رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اره صداش رو میشنوم . مشکلی نداره به موقع هایی موقع شروع صدای برخورد پره هاش انگار میاد . بعد عادی میشه

bios version/date : dell inc a27 8/19/2010

smbios version :2.4

graphic : NVIDIA Quadro NVS 160M

به نظر نمیرسه مشکل خاصی داشته باشه خصوصا اینکه میگی صدای فن رو میشنوی و بعد صداش قطع میشه ینی اینکه Time table های مربوط به فن هم تنظیم شده هست و فن به موقع ، دورش بالا میره و بعد به دور طبیعی بر میگرده .

با توجه به این موضوع ، احتمالا نیازی به آپدیت کردن بایوس نیست.

با توجه به دمای مناسب پردازنده هم به نظر میرسه سیستم تهویه داره خوب عمل میکنه ، جز اینکه چیزی مسدودش کرده باشه یا مثلا گرد و غباری روی heat pipeline ها و سینک ها نشسته باشه که احتمالش کمه.

از اونجاییم که این لپتاپ ، یه لپتاپ Workstation هست و برای کارهای نسبتا حرفه ای تولید شده و با توجه به گرمای تابستون و وضعیت و شرایط محیطی که لپتاپ در اون قرار گرفته ، به نظر میرسه مشکل خاصی نباشه.

به هر حال اگه بعد از مدتی دیدی این مشکل ادامه پیدا کرد باید ببری مرکز تعمیرات تخصصی ببینن مشکلش چیه.:flowerysmile:

• Like 1
لینک به دیدگاه
به نظر نمیرسه مشکل خاصی داشته باشه خصوصا اینکه میگی صدای فن رو میشنوی و بعد صداش قطع میشه ینی اینکه Time table های مربوط به فن هم تنظیم شده هست و فن به موقع ، دورش بالا میره و بعد به دور طبیعی بر میگرده .

با توجه به این موضوع ، احتمالا نیازی به آپدیت کردن بایوس نیست.

با توجه به دمای مناسب پردازنده هم به نظر میرسه سیستم تهویه داره خوب عمل میکنه ، جز اینکه چیزی مسدودش کرده باشه یا مثلا گرد و غباری روی heat pipeline ها و سینک ها نشسته باشه که احتمالش کمه.

از اونجاییم که این لپتاپ ، یه لپتاپ Workstation هست و برای کارهای نسبتا حرفه ای تولید شده و با توجه به گرمای تابستون و وضعیت و شرایط محیطی که لپتاپ در اون قرار گرفته ، به نظر میرسه مشکل خاصی نباشه.

به هر حال اگه بعد از مدتی دیدی این مشکل ادامه پیدا کرد باید ببری مرکز تعمیرات تخصصی ببینن مشکلش چیه.:flowerysmile:

مرسی از کمکت . :icon_gol:

یه دکتر میبرمش قبل از تموم شدن گارانتیش

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام دوستان:icon_gol:

cooler masterمن یه مشکلی پیداکرده

وقتی لپ تاپوروشن میکنم حدود 5 دقیقه فنش یه صدایی درمیاره

بعد 5 دقیقه ساکت میشه

به نظرتون مشکلش چیه چی کنم؟

1 سال گازانتی داره ولی نمیدونم مشکلش دراون حد جدی هس یانه

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

بعد از نصب Adobe flash player و shockwave متناسب با مرورگر ، برای مرورگر فایرفاکس :

وارد قسمت Options مرورگر شو و روی Add-on کلیک کن و در پنجره ای که باز شد وارد قسمت Plug-ins شو. توو این قسمت دنبال Shockwave flash بگرد. مطمئن شو که Enable باشه.

بعد از اینکه از فعال بودنش مطمئن شدی ، در قسمت Options مرورگر ، وارد قسمت Application شو ، در لیستی که ظاهر میشه دنبال SWF Files بگرد و روبروی اون ، گزینه ی Shockwave Flash رو انتخاب کن و OK.

امتحان کن flowerysmile.gif

ممنونم .... فلش پلير نصبه

اما گزينه shockwave و SWF Files ندارم :banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام

فکر کنم ایدیم ویروسی شده

مسنجر که هستم گاهی شروع میکنه برای خودم از طرف خودم و همینطور برای دوستام از طرف من پی ام میرده که حاوی یه سری لینکه... برای چند دقیقه هم موس دیگه حر کت نمی کنه

ویروسی شده؟

میشه ویروس کشی کردش؟

یه سوال دیگه

وقتی که نود سیستم را اسکن کرد باید ویروسهای که پیداکرده دیلت کنیم یا اوکی را بزنیم کافیه

من گزییه دیلیت را پیدا نمی کنم

ممنون

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلااااااااااااااااااام :icon_gol:

دوستان چجوری میشه از دست ایمیل های تبلیعاتی خلاص شد؟ اعصابم خرد شده از بس دارم پاکشون میکنم :icon_pf (34):

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلااااااااااااااااااام :icon_gol:

دوستان چجوری میشه از دست ایمیل های تبلیعاتی خلاص شد؟ اعصابم خرد شده از بس دارم پاکشون میکنم :icon_pf (34):

اسپمشون کن!!!

به لیست اسپم اضافه شون کن

• Like 2
لینک به دیدگاه

با سلام.

در درایو C کامپیوترم ویندوز xp نصب میباشد.

و در درایو G چندتا از بازی های خوب را در فولدری جداگانه نصب کرده دارم.

چند وقت پیش در درایو G با اینکه بازی هم داخلش نصب میباشد ویندوز 7 را نصب کردم. و الان تصمیم دارم که این ویندوز 7 را بدون اینکه بازی هایم از بین برود پاک کنم و درایو جداگانه ای را به این ویندوز اختصاص دهم.

لطفا من را راهنمایی کنید تا چگونه ویندوز 7 را پاک کنم

لینک به دیدگاه
سلام دوستان برای تایپ اعداد فارسی توی Word باید چکار کنم؟(اگه کمکم کنین ممنون میشم)

سلام

یه نگاهی به این دو تا لینک بندازین .

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
2003 و 2007

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
2010

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دوستان برای تایپ اعداد فارسی توی Word باید چکار کنم؟(اگه کمکم کنین ممنون میشم)

control panel\ language and region

بعد تب یا سربرگ format

بعدش هم

additional setting

رو میزنی

میری تو

پایین برای قسمت

standard digit

اعداد فارسی رو انتخاب می کنی

• Like 4
لینک به دیدگاه
نوشته اصلی توسط Raaz

word رو باز میکنی.میری تو word option بعد advanced بعد تو قسمت show doc content گزینه numeral رو میذاری رو system

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام دوستان .......

یه سوال :

اینجا کسی با نرم افزار wireshark کار کرده ؟؟؟؟؟

من این برنامه رو run کردم و تعدادی packet ارسال کردم یه سری سوال بود جواب دادم ولی این یکی رو نمیدونم تو کدوم قسمت نرم افزار باید دنبالش بگردم. کسی میدونه جوابشو؟؟در ضمن تمرین مربوط به ethernet & ARP هست...........

What is the hexadecimal value of the CRC field in this Ethernet frame?

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام

من ی برنامه میخوام که یه سری داده رو بگیره بعد به صورت نمودار نشون بده ( میله ای و .... )

کار باهاشم راحت باشه :ws3:

فقط اسمشو بگین :ws2:

مرسی :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

من ی برنامه میخوام که یه سری داده رو بگیره بعد به صورت نمودار نشون بده ( میله ای و .... )

Excel :w58:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام

MATLAB:ws3:

قسمت کد نویسی:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
با سلام.بلوتوث لپ تاب های dell چجوری روشن میشه ؟کلید سمت چپش فقط وایرلسش رو روشن میکنه.

بغلش هست که باید بکشی به طرف خودت یا

یا اگه روی صفحه کی بورد بود بالا

یه بار بزنی روشن میشه یه بار دیگه بزنی خاموش

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...