رفتن به مطلب

محل آشنایی و گفتگوی دوستانه بچه های محیط زیست

ارسال های توصیه شده

سلام

دوستان من میخواستم یه تاپیک بزنم با عنوان ریاضیات در محیط زیست اما دیدم اگه این تاپیک با عنوان سیستم های هوشمند زیستی یا سیستم های هوشمند محیط زیست باشه کامل تره عنوانش.... حالا اگه تاپیکی با این عنوان وجود داره بگید من همونو ادامه بدم و پستامو ادامه اون بذارم....

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 535
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

دوستان من میخواستم یه تاپیک بزنم با عنوان ریاضیات در محیط زیست اما دیدم اگه این تاپیک با عنوان سیستم های هوشمند زیستی یا سیستم های هوشمند محیط زیست باشه کامل تره عنوانش.... حالا اگه تاپیکی با این عنوان وجود داره بگید من همونو ادامه بدم و پستامو ادامه اون بذارم....

تو که این درسو به زور تمرین حل کردنای من و مصی پاس کردی.

نخیرم حق نداری همچین موضوعی رو پی ببری.

همینه دیگه مملکت به فنا رفته. :w000:

طرف ترم یک روانشناسیه اونم مشروط واسه ما شده روانشناس ارشد نظام.:w02:

بخواب بابا فردا کلی کار داریم.:w02:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
تو که این درسو به زور تمرین حل کردنای من و مصی پاس کردی.

نخیرم حق نداری همچین موضوعی رو پی ببری.

همینه دیگه مملکت به فنا رفته. :w000:

طرف ترم یک روانشناسیه اونم مشروط واسه ما شده روانشناس ارشد نظام.:w02:

بخواب بابا فردا کلی کار داریم.:w02:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

بقیه روشونو کنن اونور من جواب اینو بدم!!!:vahidrk:

اولا که من میخواستم بیام سیکل حدی شکار و شکارچی رو بگم که اتفاقا خیلی بحث قشنگیه چون برمیگرده به قضیه پوانکاره بندیکسون!!!! و اصن ربطی به اون چیزی که گفتی نداره و نظریه سیستم های دینامیکی هس!!:w02:

ثانیا!!! من گفتم اگه بخوام اینو بگم حیف علم خودمو در مورد کلونی ها و سوشال نتورک طبیعی نگم آخه میدونی چیه که من خدای این مباحث شدم الان!!!:whistle:

ثالثا!!! تو پاس کردی؟؟؟؟؟ هویچ من چهار روز بست نشستم خوابگاه داشتم مث چی!!! درس میخوندم!!!!!! آن همه شب بیداری کشیدم شوما کوجا بودی!!!:w000:

رابعا!!! دو تا دونه دیلم تد دیدی بابا شلوخ نکن!!!! اصل کاری رو مصی کرد دمشم گرم بی منتم انجام داد!! چه خودشم به مصی میچسبونه!!!!:w888:

خامسا!!!! نفسم بالا نمیاد خستس!!! آخر هفته ببینمت دارت میزنم(خودت میدونی که عادی دارت نمیزنم)!!!:brodkavelarg::ws3:

لینک به دیدگاه
بقیه روشونو کنن اونور من جواب اینو بدم!!!:vahidrk:

اولا که من میخواستم بیام سیکل حدی شکار و شکارچی رو بگم که اتفاقا خیلی بحث قشنگیه چون برمیگرده به قضیه پوانکاره بندیکسون!!!! و اصن ربطی به اون چیزی که گفتی نداره و نظریه سیستم های دینامیکی هس!!:w02:

ثانیا!!! من گفتم اگه بخوام اینو بگم حیف علم خودمو در مورد کلونی ها و سوشال نتورک طبیعی نگم آخه میدونی چیه که من خدای این مباحث شدم الان!!!:whistle:

ثالثا!!! تو پاس کردی؟؟؟؟؟ هویچ من چهار روز بست نشستم خوابگاه داشتم مث چی!!! درس میخوندم!!!!!! آن همه شب بیداری کشیدم شوما کوجا بودی!!!:w000:

رابعا!!! دو تا دونه دیلم تد دیدی بابا شلوخ نکن!!!! اصل کاری رو مصی کرد دمشم گرم بی منتم انجام داد!! چه خودشم به مصی میچسبونه!!!!:w888:

خامسا!!!! نفسم بالا نمیاد خستس!!! آخر هفته ببینمت دارت میزنم(خودت میدونی که عادی دارت نمیزنم)!!!:brodkavelarg::ws3:

اولا تو بیخود کردی(بزبچه(یاد تمام زندانیا سیاسی و فرهنگی آموزش پرورش به خیر)) می خواستی بگی. صد بار گفتم با غریبه ها نپر اون از حاج پشمک لیاپانوف اینم از این پوانکاره. حتما فردا هم می خوای سیگاری بشی.:whistles:

ثانیا چطور دو روزه علم کلونی رو کردی . تو که تا دیروز داشتی سوال می پرسیدی در مورد مورچه ها و فرقشونو با زنبورا . (گوزنم شوهر آهوخانمه )

ثالثا چطور من سه واحد شبکه پاس کردم تمام کلاساشم رفتم کل کتاب زبون اصلیشم خوندم یه ترم. تو و اون سرتنگ ریاضیات مقدماتی هی مسخره می کردی ، حالا چی شد با سه شب ، شب زنده داری که معلوم نیست چه غلطی کردی که به نفس تنگی هم افتادی واسه ما درس خون بازی در میاری. ادا ...... در نیار.

رابعا . مصی رو هم تو بدبخت کردی دیگه. یادت نمیاد چجوری شب تمرین التماس می کردی . حالا که خرت روت خوابید اینطوری بی چشم و رویی می کنی.

خامسا. جوابش هست ولی العاقل بالاشاره:w02:

سادسا . کسی اینجا سر نمی زنه . دیوارت پر شده اینجا رو خودمون می زاریم محل کل کل:vahidrk:

سابعا . من همیشه از تو بالاترم:icon_razz:

لینک به دیدگاه
اولا تو بیخود کردی(بزبچه(یاد تمام زندانیا سیاسی و فرهنگی آموزش پرورش به خیر)) می خواستی بگی. صد بار گفتم با غریبه ها نپر اون از حاج پشمک لیاپانوف اینم از این پوانکاره. حتما فردا هم می خوای سیگاری بشی.:whistles:

ثانیا چطور دو روزه علم کلونی رو کردی . تو که تا دیروز داشتی سوال می پرسیدی در مورد مورچه ها و فرقشونو با زنبورا . (گوزنم شوهر آهوخانمه )

ثالثا چطور من سه واحد شبکه پاس کردم تمام کلاساشم رفتم کل کتاب زبون اصلیشم خوندم یه ترم. تو و اون سرتنگ ریاضیات مقدماتی هی مسخره می کردی ، حالا چی شد با سه شب ، شب زنده داری که معلوم نیست چه غلطی کردی که به نفس تنگی هم افتادی واسه ما درس خون بازی در میاری. ادا ...... در نیار.

رابعا . مصی رو هم تو بدبخت کردی دیگه. یادت نمیاد چجوری شب تمرین التماس می کردی . حالا که خرت روت خوابید اینطوری بی چشم و رویی می کنی.

خامسا. جوابش هست ولی العاقل بالاشاره:w02:

سادسا . کسی اینجا سر نمی زنه . دیوارت پر شده اینجا رو خودمون می زاریم محل کل کل:vahidrk:

سابعا . من همیشه از تو بالاترم:icon_razz:

بزبچه خوب بود!!!خاطرات زندانیان آموزش و پرورش هم زنده شد!!!:ws3:

حالا من ادامه شماره های خودمو میرم تاببینم بلدی بشمری عموجون یا نه!!!:w02:

سادسا!!!حاج پشمک چیه مرتیکه!!! الکساندر میخائیلویچ لیاپانوف این ده هزار بار...کیشمیش دم داره:banel_smiley_4:

سابعا!!!تو بیا سیستم دینامیکی بخون اونوخ ببینم اون سه واحد شبکه ای که پاس کردی به دردت میخوره یا نه؟؟؟؟ تازه تو هم که آی تی خوندی اصن حرف نباشه!!! حداقل من یه چی خوندم که سرش به تنش بیارزه حتی اگه پشمک باشه:w02:

ثامنا!!!گوزنا که شوهر آهوآن ولی خدایی بیا ببین چه غولی شدم در نظریه کلونی!!!! کد میزنم با لبات بازی میکنه!!! باقلوا!!!! از بهینه سازی تا کلاسترینگ!!:whistle:

تاسعا!!حاجی اونی که ادا درمیاره خرجش یه حبه قنده!!!! بده بخوره خودش بالا میاره!!!! قند مند دوس داری بگو!!! اگه نه که بار زعفرون و عسل تو راهه!!!:ws3:

عاشرا!!!حرف مصی رو نزن خیلی غصه دارم....روم نمیشه تو چشاش نیگا کنم....اون مرده خداییش:sigh:

احد عاشرا!!!تنگی نفس از فشاره!!!! فشار کار بالاس تو حالیت نیس!!! هش تگ....ددی ایشو!!!!:ws28:

اثنی عاشرا!! بابا فک کنم صاحاب داشتاااا!!!نداشت؟؟؟؟:JC_thinking: ولی میگم فکرت خوبه بیا اینجا یه شعبه پروفایل دوم هم بزنیم!!!!!:w16:

ثلاثه عاشرا!!! چلنج اکسپتد!!! کی بیام؟؟؟؟؟ کوجا ؟؟؟؟؟؟ بریم کوجا تست بدیم ؟؟؟؟؟ میخوام از توهم خارجت کنم!!!:w02:

لینک به دیدگاه
سلام

من یادم نمیاد همچین تاپیکی

شما تاپیک رو بزنید

اگه بعدا پیدا کردم

ادغام میکنم.

خیلی ممنون از شما:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اثنی عاشرا!! بابا فک کنم صاحاب داشتاااا!!!نداشت؟؟؟؟:JC_thinking: ولی میگم فکرت خوبه بیا اینجا یه شعبه پروفایل دوم هم بزنیم!!!!!:w16:

حاجی جون مکان لو رفت مث که. خلبانان ملوانان ای امید ...پرواااااااااااازززززز کن . فرشته ی حق یارت باد.

....... گدیخ ...... گدیخ..............:whistle:

بله همان طور که استاد می فرمودند فیل ها با پاهاشون می شنوند . و البته کسی هم کاری نداره که خرطوم فیل تو دهنش چی کار می کنه.:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
سلام

حاجی هی میگی میخوام تاپیک بزنم، هی نمیزنیش:banel_smiley_4:

تاپیکو ایجاد کن دیگه:banel_smiley_4:. بسم ا... یا علی:w16:

لینک به دیدگاه

[quote name='binam*']حاجی [/QUOTE]
:w58:
حاجی اسم اختصاصی ماس . یعنی کلا ماس ماس.
گفته باشم.:icon_razz:
تاپیکم زده دیگه . @Yaser\.C
دارم فارسی صحبت می کنم دیگه.
:icon_gol:

لینک به دیدگاه

بچه های محیط زیستی و یا گردشگری اگر مطلبی یا کتابی درباره ژئوتوریسم می دونن معرفی کنن ممنون میشم

:w02:

زرنگ شدی؟؟؟؟؟؟:ws3:

برو کار کن مگو چیست کار:ws3:

کتاب فک نکنم گیر بیاد. میخای یه سر بیا بریم پایان نامه های پردیس رو بگرد

لینک به دیدگاه

بچه های محیط زیستی و یا گردشگری اگر مطلبی یا کتابی درباره ژئوتوریسم می دونن معرفی کنن ممنون میشم

:w02:

گلم آدرس ایمیل بده بفرستم برات

لینک به دیدگاه
زرنگ شدی؟؟؟؟؟؟:ws3:

برو کار کن مگو چیست کار:ws3:

کتاب فک نکنم گیر بیاد. میخای یه سر بیا بریم پایان نامه های پردیس رو بگرد

آره:ws3:باشه میرم مگه چیه:w02:

آره بعد ماه رمضون یه سر بریم مسی:5c6ipag2mnshmsf5ju3:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...