رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام......

میرم سر اصل مطلب...البته با اجاره مهناز و تمام مدیرای تالار.....

بچه های تالار معماری....سوالی دارم...

چرا کسی فعالیتی توو تالار انجام نمیده.....چراباید توو اوج فعالیت انجمن تالار معماری اینقدر سوت و کور باشه...هان؟؟؟

من به عنوان یه کاربر فعال تالار معماری از همتون گله دارم.....از همه...هیچ تبعیضی هم قائل نمیشم...میدونید چندتا از بهترین تاپیکامون دارن خاک میخورن؟؟؟:w00:

میدونم...درس هست دانشگاه هست ...وقت ندارین....اما میدونم اگه وقتم داشته باشین زحمت اینکه یه تاپیکه علمیه کوچولو واسه بچه ها بزنید رو به خودتون نمیدید...چرا تعداد کاربرای ویژه ،مدیرا و همکارای این تالار باید اینقدر محدود باشه...:w00:

نمیخواستم اینو بگم چون اون موقع هنوز من توو این انجمن عضو نشده بودم....اما مطمئنم زمانی که کامیار بود...زمانی که سپیده بود....زمانی که ستاره بود...تالار معماری رونق خیلی بالایی داشت..

اخه این درسته......خدا رو خوش میاد که تالار ما توو این انجمن به این بزرگی اینقده خالی و کم فعالیت باشه؟؟؟:w00:

خودتون قضاوت کنید.....مگه من چقدر میتونم تاپیک بزنم....چقدر مهیار میتونه همکاری کنه....چقدر ارمین میتونه تاپیکه مشارکتی بزنه...چقدر مهناز میتونه هشدار بده....مگه نباید بقیه هم همکاری کنن تا این تاپیکا رونق بگیرن....والا خسته شدم بس که دیدم توی همه تالارا خبری هست و تالار ما پشه هم به زور پر میزنه.....:w00:

بچه های تالار معماری....معمارای گرانقدر این مملکت...بیدار شین...لطفا...بخدا این تاپیکا از نظر مادی به هیچکس هیچ سودی نمیرسونه اما از نظر معنوی و علمی راحت میتونم بگم بی نهایت تا سود و فایده داشته و داره و خواهد داشت

ببخشید که حرفام رو اینقدر تند و رک گفتم.....اما مجبور بودم....بازم معذرت

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 130
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مینا مرسی از تاپیکت....:icon_gol:.

منم خیلی وقته می خوام داد و بیداد کنم ...اما هر دفعه بنا به دلایلی نمی شه:banel_smiley_4:

بابا مگه من چقدر جون دارم...هان؟ مگه تالار ارث بابامه؟ که هی می گید مهناز بدو...مهناز تالار توعه...مهناز تو مدیری :w00:

منم یه ظرفیتی دارم به خدا...:banel_smiley_4:

به یکی می گی بالای چشمت ابرو بهش بر می خوره.... شورشو در آوردن بعضیا....

یکی قهر می کنه...یکی لوس بازی در میاره... آخرشم می گن تو مدیری..... زمانی که همکار مدیر هم بودم همه یقه ی منو می گرفتن نه ابراهیم یا سپیده....:w00:

من تاجایی که توان داشتم تاپیک زدم.....پست مفید دادم....هنوزم دارم همین کار رو ادامه می دم.....

من نمی تونم تو همه ی تاپیکا شرکت کنم...شاکی نشید از من.

من که نمی تونم ناز کاربر رو بخرم

بارها شده لینک گذاشتم تو صفحه ی طرف اومده گفته حالا چی هست این لینکه؟ حتی زحمت کلیک هم به خودشون نمی دن :w00:

یا هر کی کارش گیر می کنه میاد پیشم و قربونت برم و فدات شم و از این حرفا...:w00:

زحمت یه سرچ به خودشون نمی دن...به جون خودم اون بالا نوشته جستجو.... همه لقمه ی حاضر آماده می خوان :w00:

من تنها تفاوتم با بقیه اینه که یه سری ابزار ادغام و انتقال دستمه و..... اینو درک کنید خواهشا" :w00:...نه خونم رنگی تره نه چیزه دیگه....

ماشالا همه طلب کار.....مگه من چه گناهی کردم؟:ws52:

من اگه نمی خواستم اطلاعاتی رو که دارم در اختیار کسی بذارم پامو نمی ذاشتم اینجا....اینو بفهمید...نه تنها من...بلکه 100 نفر دیگه...

همه وقتی کارشون گیر می کنه میان اینجا... آخرشم می گن: مردشور این تالارو ببرن که همش کپی پیسته....خواهر من..برادر من...کپی پیسته؟ نیا...کارت دعوت نفرستادیم برات که؟:banel_smiley_4:

هزار بار گفتم نیاید تو پروفایل سئوال کنید...نگفتم؟ گفتم تاپیک هست...برید بذارید اونجا....شاید من ندونم یکی دیگه بدون و جواب بده.....بهشون بر می خوره.....میان تو پیغام خصوصی میگن! :banel_smiley_4:

هر وقت می گم پیشنهاد و انتقاداتونو بگید....می گید عالی...توپ...تانک..... بعد می رید پشت سر آدم هزار حرف می زنید...این حقه؟

چرا نباید بیادی به من نوعی بگید مهناز فلان جا رو اینجوری کن....اونجا اینش خوبه و.... واقعا" چرا؟

بعد می گید...اااااااااا فلان تالارو ببین...چه کردن کاربراش. :a030:

درضمن یه چیزی بگم: این بحث ها بی فایدست.....همش همه دنبال مقصر می گردن....:167:

اگه راه حل دارید ارائه کنید...ممنون:ws37:

دست تک تک دوستان گلی که تلاش می کنن تا این تالار به جایی برسه رو می بوسم.....:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

بازم این بحث

ببین مینا جون همه اون کاربرایی که تو گفتی تموم کسایی هستن که اینجا فعالیت می کنن کاربرای ما خیلی کمن تالارای دیگه کلی کاربر فعال دارن

همین چند تا کاربم مگه چند تا تاپیک می تونن بزنن؟

همه باید سعیمونو بکنیم نه این که هی به کله هم بکوبیم

مینا جون دو تا تاپیک تو بزن یکی من را میوفته دیگه

عوض کمک به هم زیرآب همو می زنیم اینطوری به هیچ جا نمی شه رسید

لینک به دیدگاه
بازم این بحث

ببین مینا جون همه اون کاربرایی که تو گفتی تموم کسایی هستن که اینجا فعالیت می کنن کاربرای ما خیلی کمن تالارای دیگه کلی کاربر فعال دارن

همین چند تا کاربم مگه چند تا تاپیک می تونن بزنن؟

همه باید سعیمونو بکنیم نه این که هی به کله هم بکوبیم

مینا جون دو تا تاپیک تو بزن یکی من را میوفته دیگه

عوض کمک به هم زیرآب همو می زنیم اینطوری به هیچ جا نمی شه رسید

فاطمه جونم ممنون..:icon_gol:

اتفاقا با این حرفت که با رنگ مشخص کردم موافقم....راست میگی:icon_gol:

اما فاطمه جونم...همین دو تا تاپیکی که من بزنم...همین یکدونه ایی هم که شما بزنی مگه ازش استقبال میشه که بعد بخواد راه بیفته.....بچه ها میان چیکار میکنن....یه تشکر و خداحافظ....بحص من بیشتر روو تاپیکای مشارکتیمونه .....فاظمه...خداییش موافقی که بچه ها میان تاپیک سرگرمی میزنن که هیچ ربطی هم به رشتشون نداره...اما حاضر نیستن اوون تاپیک هم علمی باشه هم سرگرمی...میگی مثلا کدوم تاپیکه علمی سرگرمی؟مگه ما داریم؟؟....میگم اره...مصلا تالار خودمون....تاپیکه سپیده«با اخر کلمه یه کلمه معمارانه بگو»این هم تفریحه هم این که بقیه شون با ابزارا و اصطلاحات مختلف معماری اشنا میشن.....این تاپیکا رو تالار ما میخواد.......یه موضوعی که همه توش شرکت کنن و بتونن شرکت کنن...:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
فاطمه جونم ممنون..:icon_gol:

اتفاقا با این حرفت که با رنگ مشخص کردم موافقم....راست میگی:icon_gol:

اما فاطمه جونم...همین دو تا تاپیکی که من بزنم...همین یکدونه ایی هم که شما بزنی مگه ازش استقبال میشه که بعد بخواد راه بیفته.....بچه ها میان چیکار میکنن....یه تشکر و خداحافظ....بحص من بیشتر روو تاپیکای مشارکتیمونه .....فاظمه...خداییش موافقی که بچه ها میان تاپیک سرگرمی میزنن که هیچ ربطی هم به رشتشون نداره...اما حاضر نیستن اوون تاپیک هم علمی باشه هم سرگرمی...میگی مثلا کدوم تاپیکه علمی سرگرمی؟مگه ما داریم؟؟....میگم اره...مصلا تالار خودمون....تاپیکه سپیده«با اخر کلمه یه کلمه معمارانه بگو»این هم تفریحه هم این که بقیه شون با ابزارا و اصطلاحات مختلف معماری اشنا میشن.....این تاپیکا رو تالار ما میخواد.......یه موضوعی که همه توش شرکت کنن و بتونن شرکت کنن...:icon_gol::icon_gol:

منم می گم از این تاپیکا داریم

مثلا همین همکلاسی که تازه را انداختیم مشارکتیه

خودت چند تا از کارای ترم پیشت رو بزن اونجا بیاد کرکسیون شه

یا هموم مسابقات تصویر شناسی ، سوالات تخصصی ، سوال کن جواب بده یاد بده ..........

اینا همه مشارکتین اگه ایده دیگه ای درباره تاپیکای مشارکتی داری خوشحال می شم بشنوم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام..تالار معماری خیلی هم فعاله و فعل ترین تالار همه ی انجمنه!!!!!

جدی میگم...........

تالاری که فقط 3 الی 4 کاربر داره همینه دیگه!!!!!واسه 3 تا کار برخیلی هم خوبه!!!!!و فعال

اینکه بقیه خوراکشون..گفتگوی آزاده.....ا

با مهناز جون گفتنو...گفتن ...عاشقتمو...دلم تنگیده و...قربون صدقه هم رفتن که آپ نمیشه!!!!!

اگه من کاره ایی بودم گفتگوی آزاده کلا پاک میکردم!!!! مگه میشه یه کاربر هیچ فعالیتی تو رشتش نداشته باشه بعد بشه کاربر ویژه؟؟؟؟

خانه از پایه ویرانست

(به احترام در خواست مهناز اومدم نظر دادم وگرنه حتی یه بحث تکراری نتیجه نداره!!!)

لینک به دیدگاه
سلام..تالار معماری خیلی هم فعاله و فعل ترین تالار همه ی انجمنه!!!!!

جدی میگم...........

تالاری که فقط 3 الی 4 کاربر داره همینه دیگه!!!!!واسه 3 تا کار برخیلی هم خوبه!!!!!و فعال

اینکه بقیه خوراکشون..گفتگوی آزاده.....ا

با مهناز جون گفتنو...گفتن ...عاشقتمو...دلم تنگیده و...قربون صدقه هم رفتن که آپ نمیشه!!!!!

اگه من کاره ایی بودم گفتگوی آزاده کلا پاک میکردم!!!! مگه میشه یه کاربر هیچ فعالیتی تو رشتش نداشته باشه بعد بشه کاربر ویژه؟؟؟؟

خانه از پایه ویرانست

(به احترام در خواست مهناز اومدم نظر دادم وگرنه حتی یه بحث تکراری نتیجه نداره!!!)

اره مهیار عزیز...حق با شما هم هست.....درسته بحثمونم خیلی تکراریه...همه ازش خسته شدین....میدونم.....ولی بلاخره باید به یه نتیجه ای برسه یا نه؟؟؟

لینک به دیدگاه
منم می گم از این تاپیکا داریم

مثلا همین همکلاسی که تازه را انداختیم مشارکتیه

خودت چند تا از کارای ترم پیشت رو بزن اونجا بیاد کرکسیون شه

یا هموم مسابقات تصویر شناسی ، سوالات تخصصی ، سوال کن جواب بده یاد بده ..........

اینا همه مشارکتین اگه ایده دیگه ای درباره تاپیکای مشارکتی داری خوشحال می شم بشنوم:icon_gol:

اره فاطمه جان....اونا هم هستن(از قلمم افتادن)..اما همینا...میدونی چند تاش داره خاک میخوره؟؟

کسی توشون فعالیت نمیکنه!!!!!:icon_pf (34):

:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

اره فاطمه جان....اونا هم هستن(از قلمم افتادن)..اما همینا...میدونی چند تاش داره خاک میخوره؟؟

کسی توشون فعالیت نمیکنه!!!!!:icon_pf (34):

:icon_pf (34):

برو از همین الان شروع کن

منم میام

من و تو ما می شیم گلم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
اره مهیار عزیز...حق با شما هم هست.....درسته بحثمونم خیلی تکراریه...همه ازش خسته شدین....میدونم.....ولی بلاخره باید به یه نتیجه ای برسه یا نه؟؟؟

نتیجه چی؟؟؟ بابا ما تو تالار معماری داریم عالی کار میکنیم

با 3 تا 4 تا کار بر معرکه هستیم..این همه تایپیک

مشکلی نداریم که بخواییم حل کنیم

لینک به دیدگاه
نتیجه چی؟؟؟ بابا ما تو تالار معماری داریم عالی کار میکنیم

با 3 تا 4 تا کار بر معرکه هستیم..این همه تایپیک

مشکلی نداریم که بخواییم حل کنیم

مشکلمون رونق تاپیکا و صد البته تالار....اینکه بچه ها واسه تالار ارزش قائل نمیشن....اگه با چند تا کاربر ویژه و فعال و همکار و مدیرمون بتونیم دوباره تالار و پر رونق کنیم معرکه میشههههههههههههه

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

ممنون بابت زدن چنین تاپیک زیبایی ...

من نظر خاصی ندارم چون یه جورایی منم مقصرم ولی فقط به همین جمله اکتفا می کنم ...

زیر ساخت تالار مشکل داره ..... و این مشکلم هم با این روند حالا حالا ها درست نمیشه....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون بابت زدن چنین تاپیک زیبایی ...

من نظر خاصی ندارم چون یه جورایی منم مقصرم ولی فقط به همین جمله اکتفا می کنم ...

زیر ساخت تالار مشکل داره ..... و این مشکلم هم با این روند حالا حالا ها درست نمیشه....:icon_gol:

اخه چرا به جای اینکه ما رو از رسیدن به نتیجه منصرف کنید یه راه حل جلوی پامون نمیزارید؟

بخدا به نفع همه بچه ها تالاره......

مگه نمیگید از زیر ساخت مشکل داره...خوب بگید مشکلش چیه خوب واسه همین این تاپیکو زدیم که دوره هم جمع شیم...راه حل بدیم...تحلیل کنیم فکر کنیم بسنجیم و از همه مهم تر....بهش عمل کنیم

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
اخه چرا به جای اینکه ما رو از رسیدن به نتیجه منصرف کنید یه راه حل جلوی پامون نمیزارید؟

مگه نمیگید از زیر ساخت مشکل داره...خوب بگید مشکلش چیه خوب واسه همین این تاپیکو زدیم که دوره هم جمع شیم...راه حل بدیم...تحلیل کنیم فکر کنیم بسنجیم و از همه مهم تر....بهش عمل کنیم

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

نگاه کنید راه حل زیاده. ولی مهمترین مسئله همدلی ....

که حداقل تا آنجا که من می دونم این کم رنگ تر شده ....

همدلی و یکدلی در بین بچه های بوجود بیاد همه چیز درست میشه.... ولی حیف :icon_gol:

لینک به دیدگاه

بنظر من زیر ساخت تالار مشکلی نداره. مشکل خودمونیم. بجای اینکه هی دور هم جمع بشیم؛ بریم سرچ کنیم و مطالبی که به درد همه امون میخوره جمع کنیم. از جزوه هامون ..از شیتها و ماکتها و............ به دیگران اطلاعات بدیمو کلا یه ریزه فعالیتهامونو بیشتر کنیم.موفق باشید .

لینک به دیدگاه
:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

نگاه کنید راه حل زیاده. ولی مهمترین مسئله همدلی ....

که حداقل تا آنجا که من می دونم این کم رنگ تر شده ....

همدلی و یکدلی در بین بچه های بوجود بیاد همه چیز درست میشه.... ولی حیف :icon_gol:

ابراهیم...ولی ما به افرادی مثله تو نیاز داریم......مهم نیست بقیه چی میگن یا چی فکر میکنن....یا هر کارشکنی یا خرابکاری که میخوان کنن....مهم اینه حداقل ما چند نفری که از اوضاع تالار خبر داریم هوای همدیگه و تالار معماری رو داشته باشیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...