رفتن به مطلب

آخرین sms (پیامک) که دریافت کردی چی بوده؟

sih092

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 2.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دکتر .... متخصص مغز،فوق تخصص اختلالات حرکتی از فرانسه ، پارکینسون ،لرزش،تیک،اختلال تعادل،تزریق دیسپورت در سکته مغزی و سی پی شماره تلفن: ....

:w58:

تبلیغ دکتر هم با اس ام اس :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ما نسل بوسه های خیابانی هستیم

نسل خوابیدن با اس ام اس

نسل درد و دل با غریبه های مجازی

نسل جمله های کوروش کبیر و دکتر شریعتی

نسل کادو های یواشکی

نسل ترس از رقص نور ماشین پلیس

نسل من

نسل تو

یادمان باشد هنگامیکه دوباره به جهنم رفتیم بین عذاب هایمان مدام بگوییم یادش بخیر دنیای ما همینط.ره

لینک به دیدگاه

مشترك گرامي،جهت اشتراك پيامك روزانه (نكات تندرستي) كلمه TANDO را به 2022 ارسال و در قرعه كشي يك دستگاه تلويزيون سامسونگ شركت نماييد.هزينه روزانه 500 ريال .اطلاعات بيشتر در ...!!!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مشترك گرامي،جهت اشتراك پيامك روزانه (نكات تندرستي) كلمه TANDO را به 2022 ارسال و در قرعه كشي يك دستگاه تلويزيون سامسونگ شركت نماييد.هزينه روزانه 500 ريال .اطلاعات بيشتر در ...!!!:banel_smiley_4:

بابا همراه اول بابا دائمی

نفرستی هااااااااااااا کلی ازت پول کم میشه تازه معلوم نیست صد سال اینده غیرفعال بهش یا نه

لینک به دیدگاه
بابا همراه اول بابا دائمی

نفرستی هااااااااااااا کلی ازت پول کم میشه تازه معلوم نیست صد سال اینده غیرفعال بهش یا نه

يه بار گفتم بذار ببينم آخرش چي ميشه،فرستادم حالا مگه كنسل ميشد!پدرم دراومد...از اون موقع پشت دستمو داغ كردم كه ديگه از اين شكرها نخورم!!!:ws28:

لینک به دیدگاه
يه بار گفتم بذار ببينم آخرش چي ميشه،فرستادم حالا مگه كنسل ميشد!پدرم دراومد...از اون موقع پشت دستمو داغ كردم كه ديگه از اين شكرها نخورم!!!:ws28:

اشتباه کردی دیگه اشتباه همشهری های ما عمرا از این شکرها نه در خواب نه در بیداری نمیخورن باید بیای پیش ما تا بهت یاد بدیم :w02:

لینک به دیدگاه
اشتباه کردی دیگه اشتباه همشهری های ما عمرا از این شکرها نه در خواب نه در بیداری نمیخورن باید بیای پیش ما تا بهت یاد بدیم :w02:

حالا دقيقا بيام كجا؟كدوم شهر؟!hapydancsmil.gifدور باشه نمياما گفته باشم...:whistle:

لینک به دیدگاه
حالا دقيقا بيام كجا؟كدوم شهر؟!hapydancsmil.gifدور باشه نمياما گفته باشم...:whistle:

بیا زیرزمین خونمون :ws28:

من عزیزم همدانی هستم بای اونجا قدمت روی تخم چشای داود جلبک

لینک به دیدگاه
بیا زیرزمین خونمون :ws28:

من عزیزم همدانی هستم بای اونجا قدمت روی تخم چشای داود جلبک

حتما ميام گرچه دوره ولي خوب چون دعوت كردي حتما مزاحم ميشم....داود كيه؟(داود جلبك!!!w58.gif)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...