رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 130
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

وااااااای یکی منو بگیره...

:w31:حالا دست دست...دست دست.:w330:

زهرااااااااااا :ws28:

انرژی داشته باشین یعنی تالارو بترکونین با فعالیتتون نه اینکه بیاین وسط :4chsmu1:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

هنوز یک چیزهایی هست که تالار رو نگه میداره......اگه یک سری از دوستان نبودن......شاید آپ شدن تاپیک ها خلاصه می شد.....تو تاپیک هایی که دوستان برای گذروندن وقت میان اونجا.......رک بگم مسنجر تالار.....موضع نگیرین نسبت به حرفم.....همه ی اینا باید با هم باشن.....ولی حس میکنم داره میچربه چت رومش.....ولی هنوز یک سری مطالب هست که بشه به اونا امیدوار بود......

ممنون از دوستانی که از تاپیک هاشون...مطالب زیادی یاد گرفتم.....

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
هنوز یک چیزهایی هست که تالار رو نگه میداره......اگه یک سری از دوستان نبودن......شاید آپ شدن تاپیک ها خلاصه می شد.....تو تاپیک هایی که دوستان برای گذروندن وقت میان اونجا.......رک بگم مسنجر تالار.....موضع نگیرین نسبت به حرفم.....همه ی اینا باید با هم باشن.....ولی حس میکنم داره میچربه چت رومش.....ولی هنوز یک سری مطالب هست که بشه به اونا امیدوار بود......

ممنون از دوستانی که از تاپیک هاشون...مطالب زیادی یاد گرفتم.....

ممنون واسه انتقادتون؛ منم با شما موافقم؛:icon_gol:

اما تو این انجمن پر از معماره؛ مطمئنا همشون تو سیستماشون پر از اطلاعات معماریه، که میتونن بذارن تو انجمن؛اما هیچکدوم اینکار رو نمیکنن؛ فقط استفاده میکنن،

منم کلی پروژه و... دارم؛ یه تعداد از عکسا و پروژه ها رو گذاشتم، اما انگار برا کسی مهم نیست،

بیشتر غیر معمارا اومدن تشکر کردن و . . .

اما پستای اسپم بیشتر تحویل گرفته میشه!:icon_gol:

لینک به دیدگاه

می گم چطوره یه تاپیک تو بخش گفتگوها داشته باشیم، واسه معرفی تاپیکهای علمی که تو بخشهای دیگه تالار معماری زده می شه؟؟

یعنی هر کسی تو یه بخش تالار تاپیکی می زنه،بیاد تو همین تاپیک معرفی لینکشو بزاره و یه توضیح مختصر در حد چندجمله بده تا در جریان تاپیکهای جدید قرار بگیریم.ونوسی حق داره دیگه...مثلا من خودمم مستقیم میام تو بخش گفتگوها که ببینم بحثی چیزی هست یا نه.

(یادتونه یه مدتی تو گفتگوهای آزاد همچین تاپیکی بود؟؟) به نظرم کار جالبیه.

اگه موافقین، تاپیکشو بزنیَم :4chsmu1:

لینک به دیدگاه
می گم چطوره یه تاپیک تو بخش گفتگوها داشته باشیم، واسه معرفی تاپیکهای علمی که تو بخشهای دیگه تالار معماری زده می شه؟؟

یعنی هر کسی تو یه بخش تالار تاپیکی می زنه،بیاد تو همین تاپیک معرفی لینکشو بزاره و یه توضیح مختصر در حد چندجمله بده تا در جریان تاپیکهای جدید قرار بگیریم.ونوسی حق داره دیگه...مثلا من خودمم مستقیم میام تو بخش گفتگوها که ببینم بحثی چیزی هست یا نه.

سارا جان تاپیک جستارهای برگزیده ی تالار هست...تاپیک های مهم و کاربردی رو اونجا زدم:ws37:

لینک به دیدگاه
سارا جان تاپیک جستارهای برگزیده ی تالار هست...تاپیک های مهم و کاربردی رو اونجا زدم:ws37:

اونو دیدم مهناز جون.به خاطر این پیشنهاد دادم که اینجا پر رفت و آمد تره...باشه پس یه فکر دیگه می کنیم:hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

سارا جون؛ تاپیکش رو مهناز تو صفحه اول همین تالار زده ها :ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...