رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 130
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مهناز جون حق با توئه این تالار خیلی سوت و کوره اما اینو هم در نظر بگیر که الان تحویل موقت پروژه ها شروع شده و سر هممون شلوغه.ایشاالله بعد پروژه ها و امتحانا دوباره اینجا رونق بگیره با تلاش بچه ها :w16:

لینک به دیدگاه

فقط شکلک؟ :banel_smiley_4:

بهتره به کمک هم به فکر پیشرفت باشیم :w16: هر تالاری به کمک همه پیشرفت میکنه و اثرش قطعاً به خود کاربرا برمیگرده.

مثلاً هرکس بگه تو چه زمینه ای بیشتر تخصص داره و بیشتر می تونه کمک میکنه.

یکی شاید تو نرم افزارا تخصص داره، یکی تو اسکیس و اینا، یکی تو مبانی نظری و .... هرکس تو هر کاری که بیشتر علاقه و تخصص داره کمک کنه، اون قسمت رو قوی کنه. و همه هم به همدیگه کمک کنن. مطمئناً پیشرفت یه تالار سودش به خود کاربرای تالار برمیگرده. باعث حضور دوستان بیشتر میشه که می تونید از اطلاعات اون دوستان هم استفاده کنید.

حتی دوستانی که شاید احساس کنن یه موضوعو خوب نمیدونن ولی علاقه دارن بهش، بیفتن دنبالش یاد بگیرن. هیچ وقت فکر نکنید که اطلاعاتتون تو زمینه ای کم هستش و نمی تونید شرکت کنید. تو هر بحثی که هست شرکت کنید. اینجا فقط فضاییه واسه پیشرفت خودمون و بالابردن اطلاعاتمون در کنار بقیه دوستان.

حیفه از وقتی که تو اینترنت هستیم استفاده مفید نکنیم. تفریحات اینترنت و صحبت و اسپم هم تا یه حدی هستش، بعد یه مدت خسته کننده میشه.

ایشالا که همگی موفق باشین :a030:

لینک به دیدگاه

hanghead.gifشرمنده

من هروقت میگم شرکت میکنم یه اتفاقی نازل میشه و نمیشه که بشه (مثل ظهور امام زمان)

تا بحال هروقت گفتم شرکت میکنم واقعا شرکت نکردم و همش حرف زدم!

تنها تاپیکی که مشقشو انجام دادم اونم به زور آموزش 3دی بوده!

شرمنده نمیدونم چیکار کنم که فعال بشم

همش حوصله ندارم

یعنی همون کارای دانشگاه رو انجام میدم و بس

اینجا نمیدونم چیکار باید بکنم

محمد میگه به هرچی علاقه دارین دنبال کنین اما من نمیدونم چی رو دنبال کنم!

یدونه تاپیک راندو(مهناز اگر یادت باشه من اون راندو رو زدم ولی قشنگ نشد)هنوزم گوشه اتاقمه تا میبینمش یاد تو میفتم که قول دادم ولی کارمو نشون ندادم.

صادقانه میگم که گاهی از فعالیت تو تالارای دیگه بیشتر لذت میبرم تا معماری آخه شب و روز دارم کارای اینطوری انجام میدم(مثاله هااا)وقتی میام انجمن دیگه دوس ندارم تو حیطه معماری فعالیت کنم!

لینک به دیدگاه
مهناز جون حق با توئه این تالار خیلی سوت و کوره اما اینو هم در نظر بگیر که الان تحویل موقت پروژه ها شروع شده و سر هممون شلوغه.ایشاالله بعد پروژه ها و امتحانا دوباره اینجا رونق بگیره با تلاش بچه ها :w16:

سارای قشنگم.....همه بچه ها همین بهونه رو دارن...حتی وقتیم که پروژه و دانشگاهی نداشته باشن بازم حاضر به فعالیت نیستن.....بعده پروژه ها و امتحانات بازم همین آشه و همین کاسه.....:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
فقط شکلک؟ :banel_smiley_4:

بهتره به کمک هم به فکر پیشرفت باشیم :w16: هر تالاری به کمک همه پیشرفت میکنه و اثرش قطعاً به خود کاربرا برمیگرده.

مثلاً هرکس بگه تو چه زمینه ای بیشتر تخصص داره و بیشتر می تونه کمک میکنه.

یکی شاید تو نرم افزارا تخصص داره، یکی تو اسکیس و اینا، یکی تو مبانی نظری و .... هرکس تو هر کاری که بیشتر علاقه و تخصص داره کمک کنه، اون قسمت رو قوی کنه. و همه هم به همدیگه کمک کنن. مطمئناً پیشرفت یه تالار سودش به خود کاربرای تالار برمیگرده. باعث حضور دوستان بیشتر میشه که می تونید از اطلاعات اون دوستان هم استفاده کنید.

حتی دوستانی که شاید احساس کنن یه موضوعو خوب نمیدونن ولی علاقه دارن بهش، بیفتن دنبالش یاد بگیرن. هیچ وقت فکر نکنید که اطلاعاتتون تو زمینه ای کم هستش و نمی تونید شرکت کنید. تو هر بحثی که هست شرکت کنید. اینجا فقط فضاییه واسه پیشرفت خودمون و بالابردن اطلاعاتمون در کنار بقیه دوستان.

حیفه از وقتی که تو اینترنت هستیم استفاده مفید نکنیم. تفریحات اینترنت و صحبت و اسپم هم تا یه حدی هستش، بعد یه مدت خسته کننده میشه.

ایشالا که همگی موفق باشین :a030:

اره....با این حرفت موافقم محمد.....هر کس تو هر زمینه ای که فعالیت داره و میدونه که میتونه اوون بخش رو هدایت کنه میتونه یه بخش و یه ایده جدید رو به تالار بیاره......اما متاسفانه بچه ها نمیدونم چرا میترسن.......متاسفانه هیچ کدوم حاضر به انجام ریسک نیستن(اگر کارشون یه جور ریسک محسوب میشه)

لینک به دیدگاه
اگه تا دیروز یه کم انگیزه داشتم برای کار و فعالیت توی این تالار...امروز انگیزم شده 0%.

خوش باشید.

ای جونم مهناز.........بهت حق میدم 100000000000000 تا............

در حال حاضر تالارهای دیگه جلو رفتن و پیشرفت کردن....اما تالار معماری راکده داره پس رفت میکنه.......

واقعا چرا بچه ها؟......بهش فکر کردین؟......

بچه های ما بیشتر توو تاپیکای دیگه میچررخن تا توو تالار خودمون.......یک عالمه تاپیک بوه که تاریخشون مال روزهای قبل از عید و عقب تر از اوون بوده............چه اشکال داره یکی بره آپشون کنه...؟.....بخدا بقیه هم میان........حتما که نباید مهناز یا فاطمه اوونا رو آپ کنن.........یا نه...منتظرین تا اوونا تاپیک بزنن و برین دکمه تشکر رو بزنین که فقط رفع تکلیف شه که آره ما اومدیم سر زدیم؟......

لینک به دیدگاه
کسی چیزی گفته مهناز؟؟؟؟

از کم کاری بچه ها ناراضی ای؟

اینجا که بیشتر وقتا اینجوریه

چی شده؟

نه فاطیمایی......اینجا هیچوقت اینقده کم فعالیت نبود....حتی موقعی که من این تاپیکو زدم بازم جای امیدواری بود........اما الان..........

تعداد خیلی محدودی از بچه ها هستن که همکاری دارن...خیلی محدود و انگشت شمار.....از اوونایی که فعالیت خوبی دارن یکیش خودتی:icon_gol:....نمیخوام اسم ببرم ...اما اگر تعداد بچه های تالار 50 تا باشه....از این 50 تا فقط 10 نفرشون واقعا فعالیت دارن.....بقیشون......:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

احساس می کنم بیشتر بچه ها انگیزه ندارن حالا به جز بهانه درس و اینا که همه گرفتارشن

نمی دونم چرا

چی کار باید بکنیم

مسابقه می ذاریم

طرح برا اسکیس می ذاریم تا بچه ها ترغیب بشن

جایزه می دیم

چی کار کنیم دیگه

برام خیلی ناراحت کننده ست

لینک به دیدگاه

این بی انگیزگی به خاطر عدم همکاریه و یه موردش هم که نیاز اشاره کرد. اینکه تو طول روز همش سر و کلشون با درس و معماری و ایناس و تو انجمن کمتر میان سراغ بحثای معماری.

اما پیشنهاد من:

اول اینکه همه این فکرای منفی رو بذارین کنار. این غصه و بی انگیزگی و .... رو بذارین کنار. همه فرض کنین که تازه میخواین شروع کنین تالار رو موتورش رو روشن کنید.

هرکس بشینه فکر کنه که معماری چه قسمتایی داره، چه راه هایی واسه فعال شدنش هست، واسه جذب کاربرای جدید چه راه حل هایی هست، خود شخص چه کارایی می تونه بکنه. (تمام اینها هرکس واسه خودش بشینه فکر کنه تا 3،4 روز و یه سری برنامه تهیه کنه. نه برنامه های ایده ال. برنامه هایی که واقع گرایانه باشه و عملی.) بعدش یه جلسه عمومی گذاشته بشه و در مورد این مسائل به صورت گروهی صحبت بشه و هرکدوم از اعضا پیشنهادها و برنامه های خودش رو بده و بگه که من میتونم این قسمت از کار رو دستم بگیرم. بعد در پایان جلسه یه جمع بندی از برنامه هایی که واقعاً اجرایی هست انجام بشه و مسئولیت های هرنفر مشخص بشه و حتماً یه زمان بندی واسه انجام برنامه ها در نظر گرفته بشه که این برنامه ها فقط تو حرف و نوشته نمونه.

توقعات رو از همدیگه کم کنیم، تا جایی که می تونیم به همدیگه واسه بهتر انجام دادن مسئولیتامون کمک کنیم. مثلاً تو تالار گرافیک که بهترین مسابقات طراحی رو داره برگزار میکنه، چند نفر شرکت میکنن؟ 3،4 نفر که خود مدیران اکثرشون. یا همین مسابقه اسکتچاپی که تو این تالار هست. اگر توقعمون رو پایین تر بیاریم واسه شروع کار (این شروع میتونه یکسال هم طول بکشه) اگه 2،3 نفر هم تو یه کاری شرکت کنن بازم انگیزمون حفظ میشه.

به کاربرای تازه وارد توجه بیشتری کنیم و سعی کنیم بیشتر علاقه مندشون کنیم به فعالیت. از کاربرای جدید نباید انتظار داشت که خودشون بیان فعالیت کنن. اگه یه قدم برداشتن، هرکدوم از دوستان قدیمی باید چند قدم بردارن و دعوتشون کنن به فعالیت تا با جو تالار آشنا بشن. باید بهشون بگن که چیکار کنن.

این مشکلیه که من تو خود تالار شهرسازی هم دیدم، کاربر جدید اومده و وقتی ازش می پرسیم چرا فعالیتی نمی کنی، میگه من دوست دارم فعالیت کنم ولی نمیدونم چیکار کنم.

زیاد حرف زدم ببخشید :ws3: فقط خدا کنه همه دوستان خونده باشن و یه تشکر الکی نزنن زیر پست :ws3:

ولی در نهایت خودمون بهتر از هرکسی می تونیم واسه خودمون و بقیه ایجاد انگیزه کنیم :w16: فقط باید بخوایم. :a030:

لینک به دیدگاه

اینکه کارها طبق برنامه ریزی پیش بره و هر کسی یه مسئولیتی داشته باشه خوبه اما فکر می کنم تو این زمان که آخر ترمه نشه این کارو کرد آخه هرکدوممون الان به اندازه کافی استرس پروژه ها رو دوشمون هست.مثلا من خودم به شخصه هر روز دوست دارم تو یه تاپیک فعالیت کنم.یه روز عکس، یه روز مطالب مختلف و غیره.نمیخوام یه مسئولیت و استرس دیگه هم بهم اضافه بشه...خودم چندین بار قول دادم تو تاپیک اسکیس یا تکالیف مختلف شرکت کنم اما نمی رسم واقعا و استرس دانشگاه به اندازه کافی اذیتم می کنه....فکر کنم این برنامه واسه تابستون خیلی خوبه.البته این فقط نظر منه :w16:

لینک به دیدگاه
فروردین و اردیبهشت هم پایان ترمه؟:banel_smiley_4:

مهناز جان من شمارو نمیدونم اما منکه از اول ترم سرم شلوغه تا آخر ترم.(شایدم من زیادی حرص و جوش میخورم)و اینکه گفتم استرس درسا و پروژه ها رو دوشمونه منظورم فقط پایان ترم نبود.خودت که می دونی پروژه فقط واسه پایان ترم نیست.از اول ترم وقت آدمو میگیره.

لینک به دیدگاه
این بی انگیزگی به خاطر عدم همکاریه و یه موردش هم که نیاز اشاره کرد. اینکه تو طول روز همش سر و کلشون با درس و معماری و ایناس و تو انجمن کمتر میان سراغ بحثای معماری.

اما پیشنهاد من:

اول اینکه همه این فکرای منفی رو بذارین کنار. این غصه و بی انگیزگی و .... رو بذارین کنار. همه فرض کنین که تازه میخواین شروع کنین تالار رو موتورش رو روشن کنید.

هرکس بشینه فکر کنه که معماری چه قسمتایی داره، چه راه هایی واسه فعال شدنش هست، واسه جذب کاربرای جدید چه راه حل هایی هست، خود شخص چه کارایی می تونه بکنه. (تمام اینها هرکس واسه خودش بشینه فکر کنه تا 3،4 روز و یه سری برنامه تهیه کنه. نه برنامه های ایده ال. برنامه هایی که واقع گرایانه باشه و عملی.) بعدش یه جلسه عمومی گذاشته بشه و در مورد این مسائل به صورت گروهی صحبت بشه و هرکدوم از اعضا پیشنهادها و برنامه های خودش رو بده و بگه که من میتونم این قسمت از کار رو دستم بگیرم. بعد در پایان جلسه یه جمع بندی از برنامه هایی که واقعاً اجرایی هست انجام بشه و مسئولیت های هرنفر مشخص بشه و حتماً یه زمان بندی واسه انجام برنامه ها در نظر گرفته بشه که این برنامه ها فقط تو حرف و نوشته نمونه.

توقعات رو از همدیگه کم کنیم، تا جایی که می تونیم به همدیگه واسه بهتر انجام دادن مسئولیتامون کمک کنیم. مثلاً تو تالار گرافیک که بهترین مسابقات طراحی رو داره برگزار میکنه، چند نفر شرکت میکنن؟ 3،4 نفر که خود مدیران اکثرشون. یا همین مسابقه اسکتچاپی که تو این تالار هست. اگر توقعمون رو پایین تر بیاریم واسه شروع کار (این شروع میتونه یکسال هم طول بکشه) اگه 2،3 نفر هم تو یه کاری شرکت کنن بازم انگیزمون حفظ میشه.

به کاربرای تازه وارد توجه بیشتری کنیم و سعی کنیم بیشتر علاقه مندشون کنیم به فعالیت. از کاربرای جدید نباید انتظار داشت که خودشون بیان فعالیت کنن. اگه یه قدم برداشتن، هرکدوم از دوستان قدیمی باید چند قدم بردارن و دعوتشون کنن به فعالیت تا با جو تالار آشنا بشن. باید بهشون بگن که چیکار کنن.

این مشکلیه که من تو خود تالار شهرسازی هم دیدم، کاربر جدید اومده و وقتی ازش می پرسیم چرا فعالیتی نمی کنی، میگه من دوست دارم فعالیت کنم ولی نمیدونم چیکار کنم.

زیاد حرف زدم ببخشید :ws3: فقط خدا کنه همه دوستان خونده باشن و یه تشکر الکی نزنن زیر پست :ws3:

ولی در نهایت خودمون بهتر از هرکسی می تونیم واسه خودمون و بقیه ایجاد انگیزه کنیم :w16: فقط باید بخوایم. :a030:

ممنون ازت محمد جان........اما تاپیک مشارکتی و یک عالمه چیز دیگه گذاشتیم اما بچه ها.....

من حرفی ندارم....من موافقم با این کار...فقط امیدوارم واقعا جواب بده....

لینک به دیدگاه

من که نمیگم تاپیک مشارکتی نیست، اتفاقاً زیادم هست :w16:

من میگم تقسیم کار کنین بین خودتون، هرکس هرقسمتی که میتونه رو مسئولیتشو به عهده بگیره و به همدیگه تو انجام مسئولیتا کمک کنیم.

توقع زیادم از هم نداشته باشیم. هرکس هرموقع فرصت بیشتری داره، فعالیت کنه. ولی وقتی فرصت داشت واقعاً فعالیت کنه. :a030:

چون نتیجش به خودتون برمیگرده.

از خودت شروع می کنیم حالا :ws3:

بگو ببینم تو کدوم قسمتا بیشتر می تونی کمک کنی و بیشتر علاقه داری. (حواست باشه وقتی میگی باید عملم بکنیا. یعنی علاقه در کنار فعالیت باشه :w16: )

زودم جواب نده، یه بررسی هم بکن تالار رو ببین چه قسمتایی نیازه که قوی تر بشه، چه قسمتایی بهتره که بیشتر فعال باشه و ...

از تو که کاربر ویژه تالار هستی و مهناز و فاطمه شروع بشه. شما سه تا بگین. بقیه هم ایشالا میان میگن :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...