رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوست عزیز :icon_gol:

آقای امیت خان...

اولش که سایتو باز کردم تعجب کردم...

چون دیگه این مدل لپ تابا (core i7) تقریبا از بازار جمع شده و کسی نمیاره.مگه اینکه سفارش بدی

سایزش که سلیقه ایه ولی در کل لپ تاپای 14 از جهت راحتی حمل و نقل بهترن

رمش خوبه ولی اگه 8 بود عالی میشد.چون سی پی یوش خیلی قویه

سی پی یوش همونجور که گفتم خیلی خوبه و با 6 مگ کش دیگه عالیه

هاردشم میتونست 1 ترا باشه....

گرافیکشم نسل جدیده.خوبه ولی اگه 2 گیگ گرافیک اصلیش بود دیگه همه چی تموم میشد

باطریش 6 سلولیه واز این نظر که سبکه خوبه.ولی مدت کار لپ تاپت میاد پایین.اگه 9 سلولی بود (با توجه به اینکه خود لپ تاپم 15.6 هستش) خیلی خوب میشد.

ظاهرشم که حرف نداره ....

اگه پول داری و این مدلو گیر آوردی بخرش.البته حتما با گارانتیااااااا:icon_gol:

والا این برا دوست یکی از دوستامه

میفرشه ه ه دوستم میگه 5 ماهه گفرته اما اصلا استفاده نکرده بهم گفته قیمت بازار هر چند باشه 600 زیر قیمت میفروشم

می ارزه اصلا بخرم م

یا روی مدل بالا تر سرمایه گذاری کنم:a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه
والا این برا دوست یکی از دوستامه

میفرشه ه ه دوستم میگه 5 ماهه گفرته اما اصلا استفاده نکرده بهم گفته قیمت بازار هر چند باشه 600 زیر قیمت میفروشم

می ارزه اصلا بخرم م

یا روی مدل بالا تر سرمایه گذاری کنم:a030:

آخه دیگه این مدل تو بازار نیس که بخوای قیمت بگیری.حدود یه سال و نیم پیش مثل این سیستمو برای یکی از

دوستان گرفتم 1.5 میلیون.الان اگه بود شاید قیمتش حدود دو یا یکم بیشتر میشد.بازم نمیشه حدس زد

قبل از هر کاری لپ تاپو تست کن ببین سالم باشه.مخصوصا باطریش.یه ساعتی باهاش کار کن ببین چقد خالی

میکنه.دونه دونه پیکسلای نمایشگرشو نگاه کن که سالم باشن.دی وی دی , بلوتوث , کابل لن و خلاصه همه

تجهیزاتشو خودت تست کن که نندازن بهت.اگه تونستی یه بازی سنگینم باهاش اجرا کن ببین گرافیکش مورد

نداشته باشه.اگه من جای تو باشم 1200 پیشنهاد میدم,(اگه کاملا سالم باشه و گارانتی داشته باشه و

همونجور که رفیقت گفته فقط 5 ماه از گارانتیش گذشته باشه) , بعد از چونه و این حرفا هم نهایتن 1400 بیشتر

قبول نمیکنم.

خود دانی....:whistle:

در ضمن مدل بالاتر تو بازار به این راحتی پیدا نمیشه که بخوای روش سرمایه گذاری کنی رفیق :a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز :icon_gol:

دلیلی نداره کانکت نشه.تنظیمات پروکسی رو چک کردید ؟

نمیدونم چرا

از اول که نصب نمیشد

یه جای دیگه نصبش کردم!!

الانم که کانکت نمیشه اصلا

با قندشکن هم نمیشه!!

لینک به دیدگاه
آخه دیگه این مدل تو بازار نیس که بخوای قیمت بگیری.حدود یه سال و نیم پیش مثل این سیستمو برای یکی از

دوستان گرفتم 1.5 میلیون.الان اگه بود شاید قیمتش حدود دو یا یکم بیشتر میشد.بازم نمیشه حدس زد

قبل از هر کاری لپ تاپو تست کن ببین سالم باشه.مخصوصا باطریش.یه ساعتی باهاش کار کن ببین چقد خالی

میکنه.دونه دونه پیکسلای نمایشگرشو نگاه کن که سالم باشن.دی وی دی , بلوتوث , کابل لن و خلاصه همه

تجهیزاتشو خودت تست کن که نندازن بهت.اگه تونستی یه بازی سنگینم باهاش اجرا کن ببین گرافیکش مورد

نداشته باشه.اگه من جای تو باشم 1200 پیشنهاد میدم,(اگه کاملا سالم باشه و گارانتی داشته باشه و

همونجور که رفیقت گفته فقط 5 ماه از گارانتیش گذشته باشه) , بعد از چونه و این حرفا هم نهایتن 1400 بیشتر

قبول نمیکنم.

خود دانی....:whistle:

در ضمن مدل بالاتر تو بازار به این راحتی پیدا نمیشه که بخوای روش سرمایه گذاری کنی رفیق :a030:

یعنی چی مدل بالا تر پیدا نمیشه:hanghead:

لینک به دیدگاه
یعنی چی مدل بالا تر پیدا نمیشه:hanghead:

یعنی سی پی یو i7 دیگه تو بازار نیست.نهایتا i5 پیدا میکنی......

یعنی پیدا میشه ولی قیمتش وحشتناکه...

یه سر برو لینک زیر قیمتارو ببین :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

یکیش تو مایه های سیستمیه که گفتی, قیمتش نزدیک 2900 هزار تومان است !

• Like 4
لینک به دیدگاه
چرا نیست یعنی تولید نمیشه و از رده خارج شده :ws38:

نه , چون قیمتش بالاست و خریدار نداره خیلی کم وارد میشه ... :sad0:

البته تحریما رو ما اثر نکرده, ولی خووووووببببب دیگههه :ws3:

پست قبلیمو ویرایش کردم :whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه

در یک شبکه حتما پیش اومده بخواید از پرینتر شیر شده استفاده کنید ، سوالی که من دارم اینه که سیستمی که پرینتر بهش متصل هست با وارد کردن آی پی در run پسورد میخواد در حالی که کاربر اون سیستم هیچ پسوردی نذاشته حدس خودم اینه که باید از تنظیمات computer management باشه اما نمیدونم دقیقا چه تنظیمی ، از دوستان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایند :a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من لپ تاپم پر اوتوران شده .اوتوران ریموور هم پیداش نمی کنه. آنتی ویروسم هم آپدیت نمیشه

میشه کاریش کرد یا باید ویندوزم عوض شه؟:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من لپ تاپم پر اوتوران شده .اوتوران ریموور هم پیداش نمی کنه. آنتی ویروسم هم آپدیت نمیشه

میشه کاریش کرد یا باید ویندوزم عوض شه؟:ws37:

سلام دوست عزیز

نیازی به تعویض ویندوز نیست.میتونی با یه rescue disk از یه آنتی ویروس براحتی مشکلتو حل کنی.

میتونی از این لینک دیسک نجات ند32 رو دانلود کنی.خیلی به درد میخوره

dl.softgozar.com/Files/Software/ESET_SysRescue_CD_Update8183_2013-04-02_Softgozar.com.exe

موفق باشی

• Like 4
لینک به دیدگاه
در یک شبکه حتما پیش اومده بخواید از پرینتر شیر شده استفاده کنید ، سوالی که من دارم اینه که سیستمی که پرینتر بهش متصل هست با وارد کردن آی پی در run پسورد میخواد در حالی که کاربر اون سیستم هیچ پسوردی نذاشته حدس خودم اینه که باید از تنظیمات computer management باشه اما نمیدونم دقیقا چه تنظیمی ، از دوستان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایند :a030:

سلام دوست عزیز

مطمئنی که پرینتر به اشتراک گذاشته شده ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

نیازی به تعویض ویندوز نیست.میتونی با یه rescue disk از یه آنتی ویروس براحتی مشکلتو حل کنی.

میتونی از این لینک دیسک نجات ند32 رو دانلود کنی.خیلی به درد میخوره

dl.softgozar.com/Files/Software/ESET_SysRescue_CD_Update8183_2013-04-02_Softgozar.com.exe

موفق باشی

مرسی حالا من آنتی ویروسم اویراست باید مال لونو دانلود کنم؟یا مال همین نود رو میتونم استفاده کنم؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
مرسی حالا من آنتی ویروسم اویراست باید مال لونو دانلود کنم؟یا مال همین نود رو میتونم استفاده کنم؟

خواهش میکنم :icon_gol:

نه اصلا به سیستمتون ربطی نداره.شما این فایل رو دانلود میکنید و با نرم افزارهای رایت سی دی مثل nero یا power ISO یا ultra ISO روی یه سی دی خام رایتش میکنید.دقت کن فقط خود فایلو نباید رایت کنی.وقتی فایل رو دانلود و اجرا کردی اکسترکت میشه.بعد اون فایل اکسترکت شده که فک کنم پسوندش ISO هست رو با Ultra ISO باز کن و رو سی دی رایتش کن.

بعد سیستمو خاموش میکنی و سی دی رو تو حالت بوت بالا میاری.خودش تو محیط آنتی ویروس اجرا میشه و تمام ویروسارو شناسایی میکنه.شاید حدود یکی دو ساعتی طول بکشه که کل سیستمت رو اسکن کنه.

امیدوارم خوب توضیح داده باشم.بازم هرجاشو خواستی بگو بیشتر توضیح بدم.:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خواهش میکنم :icon_gol:

نه اصلا به سیستمتون ربطی نداره.شما این فایل رو دانلود میکنید و با نرم افزارهای رایت سی دی مثل nero یا power ISO یا ultra ISO روی یه سی دی خام رایتش میکنید.دقت کن فقط خود فایلو نباید رایت کنی.وقتی فایل رو دانلود و اجرا کردی اکسترکت میشه.بعد اون فایل اکسترکت شده که فک کنم پسوندش ISO هست رو با Ultra ISO باز کن و رو سی دی رایتش کن.

بعد سیستمو خاموش میکنی و سی دی رو تو حالت بوت بالا میاری.خودش تو محیط آنتی ویروس اجرا میشه و تمام ویروسارو شناسایی میکنه.شاید حدود یکی دو ساعتی طول بکشه که کل سیستمت رو اسکن کنه.

امیدوارم خوب توضیح داده باشم.بازم هرجاشو خواستی بگو بیشتر توضیح بدم.:icon_gol:

خیلی ممنون کامل بود توضیحاتون اجراش می کنم اگه سوالی داشتم می پرسم:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

بچه ها یکی منو کمک کنه:banel_smiley_4:

در پاورپوینت 2010 من میخوام یه باکس یا به شکلو در همه صفحات اسلایدها داشته باشم! میخواستم ببینم راهی هست که دیگه مدام اونو در هر صفحه کپی نکنم:ws38:

در هیدر و فوتر میشه ولی خیلی کوچیکو بدرنگه و جایی که من میخوام اون نوشته نمیره:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام و علیکم و رحمته اللله

از ایمیل ام به جی میلم سه تا میل زدم م م هیچ کدوم نرسیده به جی میلم چیکار کنم:sad0:

پیام ها اگه پیاده هم میخواست بیاد تا الان رسیده بود:sigh:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

مطمئنی که پرینتر به اشتراک گذاشته شده ؟

این قضیه ربطی به شیر بودن پرینتر نداره مسئله اینجاست که پسورد میخواد در حالی که پسوردی نیست

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام و علیکم و رحمته اللله

از ایمیل ام به جی میلم سه تا میل زدم م م هیچ کدوم نرسیده به جی میلم چیکار کنم:sad0:

پیام ها اگه پیاده هم میخواست بیاد تا الان رسیده بود:sigh:

اگه آدرس جی میلتو درست زده باشی حتما همون موقع میاد

پوشه spam رو هم یه چک کن شاید اونجا باشن

• Like 4
لینک به دیدگاه
این قضیه ربطی به شیر بودن پرینتر نداره مسئله اینجاست که پسورد میخواد در حالی که پسوردی نیست

چرا میتونه مربوط باشه...

در کل استفاده از پرینتر تو شبکه دردسر زیاد داره

از مدیر شبکه پرسیدی ؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
چرا میتونه مربوط باشه...

در کل استفاده از پرینتر تو شبکه دردسر زیاد داره

از مدیر شبکه پرسیدی ؟

ادمین هر سیستم خود کاربر محسوب میشه در واقع همه دسترسی هارو داره ولی خب تو یک ورکگروپ خاص تعریف شدن شیر نبودن پرینتر وقتی مشخص میشه که بعد از وارد کردن آی پی وارد سیستم میزبان بشی بعد ببینی که پرینتری وجود نداره ولی مسئله اینه که اصلا وارد سیستم نمیشه و پسورد میخواد

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...