رفتن به مطلب

چقدر دوست داشتنتون رو ابراز می کنید؟

ارسال های توصیه شده

:icon_redface::icon_redface::icon_redface:

من هم اصولا گفتن این جمله برام یکی از سخت ترین کارهاست

در مورد خانواده که کلا ماها یاد نگرفتیم مثلابه پدر و مادر و خواهر و برادرمون ابراز علاقه کنیم.

در مورد دوستان و اطرافیان هم آخه اگر کسی که میخوای بهش اینو بگی یکی از دوستای هم جنست باشه که میشی پایه خنده همه ،کلی هم مسخرت می کنند(که توی آقایون این خصلت بیشتره).

اگر هم روم به دیوار به یکی از جنس مخالف خواستی ابراز علاقه کنی که دیگه کلا به یکی از شخصیتای منفور تو ذهن اون شخص تبدیل میشی، و کلا گفتن این جمله کارو خراب تر میکنه(البته فکر بد نکنیدا من از تجربه دوستان اینو آموختم:ws3:)

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 209
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود....

راستش الان داشتم به یه موضوعی فکر می کردم.:ws52:

ما همیشه در اطرافمون افرادی هستن که دوسشون داریم مثل:

مادر،پدر،خواهر،برادر،همسر،دوست،همکلاسی و خیلی های دیگه...

حالا بیایم ببینیم ما چقدر این دوست داشتن رو ابراز می کنیم؟

چی می شه اگه به بهترین دوستمون یا اعضای خانوادمون، یا حتی دوست معمولی مثل همین افرادی که تو انجمن باهاشون دوست هستیم فقط با یه جمله ی محبت آمیز بگیم: دوست دارم:icon_gol:

متاسفانه ما همیشه برای دوست داشتنمون مرز گذاشتیم....سن- جنس- طبقه ی فرهنگی- مدرک و خیلی چیزهای دیگه.:ws37:

نگید نه...چون این یه واقعیته.

یه مثال:

بارها و بارها شده یه نفر اومده پیشم و گفته: ببین من فلانی رو خیلی دوست دارم( فقط یه دوست داشتن معمولی نه از اون چیزایی که خیلیا فکر می کنن :w00:) اما عمرا" بهش بگم!!!!!!!!!!

من این شکلی شدم :jawdrop:

پدرت خوب...مادر خوب.... خوب دوستش داری...به عنوان یه دوست...نمیمیری بهش بگی که.:w16:

جواب: واااااااااااا مهناز خیلی بی کلاسی....وایمیستم اول خودش بیاد بگه!:ws37:

یا مثلا می گن:

اگه فلانی دانشجوی ارشد بود یه جور دیگه روش حساب می کردم و دوستیمو بیشتر می کردم باهاش!

بابا مگه عقل و شعور به مدرکه؟:w00:

من یه زن و شوهر رو می شناسم دوتایشون دیپلمه هستن....به قدری این دو نفر نازنین و دوست داشتنی هستن که حد نداره... آدم می خواد ساعتها بشینه باهاشون صحبت کنه و از هم صحبتی باهاشون لذت ببره و بارها و بارها بهشون گفتم من واقعا هر دوتا تون رو با تمام وجود دوست دارم. :w16:

حالا حساب کنید 50% آدما اینجوری فکر کنن! چی می شه؟:icon_pf (34):

همه ی اینها رو گفتم تا به اینجا برسم:

آیا حاضرید به یه هم نوع بگید : "دوست دارم

پ.ن: به نظر من برای شروع هیچ وقت دیر نیست:w16:

من به دوست رفیق که هیچ به هر دخری که از تو خیابون هم رد میشه میگم دوست دارم:icon_redface::icon_redface:

لینک به دیدگاه

من همیشه مامانمو میبوسم و بهش میگم که دوسش دارم:w16:

داداشم هم که همش دعوا میکنیم باهم وقت نمیشه بهش بگم دوسش دارم اما میدونه خودش:ws3:

ولی دیگران رو........قبلنا زیاد میگفتم به همه دوستام و ... اما دیدم به هر کسی میگی بعد یه مدت خودشو میگیره یه جوری میشه به قول داداشم سرش گیج میره بخاطر همین دیگه بیخیال شدم حتی بین دوستام کسی رو دوست داشته باشم نمیگم مگه اینکه بدونم ابروهاشو بالا نمیندازه واسم.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

منم میگم این جمله رو ولی به سختی!! :ws43:

خیلی از معادلاش استفاده می کنم مثلا خیلی عزیزی واسم،خیلی خاطرتو میخایمو ....ولی دوسِت دارم یه جمله خیلی خاصه!!! :wubpink:

لینک به دیدگاه

من که به مامانو بابام خیلی راحت میگم دوسشون دارم و میپرم بغلشون و بوسشون میکنم و دیگرون میگن خیلی لوسم :ws3:

ولی به خواهرام خیلیییییییییییییی کم فک کنم 3 یا 4 بار گفتم دوسشون دارم چون روم نمیشه:hanghead:

و برادرمم فک نکنم گفته باشم با اینکه عاشقشم و خیلیییییییییییییییی برام عزیزه و بعد مامان بابام دوسش دارم ولی روم نمیشه بهش بگم:hanghead:

ولی به دوستام زیاد گفتم و واقعنم لایق دوست داشتنن چون خیلی با معرفتتن:shad:

ولی در کل نمیدونم راحت میگم دوستت دارم یا نه:w58:

لینک به دیدگاه

فکر کنم خیلی سختمه ... ولی اگه بخوام میتونم بگم :ws3:

زیاد این جمله رو بکارش نمیبرم

با رفتارم بیشتر میفهمونم

ولی دلم میخوام راحت تر بودم :w74:

لینک به دیدگاه

،

ولي من در عمق وجودم اراده اي قوي براي مردن دارم ، نه اينكه بخواهم خودكشي كنم، بلكه آرزوي يك مرگ طبيعي را دارم.به نوعي مي دانم كه با مردنم شايد چيزي را بيابم كه واقعاً از آن لذت مي برم، كه سكوت است. مي توانم بگويم كه من كاملاً از اين دنياي زشت كسل و خسته شده ام.به جز بودن در شرایط ناخواسته ، هيچ چيز وجود ندارد كه من به آن كششي داشته باشم. ببخشید اگه اینو گفتم.

لینک به دیدگاه

من آره خیلی زیاد :w16: (و در بعضی مواقع زیادتر از حد ظرفیت خیلیا)

میدونی مهناز بانو جان من همیشه سعی کردم همه آدمها رو دوست داشته باشم همین باعث شده خیلیا برنجونن منو به خاطر خرج کردن بیش از حد احساساتم براشون

الان چند وقته داغون یه نفر شدم ولی.......(ادامه اش رو تصمیم گرفتم بعد از سه بار نوشتن و پاک کردن ننویسم)

لینک به دیدگاه
من آره خیلی زیاد :w16: (و در بعضی مواقع زیادتر از حد ظرفیت خیلیا)

میدونی مهناز بانو جان من همیشه سعی کردم همه آدمها رو دوست داشته باشم همین باعث شده خیلیا برنجونن منو به خاطر خرج کردن بیش از حد احساساتم براشون

الان چند وقته داغون یه نفر شدم ولی.......(ادامه اش رو تصمیم گرفتم بعد از سه بار نوشتن و پاک کردن ننویسم)

:ws44:

خوب به تعادل خرج کن:w00:

لینک به دیدگاه

منم به همه میگم .....

اونسری رفتم میوه فروشی سر کوچمون گفتم این خیارا کیلویی چنده گفت 900 تومان گفتم دوست دارمممممممممممممم....

بعد رفتم از سر کوچه بعضیا خریدم.....

ولی در کل سخته خب.....نمیشه.....هر جور فکر کردم نشد ...واقعا برا من که سخته

لینک به دیدگاه

من یه نفرو خیلی دوست دارم بچه خواهرم :ws37:

همیشه بهش میگم عزیزم ، کوچولم ، نانازم ، موش موشی دوستت دارم

و اون جو گیر نمیشه چون 2 سالشه و این حرفا یه بچه 2 ساله رو جو گیر نمی کنه :ws46:

ولی به بعضی ها نباید گفت دوستت دارم چون جو گیر میشن :167:

چند تا عکس از من و موش موشی !!!

DSC00317.jpg

DSC00290.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...