هستن و 2تا موضوع متفاوت

سریال های ژاپنی ندیدم دختر ها دنبال پسرها باشن اما کره ای ها اینجورین تو همه سریال ها یه پسر خجالتی و ومثلا خوشتیپ هست که دخترا عاشقش هستن یه دختر خجالتی مثلا خوشگل هم هست که پسرها عاشقش هستن و در نهایت هم این 2 نوگل شکفته ی خجالتی عاشق هم میشن و به هم میرسن همیشه چندتا مثلث عشقی هم هست که فکر نمیکنم واقعا انقدر مسخره باشن :icon_pf (34):

آدرس جایی رو که ازش دانلود می‌کنی رو می‌تونی برام بزاری؟

لینک به دیدگاه
آدرس جایی رو که ازش دانلود می‌کنی رو می‌تونی برام بزاری؟

من از سایت های مختلف میگیم یعنی سرچ میکنم هر سایتی پولی نباشه میگیرم این سریال کره ای از سایت sreial dl می گرفتم که امروز صب خراب شد نمیدونم قسمت های بعد از کجا بگیرم :4564:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...