رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ورژن 4 روی ویندوز 8 نصب میشه ه ؟؟؟

الان ورژن 7 اومده ه ه ه

اونم سخته ابدیت ت ت ت ت ت افلاینش موخام دانلود کنم

یکی یه انتی ویروس بده به من برا ویندوززززززززززززززززززز8 موخام :sad0:

:4564:

ورژن 6 رو راحت تر میشه آفلاین آپدیت کرد

یه سری به سایت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بزنی حله:w16:

لینک به دیدگاه
ورژن 6 رو راحت تر میشه آفلاین آپدیت کرد

یه سری به سایت

بزنی حله:w16:

اینجا ورژن 7 داره ه ه ه :sad0:

لینک به دیدگاه

آهان درسته

از همونجا آموزش آپدیت آفلاین ورژن 7ش هم میتونی دانلود کنی

+

خود فایلای آپدیت آفلاین:w16:

لینک به دیدگاه

اگه مشکل قحطی آنتی ویروس هست، بگو یه فکری به حالت کنیمااا

Eset شد آنتی ویروووووس ؟ ای بابا :w000:

نسخه‌های جدید، قابلیت نصب شدن روی ویندوز 8 رو دارن

ویندوزتون رو حتمن به نسخه جدید نیز ارتقا بدین

Eset‌رو هم عوض کن، آپدیت افلاین هم بدرد نمخوره، اه اه اه، امان از این ناواردا :w000:

لینک به دیدگاه
سلام .

چرا نمایش مشخصاتم تو همین سایت نواندیشان باز نمیشه ؟:sad0:

اینو باید تو تاپیک مشکلات فنی سایت بگی

اما احتمالش هست Cacheت پر باشه

هیستوری و مخصوصا کش رو خالی کن

لینک به دیدگاه
اگه مشکل قحطی آنتی ویروس هست، بگو یه فکری به حالت کنیمااا

Eset شد آنتی ویروووووس ؟ ای بابا :w000:

نسخه‌های جدید، قابلیت نصب شدن روی ویندوز 8 رو دارن

ویندوزتون رو حتمن به نسخه جدید نیز ارتقا بدین

Eset‌رو هم عوض کن، آپدیت افلاین هم بدرد نمخوره، اه اه اه، امان از این ناواردا :w000:

خووو این همه غرررررررررررررررررر زدی زدی نگفتی چیکار کنم م م :w02:

لینک به دیدگاه

کسپر 2014 بایست لایسنس بخری، یا روش‌هایی داره که من خوشم نمیاد

آویرا دانلود و استفاده کن، لایسنسش هم رایگان پیدا میشه

لینک به دیدگاه

شما همون نود اسمارت سکوریتی البته ورژن 7 رو از اینجا دانلود کنید:

برا 32بیتی:

برا 64بیتی:

بعدشم شما که به نت وصل هستین آپدیت آفلاین انجام ندین. آپدیت آن لاین خیلی بهتره. یوزر و پس رو هم از این سایت بگیرین:

لینک به دیدگاه

سلام دو روز پیش رفته بودم تو قسمت کنترل پنل رایانم قسمت تنظیمات صدا نمیدونم کجاشو تغییر دادم حالا هر بار اهنگی روشن میکنم صدای خواننده تغییر کرده نازک شده از بلندگو هم مرتب صدای دینگ دینگی میاد چی کار کنم مثل اول بشه

لینک به دیدگاه

یه مشکل ل ل ل ل :sad0:

لب تابو داداشم م برددددددددددددددددددد شرکت برا انتی ویروس س س س س س س س

اپدیت کرده اورده ه

اما فکر کنم م اونجاااااااااااااااااااا با وایرلس کانکت شده ه

مودم اونجا هم دی لینک بوده ه

الان از وقتی اومده یه علامت خطر زرد رو و و انتن وایرلس ام هستش

اینترنت ندارم

چیکار کنم م م:sad0:

لینک به دیدگاه

بچه ها من از یکی یه هارد 250 seagate گرفتم ولی وقتی که وصلش میکنم هیچی نمیاره ..حتی نشون نمیده که چیزی وصل شده وقتی هم که وصلش میکنم یه صدای بیب بیب میده!

مشکل از کجاست به نظرتون؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود ...

دوستان کسی هست راهی برای این مشکل پیدا کنه؟

چند روز پیش یکی از ایمیلهام رو که باز کردم دفعه چندمی بود که یاهو میگفت که رمزتو عوض کن ،احتمالا کسی با آی دیت آن شده ...من هم با اینکه عجله داشتم برای اینکه دیگه اون صفحه رو نیاره چند تا پسورد دادم تا بالاخره یکیو قبول کرد......الان یادم رفته پسوردم چیه....icon_pf%20%2834%29.gif اون ایمیلی هم که بخواد پسورد رو به اون بفرسته کلا یادم نیست....hanghead.gif

لینک به دیدگاه
یه مشکل ل ل ل ل :sad0:

لب تابو داداشم م برددددددددددددددددددد شرکت برا انتی ویروس س س س س س س س

اپدیت کرده اورده ه

اما فکر کنم م اونجاااااااااااااااااااا با وایرلس کانکت شده ه

مودم اونجا هم دی لینک بوده ه

الان از وقتی اومده یه علامت خطر زرد رو و و انتن وایرلس ام هستش

اینترنت ندارم

چیکار کنم م م:sad0:

یکی نیست کمکم کنه ه ه ه :4564:

لب تاب میره شرکت راجت کانکت میشه اما تو خونه این ارور میده

the settings saved on this computer for the network do not match the requirements of the network

:4564::4564:

لینک به دیدگاه
یکی نیست کمکم کنه ه ه ه :4564:

لب تاب میره شرکت راجت کانکت میشه اما تو خونه این ارور میده

the settings saved on this computer for the network do not match the requirements of the network

:4564::4564:

الان چطوری وصل شدید؟!؟!:w58:

لینک به دیدگاه
الان چطوری وصل شدید؟!؟!:w58:

با پی سی دیگه

مرفه بی درد جامعه نشنیدی ی ی ی

به من میگن:ws3:

مشکلم حل شد

مودم رو کامل ریسیت کردم برگردوندم تنظیمات کارخونه

درست شدددددددددددددددددددددددددددددد:hanghead::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام به همگی.

آقا یه مشکلی برام پیش اومده .هر کسی میتونه کمکم کنه دریغ نکنه. اول مشخصات سیستمم:

main:giga ep45 ud3p

cpu:intel core duo guad 8400

vga:asus amd 6870

ram :4gb corsair

hdd:500 gb seagate

power: cooler master 550

آقا یه چند وقت پیش سیستم صفحه آبی رو نشون میداد و ریست میشد البته خیلی کم،و یک دفعه آنتی ویروس کسپر 2013 اینترنت سکیوریتی هم از کار افتاد و بعد از یک مدت موس و کیبورد قفل شد.وهر کار کردم از قفل در نیومد حتی با موس و کیبورد دیگه هم امتحان کردم ولی بازم نشد. حتی روی سیف مود هم همین مشکل رو داشتم.چاره ای ندیدم جزء نصب مجدد ویندوز البته ویندوز قبلیم اکس پی سرویس پک 3 بود به هر حال در حین نصب ویندوز یکی دوبار ارور میداد و من مجبور میشدم که مراحل نصب رو از ابتدا شروع کنم ولی باز نمیشد.

ایندفعه ویندوز 7 نسخه آلتیمیت رو امتحان کردم که جدا از اینکه مراحل لودینگ خیلی طول کشید و بعد از سه چهار بار ارور هنگام نصب بالاخره نصب شد. ولی مشکلاتم هنوز تمام نشده و ایندفعه با نصب برنامه ها مشکل داره و برنامه ها یا نصب نمیشن یا بعد از یکی دوبار ارور هنگام نصب ،نصب میشن البته یکی دوبار دیگه هم صفحه بلو اسکرین اومده و ریست شده .به نظر شما مشکل میتونه از هارد باشه یا جای دیگه یا نمیدونم . تو این گرونی قطعات اینم از شانس ما. آقا هر کی میتونه لطفا یه کمکی راهنمایی بکنه.با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام به همگی.

آقا یه مشکلی برام پیش اومده .هر کسی میتونه کمکم کنه دریغ نکنه. اول مشخصات سیستمم:

آقا یه چند وقت پیش سیستم صفحه آبی رو نشون میداد و ریست میشد البته خیلی کم،و یک دفعه آنتی ویروس کسپر 2013 اینترنت سکیوریتی هم از کار افتاد و بعد از یک مدت موس و کیبورد قفل شد.وهر کار کردم از قفل در نیومد حتی با موس و کیبورد دیگه هم امتحان کردم ولی بازم نشد. حتی روی سیف مود هم همین مشکل رو داشتم.چاره ای ندیدم جزء نصب مجدد ویندوز البته ویندوز قبلیم اکس پی سرویس پک 3 بود به هر حال در حین نصب ویندوز یکی دوبار ارور میداد و من مجبور میشدم که مراحل نصب رو از ابتدا شروع کنم ولی باز نمیشد.

ایندفعه ویندوز 7 نسخه آلتیمیت رو امتحان کردم که جدا از اینکه مراحل لودینگ خیلی طول کشید و بعد از سه چهار بار ارور هنگام نصب بالاخره نصب شد. ولی مشکلاتم هنوز تمام نشده و ایندفعه با نصب برنامه ها مشکل داره و برنامه ها یا نصب نمیشن یا بعد از یکی دوبار ارور هنگام نصب ،نصب میشن البته یکی دوبار دیگه هم صفحه بلو اسکرین اومده و ریست شده .به نظر شما مشکل میتونه از هارد باشه یا جای دیگه یا نمیدونم . تو این گرونی قطعات اینم از شانس ما. آقا هر کی میتونه لطفا یه کمکی راهنمایی بکنه.با تشکر

ساده ترین حالت اینه که پاور عوض بشه

بعد از پاور احتمال فن سی پی یو هم هست که اگه کار میکنه احتمال داره چسب سیلیکون زیرش از بین رفته باشه

بعد برین سراغ کابل اتصال هارد به مادربورد

اگه با همه اینا به نتیجه نرسیدین، دیگه باید بگم یکی از قطعاتتون از دست رفته

این چیزی هست که به نظر من رسید:hanghead:

لینک به دیدگاه
سلام به همگی.

دارکوب جان:ws3:....هاردت رو به راه هست عزیز ؟!!! بدسکتوری چیزی نداره ؟!! میتونی یه اسکن با HD Tune از تب Health در حالتی که تیک گزینه Quick برداشته شده بزاری برامون اینجا ؟!!

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان نظرتون راجع به این این برنامه چیه

واقعیه ه

:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...