رفتن به مطلب

محل آشنایی و گفتگوی دوستانه بچه های محیط زیست

ارسال های توصیه شده

غذایی که هنگام روز میخورن:ws3:

مامانم و خواهرم رفتن خونه یکی صحبت کنن بلکه این داداش مهدی ترشیده مارو سرو سامون دادن:ws3:

بابام نمیدونم چرا نصفه خورد، سابقه نداشته:ws52:، من که خودم خیلی خوشم اومد از غذا:w16:

خیلی مراقبش باش اگه دیدی رنگش داره میپره یا حالت تحوع داره سریع زنگ بزن امبولانس:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 535
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی مراقبش باش اگه دیدی رنگش داره میپره یا حالت تحوع داره سریع زنگ بزن امبولانس:ws3:

بابا من خودم از غذا خوردم.:w16:

اصن الان انرژی مضاعفی دارم.:w16:

لینک به دیدگاه
بابا من خودم از غذا خوردم.:w16:

اصن الان انرژی مضاعفی دارم.:w16:

تو خو معدت مثه معده گربه میمونه همه چیو حذم میکنه :ws28:ولی بابات آدمه میفهمی مردهههههههه مررررررررررد معدش حساسه نباید غذاهای تو رو بخوره:ws3:

لینک به دیدگاه

سلااااااااااااااااااااام دوستااااااااااااااااااااااااااااای محیط زیستی خودممممممممم..............:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

امروز عید...................مبعث مبارک.............:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلاااااااااااااااااااااام دوستای محیط زیستیییییییییییییییییی............:hapydancsmil:..............بینام جووووووووووووون.............:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
تو خو معدت مثه معده گربه میمونه همه چیو حذم میکنه :ws28:ولی بابات آدمه میفهمی مردهههههههه مررررررررررد معدش حساسه نباید غذاهای تو رو بخوره:ws3:
....روزبه تازه میخواست به ماهم غذا بده....TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif......

.....محیط زیستیا......w000.gif.......با این پذیراییتون......w000.gif

شرمنده یهو رفتم شارژ نت تموم شد :hanghead:و داداشم باید شارژ میکرد که اونم درگیر خواستگاری بود:ws3:

لینک به دیدگاه
شرمنده یهو رفتم شارژ نت تموم شد :hanghead:و داداشم باید شارژ میکرد که اونم درگیر خواستگاری بود:ws3:

اشکال ندارهههههههههههههههه........دوست جونمممممممممم.........:w16:

آخ جون عروسی.....:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
ای ول عروسی افتادیم:ws3:منو مهنازم میایم:ws3:

هووووووووووووووورااااااااااااااااااااااااااااااااا بزن و بکوووووووووووووووووووب...............خبرای خوووووووووووووب........... :w42:

بگو کیه ........رو مادوتا حساب کن............:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

سلاااااااااااااااااااااااممممممممممممممممممم...............:hapydancsmil:...................دوستاییییییییییییییییییییی محیط زیستیییمممممممممممممممممممممم............:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
از اینکه میبینم چقدر راحت محیط زیست و الوده میکنن خسته شدم.......%28s201%29.gif

جلوگیری از این کار نیاز به فرهنگ سازی داره که زمان بره و باید کارایی کرد که مردم ارزش محیط زیست رو بدونن:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...