رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

برنامه پیشفرض باز کردن فایل های mp4 رو سیستمتون چه نرم افزاریه ؟ خود ویندوز پلیره ؟؟

بله...هرچی هم پلیر پیشفرض رو تغییر میدم بازم مشکل حل نمیشه.فرمت mkv هم اینجوری شده.

فرمت های avi و غیره مشکلی ندارن.

• Like 4
لینک به دیدگاه
بله...هرچی هم پلیر پیشفرض رو تغییر میدم بازم مشکل حل نمیشه.فرمت mkv هم اینجوری شده.

فرمت های avi و غیره مشکلی ندارن.

این نرم افزارو نصب کنید درست میشه همه فرمت ها.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اسم نرم افزار media preview هستش و آیکن همه فرمت ها رو نشون میده :a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه

دارم دانلودش میکنم.امیدوارم درست بشه.البته قبل از این بدون این نرم افزارم نشون میداد.نمیدونم چیشده از دیروز تا الان.

اگه درست شد خبرتون میدم

• Like 1
لینک به دیدگاه

آقا نصبش کردم مشکلم حل شد.

دمتون گرم.کارتون بیسته.

اسمتو هم که نمیدونم.آقای مهندس دستت طلا

• Like 1
لینک به دیدگاه

اگه بخوام فایر وال رو برای کامپیوترم فعال کنم باید چیکار کنم من چند بار امتحان کردم وسطاش به مشکل برخوردم ؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
ویندوزم سونه .

تو استارت تایپ کنید firewall

چند تا برنامه نشون میده. از بینشون windows firewall رو انتخاب کنید.

یه پنجره باز میشه. از منوی سمت چپ این پنجره، گزینه turn windows firewall on or off رو انتخاب کنید. تو عکس زیر هم مشخصه:

5f453e7d-c59b-42e9-947e-44f0da1a71ef_50.jpg

یه پنجره جدید باز میشه که توش چند تا علامت سبز دیده میشه. کنار هر کدومشون نوشته turn on windows firewall. تیک همه شون رو بزنید و ok کنید :a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
تو استارت تایپ کنید firewall

چند تا برنامه نشون میده. از بینشون windows firewall رو انتخاب کنید.

یه پنجره باز میشه. از منوی سمت چپ این پنجره، گزینه turn windows firewall on or off رو انتخاب کنید. تو عکس زیر هم مشخصه:

5f453e7d-c59b-42e9-947e-44f0da1a71ef_50.jpg

یه پنجره جدید باز میشه که توش چند تا علامت سبز دیده میشه. کنار هر کدومشون نوشته turn on windows firewall. تیک همه شون رو بزنید و ok کنید :a030:

ممنونم ازتون فقط همین .:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

به نظرتون سایت هایی که هنگام ثبت نام سریال هارد دیسک کامپیوترو ثبت می کنند و بهت نام کاربری می دن سیستمشون چه جوری هست؟ سوالم اینه که اگه من تو یه کامپیوتر دیگه یه نام کربری جدید بسازم و و با اون نام کاربری از طریق کامپیوتر خودم وارد بشم این دو نام کاربری به هم مربوط میشن یا نه؟ کسی میتونه در این مورد راهنمائیم کنه. ممنون میشم اگه کسی چیزی در این مورد میدونه توضیح بده؟

مرسی

• Like 1
لینک به دیدگاه

آغا دوباره سلام.

من یه دی وی دی از نرم افزارای mini king از دوستم گرفتم.:whistle:

7.88 گیگ حجمشه.ازش ایمیج گرفتم و توی کامپیوترم گذاشتم تا برای روز مبادا روی دی وی دی رایت کنم.الان که بهش احتیاج دارم و میخوام اون ویندوز8.1 که داخلشه رو رو سیستمم نصب کنم مجبورم برم یه دی وی دی بخرم تا فایل ایمیج رو توش burn کنم و ویندوز رو نصب کنم.:banel_smiley_4:

اما الان که رفتم دی وی دی خام خریدم (4 هزارتومن:4564:) میبینم که فقط 7.53 گیگ فضا داره:sigh:.باید چیکار کنم؟چطور این فایل ایمیج رو توی دی وی دی بریزم؟همچین دی وی دی ای هست؟:ws52:

اخه خودش توی دی وی دی بود.ولی من دی وی دی با این حجم گیرم نیومد.البته یه راه دارم که فایل ایمیج رو روی فلش 16 گیگ بریزم و ویندوز رو با فلش نصب کنم.ولی خب فلش ندارم.میخواستم ببینم دیویدی با حجم 7.88 گیرم میاد؟:hanghead:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آغا دوباره سلام.

من یه دی وی دی از نرم افزارای mini king از دوستم گرفتم.:whistle:

7.88 گیگ حجمشه.ازش ایمیج گرفتم و توی کامپیوترم گذاشتم تا برای روز مبادا روی دی وی دی رایت کنم.الان که بهش احتیاج دارم و میخوام اون ویندوز8.1 که داخلشه رو رو سیستمم نصب کنم مجبورم برم یه دی وی دی بخرم تا فایل ایمیج رو توش burn کنم و ویندوز رو نصب کنم.:banel_smiley_4:

اما الان که رفتم دی وی دی خام خریدم (4 هزارتومن:4564:) میبینم که فقط 7.53 گیگ فضا داره:sigh:.باید چیکار کنم؟چطور این فایل ایمیج رو توی دی وی دی بریزم؟همچین دی وی دی ای هست؟:ws52:

اخه خودش توی دی وی دی بود.ولی من دی وی دی با این حجم گیرم نیومد.البته یه راه دارم که فایل ایمیج رو روی فلش 16 گیگ بریزم و ویندوز رو با فلش نصب کنم.ولی خب فلش ندارم.میخواستم ببینم دیویدی با حجم 7.88 گیرم میاد؟:hanghead:

اون فایل ISO رو اول extract کنید رو هارد. با winrar یا ultraiso

احتمالا بعد از اکسترکت حجمش میاد زیر 7.5 گیگ. بعد رایت کنید :w16:

اگه بعد از اکسترکت بازم حجمش بالا بود بگید تا روش دیگه ای بگم :a030:

اگرم با همون اکسترکت کردن حجمش اومد زیر 7.5 بگید اینجا تا بقیه هم استفاده کنند :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
آقا راهی هست یک فایل ISO رو روی فلش یا هارد رایت کرد؟ :ws3:

مثلا فلش رو بزنیم ب کامپیوتر مثل دی وی دی اجرا شه

کار نشد نداره :ws3:

ولی منظورتونو دقیق متوجه نشدم :ws38:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آقا راهی هست یک فایل ISO رو روی فلش یا هارد رایت کرد؟ :ws3:

مثلا فلش رو بزنیم ب کامپیوتر مثل دی وی دی اجرا شه

بله هست.

با نرم افزار Windows 8 USB Installer Maker

این نرم افزار برای رایت سی دی ویندوز روی فلشه.ولی میتونی ازش برا همه ی سی دی ها و دی وی دی ها استفاده کنی

• Like 4
لینک به دیدگاه
اون فایل ISO رو اول extract کنید رو هارد. با winrar یا ultraiso

احتمالا بعد از اکسترکت حجمش میاد زیر 7.5 گیگ. بعد رایت کنید :w16:

اگه بعد از اکسترکت بازم حجمش بالا بود بگید تا روش دیگه ای بگم :a030:

اگرم با همون اکسترکت کردن حجمش اومد زیر 7.5 بگید اینجا تا بقیه هم استفاده کنند :w16:

آغا وقتی اکسترکت میکنم حجمش کن نمیشه.با خود power iso اکسترکت کردم.

راه دیگه هست؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
آغا وقتی اکسترکت میکنم حجمش کن نمیشه.با خود power iso اکسترکت کردم.

راه دیگه هست؟

اگه هدفتون فقط ویندوز نصب کردنه، اول فایل رو extract کنید. بعدش تعدادی از برنامه های دیگه که ربطی به ویندوز ندارن رو حذف کنید. مثلا پوشه نرم افزارای multimedia رو کلا حذف کنید و دوباره رایت کنید روی دی وی دی :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
کار نشد نداره :ws3:

ولی منظورتونو دقیق متوجه نشدم :ws38:

مثلا من یه فایل ایزو دارم

میخوام به جای اینکه رایت کنم رو دی وی دی و ببرم رو یک کامپیوتر دیگه اجرا کنم..روی فلش رایت کنم

این نرم افزاری که دوستمون گفت رو برم امتحون کنم ببینم چی میشه:ws3:

بله هست.

با نرم افزار Windows 8 USB Installer Maker

این نرم افزار برای رایت سی دی ویندوز روی فلشه.ولی میتونی ازش برا همه ی سی دی ها و دی وی دی ها استفاده کنی

مرسی دوستمون :ws3::icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

اغا یه فاجعه.

من بالاخره ویندوز رو روی فلش ریختم.فلش رو زدم به کیس و سیستمو ریستارت کردم:banel_smiley_4:

اما موقع بالا اومدن نوشت :w58:usb error

فلش رو خارج کردمو خواستم ویندوز رو اجرا کنم.اما چشمتون روز بد نبینه.

آغا ویندوز بالا نیومد.:icon_pf (34):

الانم با لپتاپه داداشم اینجام.لطفا کمکم کنین.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نمیخوام ویندوزو پاک کنم دوباره نصب کنم.کلی نرم افزار دارم.کلی آدیت.کلی تغییرات تو ویندوز دادم.همچی ازدست میره.

لامصب نمیدونم چرا تعمیر نمیشه.سی دی ویندوز 7 رو میذارم ولی repair که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته.

این نصب ویندوز از فلش کار دستم داد اخرش.

چطور بوت کنم ویندوزو؟:4564:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...