رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سارا جون؛ تاپیکش رو مهناز تو صفحه اول همین تالار زده ها :ws52:
اونو دیدم مهناز جون.به خاطر این پیشنهاد دادم که اینجا پر رفت و آمد تره...باشه پس یه فکر دیگه می کنیمhxh5v6h2nsqgyuf5c8yf.gif
:4chsmu1:
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 130
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

....و اینکه کسی اسپم نکنه :w000:

با حرف مهناز موافقم.........:167:

رفتم تاپیک زدم ...به دو دقیقه نکشیده ملت ریختن تووش اسپم بازی.......انجمنه داریم؟:icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
با حرف مهناز موافقم.........:167:

رفتم تاپیک زدم ...به دو دقیقه نکشیده ملت ریختن تووش اسپم بازی.......انجمنه داریم؟:icon_pf (34)::icon_pf (34):

اسپم روحیه بچه ها رو شاد میکنه..:biggrin:

لینک به دیدگاه
اسپم روحیه بچه ها رو شاد میکنه..:biggrin:

اره...اما هرچیزی جا و مکانی داره...:a030:.....ما که 4 دیواری رو داریم.....ماشاالله دیگه داره میترکه از اسپم...:biggrin:...هر کی میخواد اسپم کنه میره اوونجا....اما تازگیا تاپیکای تخصصیمونم اسپم آلود شدن:icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

این رو می گم....که دیگه حاشیه ای در کار نباشه...

امیدوارم به کسی بر نخوره....

من خودم رو می گم....

ببینید...ما همه اینجاییم...به هر حال نمی دونم هدف شما از نت اومدن جیه...نمی گن خودم بسیار آدم خفنی هستم و همش در پی علم!

اما سعی می کنم بیشتر در پی یاد گیر ی باشم....یا اینکه اگه چیزی بلدم رو به اشتراک بذارم....خیلی از مطالبی رو که رو سیستمم داشتم گذاشتم اینحا...نه اینکه بخوام منت بذارم یا اینجور چیزا...اگر نمی خواستم و علاقه ی قلبیم نبود...عمرا" این کار رو می کردم....

وقتی می بینم درصده فعالبت حاشیه ای بیشتر از فعالیت واقعی هست ...من یکی می برم....

الان می گن نه که خیلی فعالی...؟! آره قبلنا خیلی فعال بودم....

10 ها بار هم خواستم استعفا بدم اما قبول نکرده ادمین....

.... از اینها که بگذریم...بهتره به فکر چاره بود...نه این که تز داد و بگیم حالا امید با خدا....

یا اینکه از هم دیگه ایراد بگیریم....

اینو بی تعرف بگم...من تا حالا خیلی آسون گرفتم....تو تاپیک جدی اسپم شد...بی سرو صدا یا پاک کردم ...یا چیزی نگفتم...حتی گاهی اوقات خودم هم به شوخی یه چیزی گفتم...

اما از این به بعد منوال کار یه مقدار عوض می شه... فردا نیاید بگید مهناز نگفت....

تالارهای دیگه رو دیدید؟؟؟؟؟ همین شهر سازی...بجه هاش مقاله قورت می دن.....چه حوری هم بحث می کنن....

تاپیک مقاله خونی زدم...از 8-9 نفر شدیم 3 نفر..... دیگه هم کسی اهمیت نداد... می گیم مقاله دوست ندارید...باشه....کار عملی...

تاپیک راندو خوابیده....تاپیک اسکیس چی شد؟ هیچ کس هیچ کتابی نداره یعنی؟

به هر خال خود دانید......من مسئول چیزی نیستم.....که فردا بگید آییی اومدیم تالار معماری وقتمون تلف شد و این حرفا....

موفق باشید :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

مهناز جون به شدت موافقم و سعی می کنم به عنوان یکی از اعضای تالار، از این به بعد بیشتر واسه بالا بردن سطح علمی تالارمون تلاش کنم...

خیلی دوست دارم تاپیک مقاله خونی بازم راه بیفته...حتما فعالیت می کنم:2eaoapgxehimkak1y7e

(راستی بچه ها من تا یه هفته کمتر میام سر می زنم چون امتحانای ترم تابستونم شروع شده،دارم درس می خونم.امتحانارو بدم دیگه میام می ترکونم):2eaoapgxehimkak1y7e

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...