رفتن به مطلب

محل آشنایی و گفتگوی دوستانه بچه های محیط زیست

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 535
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام آزاده، خوش اومدی دوستم

سلام

پیرو اون بحث دیشب باید بگم

چیزی که گفتم کار کردم یکی تولید آب بود که تو 7000 متر مکعب در روز انجامش داده بودم و به سادگی میشد تعداد زیادی از اینا رو زد و .........

و دیگری حذف یکسری ترکیبات از محیط

در مورد بحث آب امروز با یکی در موردش تلفنی صحبت کردم و میگفت این بحث ها تو ایران شر میشه و اصلا مطرحش نکن !!! من بهش گفتم که تو اوایل سال جدید بر میگردم ایران و میخوام این موضوع رو از طریق آقای فلانی بفرستم بره بالا که گفتن اصلا مطرح نکن که شر میشه

ظاهرا نباید مطرح بشه

اما در مورد بحث های حذفو به استاندارد رسوندن ترکیبات دیگه مشکلی نیست و میتونم اگر کمکی باشه بکنم

لینک به دیدگاه
سلام

پیرو اون بحث دیشب باید بگم

چیزی که گفتم کار کردم یکی تولید آب بود که تو 7000 متر مکعب در روز انجامش داده بودم و به سادگی میشد تعداد زیادی از اینا رو زد و .........

و دیگری حذف یکسری ترکیبات از محیط

در مورد بحث آب امروز با یکی در موردش تلفنی صحبت کردم و میگفت این بحث ها تو ایران شر میشه و اصلا مطرحش نکن !!! من بهش گفتم که تو اوایل سال جدید بر میگردم ایران و میخوام این موضوع رو از طریق آقای فلانی بفرستم بره بالا که گفتن اصلا مطرح نکن که شر میشه

ظاهرا نباید مطرح بشه

اما در مورد بحث های حذفو به استاندارد رسوندن ترکیبات دیگه مشکلی نیست و میتونم اگر کمکی باشه بکنم

سلام خوبید؟ خیلی خوش اومدید

در مورد محیط زیست من تجربه خاصی ندارم و هر چه که بلدم فقط تئوری هست. تجربیاتتون رو در اختیار ما هم اگه بذارید ممنون میشیم

درمورد بحثهایی ک شر میشن، بنظرم اگه چیزی هست که انجامش ب نفع مردم و محیط زیست هست، باید گفته بشه که همه بدونن، زمینه اش هم همین جا میتونه باشه، نمیشه که مردم و محیط زیست همیشه قربانی سیاست و اقتصاد بشن، ک یه وقت برای مسئولی و جیبش بد نشه

لینک به دیدگاه
سلام خوبید؟ خیلی خوش اومدید

در مورد محیط زیست من تجربه خاصی ندارم و هر چه که بلدم فقط تئوری هست. تجربیاتتون رو در اختیار ما هم اگه بذارید ممنون میشیم

درمورد بحثهایی ک شر میشن، بنظرم اگه چیزی هست که انجامش ب نفع مردم و محیط زیست هست، باید گفته بشه که همه بدونن، زمینه اش هم همین جا میتونه باشه، نمیشه که مردم و محیط زیست همیشه قربانی سیاست و اقتصاد بشن، ک یه وقت برای مسئولی و جیبش بد نشه

سلام مجدد . زنده باشید ممنونم

والا من مشکلی ندارم و اگر مشکلی برای کسی ایجاد نشه همه موضوع رو به اشتراک میذارم

در مورد قربانی شدن متاسفانه بحث زوره !!! من امروز کلی تلفنی صحبت کردم و گفتم برای بخش های مختلف از کشاورزی گرفته تا شرب و خیلی هم ایده آله اما موضع اینه که بعضی از موضوعات خط قرمزه

منم بعضی از موضوعات رو درک نمیکنم که چرا خط قرمزه ولی خب امروز حتی اومدم این خط رو دور بزنم و از این آقا خواستم موضوع رو از طریق یک هلدینگ دنبال کنه و یا یکی از شرکتهایی که خیلی تو بحث برقو نفت و گازو آبو خلاصه همه چیز مطرحه !! اسم نمیبرم اولش م داره :ws3: ولی بدتر شد !!! چون ته ته همه اینا به یجا ختم میشد و گفت پسر جان دنبال شر میگردیا !!! خودتو سیبل نکن !!! این دقیقا جمله این عزیز بود !!! سیبل !!! بعضی چیزا باید دچار مشکل باشه که موارد کلانی حفظ بشه (برای یکسری بنگاه ها نه کلی )

من نمیدونم چی باید حفظ بشه اما .............

مثل موضوع سوخته که چند سال پیش اومدم گفتم فلان تکنولوژی برای سوخت نزدیک بود سرمو به باد بدم و با کمک یکی دو تا از آقایون از موضوع فرار کردم :ws28:

ارتقا دادن یک موضوع منافع یکسری از بنگاه های اقتصادی و ..... رو به خطر میندازه

شاید باورتون نشه اما به من گفتن یا ایگنور کن یا بیا برای ما تو عراق بزن !!!:w58: عراق که صاحب نداره الان مهمه ؟ بدون یا نبودنش رو نمیدونم اما منافع اون هلدینگ یا بنگاه اقتصادی یا هر چی حکم میکنه این بحث آبو اینا تو عراق زده بشه

به من باشه (حالا بگن نژاد پرست ) تو همه آب عراقو سایر کشورهای عربی سیانید میریزم

پا شم برم تو عراق آب تولید کنم ؟

من چی بگم دیگه ؟ من حاظرم همه تکنولوژی رو بذارم تو همین تاپیک ولی مسئولیتش با خود این انجمن :ws28:

لینک به دیدگاه
سلام مجدد . زنده باشید ممنونم

والا من مشکلی ندارم و اگر مشکلی برای کسی ایجاد نشه همه موضوع رو به اشتراک میذارم

در مورد قربانی شدن متاسفانه بحث زوره !!! من امروز کلی تلفنی صحبت کردم و گفتم برای بخش های مختلف از کشاورزی گرفته تا شرب و خیلی هم ایده آله اما موضع اینه که بعضی از موضوعات خط قرمزه

منم بعضی از موضوعات رو درک نمیکنم که چرا خط قرمزه ولی خب امروز حتی اومدم این خط رو دور بزنم و از این آقا خواستم موضوع رو از طریق یک هلدینگ دنبال کنه و یا یکی از شرکتهایی که خیلی تو بحث برقو نفت و گازو آبو خلاصه همه چیز مطرحه !! اسم نمیبرم اولش م داره :ws3: ولی بدتر شد !!! چون ته ته همه اینا به یجا ختم میشد و گفت پسر جان دنبال شر میگردیا !!! خودتو سیبل نکن !!! این دقیقا جمله این عزیز بود !!! سیبل !!! بعضی چیزا باید دچار مشکل باشه که موارد کلانی حفظ بشه (برای یکسری بنگاه ها نه کلی )

من نمیدونم چی باید حفظ بشه اما .............

مثل موضوع سوخته که چند سال پیش اومدم گفتم فلان تکنولوژی برای سوخت نزدیک بود سرمو به باد بدم و با کمک یکی دو تا از آقایون از موضوع فرار کردم :ws28:

ارتقا دادن یک موضوع منافع یکسری از بنگاه های اقتصادی و ..... رو به خطر میندازه

شاید باورتون نشه اما به من گفتن یا ایگنور کن یا بیا برای ما تو عراق بزن !!!:w58: عراق که صاحب نداره الان مهمه ؟ بدون یا نبودنش رو نمیدونم اما منافع اون هلدینگ یا بنگاه اقتصادی یا هر چی حکم میکنه این بحث آبو اینا تو عراق زده بشه

به من باشه (حالا بگن نژاد پرست ) تو همه آب عراقو سایر کشورهای عربی سیانید میریزم

پا شم برم تو عراق آب تولید کنم ؟

من چی بگم دیگه ؟ من حاظرم همه تکنولوژی رو بذارم تو همین تاپیک ولی مسئولیتش با خود این انجمن :ws28:

بنظرم این بحثها رو بعنوان یک مقاله یا هرچیز دیگه ای ب اسم خودتون یا بدون نام بنویسید، هم تو انجمن بذاریم و هم جاهای دیگه پخش کنیم ک همه بدونن

البته اگه برای خودتون مشکل پیش نمیاد

چون هرکاری بخوان انجام میدن

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

چندتاپیکی که میتواند به عنوان مطالب خوب و مفید و روزمره مورد استفاده شما قرار گیرد:

ويژگى هاى مزاج ها انواع آنها

معالجه بيماري ها با گياهان دارويى (مطب)

توصیه های گیاه درمانی

انواع دم نوش و دم کرده مورد تأیید ائمه

لیست مواد غذایی به تفکیک طبع

خواص تمام عرقیات گیاهیو کاربردهایشان

انواع چای های گیاهی و خواص دارویشان

خوشحال میشیم به این تاپیکها سری بزنید و حتمن سوالی داشتید بپرسید... ما درخدمت تمام دوستان عزیز هستیم..(تالار کشاورزی)
:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

من نمیدونم آیا قبلا خودم و معرفی کردم یا نه آزاده هستم فارق تحصیل محیط زیست البته به تازگی ارشد قبول شدم .

قبول قبول که نه فعلا جواب نهایی نیومده:hapydancsmil::icon_gol:

لینک به دیدگاه
من نمیدونم آیا قبلا خودم و معرفی کردم یا نه آزاده هستم فارق تحصیل محیط زیست البته به تازگی ارشد قبول شدم .

قبول قبول که نه فعلا جواب نهایی نیومده:hapydancsmil::icon_gol:

خیلی خیلی خوش اومدی خانوم مهندس. انشاالله قبول قبول بشی خبرشو بدی بهمون اینجا :icon_gol::ws3:

لینک به دیدگاه

سابولیک

اینجا فقط مهمون میاد بصورت خود جوش از خودش پذیرایی میکنه میره

هیشکی از بچه های محیط زیست نیست؟؟؟؟؟

این عاطفه کجاست یکم حرسش بدیم؟:ws3:

پری کوجاست؟

فقط میخواستم بگم که فصل شکار به شدت نزدیکه :ws3:براتون عکس میذارم حتما:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...