رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

انیمیشن شازده کوچولو

[h=3]The Little Prince (2015) - IMDb[/h]

بی شک میشه گفت فوق العاده بود.

جز 10 انیمیشن برتر لیست من شد!

شازده کوچولو رو برای هر کسی که میخاد نگاهی متفاوت به "به دنیا اومدن" "چگ.نه زندگی کردن" و " مرگ!" داشته باشه؛ پیشنهاد میکنم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

مستند داستان خدا "the story of God "

با مورگن فريمن

بي نهايت لذت بردم :w16:

البته سه قسمت از شش قسمت فصل اولش رو ديدم

مال نشنال جغرافيكه مستندش

توصيه ميكنم اگه وخت ازاد كافي داريد و علاقه مند بدست اوردن يه ديد كلي از خدا در اديان و ادوار مختلف تاريخ ، حتما اين مستند رو ببينيد

لینک به دیدگاه

اژدها وارد میشود

ی فیلم ایرانی!! بعد این همه سال، از سالهایی ک بید مجنون دیدم و غیره. ی کاری بود ک حداقل ارزش یک فیلم رو داشت!"سرگرمی"

گتسبی بزرگ!

بد نبود. اینم باتوجه ب اینکه از رو رمانش ساخته شده بود. چند تا نکته هم داشت.

هشت نفریت انگیز

انقد ک ازین فیلم تعریف شنیده بودم، نشستم 2 ساعت و خورده ای دیدم. چیز خاصی نداشت.

کانجورینگ 2

داستان همیشگی اینکه جن واقعی ه. یا نه :banel_smiley_4:

رمزگویان

داستان جالبی از روایت همیشگی جنگ. دوران جوانی نیکلاس کیج. این هم مثل 4 فیلم بالا بیشتر تو دسته فیلم های "سرگرم کننده" قرار میگیره.

لینک به دیدگاه

About Time :

کارگردان :Image00001_2013-11-20.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
نویسنده :
بازیگران :
,
,

خلاصه داستان : تیم ( دامهال گلیسون ) متوجه می‌شود که می‌تواند در زمان سفر کند و اتفاقاتی که برای دنیا و زندگی خودش رخ داده را تغییر دهد، اما تصمیم او برای سفر در زمان و تغییر زندگی اش به واسطه ی پیدا کردن یک دوست دختر به آن راحتی که فکر می کنید پیش نمی رود...( این اطلاعاتو کپی کردم:ws3: که بگم به نظر من فیلم قشنگی بود ارزش دیدنشو داره)

Room:

اینم فک کنم همه توضیحاتشو میدونن؛ من تازه دیدم این فیلمو و بازی شخصیت جک (جيکوب ترمبلی) همون پسر بچه ی قهرمان داستان منو متحیر کرد؛ خیلی بازیش عالی و طبیعیه

لینک به دیدگاه

Cracks-2009.jpg

Cracks

بازیگران : Eva Green, Juno Temple, María Valverde

کارگردان : Jordan Scott

محصول 2009

خلاصه داستان :

در یکی از کالج های شبانه روزی در انگلستان دبیر جوانی به نام خانم جی ،دانش آموزان دختر جوانش را تشویق می کند تا بیشتر و بیشتر به ماجراجویی و استقلال دست بزنند

اما هنگامی که این دستور العمل های خانم جی توسط برخی دانش آموزانش در معرض امتحان و آزمایش قرار می گیرد عواقب بدی به همراه می آورود و …

لز نظر فیلمنامه که خیلی متوسطه ولی فضا و فیلمبرداری چشم نوازی داره. از نظر بصری زیباست.

مهم ترین دلیل دیدن این فیلم برای من اوا گرین بود. شخصا همیشه از دیدن بازیش لذت میبرم

images?q=tbn:ANd9GcTED0ELqSHM9u-tRw1pyVM_S2RYpMObaK2rLOSzFalbxHZqPQZD

The secret in their eyes

کارگردان: Juan Jose Campanella

ستارگان: Ricardo Darin, Pablo Rago , Soledad Villamil

خلاصه داستان:

یک دادستان بازنشسته در مورد پرونده های گذشته خود یک رمان مینویسد و امید دارد که کلیدی باشد تا جواب معماهای حل نشده، پیدا شود...

فیلم خیلی خوب و خوش ساختیه با فیلمنامه و پرداخت شخصیتای قوی. لذتشو بردم

:a030:

لینک به دیدگاه

Spotlight (2015) - IMDb

داستان همیشگی دین و سیاست :banel_smiley_4:

واقعا خدا را کشتند نیچه رو ادم می تونه بارها و بارها تو جامه ببینه.

انقدر از اسم خدا سو استفاده میشه ک دیگه عملا از انچه واقعا می تواند "خدا" باشد؛ چیزی نمونده!

بر اساس واقعیت های موجود از تجاوز کشیش ها به کوکان!

لینک به دیدگاه

فیلم

هشت نفرت انگیز 2015

میدونستم نباید این فیلم رو ببینم اما این دوستام اصرار کردن که این فیلمش با بقیه فرق داره

اما بازم یه آشغال دیگه از تارانتینو دیدم

خیلی بد بود.

لینک به دیدگاه

سریال کوسم سلطان :icon_redface: اورجینال..... فیلم کاملا شبیه حریم سلطانه با این تفاوت که قصه زندگی سلطان احمد، نوادگان بعد از سلطان سلیمان روایت میشه :icon_redface:

لینک به دیدگاه

دو تا فیلم درجه یک دیدم از برادران داردن:

محصول 2005 که برنده نخل طلای کن شد

The kid with a bike محصول 2011 که در گلدن گلوب در بخش بهترین فیلم خارجی نامزد شد که به جدایی نادر از سیمین باخت

هر دو فیلم تاثیرگذار و بشدت خوش ساختن. کلا سینمای این دو برادر رو دوست دارم خیلی رئال، ساده و صادقانه ست فضای کارهاشون و همینطور شخصیتای بینظیر و باورپذیری خلق میکنن که بسیار دقیق پرداخت شدن

The-Child-2005.jpgthe_kid_with_a_bike.jpg

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

کلا عاشق دو نوع ژانر فیلمم

ترسناک:sad0:

خنده دار:ws28:

فیلم سینمایی Dumb And Dumber to هم نسخه 1 و هم نسخه 2

فوق العاده ن

با بازی جیم کری

لینک به دیدگاه
zp0sad6k.jpg

The Handmaiden

محصول : کره جنوبی 2016

ستارگان : Min-hee Kim, Jung-woo Ha, Jin-woong Jo

کارگردان : Chan-wook Park

خلاصه:

دهه ۱۹۳۰، کُره. در دوره‌ی اشغال ژاپن، دختری بعنوان دستیار برای یک زن ثروتمند ژاپنی که زندگی منزوی ای را در کاخی بزرگ میگذراند، استخدام می شود. اما او بصورت مخفیانه درگیر توطئه ای علیه آن زن ژاپنی شده و…

خوب جدیدترین فیلم پارک چان ووک کارگردان خوش ذوق کره ای هم اومد و بالاخره موفق به دیدنش شدم. فیلم خوب و جالبیه در مجموع. البته شخصن کارای قبلیش مثل اولد بوی یا بانوی انتقام جو رو بیشتر دوست داشتم. البته این فیلم هم خیلی خوش ساخت و پر از جزییاته و مثل همیشه از نظر بصری عالی

از خوبای 2016 هست بنظرم. میشه گفت یه تریلر اروتیک هست.البته خلاقیتش در این زمینه واقعن کم نظیره در بین فیلمهای مشابهش و هنری تر هست از فیلم هایی مثل آبی گرمترین رنگ است و ...

فیلم، اقتباسی هست از رمان تحسین شده ی

که بخوبی روایت میشه و تا پایان تعلیق لازم رو داره.

در کل پیشنهاد میشه دیدنش:a030:

لینک به دیدگاه

فيلم موج

the wave

ارزش چن بار ديدنشو داره

داستان يه معلمه كه به شاگردانش ميخواد چگونگي تشكيل حكومتهاي ديكتاتوري رو نشون بده

پس يه گروه تشكيل ميده از اونا ميخواد لباس هاي متحدالشكل بپوشن هركي مثل اونا نيس طردش كنن و .....

اين فيلم المانيه

كشوري كه اروم اروم داره به دوباره به سمت افراطي گري و فاشسيم پيش ميره

اين فيلم به ما ايراني ها هم نشون ميده چطوري اسير و درگير حكومت ديكتاتوري شديم

لینک به دیدگاه
فيلم موج

the wave

ارزش چن بار ديدنشو داره

داستان يه معلمه كه به شاگردانش ميخواد چگونگي تشكيل حكومتهاي ديكتاتوري رو نشون بده

پس يه گروه تشكيل ميده از اونا ميخواد لباس هاي متحدالشكل بپوشن هركي مثل اونا نيس طردش كنن و .....

اين فيلم المانيه

كشوري كه اروم اروم داره به دوباره به سمت افراطي گري و فاشسيم پيش ميره

اين فيلم به ما ايراني ها هم نشون ميده چطوري اسير و درگير حكومت ديكتاتوري شديم

این فیلم محصول چه سالی هست؟ من اینترنت یه جستجویی کردم موضوع فیلمهای با این عنوان یا نزدیک به این عنوان چیزهای دیگری هست.

لینک به دیدگاه
این فیلم محصول چه سالی هست؟ من اینترنت یه جستجویی کردم موضوع فیلمهای با این عنوان یا نزدیک به این عنوان چیزهای دیگری هست.

به اسم the wave 2008 سرچ كنيد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...