رفتن به مطلب

همین الان داری به چی فکر میکنی ؟!

ارسال های توصیه شده

از تو بیشتر ازینم انتظار نمیرفت! دی

+

هر آن چه که منو به هم میهن وصل کنه برام لذت بخشه و چه بهتر سجاد بنویسه.

اگرچه با کمال بی دقتی یا شاید بی اهمیتی یا شاید سرگرم جای دیگه ای بودن از بیشترش خبری نداشته باشم.

لینک به دیدگاه

کاش یه وجوهی از انسان دکمه آف شدن داشت ://

به یه سری افکار که چرا باید بیاد تو ذهنم. همین چرندیاته که منو متوقف کرده

من آدم این مدلی نبودم :((

درست شو لعنتی !

اینقدر تمرکز ندارم که تازه امروز دیدم چه گندی تو فهرست زدم :frusteated:

لینک به دیدگاه

به اینکه هی به خودم نگاه می کنم میبینم خیلی جوش زدم

هی به کره بادوم زمینی, خود بادوم زمینی و کاپوچینو نگاه می کنم و می گم از فردا رعایت می کنم dbm0_boredsmiley[1].gif

تف آقا تف

هرچی خوشمزه است یا با جوش پذیره یا چاق کننده 69J7YX.GIF

چه وضعشه آقا

این بود زندگی؟ yri3_128fs4765852.gif

لینک به دیدگاه

می‌خوام/دارم سعی می‌کنم اگر بشه از این عکس‌ها و آواتارها بکنم. بعیده نه؟ بعد از سال‌ها حتمن باید چیزی در من تغییر کرده باشه که بتونم اینکارو کنم. شایدم نشه یا نتونم. بدونشون سواله نبودشون کاستی. از عکس‌های مدل پسر که واقعاً بیزارم، قیافه و ژست تو خالی. فقط coupleها رو خیلی زیبا می‌بینم و دوست دارم که اونم اصلا واسه من نیست. ممیمونه یه سری عکس با ژست خاص از شخصیت‌های فیلسوف و نویسنده که اونم زندگی خودم به اندازه کافی خشک و جدی هست دیگه اینها هم بیشتر احساسمو می‌گیرند. میمونه عکس خودم که شاید یکی بگه تو که خودت جذاب تر و زیباتر از خیلی از این عکس‌هایی هستی که میذاری چرا خودت نه.

لینک به دیدگاه
در 26 دقیقه قبل، meaning گفته است :

می‌خوام/دارم سعی می‌کنم اگر بشه از این عکس‌ها و آواتارها بکنم. بعیده نه؟ بعد از سال‌ها حتمن باید چیزی در من تغییر کرده باشه که بتونم اینکارو کنم. شایدم نشه یا نتونم. بدونشون سواله نبودشون کاستی. از عکس‌های مدل پسر که واقعاً بیزارم، قیافه و ژست تو خالی. فقط coupleها رو خیلی زیبا می‌بینم و دوست دارم که اونم اصلا واسه من نیست. ممیمونه یه سری عکس با ژست خاص از شخصیت‌های فیلسوف و نویسنده که اونم زندگی خودم به اندازه کافی خشک و جدی هست دیگه اینها هم بیشتر احساسمو می‌گیرند. میمونه عکس خودم که شاید یکی بگه تو که خودت جذاب تر و زیباتر از خیلی از این عکس‌هایی هستی که میذاری چرا خودت نه.

کاراکتر انیمیشن یا انیمه هم قشنگه

لینک به دیدگاه

• ینی پیتزا به این مشتی درست کنی بعدش یادت بره دلستر داری ، آب بخوری ! سقوط یک حماسه بود 

یبار دیگه می درستم :||

• بهش گفتم سیانور خطر داره ها ... خندید ! ... خوب شد حالا ؟! :||

•رد خون اومده فیلیمو .. برم بشینم ببینم . امیدوارم در حد ماجرای نیمروز باشه واقعا . حق ندارن توی اینجور سوژه ها با من شوخی کنن ! 

لینک به دیدگاه

آره چرا خودت نه !

منم دیروز تو اون هوای ناز چقدر آواز پرنده ها به گوشم یا چشمم اومد! 

ملت هر چی داشتن تو این مدت از سوپری ها انتقال دادن به شکم مبارک تو قرنطینه  ، هر فروشگاهی میری ذوق و هیجان ناشی از این نعمتی که خدا تو این مدت تو دامنشون گذاشته از سر روی صاحبش میرزنه تو چشمت! دی

قیمتها هم .. 

خوبه دیگه کشور و مسولینش دیگه از بار سنگین پاسخگویی و برنامه ریزی و مدیریت و ..  به همه ی اون انواع مشکلات قبل کرونا رهیدن و الان تنها کاری که باید بکنن ازون ور آمار کرونا رو بیارن پایین ازین ور آمار تجهیزات پزشکی و غیره که نمیدونم با چه استانداردی دارن تولید میشن رو بالا ببرن. 

این آمار هم موضوع چرتیست البته و ارزش حرف زدن نداشت وقتی همه ی دنیا دارن دروغ میگن ، اینکه اون همه کشور صنعتی و قدر اروپا اینجوری صدر رو گرفتن در آمار کرونا خودش یعنی ی گندی تو کاره ، آدم رو یاد اون جوجه های ی روزه ی زبون بسته میندازه! 

لینک به دیدگاه
در 30 دقیقه قبل، meaning گفته است :

سلام

کدوم یونی؟

سلام

من ففط ی یونی یا اونی تو ذهن دارم تو بازه ی زمانی ۸۹ به بعد تا قبل فیلتر 

سندمن فک کنم اسم کاربریش بود 

@meaning

لینک به دیدگاه
در 18 ساعت قبل، adamak-h گفته است :

کاراکتر انیمیشن یا انیمه هم قشنگه

نه انیمه که اصلاً. تنها انیمه‌ای که استفاده کردم روی یک اپلیکیشن چندزبانه بود که برای آشنایی مردم دنیا با فرهنگ و زبان همدیگه بود. حدود سه سال پیش یه آواتار پیدا کردم خوشم اومد ازش. اونجا فهمیدم "Juuzou Suzuya" است فقط همون بود و دوسشم داشتم خیلی، فقطم با اون طراحی که دوتا قلب توی دستشه -

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
. من هر عکسی که تا حالا انتخاب کردم واسه خودم حتماً یه چییزهاییش شبیه خودم و روحیاتم و درونم بوده - مشخصاً منظورم آواتارهای دخترونه ست که انتخاب‌های غالبم بوده‌اند. وقتی هم انتخابی می‌کنم همه‌چیزش رو در نظر می‌گیرم خیلی مولفه‌ها رو از جزئیات صورتش تا ژست بدنش تا رنگ و لباس‌هاش خلاصه با یه سری ویژگی‌هایش باید روی من بشینه.

لینک به دیدگاه

•روزی که بالاخره موفق بشم بین من های درونم یه تعادل در بروز برقرار کنم اون روز تاریخی رو بعنوان روز رسیدن به یکی از هدفهام توی زندگی ثبت خواهم کرد . والا بخدا ! :ws33:

•همونقدر که توی حیووناا از مرغ و گوسفند بدم میاد بخاطر خنگ بودنشون ، همونقدرم از زنای خنگ و بی تدبیر حرصم میگیره.. یکم لحنم تند بود ولی لحن ملایم هم تفاوتی در مفهوم ایجاد نمیکنه:ws33:

@leo.unique ینی میخوای بگی خیلی عیالوار و گرفتاری که نیستی ؟ (  '-')

•یه ایده برای سرگرم کردن اعضای غرغروی گروه مریم .ذله ش کردن طفلیو .. پروردگارا  :ws33: 

لینک به دیدگاه

عجیب ذهن شلوغی دارم و میخوام پاشم برم به یکی ازین دغدغه هام برسم ولی نمیشه! 

84 کیلویی رو یاد ندارم ،4 کیلو چجوری کم شدم؟ آه پله های عزیز ! دی

این شب اولی عجیب دلگیر است .

لینک به دیدگاه

در عجبم ازین دندون که هیچی ازش نمونده ولی درد نمیکنه هیچوقت ... آیا من فاقد رشته های عصبی در دندانهایم هستم ¿

نصفه شب پاشدم رفتم دشوری ، یه سوسک دوید زیر دست و پام. در کسری از ثانیه از یه خرس خوابالو تبدیل شدم به یه نینجای چسبیده به سقف :دی ... و اینجوری بود که من سحر سرحال و بیدار بودم ?

لینک به دیدگاه

واقعا دیگه نمیخوام  انرژی روحی برای هضم رفتارهای عجیب ادما بخاطر قضاوتهاشون صرف کنم .  ینی جوری نیست که بگم خب صبر میکنم کم کم خودش میفهمه اشتباه میکرده. الان کسی جوری رفتار کنه که بفهمم طرز فکرش غلطه فقط میخوام ازش دوری کنم که بهم آسیب نزنه ... 

سه تا کار باید امروز انجام میدادم طبق برنامه. اضافه م انجام دادم. واسه فردا سبک ترم..

فردا بریم برای اومدن مادر خرید کنیم . چیزایی که دوست داره ... 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...