رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

این چی هست؟

UDP port 16000

گفته بازش کنید این پورت رو...چجوری بازش کنم؟:ws3:

سلام دوست عزیز :icon_gol:

این مشکلات معمولا هنگام بازی های آنلاین رخ میدن.برند و مدل روتر یا همون مودمی که باهاش وصل میشی رو

بنویس اینجا ...

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام...

من هر وقت از نرم افزارهای آفیس استفاده میکنم اولش یه پیغام activation office wizard بهم میده و این باعث میشه که اگر مثلا فایل پاور پوینت یا فلش رو برای اجرا باز کردم متوقف میشه و بعد ازینکه اون پیغام رو بستم مثلا دیگه صدا پخش نمیشه و...

چه طوری میتونم این مشکل رو برطرف کنم؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام...

من هر وقت از نرم افزارهای آفیس استفاده میکنم اولش یه پیغام activation office wizard بهم میده و این باعث میشه که اگر مثلا فایل پاور پوینت یا فلش رو برای اجرا باز کردم متوقف میشه و بعد ازینکه اون پیغام رو بستم مثلا دیگه صدا پخش نمیشه و...

چه طوری میتونم این مشکل رو برطرف کنم؟

Office ـی که داری کرک نیس

باید سریال برنامه رو بهش بدی یا نسخه کرک شدش رو نصب کنی/

• Like 4
لینک به دیدگاه
سرعت نت من خیلی پایینه(سرعت دانلود در حد 20-30 کیلوبایت)..از پشتیبانی سرویسم پرسیدم میگن مشکلی وجود نداره..... :hanghead:

ممنون...

پشتیبانی سرویس اگه نت شما قطع هم باشه میگه مشکلی وجود نداره :|

90% مشکل از isp ـه

یا هم ممکنه برنامه ای یا خود ویندوز در حال اپدیتی چیزی باشه ...

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام

بعضی وقتا که با VLC آهنگ گوش میدم، یهو از جایی به بعد صداش قطع میشه در حالی که آهنگ داره راه خودشو میره:ws3:

سلام خانم مدیر :icon_gol:

فقط تو vlc اینجوریه ؟؟:ws52:

یه بار vlc رو uninstall کن و دوباره نصبش کن به احتمال زیاد درست میشه ...:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سرعت نت من خیلی پایینه(سرعت دانلود در حد 20-30 کیلوبایت)..از پشتیبانی سرویسم پرسیدم میگن مشکلی وجود نداره..... :hanghead:

ممنون...

سلام :icon_gol:

این سرعت پایین حساب نمیشه.برای خونه این سرعت مناسبه :a030:

تقریبا معادل سرعت 256 کیلوبیت برثانیه حساب میشه.

حالا مشکل خاصی دارید ؟ :ws52:

• Like 5
لینک به دیدگاه
بچه ها من چطور میتونم با استفاده از آنتی ویروس kaspersky جلوی یه برنامه رو از وصل شدن به اینترنت بگیرم؟؟؟

باید برنامه رو تو لیست فایروال Kaspersky internet security بزاری.برو به این صفحه و مراحلو دنبال کن::

support.kaspersky.com/6422

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز :icon_gol:این مشکلات معمولا هنگام بازی های آنلاین رخ میدن.برند و مدل روتر یا همون مودمی که باهاش وصل میشی رو بنویس اینجا ...
سلاممرسیآره برای بازی انلاین بود...خودش حل شد..نمیدونم چرا :Dمدل مودم نمیدونم چیه؟ این یه نوع مدله؟ P-660HW-T1 v3 ZyXEL
  • Like 1
لینک به دیدگاه
سلاممرسیآره برای بازی انلاین بود...خودش حل شد..نمیدونم چرا :Dمدل مودم نمیدونم چیه؟ این یه نوع مدله؟ P-660HW-T1 v3 ZyXEL

خب خدارو شکر که حل شد ....

اگه بازم به همچین مشکلی برخوردی برو به این آدرس و مارک مدل روترو سمت چپ بالای صفحه وارد کن.بعد وارد

یه صفحه میشی که بازی مورد نظرو انتخاب میکنی که میخوای آنلاین بازی کنی.بعد پورت میدی بهش خودش باز

میکنه برات

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ایشالا تو بازی برنده شی :ws3: :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام :icon_gol:

این سرعت پایین حساب نمیشه.برای خونه این سرعت مناسبه :a030:

تقریبا معادل سرعت 256 کیلوبیت برثانیه حساب میشه.

حالا مشکل خاصی دارید ؟ :ws52:

قبلا 128 کیلو بایت بود سرویسم سرعتش خیلی خوب بود...چند روز پیش سرویسم رو به 256 ارتقا دادم ...ولی سرعت خیلی بد شده....

لینک به دیدگاه
قبلا 128 کیلو بایت بود سرویسم سرعتش خیلی خوب بود...چند روز پیش سرویسم رو به 256 ارتقا دادم ...ولی سرعت خیلی بد شده....

خب همونجور که خودتون میدونید اگه ازهمه پهنای باندتون برای دانلود استفاده کنید, سرعت دانلودتون باید یک

هشتم سرعت نامی اینترنتتون باشه.مثلا سرعت 128 باید در بهترین حالت سرعت دانلود حدود 16 داشته

باشه.حالا یکم بالا پایین تر...

سرعت 256 هم باید سرعت دانلودی حدود 32 داشته باشه.اگه همزمان با دانلود از مرورگر استفاده کنید طبیعتا

سرعت مرور صفحات پایین میاد.شایدم برنامه خاصی مثل خود ویندوز داره آپدیت میشه که باعث شده سرعتتون

کم بشه.

اما اگه سرعت دانلود با دانلود منیجر تو محدوده ایه که گفتم سرعتتون مورد نداره.میتونید از یه نرم افزار برای

دیدن پهنای باندی که دارید استفاده می کنید , استفاده کنید.دانلود:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام...من نمیدونم چرا این چند روزه به اندازه همه روزهای گذشته به مشکل میخورم ....:icon_pf (34):

adob reader XI رو چند وقت پیش نصب کردم...الان وقتی میخوام فایلی رو باز کنم پیغام Quitting میده و متنش که هست raise without handeler...و پیغام stop working....

باید برنامه رو غیر فعال و دوباره نصب کنم؟

ممنون...:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام...من نمیدونم چرا این چند روزه به اندازه همه روزهای گذشته به مشکل میخورم ....:icon_pf (34):

adob reader XI رو چند وقت پیش نصب کردم...الان وقتی میخوام فایلی رو باز کنم پیغام Quitting میده و متنش که هست raise without handeler...و پیغام stop working....

باید برنامه رو غیر فعال و دوباره نصب کنم؟

ممنون...:icon_gol:

این یکی از مشکلاتیه که شرکت بزرگ ادوبی هنوز فکری براش نکرده...:icon_pf (34):

این مشکل به دو دلیل میتونه بوجود بیاد :

1- آپدیت نیمه کاره.مثلا وسط آپدیت برق سیستم قطع بشه یا یه همچین چیزی...

2- پلاگین خراب یا ناسازگار

شما یه بار کلید شیفت رو نگه دار و برنامه آکروبات ریدر رو باز کن.این باعث میشه که پلاگین ها لود نشن.اگر

مشکل از پلاگین ها باشه نباید دوباره اخطار بده و بسته بشه.اما اگه اخطار داد و بسته شد, باید یه بار از

control panel نرم افزارو uninstall کنی و دوباره نصبش کنی.البته گاهی اوقات پیش میاد که بعد از نصب مجدد

هم بعد از چند روز دوباره این مشکل بوجود میاد...:icon_pf (34):

اگه مشکل از پلاگینا بود که گفتم به این مسیر برو :

C:\program files\adobe\reader XI\reader

دو تا پوشه به اسم plug-ins و plug-ins3d وجود داره که دو تاشم پاک کن.البته ورژن برنامه من فرق میکنه و

ممکنه مسیری که گفتم کمی متفاوت باشه.

• Like 2
لینک به دیدگاه

این یکی از مشکلاتیه که شرکت بزرگ ادوبی هنوز فکری براش نکرده...:icon_pf (34):

این مشکل به دو دلیل میتونه بوجود بیاد :

1- آپدیت نیمه کاره.مثلا وسط آپدیت برق سیستم قطع بشه یا یه همچین چیزی...

2- پلاگین خراب یا ناسازگار

شما یه بار کلید شیفت رو نگه دار و برنامه آکروبات ریدر رو باز کن.این باعث میشه که پلاگین ها لود نشن.اگر

مشکل از پلاگین ها باشه نباید دوباره اخطار بده و بسته بشه.اما اگه اخطار داد و بسته شد, باید یه بار از

control panel نرم افزارو uninstall کنی و دوباره نصبش کنی.البته گاهی اوقات پیش میاد که بعد از نصب مجدد

هم بعد از چند روز دوباره این مشکل بوجود میاد...:icon_pf (34):

اگه مشکل از پلاگینا بود که گفتم به این مسیر برو :

C:\program files\adobe\reader XI\reader

دو تا پوشه به اسم plug-ins و plug-ins3d وجود داره که دو تاشم پاک کن.البته ورژن برنامه من فرق میکنه و

ممکنه مسیری که گفتم کمی متفاوت باشه.

ممنون از راهنماییتون...:a030:

مشکل از پلاگین ها نبود....چند روز پیش هم uninstall کردم بعد دوباره نصب کردم 2-3 روزی خوب بود تا دیروز...

ورژنهای قبلترش به نظرم بهتر بود از این لحاظ ...نظرتون چیه نسخه های قبلیش رو نصب کنم؟

لینک به دیدگاه

بچه ها میخوام از گوگل امارگیری کنم

به این صورت که

میخوام توزیع یک کلمه رو براساس روز در یک بازه زمانی برام به صورت نمودار نشون بده

به عنوان مثال کلمه کامپیوتر در روز 1 می 2009 =2 بار

2می 2009=43

3می 2009=56

و الی اخر

اینو میخوام به صورت نمودار بهم نشون بده

گوگل همجین چیزی داره ؟

تو گوگل انالیز رفتم بیشتر برای محتویات یه سایت و امار بازدیدکنندگان گزینه داشت

ممنون میشم کمکم کنید

• Like 4
لینک به دیدگاه
بچه ها میخوام از گوگل امارگیری کنم

به این صورت که

میخوام توزیع یک کلمه رو براساس روز در یک بازه زمانی برام به صورت نمودار نشون بده

به عنوان مثال کلمه کامپیوتر در روز 1 می 2009 =2 بار

2می 2009=43

3می 2009=56

و الی اخر

اینو میخوام به صورت نمودار بهم نشون بده

گوگل همجین چیزی داره ؟

تو گوگل انالیز رفتم بیشتر برای محتویات یه سایت و امار بازدیدکنندگان گزینه داشت

ممنون میشم کمکم کنید

نميدونم همچين امكاني داشته باشه يا خير

فكر كنم اين امكانات محرمانه باشن

ولي توي يورونيوز همچين امكاناتي بود.

نميدونم الان هست يا خير