رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام عزیزم. بله اگر نسخه ی همخوان با ویندوز ویستا یا 7 نرم افزار مورد نظرتون وجود نداره، باید اول ویندوز xp رو نصب کنید بعد ویندوز ویستا یا 7 رو نصب کنید روی یک پارتیشن دیگه. اول نسخه ی قدیمی تر بعد نسخه ی جدید تر. ( بک آپ یادتون نره )

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام.برای اینکه خیلی از برنامه های قدیمی روی 7 نصب بشه مایکروسافت یه نرم افزار جانبی ارائه داده به نام نت فریم که ورژن 2 آن برای 7 مورد استفاده است.میگن یه ورژن از این نرم افزار روی خود ویندوز هست.من یه ورژن 1.1 رو روی سیستمم دیدم که پاکش کردم.

NetFx20SP1_x64 این نسخه رو دانلود کردم

اما اجازه نصب بهم نمیده و میگه Turn windows feature on or off

رو چک کنید.هنگامیکه در کنترل پنل به سراغ این گزینه میروم این برنامه رو اونجا نمیبینم.

از شما دوستان خواهشمندم مرا در حل این مشکل یاری نمایید

متشکرم:ws44::ws44:

لینک به دیدگاه
سلام.برای اینکه خیلی از برنامه های قدیمی روی 7 نصب بشه مایکروسافت یه نرم افزار جانبی ارائه داده به نام نت فریم که ورژن 2 آن برای 7 مورد استفاده است.میگن یه ورژن از این نرم افزار روی خود ویندوز هست.من یه ورژن 1.1 رو روی سیستمم دیدم که پاکش کردم.

NetFx20SP1_x64 این نسخه رو دانلود کردم

اما اجازه نصب بهم نمیده و میگه Turn windows feature on or off

رو چک کنید.هنگامیکه در کنترل پنل به سراغ این گزینه میروم این برنامه رو اونجا نمیبینم.

با سلام

دوست عزیز .net Framework برتی اجرای برنامه های قدیمی نیست

یک چارچوب کاری هست برای مایکروسافت که طی چند سال اخیر برای برنامه نویسی تحت چارچوب .net ارائه شده ، و برنامه های جدید بر پایه اون نوشته میشوند یعنی الان که در حال تکمیل ورژن 4 آن می باشند .

و همونطور که خودتون گفتین نسخه 2 روی ویندوز 7 نصب هست . و شما نباید اونو پاک می کردید بلکه باید نسخه 3.5 رو که ریلیز شده رو دانلود می کردید و نصب می کردید . امیداوارم با پاک کردن اون ویندوزتون دچار آسیب نشده باشه .

لینک به دیدگاه
با سلام

دوست عزیز .net framework برتی اجرای برنامه های قدیمی نیست

یک چارچوب کاری هست برای مایکروسافت که طی چند سال اخیر برای برنامه نویسی تحت چارچوب .net ارائه شده ، و برنامه های جدید بر پایه اون نوشته میشوند یعنی الان که در حال تکمیل ورژن 4 آن می باشند .

و همونطور که خودتون گفتین نسخه 2 روی ویندوز 7 نصب هست . و شما نباید اونو پاک می کردید بلکه باید نسخه 3.5 رو که ریلیز شده رو دانلود می کردید و نصب می کردید . امیداوارم با پاک کردن اون ویندوزتون دچار آسیب نشده باشه .

نسخه 3.5 رو دانلود کردم.و اتفاقا این نسخه در ویژگیهای ویندوزم هست.میشه نحوه کار رو توضیح بدید؟

لینک به دیدگاه

Netfx20sp1_x64 این نسخه رو دانلود کردم

اما اجازه نصب بهم نمیده و میگه turn windows feature on or off

دوست خوبم این نسخه ای که شما دانلود کردین برای ویندوز 64 بیتی هستش. مگه ویندوز شما 64 بیتیه؟ معمولا تعداد کمی از نوت بوکها 64 بیتی هستن. سیستم های خانگی همه 32 بیتی هستن.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.بله نسخه من 64 بیت است.راستی نسخه 1.1 که پاک شده بود،دوباره نصب کردم.الان دو تا سوال عمده دارم.یکی چگونه نسخه 3.5 نت فریم رو نصب کنم؟دوم یک نرم افزار تخصصی دارم که نمیتونم مسیر نصبش رو تغییر بدم و در پوشه برنامه های 64 بیت نصب کنم،هنگام تغییر مسیر پیغام خطا ظاهر میشه و پوشه نصب بسته میشه.

متشکرم

لینک به دیدگاه

و یک سوال دیگر.من میخواهم xpرو نصب کنم.اما در توضیحاتش نوشته برای نسخه های خانگی شما مجاز شرایط مطلوب نیستید و برای نسخه های حرفه ای و نامحدود در دسترس است؟راه حل چیه؟

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز.بله نسخه من 64 بیت است.راستی نسخه 1.1 که پاک شده بود،دوباره نصب کردم.الان دو تا سوال عمده دارم.یکی چگونه نسخه 3.5 نت فریم رو نصب کنم؟دوم یک نرم افزار تخصصی دارم که نمیتونم مسیر نصبش رو تغییر بدم و در پوشه برنامه های 64 بیت نصب کنم،هنگام تغییر مسیر پیغام خطا ظاهر میشه و پوشه نصب بسته میشه.

متشکرم

متاسفانه نرم افزارهای تخصصی یه کم بد نصب می شن. چرا می خواید مسیر نصبش رو تغییر بدین؟ چرا روی مسیر پیش فرض نصبش نمی کنید؟ قبلا روی همین کامپیوتر با ویندوز 64 بیتی نصب کرده بودین؟

در مورد اون .net framework هم همونطوری که ورژن 1.1 رو نصب کردین 3.5 هم نصب میشه دیگه فرقی نداره. اگر یکی از سی دی های نرم افزارتون بخش runtime series داشته باشه می تونید از همونجا نصب کنید. اصلا هم نیازی نیست نسخه ی 1.1 رو پاک کنید. همینجوری نصبش کنید و تمام.

نرم افزار تخصصی که می خواید نصب کنید چیه؟ یکی از نرم افزارهای روتین مثل catia, solid, abaqus یا نه؟

لینک به دیدگاه
و یک سوال دیگر.من میخواهم xpرو نصب کنم.اما در توضیحاتش نوشته برای نسخه های خانگی شما مجاز شرایط مطلوب نیستید و برای نسخه های حرفه ای و نامحدود در دسترس است؟راه حل چیه؟

سی دی ویندوز ایکس پی رو خریدین ولی هنگام نصب همچین پیغامی می ده؟

نسخه ی ویندوزی که می خواید نصب کنید یا Home edition انتخاب کنید یا premium در این صورت نباید همچین پیغامی بده.

لینک به دیدگاه
متاسفانه نرم افزارهای تخصصی یه کم بد نصب می شن. چرا می خواید مسیر نصبش رو تغییر بدین؟ چرا روی مسیر پیش فرض نصبش نمی کنید؟ قبلا روی همین کامپیوتر با ویندوز 64 بیتی نصب کرده بودین؟

در مورد اون .net framework هم همونطوری که ورژن 1.1 رو نصب کردین 3.5 هم نصب میشه دیگه فرقی نداره. اگر یکی از سی دی های نرم افزارتون بخش runtime series داشته باشه می تونید از همونجا نصب کنید. اصلا هم نیازی نیست نسخه ی 1.1 رو پاک کنید. همینجوری نصبش کنید و تمام.

نرم افزار تخصصی که می خواید نصب کنید چیه؟ یکی از نرم افزارهای روتین مثل catia, solid, abaqus یا نه؟

تغییر مسیر به این دلیل است که میخوام تو پوشه برنامه هایx86 نصب کنم.نه قبلا نصب نکردم.

نه سی دی کینگ ندارم.از نت دانلود کردم.نرم افزار PDMS11.6 است که میخواهم نصب کنم.

لینک به دیدگاه
سی دی ویندوز ایکس پی رو خریدین ولی هنگام نصب همچین پیغامی می ده؟

نسخه ی ویندوزی که می خواید نصب کنید یا Home edition انتخاب کنید یا premium در این صورت نباید همچین پیغامی بده.

ببخشید منظورم شبیه ساز XP بود.و من ویندوز 7 خانگی دارم که از ابتدا روی سیستمم بوده.از این جهت دچار مشکل شدم.

یه مشکل دیگه هم هست که این نرم افزار شبیه ساز رو روی نسخه های خانگی نمیشه نصب کرد:ws44::ws44::ws44:

لینک به دیدگاه
تغییر مسیر به این دلیل است که میخوام تو پوشه برنامه هایx86 نصب کنم.نه قبلا نصب نکردم.

نه سی دی کینگ ندارم.از نت دانلود کردم.نرم افزار pdms11.6 است که میخواهم نصب کنم.

شاید نصب این برنامه روش خاصی داره. از امین بپرس شاید بهتر بدونه. چون یکسری از نرم افزارهای تخصصی کامپیوتر هم همین حالت رو دارن.

لینک به دیدگاه
ببخشید منظورم شبیه ساز xp بود.و من ویندوز 7 خانگی دارم که از ابتدا روی سیستمم بوده.از این جهت دچار مشکل شدم.

یه مشکل دیگه هم هست که این نرم افزار شبیه ساز رو روی نسخه های خانگی نمیشه نصب کرد:ws44::ws44::ws44:

سون که خیلی ویندوز خوبیه، خیلی بهتر از ایکس پی. چرا می خوای شبیه ساز نصب کنی؟ این شبیه سازها خودشون ویندوز رو سنگین می کنن.

شاید هم این شبیه ساز با 64 بیتی همخوانی نداره. متاسفانه هنوز پک نرم افزارهای 64 بیتی کامل نشده و از این نظرها مشکلات خاصی داره.

لینک به دیدگاه
منا جان نت فریم ورک 3 رو هنگامیکه بر ای نصب میزنم فقط میپرسه اجازه نصب میدهید و بعد ناپدید میشه.من چجوری نصبش کنم؟

سلام مریم جان خوبی؟؟

نت فریم من که نصب می شد همین طور بود ... اما داره نصب میشه ... می تونی پروسسینگش رو تو سمت راست Task Pane ببینی ...

اگه نشد برو تو Add Remove پاکش کن و از یه ورژن دیگش استفاده کن ... می تونی از تو لرد بریزی ...

لینک به دیدگاه

با سلام. تبریک سال نو به همه عزیزان و آرزوی بهترین های برای شما توی سال جدید و ان شاء الله به سلامتی و دلخوشی شما.:icon_gol::icon_gol::w16::w16:

اول: اینکه پیشنهاد میکنم که یک نسخه کامل از ویندوز 7 نسخه Ultimate رو نصب کنید 32 یا 64 بیت. چون با نرم افزارها و کامپوننت های ویندوز راحت تر کار میکنه.

دوم: اینکه دات نت رو از:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دانلود کنید.

سوم: روی نسخه Ultimate دات نت 1 و 2 با تمام کامپوننت های و متعلقاتش نصب شده هست و شما کافیه از سایت مایکروسافت نسخه 3 یا 3.5 مخصوص 7 رو دانلود و نصب کنید. البته توی مجموعه های نرم افزاری هم وجود داره. مثل King شرکت پرند یا LORD و....

چهارم: اگه مشکلی در رابطه با اجرای XP Mode در ویندوز Se7en دارید به آدرس:

برید تا با طی روند 3 مرحله ای ان شاء الله مشکلتون حل بشه.

پنجم: از اونجایی که شما پس از انتخاب Se7en Home پیغام خطای زیر رو خواهید دید:

You are not eligible to download Windows XP Mode. You must have Windows 7 Professional, Enterprise, or Ultimate to run Windows XP Mode. To upgrade visit

.

پس عملاً راهی جز تعویض یا ارتقاء به ویندوز Se7en Ultimate یا Pro و شاید هم Enterprise نخواهید داشت.

لینک دانلود XP Mode

?runGenuineCheck=true&system=8&lang=1&buttonClicked=winXpMode

بهتره که موقع دانلود از IE استفاده کنید. چون نیاز به معتبر ساختن نسخه ویندوز شما داره.

ششم: اینکه چیزی بلد نیستم ولی خوشحال میشم اگه کاری ار دستم بر بیاد.

:icon_gol::icon_gol:موفق و پیروز و سربلند باشید.:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام مریم جان خوبی؟؟

نت فریم من که نصب می شد همین طور بود ... اما داره نصب میشه ... می تونی پروسسینگش رو تو سمت راست Task Pane ببینی ...

اگه نشد برو تو Add Remove پاکش کن و از یه ورژن دیگش استفاده کن ... می تونی از تو لرد بریزی ...

سلام.ممنون .سال خوبی داشته باشید.

فکر کنم نسخه شما ultimate باشه.نه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...