رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

ی فایل تو ورد دارای جدول ک توش نوشته داره ه یکی برام فرستاده

وقتی باز میکنم یه عالمه بهم ریختی داره متن و جا و مکان هاون

چطور میتون این مشکل برطرف کنم

لینک به دیدگاه
سلام دوستان کمک لطفا!:icon_gol:

سیستمم کلا قاطی کرده! چند وقت بود درایو سی خود بخود پر میشد، ویندوز هم دیر بالا میومد. حالا هم موقع وارد شدن ارور میده (Windows-Bad Image)، هیچ برنامه ای هم قابل اجرا نیست! هرچی رو که میخوام باز کنم با پیام زیر مواجه میشم:

The application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect. Please see the application event log or use the command-line sxstrace.exe tool for more detail.

و بعد هم:

Can't open this item. It might have been moved, renamed, or deleted. Do you want to remove this item?

چیکار باید بکنم؟ امیدی بهش هست اصلا؟

سلام و خدا قوت........

این مشکل معمولاً به دلیل عدم وجود مفسرهای Microsoft Visual C++ یا خراب شدن اونها برمیگرده.

VC%20Redist%20Installer.jpg

خطایی که ظاهر میشه به شکل زیر هستش:

2526.image_5F00_03A78F03.png

واسه حل این مشکل نیازه که از منوی Start و گزینه Control Panel به بخش Add/Remove Programs توی ویندوز XP و واسه ویندوز 7 به Control Panel و قسمت Uninstall Programs بری (ویندوز 8 و 8.1 هم شبیه همینه) و تمام نسخه های موجود از مفسرهای Microsoft Visual C++ رو حذف کنی و بعدش مورد زیر رو دانلود کنی و به ترتیب نصب کنی تا ان شاء الله مشکل حل بشه:

Microsoft Visual C++ All in 1 Installer 1.6.0:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

منبع دانلود فایل: سایت سافت 98 -

- Visual C++ 2005 x86

- Visual C++ 2005 x64

- Visual C++ 2008 x86 9.0.30729.7523

- Visual C++ 2008 x64 9.0.30729.7523

- Visual C++ 2010 x86 10.0.40219.455

- Visual C++ 2010 x64 10.0.40219.447

- Visual C++ 2012 x86 11.0.60830.0

- Visual C++ 2012 x64 11.0.60830.0

- Visual C++ 2013 x86 12.0.21005.1

- Visual C++ 2013 x64 12.0.21005.1

- Microsoft Visual F Runtime 2.0

- Older Microsoft Runtimes for older software

بعد از دانلود و نصب این برنامه تمامی نسخه های مورد نیاز مفسر مایکروسافت متناسب با سیستم عامل نصب خواهد شد و حالا با راه اندازی مجدد سیستم ان شاء الله که مشکل برطرف شده....

البته این مشکل ممکنه به دلیل ویروسی بودن سیستم و یا مشکلات رجیستری هم بوجود بیاد. پس حتماً آنتی ویروسی که رو سیستم عامل نصب کردی آپدیت کن و سیستم رو اسکن کن تا موارد مخرب شناسایی و از بین برده بشه. در صورتیکه که مشکل از رجیستری باشه میتونی از برنامه های بهینه ساز رجیستری مثل Tuneup Utilities 2014 یا برنامه Vit Registry Fix Pro 12.5.0 استفاده کنی که این موارد رو هم میتونی از لینک زیر دانلود کنی:

دانلود نرم افزار Tuneup Utilities 2014:

dashboard.png

دانلود نرم افزار Vit Registry Fix Pro 12.5.0:

9qvq3gdmzislvzg94ue.png

دانلود پاسخ این سوال بصورت فایل PDF:

موفق و دلخوش باشید...

لینک به دیدگاه
سلام

کامی داغون من از دیروز یه مشکلی پیدا کرده

وقتی روشنه یه هو خود به خود خاموش میشه و میره حالت اشتن بای

باز روشن میکنم

بازم بعد مدتیی میره ه ه:hanghead:

چراا:sad0:

سلام و خداقوت.....

این مشکل میتونه دلایل زیادی داشته باشه....

1- دمای بالای CPU که باعث خاموش شدن سیستم میشه....

2- ضعیف بودن پاور که ممکنه ولتاژ دهی درست انجام نده....

3- ویروسی بودن سیستم و قرار گرفتن یه فایل که دستور Sleep یا StandBy رو حین روشن شدن یا Start Up سیستم اجرا میکنه........

و..........

برای مورد اول حتماً بعد از روشن شدن سیستم چندین مرتبه کلید Delete رو فشار بده (ممکنه واسه سیستم های مختلف این کلید متفاوت باشه مثلاً کلیدهای F2 یا F12 یا چیزهایی از این دست) تا به تنظیمات مادربورد هدایت بشی. حالا بسته به نوع مادربورد که جدید هستش و از BIOSهای سری جدید که بهشون UEFI یا بایوس گرافیکی میگن, دنبال بخشی با عنوان میزان دمای CPU میگردی. مثل شکل زیر:

vogn16c4q0zaq40vnfi4.png

اگه بایوس سیستم از نوع معمولی یا قدیمی باشه بصورت شکل زیر هستش:

jlbarvacoqzf0c9m88.jpg

تنظیمات مادربوردها با BIOS قدیمی و معمولی معمولاً گزینه ای با عنوان PC Health Status وجود داره که توی اون میزان دمای CPU رو نشون میده. این دما در هر صورت برای انواع بایوس ها و انواع CPUها نباید از 58 یا 59 درجه به بالاتر باشه مگه اینکه از در حال Overclock باشه. البته دمای 55 تا 60 درجه واسه CPUهای Intel و 20 تا 45 درجه واسه CPUهای AMD عادیه و اگه بالاتر باشه باید به فکر راه حلی بود.

حالا اگه دما بالاست سیستم رو خاموش میکنی و بعدی Case رو باز میکنی. موقت سیستم رو روشن کن و ببین که آیا Fan متصل به CPU به درستی کار میکنه یا نه؟ معمولاً Fanهای Intel به شکل زیر هستش:

ya59dfzad0cad5qdfovg.jpg

البته سری های قدیمی CPUهای اینتل به شکل زیر هستش:

bz20nxtkhzap5zgg8t4q.jpg

و فن مربوط به CPUهای AMD هم به شکل زیر هستش:

92cf0mujt2ue7u8ise37.jpg

البته قابل توجه که ممکنه فن از نوع دیگه ای باشه. فرض بر اینه که حالت عادی به صورت اشکال بالا باشه. اگه یک یا چندتا از پره ها شکسته و یا چرخش غیر طبیعی یا کند داره باید تعویض بشه و یا برخی از موارد با استفاده از روغن رقیق (مثلاً روغن چرخ خیاطی) ممکنه چرخش کند اون درست بشه. در هر صورت توصیه میشه که حتماً تعویض بشه.

اگه خمیر سیلیکونی CPU هم خشک شده باشه یا اصلاً نداشته باشه باید فن رو جدا کنی و خمیر رو روی CPU بمالی البته به مقدار کم و روی اون کامل پخش کنی. خمیر سیلیکونی هم انواع مختلف داره که معمولاً به صورت اشکال زیر هستش:

gqux9d2ci5tiw05bxrm9.jpg

و نوع دیگه اش هم اینجوریه:

hd9p7c4p6qsgk8rtvk.jpg

خب اگه با موارد بالا مشکل حل نشد باید پاور تست بشه و حتماً سیستم هم باید توسط با یه آنتی ویروس آپدیت شده واسه وجود ویروس و از بین بردنشون بررسی بشه....

ان شاء الله که مشکل حل میشه...

دانلود فایل جواب این سوال به صورت فایل PDF:

موفق و دلخوش باشی....

لینک به دیدگاه
سلاین سلاین

یه کلیپ از طریق پاور پوینت درست کردم .چجوری میشه exe کنمش؟؟؟میخوام رو تلوزیون اجرا بشه:hanghead:

سلام و خدا قوت....

با استفاده از برنامه DzSoft PowerPoint Slide Show Converter 3.2.4.0 میتونی فایهای PowerPoint رو بصورت یه فایل exe یا scr تبدیل کنی.

r04t08ucbacpaertia8.gif

این برنامه رو میتونی از این لینک دانلود کنی:

منبع فایل دانلود سایت سافت 98 -

البته قابل توجه اینکه اجرای فایل PowerPoint روی تلویزیون بصورت exe ممکن نیست. (شاید هم باشه ولی حقیقتاً بنده نمیدونم) ولی میشه این نوع از فایلها با پسوند ppt و pptx و... رو بصورت فایل فیلم یا تصویری تبدیل کرد که روی دستگاههای خانگی هم قابل استفاده باشه. بااستفاده از برنامه Xilisoft PowerPoint to Video Converter Business 1.1 میتونی این کار رو انجام بدی.

x-powerpoint-to-video-converter-pro.jpg

این برنامه رو میتونی از این لینک دانلود کنی:

منبع فایل دانلود سایت سافت 98 - wwwsoft98.ir

دانلود جواب این سوال بصورت فایل PDF:

موفق و دلخوش باشی....

لینک به دیدگاه
سلام

رمز ایمیل رو گم کردم ، ایمیل دوم(همونی که موقع ساختن ایمیل جدید) رو دارم

میخوام رمزش رو بفرسته برای ایمیل دوم

چجوری؟:ws3:

سلام و خدا قوت....

در صورتیکه از ایمیل Yahoo استفاده می کنید برای ریست کردن رمز عبور و بقیه موارد به لینک زیر برین:

در صورتیکه از ایمیل Google استفاده می کنید برای ریست کردن رمز عبور به لینک زیر برین:

و در صورتیکه از ایمیل شرکت Microsoft که شامل Hotmail و Live mail باشه استفاده میکنید برای ریست کردن رمز عبور به لینک زیر برین:

موفق و دلخوش باشید........

لینک به دیدگاه
سلام

به همچین نموداری رو چطوری می تونیم با استفاده از نرم افزار ورد بکشیم؟دقیقا همین نمودار ولی داده های نمودار رو نداریم

قصد اصلی اینه که از این حالت که به صورت دستی کشیده شده در بیاد

fig3.PNG

سلام و خدا قوت...

خب معمولاً برای درست کردن نمودار از Excel یا برنامه های دیگه ای مثله eDraw MAX و... استفاده میکنند و داده های اولیه رو دارن. ولی اینکه بدون داشتن اطلاعات بخوای درست کنی اون هم داخل برنامه Microsoft Word باید دستی درست کنی که یکمی قضیه سخت میشه.

البته میشه با توجه به عکسی که دادی اطلاعات ساخت و توی Excel درست کرد ولی خب فایل Word رو درست کردن و لینک دانلودش رو میزارم شاید به درد بخوره.

دانلود فایل نمودار بصورت Word ساخته شده با Microsoft Word 2013:

دانلود قایل بصورت PDF:

موفق و دلخوش باشید....

لینک به دیدگاه

امشب رفتم سیستم خونه رو روشن کنم با این پیغام روبرو شدم

DSC04900.JPG

کیبورد هم به هیچ نحوی کار نمی کنه رفتم از مینی ویندوز کمک بگیرم جون کی بورد کار نمی کرد مستقیم رفت روی سر تیتر و نتونستم گزینه ها رو بالا پایین کنم و برم داخلش کسی می دونه باید جه کار کنم خیلی حیاتیه چون کلی عکس خانوادگی دارم و نمی خوام سیستم رو بدم بیرون

لینک به دیدگاه

امشب رفتم سیستم خونه رو روشن کنم با این پیغام روبرو شدم

DSC04900.JPG

کیبورد هم به هیچ نحوی کار نمی کنه رفتم از مینی ویندوز کمک بگیرم جون کی بورد کار نمی کرد مستقیم رفت روی سر تیتر و نتونستم گزینه ها رو بالا پایین کنم و برم داخلش کسی می دونه باید جه کار کنم خیلی حیاتیه چون کلی عکس خانوادگی دارم و نمی خوام سیستم رو بدم بیرون

درود

[h=3]Delete Restoration Data and Proceed to System Boot Menu Windows 7[/h]

A resume from hibernation is interrupted or fails to complete a resume. When you restart, the Windows Resume Loader appears.

1. When you restart your computer after a failed resume from hibernation you see the following window:

TEC5000133B-001.gif
  2. If you had any documents with unsaved changes you should try the "Continue with system resume" option. Use the arrow keys to highlight the option and press "Enter."
  3. If it still fails to boot to Windows, turn the computer off and then on.
  4. The Windows Resume Loader will come up again.
  5. Make sure "Delete restoration data and proceed to system boot menu" is selected. If not, use the up and down arrows to highlight it and press "Enter."
  6. Windows should start normally. Unfortunately, you may not be able to recover any unsaved changes to documents.

هر چند دقیقا متوجه مشکل نشدم.

اما عمیقا امیدوارم این مفید باشه.

کیبورد احتمالا یو اس بی ه. من تخصصی ندارم ولی شاید ب خاطر این باشه. اگه کیبورد قدیمی باشه فک کنم بهتره.

پاینده باشید./.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

من صفحه دسکتاپم همش بطور اتوماتیک رفرش میشه،ویندوزمم 7 هست..باید چجوری مشکلو حل کنم؟لطفاً راهنماییم کنید

ممنون

امیدوارم مفید باشن

یادمه ی بار ی مشکل عجیب داشتم یهو چند تا برنامه رندم با هم باز می شدن :دی . کاشف ب عمل اومد ک کلید اینتر گیر می کنه با طور نامحسوسی :دی

این سه لینک مطالب مفیدی دارن، پیشنهاد می کنم صفحه کلید و عوض کنید یا بکنید؛ تست کنید. همینطور safe mode هم سیستم رو لود کنید و مشکل رو بررسی کنید.

امیدوارم مشکلتون برطرف بشه.

در پناه حق./.

لینک به دیدگاه
سلام

چجوری میتونم زیر نویس روی فیلم اضافه کنم؟

یادمه جت ایودو ی مدت خیلی رو بورس بود. الان کی ام پلیر خوبه و اکثر کدک ها رو اجرا می کنه. پیشنهاد می کنم با کی ام پلیر نگاه کنید. اگر این کار رو می کنید کافیه اسم فایل زیرنویس رو دقیقا با اسم فیلم یکی کن، انشالله درس می شه.

اما اگر کلا یم خوای یکی کنی. شنیدم با این نرم افزار می شه :

اگر هم با جت ای دیو می بینید

آموزش ساده و قدم به قدم قرار دادن زیرنویس برای فیلم با نرم افزار jet audio

لینک به دیدگاه

درود

دوستان من یکسری فایل داشتم پاک کرده بودم ریکاوری کردم برگشتن فولدر حجم داره اما وقتی باز میکنی خالیه

هیدن رو هم چک کردم که یوقت هیدن نشده باشن اما اثر نداشت کسی میدونه چیکار میشه کرد:hanghead::sad0:

لینک به دیدگاه

امید ب خدا درست می شه.

من ی 600 گیگ پاک کردم با این برگردوندم :ws3:

EASEUS.Data.Recovery.Wizard.Professional.6.1

از اینجا برو بگیرش

میشه این عکس رو هم چک کنید، برا اینکه مطمئن بشیم شو کردن هیدنها درس انجام شده باشه.

xs6iqze4aj8si8f66o.jpg

ضمن اینکه ی بار مای کامپوتر رو باز کنید و ببندید دوباره برین فولدر اپشن، مطمئن شین ک تنظیمات اتوماتیک وار برنگشتن ب حالت don,t show ...

اخه ویرویسهایی هس ک این تنظیمات رو بر میگردونه. یعنی نمی زاره فایلها رو شو کنیم.

امیدوارم مشکلتون برطرف بشه.

از دست دادن اطلاعات درد بدی ه :icon_razz:

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخگویی:icon_gol:

فیلای شما سالم برگشت با نرم افزار R-Studio ریکاوری کردم همه چی از بین رفته برگشته:w58:

حتی عکسا و پی دی افااا دیگه چه برسه به ویدئو ها:icon_pf (34):

با این نرم افزاری که معرفی کردید هم امتحان میکنم

خوب شد کتاب چه کسی پنیر مرا برد و خوندم وگرنه خودکشی میکردم:ws3:

لینک به دیدگاه
یادمه جت ایودو ی مدت خیلی رو بورس بود. الان کی ام پلیر خوبه و اکثر کدک ها رو اجرا می کنه. پیشنهاد می کنم با کی ام پلیر نگاه کنید. اگر این کار رو می کنید کافیه اسم فایل زیرنویس رو دقیقا با اسم فیلم یکی کن، انشالله درس می شه.

اما اگر کلا یم خوای یکی کنی. شنیدم با این نرم افزار می شه :

اگر هم با جت ای دیو می بینید

آموزش ساده و قدم به قدم قرار دادن زیرنویس برای فیلم با نرم افزار jet audio

مرسی

بعد اگه بخوام نوشته ها داخل کادر باشن چی؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...