رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

خوب خدا رو شکر :a030:

حالا میگفتی مشکل چی بود و چیکار کردی که بقیه دوستان هم که این مشکل رو دارن بتونن رفع کنن :ws52:

بله این مشکل خیلی رایجی هم هست.میخوام یه مطلبه کامل در موردش بنویسم

لینک به دیدگاه
خوب خدا رو شکر :a030:

حالا میگفتی مشکل چی بود و چیکار کردی که بقیه دوستان هم که این مشکل رو دارن بتونن رفع کنن :ws52:

آموزش نصب PDMS11.6 بر روی 7

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سلاااااااااام :icon_pf (44):، کسی نمیدونه لپ تاپ latitude E5500، اثر انگشت خوان (finger print ) داره یا نه؟:ws52::ws52:

سلام...........

:icon_gol:

آره داره........ :w16:

اینهم شرح کوتاهی از این مدل....... :a030:

نوت‌بوک E5500 يکي ديگر از مدل‌هاي سري Latitude شرکت Dell است که در اين جا به معرفي آن مي‌پردازيم. اين نوت‌بوک طراحي خوب و زيبايي دارد و قابليت‌هاي کارآمدي را ارايه مي‌کند که بسته به نوع کاربري خود، از آن راضي خواهيد بود. عمل‌کرد خوب و قابليت اطمينان از جمله ويژگي‌هايي هستند که در اين نوت‌بوک مي‌بينيم.

صفحه نمايشي که در نوت‌بوک Dell مدل E5500 مي‌بينيم يک نمايش‌گر 15.4 اينچي با نسبت WXGA است که با رزولوشني برابر با 800×1280 نقطه در اينچ کار مي‌کند. اين صفحه نمايش کيفيت و عمل‌کرد قابل قبولي دارد و رنگ‌ها و کنتراست خوبي را نشان داده است.

از ديگر مشخصه‌هاي نوت‌بوک Dell مدل E5500 مي‌توان به تجهيز آن به کارت‌خوان، کارت شبکه، شبکه‌ي بي‌سيم، پورت‌هاي مختلف و هارد قابل ارتقا اشاره کرد. اين نوت‌بوک در ابعاد و وزن مناسبي طراحي شده است و با وزني حدودا برابر با 2.8 کيلوگرم، قابليت حمل بسيار خوبي دارد. به عبارت ديگر، از به همراه داشتن اين نوت‌بوک احساس خستگي نخواهيد کرد.

پردازنده‌ي به کار رفته در E5500 پردازنده‌ي Core 2 Duo است. پد لمسي کارآمد، صفحه کليد خوش‌ساخت، بدنه‌اي مقاوم و مطمئن، پشتيباني از چهار عدد پورت USB، خروجي‌هاي VGA و S-Video، شيار ExpressCard و پورت Firewire از ديگر امکاناتي هستند که در اين نوت‌بوک ارايه شده است.

هم‌چنين، قابليت Fingerprint مشخصه‌ي جالب ديگري است که نوت‌بوک Dell مدل Latitude E5500 به آن مجهز مي‌باشد. سيستم عامل به کار رفته در اين نوت‌بوک نيز سيستم عامل Windows Vista است.

به طور کلي، نوت‌بوک‌هاي سري E، به پورت‌هاي کارآمدي مجهز هستند که از اين ميان مي‌توان به USB Power Share اشاره کرد. پورت سريال نيز قابليت ديگري است که براي حساب‌داران و کاربراني که با اين پورت‌ها کار مي‌کنند بسيار کارآمد است. باتري مصرفي E5500 يک باتري يون ليتيوم است که عمر خوبي دارد. گفته مي‌شود در صورت کار با باتري‌هاي 9 سلولي، عمر اين باتري تا 6 ساعت هم مي‌رسد.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان.

من توي يه حادثه لپ تاپم از بين رفته و ميخوام يه لپ تاپه جديد بخرم.

لپ تاپ قبليم z530 سوني بود.

هر كسي ميتونه منو راهنمايي كنه توي خريد لپ تاپ جديد.

مرسي:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام به دوستان.

سلام دوست عزیز

میشه انواع اقسام برندهارو براتون ردیف کرد

چه قیمتی؟

این شاید مهمترین مسئله باشه

رنج پرداختیتونو اول مشخص کنید

بعد اینکه برای انجام چه کارهایی لبتاپ رو نیاز دارید؟

لینک به دیدگاه
سلام به دوستان.

به قول دوستمون قیمت و موارد مصرف در انتخاب لب تاپ مهمه ............

اما این مطالب فک کنم مفید باشه : آنچه در مورد لپ تاپ باید بدانیم

لینک به دیدگاه
به قول دوستمون قیمت و موارد مصرف در انتخاب لب تاپ مهمه ............

اما این مطالب فک کنم مفید باشه : آنچه در مورد لپ تاپ باید بدانیم

ببينيد قيمتش واسم مهم نيست اصلا.

من يه لپ تاپي ميخوام كه بتونم انواع و اقسام نرم افزاراي مهندسي را اجرا كنه چون من غير از رشته خودم در رشته هاي ديگه مهندسي هم فعال هستم.:a030::a030::a030:

لینک به دیدگاه

مدیران ودوستان محترم

بنده دارم پایان نامه کارشناسی ناپیوسته خودم را در مورد " طراحی وپیاده سازی عامل هوشمند در محیط شبیه سازی فوتبال روبوکاپ " آماده می کنم .

خواهشمندم از ارسال راهنمائی ومقالات به همراه سورس انها وهر انچه که اینجانب را در این راه کمک می کند دریغ نفرمائید.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام من باید نرم افزاری طراحی کنم که بتونه یکسری تصاویر دو بعدی بگیره بعد از تشخیص اشکال درون ان (مربع , دایره و ...)اون ها رو به صورت سه بعدی رسم کند اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

تحقیق:طراحی و تجزیه و مستندسازی اتوماسیون اداری (لطفا وارد شوید)

این پروژه ای هست که برای درس مستند سازی و طراحی و تجزیه و تحلیل سیستمها هست و استادش یکی هست .

من باید تا 5 شنبه صبح این تحقیق را تحویل بدم.

چون فکر کردم تاریخش برای 2 هفته دیگه هست کاری نکردم.

لطفا راهنمایی کنید تا چطوری در نت بتونم پیداش کنم.

منتظر کمکتون هستم.

لینک به دیدگاه
سلام من باید نرم افزاری طراحی کنم که بتونه یکسری تصاویر دو بعدی بگیره بعد از تشخیص اشکال درون ان (مربع , دایره و ...)اون ها رو به صورت سه بعدی رسم کند اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم

کسی نیست کمک کنه

لطفاf1کنید

لینک به دیدگاه

منظورتو یخورده واضحتر میگی عزیز؟

شما میخواید از سطح ورودی خروجی فضا داشته باشید؟

یا میخواید نرم افزار بسازید؟

تو چه محیطی ازتون اینو خواستن؟

لینک به دیدگاه
تحقیق:طراحی و تجزیه و مستندسازی اتوماسیون اداری (لطفا وارد شوید)

این پروژه ای هست که برای درس مستند سازی و طراحی و تجزیه و تحلیل سیستمها هست و استادش یکی هست .

من باید تا 5 شنبه صبح این تحقیق را تحویل بدم.

چون فکر کردم تاریخش برای 2 هفته دیگه هست کاری نکردم.

لطفا راهنمایی کنید تا چطوری در نت بتونم پیداش کنم.

منتظر کمکتون هستم.

خب رفیق من متاسفانه الان دارم میبینم درخواستتو

اگه هنوز درموردش کارمیکنی یه سر بهم بزن

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...