رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

man 1 moshkeli baram pish umade. har kari mikonam fontam farsi nemishe

har chi shft+ alt ro migiram javab nemide

chikaaaaa konam?

icon_pf%20%2834%29.gifth_scratchhead.gif

به ترتیب این مراحل رو برو :

Control Panel

Region and languages

Keyboard and languages

Change keyboards

Add

Persian

Ok

• Like 3
لینک به دیدگاه
کیبوردت فارسی نیست خب

تو کنترل پنل برو بهش فارسی رو معرفی کن

به ترتیب این مراحل رو برو :

Control Panel

Region and languages

Keyboard and languages

Change keyboards

Add

Persian

Ok

مرسی از پاسختون دوستان

نه کیبوردم درست بود

1 برنامه ای نصب کرده بودم چند لحظه هنگ کرد

ری استارت کردم اوکی شد خودش

در هر حال مرسی:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام به همگی ..... من یه فلش 8گیگ hp دارم که رو بعضی از سیستم ها اجرا نمیشه.

یعنی وقتی یه سیستم وصل میشه یه صدا میده ولی هیچ اثری ازش نشون نمیده، مشکل از کجاست؟؟؟؟

یه سوال دیگه:از یاهو مسینجر استفاده میکنم و هنگام ورود این ارور رو میده:http://up.iranfilm55.com/images/28689217376341174442.png

و یه سوال دیگه:من ویندوزم ۸ روی لب تابم نصب کردم.بعد کارت گرافیک nvidia رو نصب کردم .

بعد از مدتی فهمیدم که لب تابم ۲ تا گرافیک داره. intel و nvidia هستند.

حالا وقتی میخوام intel رو نصب بکنم این ارور رو میده:

this computer does not meet the minimum requirements for inestaling the software

گرافیک ها رو هم از سی دی که برای خود لب تاب هست دارم نصب می کنم.

خواهشا کمک کنید.اینم عکسش:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سلام همگی به تو

فلشت USB 2.0 عه یا USB 3.0 ؟

روی سیستم هایی که نصب میکنی ورژن USB اونا قدیمی هست یا جدید ؟

ممکنه درایور های Usb Chipset اون سیستم ها نصب نشده باشه و فلش نتونه بصورت Plug & Play اجرا و نصب شه.

بعد از اینکه فلش رو متصل کردی وارد disk management شو و ببین درایو Removable وجود داره یا خیر.

ممکنه مجبود باشی letterش رو عوض کنی تا خودش رو نشون بده.

Start---> Control Panel---> Administrative Tools ---> Computer management ---> Disk Management

در مورد یاهو :

احتمالا HTTPS Connection Error داری .

از نرم افزار هایی مثل Ultra surf و Freegate و Hotspotshield و . . . استفاده کردی ؟

Start--->Control panel---> Internet options---> Connections---> LAN Settings

در پنجره ی باز شده ، گزینه ی آخر یعنی Use a proxy server for you lan... رو غیر فعال کن.

اگه درست نشد :

مسنجر رو باز کن :

Messenger ---> Connection Preferences ---> Connect via a proxy server ---> HTTP Proxy

و در نهایت OK .

تست کن ببین چطور میشه.

در مورد گرافیک هم که سیستم بطور پیشفرض از کارت Intel استفاده میکنه.

در واقع تا بحال پس کارت گرافیک اصلی یعنی Intel روی سیستمت نصب نشده بوده. چجوری کار میکردی با سیستم؟

در مورد اروری هم که بهت میده مربوط میشه به Incompatibility فایل که برای Windows 8 ظاهرا طراحی نشده.

اول مسیر زیر رو طی کن :

Start--->All programs--->Accessories--->System Tools---> System Information

بعد از باز شدن ، CTRL + S رو بزن و فایل رو سیو کن و اینجا آپلود کن تا ببینم چه درایور هایی روی سیستم نصب شده و مدلشون چیه.

شاید درایور اینتل ، یه مدل قدیمی ترش بطور اتوماتیک نصب شده باشه.

برای نصب درایور هم روی Setup راست کلیک کن و Properties رو بزن و Compatibility رو انتخاب کن.

از بین لیست ببین گزینه ی Windows 8 وجود داره یا خیر. اگه داشت انتخابش کن و تست کن .

اگه درست نشد مدل دقیق لپتاپت رو بده ببینم مدل گرافیک Integrated شده ای که داره چیه و آیا درایور ورژن ویندوز 8 براش وجود داره یا نه.

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

ویندوز 7 نصب دارم و میخوام xp نصب کنم که بتونم همه ویندوز ها رو در کنارش نصب کنم

برای نصب ویندوز xp از CD بوت میکنم - بعد از اینکه اطلاعات رو از CD میخونه و باید اجازه نصب بگیره صفحه آبی میآد

به نظر میرسه بخشی از اطلاعات رو نمیتونه بخونه

نمیدونم دلیلش چیه - رو سیستمم اطلاعات خاصی ندارم و اصلا مهم نیست چیزی پاک بشه

CD ویندوز برای اولین بار باز کردم نصب کنم و فکر نمیکنم CD مشکل داشته باشه

هم ویندوز XP 64bit و هم xp با پوسته ویستا رو امتحان کردم هر دو رو دیروز خریدم - هر دو هم همین مشکل رو داره !

مشکل اینه که مادربورد سیستمت دارای چیپ ست جدید Z77 هست که بطور پیشفرض برای اتصال هارد به مادربورد ، روی کنترلر AHCI ست شده.

سی دی های ویندوز XP که خریدی درایور کنترلر AHCI رو ندارن و بنابراین نمیتونن هارد رو روی سیستم پیدا کنن.

برای نصب XP روی این سیستم ها دوتا راه داری که با توجه به شناختی که دارم ازت ، نصبش کار شما نیست و ممکنه به مشکلات زیادی بر بخوری.

راه اول ست کردن کنترل هارد از AHCI به ATA هست .

با این کار بدون اینکه مجددا وارد ویندوز 7 شی ، ویندوز XP رو نصب میکنی و درایور AHCI رو از محیط XP نصب میکنی.

سیستم رو ریستارت میکنی و کنترلر رو به AHCI تغییر میدی و وارد XP میشی و Boot loader رو تعمیر میکنی تا بتونی از هر دو ویندوز استفاده کنی.

راه دوم هم تهیه ی یه ویندوز XP هست که در داخل خودش درایور AHCI رو داشته باشه و بطور اتوماتیک هارد رو پیدا کنه.

کلا بهت پیشنهاد میکنم اگه میخوای نرم افزاری نصب کنی که زیاد سنگین نیست و به محیط XP نیاز داری ، از XP Mode استفاده کنی .

توو نت سرچ کن : نصب XP Mode بخون چجوریه.

برای نصب XP هم این تاپیک رو بخون شاید کمکت کنه ولی پیشنهاد میکنم تنهایی انجامش ندی.

http://www.noandishaan.com/forums/thread43146.html

• Like 2
لینک به دیدگاه
مشکل اینه که مادربورد سیستمت دارای چیپ ست جدید Z77 هست که بطور پیشفرض برای اتصال هارد به مادربورد ، روی کنترلر AHCI ست شده.

سی دی های ویندوز XP که خریدی درایور کنترلر AHCI رو ندارن و بنابراین نمیتونن هارد رو روی سیستم پیدا کنن.

برای نصب XP روی این سیستم ها دوتا راه داری که با توجه به شناختی که دارم ازت ، نصبش کار شما نیست و ممکنه به مشکلات زیادی بر بخوری.

راه اول ست کردن کنترل هارد از AHCI به ATA هست .

با این کار بدون اینکه مجددا وارد ویندوز 7 شی ، ویندوز XP رو نصب میکنی و درایور AHCI رو از محیط XP نصب میکنی.

سیستم رو ریستارت میکنی و کنترلر رو به AHCI تغییر میدی و وارد XP میشی و Boot loader رو تعمیر میکنی تا بتونی از هر دو ویندوز استفاده کنی.

راه دوم هم تهیه ی یه ویندوز XP هست که در داخل خودش درایور AHCI رو داشته باشه و بطور اتوماتیک هارد رو پیدا کنه.

کلا بهت پیشنهاد میکنم اگه میخوای نرم افزاری نصب کنی که زیاد سنگین نیست و به محیط XP نیاز داری ، از XP Mode استفاده کنی .

توو نت سرچ کن : نصب XP Mode بخون چجوریه.

برای نصب XP هم این تاپیک رو بخون شاید کمکت کنه ولی پیشنهاد میکنم تنهایی انجامش ندی.

http://www.noandishaan.com/forums/thread43146.html

مهندس دستت درد نکنه - خیلی لطف کردی :icon_gol:

با این حساب این روش کار خودم نیست

برای xp mode سرچ میکنم تو نت ببینم چطوره

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام مموري گوشيمو كامپيوتر نميخونه.توش چند تا عكس دارم نميخوام فرمتش كنم.فك ميكنين ويروسي شده؟چيكار كنم عكسام حذف نشه؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
چطوری میشه تنظیمات بایوس را به حالت پیش فرض برگرداند؟

سلام دوست عزیز :icon_gol:

سیستمو خاموش کن.باتری مادربوردو در بیار دوباره بنداز.سیستمو روشن کن :w16:

موفق باشی :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام مموري گوشيمو كامپيوتر نميخونه.توش چند تا عكس دارم نميخوام فرمتش كنم.فك ميكنين ويروسي شده؟چيكار كنم عكسام حذف نشه؟

منظورتون چیه که نمیاره ؟ :ws52:

کلا وقتی رمو میزنید هیچ عکس العملی نشون نمیده ؟ :whistle:

با رم ریدر میزنید یا گوشی رو مستقیم وصل می کنید ؟

اصولا ویروس نمیتونه کاری کنه که کامپیوتر رمو نیاره.شاید رم ریدر مورد داره.اگه داخل موبایل رمو میخونه کامپیوتر هم باید بتونه رمو بخونه :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه

منظورتون چیه که نمیاره ؟ :ws52:

کلا وقتی رمو میزنید هیچ عکس العملی نشون نمیده ؟ :whistle:

با رم ریدر میزنید یا گوشی رو مستقیم وصل می کنید ؟

اصولا ویروس نمیتونه کاری کنه که کامپیوتر رمو نیاره.شاید رم ریدر مورد داره.اگه داخل موبایل رمو میخونه کامپیوتر هم باید بتونه رمو بخونه :w16:

با رم ريدر.الان موبايلمم ديگه نميخونه:sad0:قسمت مموري فعال نيس

• Like 2
لینک به دیدگاه
با رم ريدر.الان موبايلمم ديگه نميخونه:sad0:قسمت مموري فعال نيس

متاسفانه رم شما یا سوخته یا در مرز سوختگی قرار داره

این مشکل وقتی پیش میاد که با یه رم ریدر خراب کار کنید

رمو با یه رم ریدر سالم به کامپیوتر وصل کنید.اگه نسوخته باشه محتویاتشو میتونید بخونید.اگه سوخته باشه هم که هیچی نمیاره

دیگه فعلا با اون رم ریدر اولیه کار نکنید

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

میگم زبان subtitle رو چطوری میشه تنظیم کرد؟

با KMplayer رفتم تو subtitle language اما جاییو نیافتم:hanghead:

خدا رو شکر درست شد

زیرنویس با پسوند .srt رو با word باز کردم و زبانشو به arabic(windows تغییر دادم که درست شد. بعدش همشو کپی کردم تو فایل نوت پد و با .srt ذخیرش کردم:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام:icon_gol:

من قبلا چند تا سایت ثبت نام کردم. الانم هی ایمیل های ارسالی از اون سایتا میاد برام. چطور میتوتنم غیر فعال کنم

که دیگه پیام های از اون سایتا واسم نیاد.

خواهشا دوستان کمکم کنید

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

من قبلا چند تا سایت ثبت نام کردم. الانم هی ایمیل های ارسالی از اون سایتا میاد برام. چطور میتوتنم غیر فعال کنم

که دیگه پیام های از اون سایتا واسم نیاد.

خواهشا دوستان کمکم کنید

سلام دوست من

اگر در خبرنامه سایت عضو شده اید و مدام ایمیلهای خبری از آن سایتها دریافت میکنید لینک زیر رو مطالعه بفرمائید:

در غیر این صورت برای عدم دریافت ایمیلهای خبری در فروم سایتها، به سایت مورد نظر لاگین شوید، به قسمت کنترل پنل بروید و از آنجا به ویرایش تنظیمات شخصی بروید؛ سپس در قسمت اطلاع رسانی و دریافت پیام همه گزینه ها را از حالت اشتراک و دریافت، خارج کنید (تیک آنها را بردارید یا گزینه غیرفعال و عدم اشتراک را انتخاب نمائید) و در آخر تنظیمات را ذخیره کنید.

موفق باشید

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان اهل فن

من از کامپیوتر و مشخصات اون هیچ سر در نمیارم م

میشه نظرتون رو راجع به این لب تاب بدید

با توجه به مشخصات فنی و ........

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

میگم زبان subtitle رو چطوری میشه تنظیم کرد؟

با KMplayer رفتم تو subtitle language اما جاییو نیافتم:hanghead:

خب مشکلتون رو خودتون حل کردید :a030:

اما این کارم میتونستید انجام بدین:

فیلم رو با km باز کنید.رو محیط برنامه کلیک راست کنید.از option گزینه preferences رو اتخاب کنید تا وارد محیط برنامه بشید.از منوی سمت چپ پنجره ای که باز شده گزینه subtitle processing رو بزنید تا زیر منوش باز بشه و بعد font style رو انتخاب کنید.تو پنجره جدید روی charset کلیک کنید و arabic رو انتخاب کنید.از قسمت انتخاب فونت (تو همین پنجره یکم بالاتر از charset) تو هر دو قسمتش فونتی انتخاب کنید که فارسی رو پشتیبانی کنه مثل arial یا tahoma

موفق باشی :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

من توی ویندوز 8 با این مشکل مواجه هستم که وقتی میخوام Gtalk رو نصب کنم با پیغامی روبرو میشم که میگه دسترسی Write رو در فولدر program files نداری.

حالا من میخوام این دسترسی رو به خودم بدم ولی نمیتونم.

اگه ممکنه کمک کنید :a030:

oy16d00rhjdcp81llu.jpg

:hanghead:

گوگل تاک رو نصب کردم توی یه مسیر دیگه

ولی اصلا کانکت نمیشه

دلیل؟ :ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام بر دوستان اهل فن

من از کامپیوتر و مشخصات اون هیچ سر در نمیارم م

میشه نظرتون رو راجع به این لب تاب بدید

با توجه به مشخصات فنی و ........

آقای امیت خان...

اولش که سایتو باز کردم تعجب کردم...

چون دیگه این مدل لپ تابا (core i7) تقریبا از بازار جمع شده و کسی نمیاره.مگه اینکه سفارش بدی

سایزش که سلیقه ایه ولی در کل لپ تاپای 14 از جهت راحتی حمل و نقل بهترن

رمش خوبه ولی اگه 8 بود عالی میشد.چون سی پی یوش خیلی قویه

سی پی یوش همونجور که گفتم خیلی خوبه و با 6 مگ کش دیگه عالیه

هاردشم میتونست 1 ترا باشه....

گرافیکشم نسل جدیده.خوبه ولی اگه 2 گیگ گرافیک اصلیش بود دیگه همه چی تموم میشد

باطریش 6 سلولیه واز این نظر که سبکه خوبه.ولی مدت کار لپ تاپت میاد پایین.اگه 9 سلولی بود (با توجه به اینکه خود لپ تاپم 15.6 هستش) خیلی خوب میشد.

ظاهرشم که حرف نداره ....

اگه پول داری و این مدلو گیر آوردی بخرش.البته حتما با گارانتیااااااا:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:hanghead:

گوگل تاک رو نصب کردم توی یه مسیر دیگه

ولی اصلا کانکت نمیشه

دلیل؟ :ws52:

دلیلی نداره کانکت نشه.تنظیمات پروکشی رو چک کردید ؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...