رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

250px-Shifte_shab_poster.jpg

شیفت شب

به کارگردانی نیکی کریمی

فیلمی هست سراسر ادا، تهی و بشدت شلخته. :banel_smiley_4:

posteradragonarrivestitr.jpg

اژدها وارد میشود

کارگردان مانی حقیقی

تجربه ی خاص و متفاوتی هست هم در کارنامه ی حقیقی هم در سینمای ایران. جسارتش رو تو انتخاب این موضوع دوست داشتم. مقداری سمبلیک بنظر میاد فیلم ، هرچند حقیقی بارها انکار کرده هرگونه برداشت نمادین رو از فیلمش. ضمن اینکه بازی جالبی هم بین واقعیت و تخیل راه انداخته که بیننده رو درگیر میکنه. فضای فیلم هم در همین راستا هست که موسیقی خوب کریستف رضاعی هم خیلی کمک کرده به در اومدن این فضای وهم الود و گاها پر اضطراب.

در کل تجربه ی خوب و جدیدی بود. دوست داشتم:a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

لانتوری

کارگردان: رضا درمیشیان

فیلم دغدغه مندی بود. فرم و شیوه روایی جالبی هم داشت ولی متاسفانه تو پرداخت شخصیتا خیلی موفق عمل نکرده. مخصوصن نقش مریم پالیزبان که ابدن درنیومده. وهمینطور یکم دیالوگا و کلا واکنشا بیرون زده از فیلم.

بارکد:صرفن برا سرگرمی میتونه انتخاب خوبی باشه. بار طنزش بالاست. دغدغه های همیشگی کیایی تو این فیلمم هست همچنان. بدک نیست ولی روایت غیر خطیش رو درک نمیکنم اینجا. نیازی نبود به اون شکل، میتونست سر راست بگه داستانو

pudo2eh0.jpg

The Neon Demon 2016

محصول : فرانسه , دانمارک , آمريکا

ستارگان : Elle Fanning, Keanu Reeves, Christina Hendricks

کارگردان : Nicolas Winding Refn

خوب ازین کارکردان فیلم موفق درایو رو قبلن دیده بودم. این فیلم با اینکه خیلی ادعای عمیق بودن داره ولی متاسفانه تو سطح مونده و مشکل اصلیشم فیلمنامشه که کشش لازم رو نداره. تم اصلی فیلم نگاه بشدت انتقادی به صنعت مدلینگ هست ولی خوب فضای مالیخولیایی که داده به فیلم اصلا کمکی به پیشبرد داستان نکرده . نقطه قوتش هم بظرم فقط قاب بندیای خیلی خوبی هست که میبینیم در طول فیلم. فیلم دیگه ای هم داره این کارگردان به نام فقط خدا میبخشد. فضاهاشون شبیه به هم هست مقداری. در کل خوشم نیومد من ازین

لینک به دیدگاه

Bridge Of Spies

incepction

The.Shawshank.Redemption

بعد از مدتها وقت کردم و سه تا فیلم پشت سر هم دیدم:ws3:

هر سه تا فیلم عالی عالی عالی.....مخصوصا incepction

لینک به دیدگاه

Michael Collins

داستان واقعی زندگی مایکلز کالینز، کسی ک ایرلندی ها رو میخاست از دست انگلیسی نجات بده و تا حد زیادی بعد 700 سال زیر پرچم انگلیس بودن، ایرلند رو بالا کشید.

جالب بود. و البته مشخص بود ک هر انقلاب اول، فرزندان خودش رو می بلعه!

لینک به دیدگاه

[h=1]Transcendence[/h]

محصول سال 2014

بازیگران: جانی دپ، مرگِن فریمن، کِیت مارا

fpTcvx29jub56qaIKvJhnlsD9cY.jpg

خلاصه داستان: ویل (جانی دپ) یک دانشمند کنجکاو است که در جریان یک تحقیق علمی، دانسته های مغزی خود را داخل یک کامپیوتر پیشرفته آپلود میکند. او با این کار، تلاش میکند اولین ماشینی را خلق کند که میتواند به صورت مستقل فکر و عمل کند، اما...

نظر شخصی من: فیلم جالبی بود. دو تا ایراد عمده داشت که یکیش نحوه شخصیت سازی بود و دیگری اغراق تو قدرت دکتر ویل کامپیوتری. در صورتیکه به هوش مصنوعی علاقه دارید دیدنش میتونه براتون جالب باشه :w16:

لینک به دیدگاه

عناوین فیلمایی که اخیرا دیدم :ws3:

the jungle book (2016)

فانتزی خوب و سرگرم کننده ای بود.

The Bad Sleep Well (1960)

عنوان فیلم جان کلام فیلم هست : بدها خوب می خوابند!

فیلمی ارزشمند از کوروساوای بزرگ.

ordinary decent criminal (2000)

متوسط رو به پایین، تنها نقطه قوت فیلم بازی خوب کوین اسپیسی بود.

black moon (1975)

اگه بخوام این فیلم عجیب و غریب رو توصیف کنم مثل رویای مبهم و آشفته ای هست که بعد از بیداری تا یه ساعت فکر آدم رو درگیر میکنه و بعد فراموش میشه.

circle (2015)

همیشه از این فیلمایی که آدم ها رو تو موقعیت های سخت قرار میدن تا واکنششون رو ببینن خوشم اومده.

خود فیلم خیلی ام بد نبود، به نظر ایده اش رو از فیلم 1997 Cube گرفته بود ولی کیوب با اختلاف خیلی زیاد بهتر از این فیلمه.

لینک به دیدگاه

لاک پشت های نینجا 2016 (teenage mutant ninja turtles - out of the shadow 2016)

به شدت مسخره و ضعیف :|

یعنی من که طرفدار فیلمای اکشن و عملی تخیلی هستم هم اعصابم خورد شد از بس فیلم بدی دیدم :|

the purge 2013

چی بگم باید خودتون ببینید. بعد از دیدنش سردرد گرفته بودم. سعی داره اون خوی وحشی مخفی بعضی انسان هارو نمایش بده که به نظرم با یکمی اغراق نسبتا تونسته تو هدفش موفق بشه. جزو فیلم هایی هست که فقط و فقط یک بار باید دید و فکر کرد؛ همین!

now you see me 2013

کل فیلم شعبده بازیه. سبک خیلی خاصی داره فیلم و من خیلی خوشم اومد. البته از حق نگذریم یکمی شورشو درآوردن تو فیلم و شعبده هاش یکمی زیادی زیاد شد ولی در کل هیجان و استراتژی خوبی داشت و آخرش که شخصیت مخفی لو میره دهن آدم باز میمونه :ws3:

The Usual Suspects 1995

تعریفشو رو زیاد شنیده بودم. کلی جایزه هم برده فیلمش. کوین اسپیسی عزیز بازی کرده توش و اتفاقات جالبی تو فیلم میفته ولی انقد کند پیش میره که من وسطش خوابیدم

The English Patient 1996

خیلیا عاشق این فیلمن ولی برای من نسبتا معمولی بود. البته به یک بار دیدنش حتما می ارزه :w16:

لینک به دیدگاه

سريال mr robot

فصل دومش رو تازه دانلود كردم

بشدت باتموم ديالوگ هاشون همزاد پنداري ميكنم

فاك سوسايتي

دنياي خبيث سرمايه داري

اميدوارم خيلي زود مدل داعشي كه توي اين سريال نشون داده ميشه تو دنياي واقعي موجش راه بيافته اونم عليه ابرقدرتهاي كثيف دنيا

:w16:

لینک به دیدگاه

بارکد

یه فیلیم عالی ایرانی. زندگی دو تا آدم که به طرز فجیعی با هم رفیقن و تو اوج، گند میزنن به همه چی . ولی یه جاهایی فکرشون خوب کار می کنه:w16:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

فیلم هایی که اخیرن دیدم:

one flew coco nest : نیاز به تعریف نداره فکر کنم اخرین نفرم که دیدم. عالی با جزییات فراوان با بازی بینظیر جک نیکلسون دوست داشتنی

the hunt از فیلمای خیلی خوب 2012. دست رو موضوع جالبی گذاشته. دروغ یک کودک چطور زندگی یه نفر رو به نابودی میکشونه. پرداخت بسیار خوبی داره این فیلم.:a030:

cofe societY جدیدترین ساخته وودی آلن. برای طرفداراش راضی کننده ست. ولی جزو کارای برترش نیست مسلمن. ولی تجربه ی لذت بخشیه مثل همیشه

vanishing waves:

خلاصه:دانشمندی با انجام ازمایش ها و انتقال نورون ها به افکار یک زن نفوذ می کنند و...محصول بلژیک فرانسه 2012

یکی از فیلمای خوب و البته مهجوره. موضوع جالبی داره. خوشم اومد من:a030:

eastern promise محصول 2007: اولین تجربه ی من از سینمای دیوید کراننبرگ. فیلم بسیار خوب و خوش ساختیه. من متاسفانه خیلی دیر دیدمش. گویا خشونت یکی از مولفه های سینمای ایشونه. البته این فیلم گویا خشونت متعادل تری داره نسبت به بقیه کاراش. من که لذت بردم. دیالوگای ماندگاری هم داره .:a030:

مهمونی کامی: هیچ وقت دلیل ساخته شدن این فیلم رو درک نخواهم کرد. واقعن بد بود. دور همی جمع شدن یه چیزی ساختن فقط ، اسمشم گذاشتن فیلم :icon_razz: لازم به ذکره فیلم مجوز پخش نگرفت و کارگران خودش در فضای مجازی پخشش کرد

amour : بالاخره موفق به دیدنش شدم. تلخ تکان دهنده و تاثیرگذاره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...