رفتن به مطلب

همین الان داری به چی فکر میکنی ؟!

ارسال های توصیه شده

در 8 ساعت قبل، meaning گفته است :

خیلی خیلی لطف داری آقا میلاد شرمنده می‌کنی حرفی ندارم مقابل این همه توجه‌ت بگم محبت داری ?? پدرم و مادرم امروز عصری بیرون بودند تنبک و دایره خریدند از این دست‌فروش‌ها داشتم با گوشی از فضای صمیمی و گرم فروم‌نویسی خصوصاً هم‌مهین و بچه‌هاش و روزهایی که داشتیم و گذشت می‌نوشتم حین اینکه آقام داشت بالا سرم دایره می‌زد کامل هم نوشتم اما راضی نبودم که دیدم شما پستتون رو فرستادید. با اینکه نسبت به قبل دیگه اون انرژی رو ندارم اما گفتم با سیستم بیام تا دقتم برای نوشتن بیشتر باشه تا بچه‌ها هم شاید مثل سابق حداقل این چند روز رو باهم و کنار هم صمیمی بگذرونیم. این زندگی که تا میتونه و تونسته رُس ما رو کشیده و انگیزه‌هامون رو گرفته هر چی هم جلوتر می‌ریم حتا اون دلخوشی‌های کوچیک گذشته رو هم ازمون گرفته، دلخوشی‌هایی مثل بچه‌های هم‌مهین که اینجا چنتاشون هستند داشتم می‌نوشتم که چقدر دوست‌داشتنی و ساده و پاک بودند واقعاً چقدر من دوستشون داشتم اما این زندگی اونم توی این جغرافیای لعنتی خیلی آزارمون داد و میده چه اجتماعیش چه فردی که هرکس کم و زیاد توی زندگی شخضیش داره. تصمیم گرفتم تا جای ممکن اینجا چراغ اکانتم روشن باشه و آنلاین باشم حتا اگه پشت سیستم نباشم یا گوشی دستم نباشه تا کنار بچه‌ها باشم مخصوصاً برای روزهای متهی به آخر سال.

بازم ممنون از پیام پرمحبتت ?

حسی بود و دارم که دوست داشتم انتقال بدم :icon_gol:

این روزا آدم بیشتر هوای هم میهن رو میکنه و واقعا اون بچه ها و پُست و پُست و پُست

خستگی نداشت ، من تو دوران اوج هم میهن گاهی غذام رو پشت سیستم میخوردم! 

و نازی مادرم چقدر نصیحتم میکرد.:ws3:

من باور کردم این محدوده ی جغرافیایی جهنم ی دنیای دیگه س ، عجیب بود عجیب تر هم شد.

کاش خستگیِ این عجایب از پا درمون نیاره!

اینجا خوش ذوق زیاد داریم ولی قلم تو رو کم داشت حوصله داشتی بنویس برامون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

A quarantine is a restriction on the movement of people and goods which is intended to prevent the spread of disease or pests

رئیس ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد: روال خلوت کردن فروشگاه ها و خیابان ها و جاده ها را با تصمیم ملی که اتخاذ می‌شود در ۲۴ ساعت آینده سازماندهی خواهد شد.

لینک به دیدگاه
در 26 دقیقه قبل، leo.unique گفته است :

A quarantine is a restriction on the movement of people and goods which is intended to prevent the spread of disease or pests

رئیس ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد: روال خلوت کردن فروشگاه ها و خیابان ها و جاده ها را با تصمیم ملی که اتخاذ می‌شود در ۲۴ ساعت آینده سازماندهی خواهد شد.

و در ادامه گفت: یک گلوله وسط پیشانی افرادی که بی خودی در خیابان ها می چرخند خواهیم نشاند

تا عبرتی باشند برای آیندگان!

+

فاز اونایی که از پنجره می بینم سالانه سالانه دارن تو خیابون می چرخن رو نمی فهمم ?

لینک به دیدگاه

از سری آخر پیام خصوصی هم‌میهن برای یادگاری آرشیو گرفته بودم الان داشتم نگاهشون می‌کردم. آه یکی از قسمت‌های خیلی آزاردهنده‌ش همین بود که پیام‌های خصوصی رو حذف می‌کردم تا از خودم هیچ‌چیزی اونجا نداشته باشم. خیلی از اسم‌ها رو یا شایدم همه رو فراموش کردم. وقتی اومدم اینجا یه کم فکر کردم تا اسم پریا یادم اومد. توی این پیام‌ها عمه طیبه نوشته بود دوست داشتم ندا و عاطفه و خیلی از بچه‌ها رو ببینم اصلاً یادم نمیاد عاطفه کی بود ولی ندا یادمه. چشمم خورد به پیامم به لئو خنده‌م گرفت و خجالت کشیدم :)) چی بود این ! اصلن روم نمیشه واسه خودم تکرارش کنم :)) و پیام‎های آخری داشتم از بچه‌ها که می‌پرسیدم این پسره که مزاحم بچه‌ها میشه کیه. کی بود آخرش؟ یعنی واقعاً تـ*مسار بود؟ باورش سخته.

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، meaning گفته است :

از سری آخر پیام خصوصی هم‌میهن برای یادگاری آرشیو گرفته بودم الان داشتم نگاهشون می‌کردم. آه یکی از قسمت‌های خیلی آزاردهنده‌ش همین بود که پیام‌های خصوصی رو حذف می‌کردم تا از خودم هیچ‌چیزی اونجا نداشته باشم. خیلی از اسم‌ها رو یا شایدم همه رو فراموش کردم. وقتی اومدم اینجا یه کم فکر کردم تا اسم پریا یادم اومد. توی این پیام‌ها عمه طیبه نوشته بود دوست داشتم ندا و عاطفه و خیلی از بچه‌ها رو ببینم اصلاً یادم نمیاد عاطفه کی بود ولی ندا یادمه. چشمم خورد به پیامم به لئو خنده‌م گرفت و خجالت کشیدم :)) چی بود این ! اصلن روم نمیشه واسه خودم تکرارش کنم :)) و پیام‎های آخری داشتم از بچه‌ها که می‌پرسیدم این پسره که مزاحم بچه‌ها میشه کیه. کی بود آخرش؟ یعنی واقعاً تـ*مسار بود؟ باورش سخته.

سلام :))

عه سجاد همش یکسال گذشته . چه فراموشی عظیمی داشتیا :دی

نه تیمسار نبود. تیمسار بچه ی بدی نیست ابدا که بخواد ازینکارها کنه. 

از زشتی های فضای مجازی اینه که حقیقت و دروغِ شایعه درباره ی آدما خیلی به ندرت مشخص میشه چون اینجا تنها داراییمون برای شناخت ، کلمات هستن. 

روزی هزار بار خداروشکر میکنم که اون سایت نابود شد رفت.

لینک به دیدگاه
در 21 دقیقه قبل، نفحات گفته است :

سلام :))

عه سجاد همش یکسال گذشته . چه فراموشی عظیمی داشتیا :دی

نه تیمسار نبود. تیمسار بچه ی بدی نیست ابدا که بخواد ازینکارها کنه. 

از زشتی های فضای مجازی اینه که حقیقت و دروغِ شایعه درباره ی آدما خیلی به ندرت مشخص میشه چون اینجا تنها داراییمون برای شناخت ، کلمات هستن. 

سلام ، جدی یکسال؟ اصلن یادم نیست کی بوده من تخمینی حساب می‌کنم از خرداد.

می‌دونم من خودم یکی از کسایی بودم که خیلی اذیت شدم اونجا، برای همین گفتم هیچ‌وقت پیام‌هامو نگه نمی‌داشتم و حذف می‌کردم چون نمی‌خواستم هیچی ازم باقی بمونه. اصلن غیر فعال کردن اکانت اولم هم برای همون محیطش بود. محیط تالار جای خوبی برای گفتگوئه که واقعن هیچ‌جای دیگه‌ای چنین فضا و فرصتی پیش نمیاد شبکه‌های اجتماعی اصلن مناسب نیستند. اما برای هم‌میهن من اواخرش چون اهمیتی به اتفاقاتش و بحثاش نمی‌دادم برام چیز خنثایی شده بود. و الا اینکه از آزار و ناامینی روانیش می‌گی کاملن می‌فهمم چون خودم فعالیت زیادی داشتم. اون صحبتایی که تو با یکی دو کاربر داشتی هم چیز بی‌اهمیتی بود - اگه هنوز یادشون می‌افتی و اذیت میشی- مطمئن باش کلاً برای هیچ‌کس مهم نبوده و با شناختی هم که ما ازت داشتیم و داریم اون حرف‌هایی که بهت گفته می‌شد برامون بچگونه بود. یه چیزی که باید اینجا اعتراف کنم هم‌میهن محیطش باعث شد برام ارزش زیادی نداشته باشه برای همین باعث شد مثلاً هیچ‌وقت دوست نداشته باشم ایمیلمو به سایت بدم و ایمیل فیک داده بودم، یا اسم کاربری مثل اینجا براش انتخاب نکنم و چیزهایی مثل این. با اینکه بعضی از بچه‌هاش برام خیلی ارزشمند بودند و برای اونها هم بود واقعاً که اونجا بودم بچه‌هایی که تنها تفریح و محیط گپ اجتماعیش اونجا بود.

لینک به دیدگاه
در 30 دقیقه قبل، meaning گفته است :

سلام ، جدی یکسال؟ اصلن یادم نیست کی بوده من تخمینی حساب می‌کنم از خرداد.

می‌دونم من خودم یکی از کسایی بودم که خیلی اذیت شدم اونجا، برای همین گفتم هیچ‌وقت پیام‌هامو نگه نمی‌داشتم و حذف می‌کردم چون نمی‌خواستم هیچی ازم باقی بمونه. اصلن غیر فعال کردن اکانت اولم هم برای همون محیطش بود. محیط تالار جای خوبی برای گفتگوئه که واقعن هیچ‌جای دیگه‌ای چنین فضا و فرصتی پیش نمیاد شبکه‌های اجتماعی اصلن مناسب نیستند. اما برای هم‌میهن من اواخرش چون اهمیتی به اتفاقاتش و بحثاش نمی‌دادم برام چیز خنثایی شده بود. و الا اینکه از آزار و ناامینی روانیش می‌گی کاملن می‌فهمم چون خودم فعالیت زیادی داشتم. اون صحبتایی که تو با یکی دو کاربر داشتی هم چیز بی‌اهمیتی بود - اگه هنوز یادشون می‌افتی و اذیت میشی- مطمئن باش کلاً برای هیچ‌کس مهم نبوده و با شناختی هم که ما ازت داشتیم و داریم اون حرف‌هایی که بهت گفته می‌شد برامون بچگونه بود. یه چیزی که باید اینجا اعتراف کنم هم‌میهن محیطش باعث شد برام ارزش زیادی نداشته باشه برای همین باعث شد مثلاً هیچ‌وقت دوست نداشته باشم ایمیلمو به سایت بدم و ایمیل فیک داده بودم، یا اسم کاربری مثل اینجا براش انتخاب نکنم و چیزهایی مثل این. با اینکه بعضی از بچه‌هاش برام خیلی ارزشمند بودند و برای اونها هم بود واقعاً که اونجا بودم بچه‌هایی که تنها تفریح و محیط گپ اجتماعیش اونجا بود.

راستش من از روز پنج فروردین دیگه انلاین نشدم . الانم ازونموقع حساب کردم

آره تالار به گپ اپلیکیشن ها ارجحیت داره بشرطی که همه دور هم باشیم.

ممنون : ) ?

لینک به دیدگاه
در 37 دقیقه قبل، leo.unique گفته است :

atrin = شاهزاده ati = خوشگلی ژنتیکی ؟ :ws38:

نه بابا اون که خیلی وقت بود نمی‌یومد کل مدتی که عمه طیبه فعالیت داشت نبودش. نمی‌دونم اصلن یادم نمیاد عاطفه کی بوده. ممکنه یکی از دوستاش توی شبکه بوده نه تالار ولی آخه اینجور هم دلیلی نداشت به من بگه اونم کنار اسم ندا که می‌شناختمش. دوباره رفتم خوندمش پیامشو چقدر بامحبت نوشته چقدر زیاد : ( چون واقعن خودمم همچین حسی بهش داشتم.

لینک به دیدگاه
در 19 ساعت قبل، سین.دخت گفته است :

فاز اونایی که از پنجره می بینم سالانه سالانه دارن تو خیابون می چرخن رو نمی فهمم ?

از پنجره نکته ی مهمی بود تا خودتم متهم نشی! دی

در 13 ساعت قبل، نفحات گفته است :

شما از نسل دوران افول هم میهن بودید متاسفانه ، 

خودم گاهی یا شایدم یک در میون که میرفتم هم میهن از وضعیت بدش گله میکردم و ناراضی بودم ولی هیچ وقت از ته دل راضی به نابود شدنش نبودم! دی

هم میهن تو دوران فیلترینگ 3 4 تا کاربر داشت که یکیش من بودم انقدری که دوست داشتم اونجا رو بعد فیلتر خیلی خوب اوج گرفت و کلی مقام و رتبه و ..

و مغز پر هم شده بود ولی خب دلیل اصلی مشکلاتی که همه دیدیم مدیرش بود ، ول کرد اونجارو فک کنم به چیزی که خواسته بود رسید 

قاسمی تو روزای آخر ی کانال تلگرام معرفی کرد برای بچه ها اونجا رو هم بست البته ولی همونجا خیلی مودبانه هر چی از دهنم میومد بهش گفتم ،

باشد که دلم آرام گیرد :ws3:

آها صفا!  از اول نوشتنم داشتم دنبال این اسم میگشتم مگه یادم میوفتاد! ای پیری

صفا جزء اون 3 4 نفری بود که تو فیلترینگ هم میهن آن میشد و گاهی حرف میزدیم.

لینک به دیدگاه

چرا نیستند بچه‌ها. اینجا قبلن انگار بعضی از بچه‌های هم‌میهن بوده‌اند. استارتر یکی از تاپیک‌ها هاناست، سحر هم اینجا بوده حتمن و امیر که مدتی همیار یکی از بخش‌های ادبیات بود.

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، meaning گفته است :

چرا نیستند بچه‌ها. اینجا قبلن انگار بعضی از بچه‌های هم‌میهن بوده‌اند. استارتر یکی از تاپیک‌ها هاناست، سحر هم اینجا بوده حتمن و امیر که مدتی همیار یکی از بخش‌های ادبیات بود.

هانا رو شناختم یوزرش رو ... آوا ش هم یکی از آواهای هم میهنش هست. بخش عکس هم فعالتر بوده 

ولی کسی دیگه به چشمم نیومد. اونم بخاطر عدم شناخت خودم 

بعضیها هم هستن خیلی دوست داشتم باشن. مجتبی ایرانفر ، امین (milord) , الهه (eli.na) , سهیلا که موقع دعواها میومد خصوصیم دلداریم بده و کم کم دوست صمیمی شدیم (ascent) , یک کاربری هم بود به نام porsche خیلی انسان خوبی بود ایشون از کاربرهای ترازمند هم بود. اینها افرادی هستن که بهشون دسترسی ندارم ولی گوشه ی ذهنم هستن و دلم میخواد آنلاین بشن گپ بزنیم : )

......

بلیط اتوبوس به سختی گیر میاد . احتمال قرنطینه شدن هم هست طبق گفته ی اپراتور پایانه

بلیط قطار اصلا نیست

هواپیما هم ساعتش مناسب نیست . مگر اینکه یه روز دیرتر برم . چون فردا هم روز کاری اعلام کردن برامون

بقول سماء خدایا بهم صبر بده ... نکنه نوروز تنها بمونم

لینک به دیدگاه

اینکه پسرعمه جان قراره مارو هم ببره اصفهان و استرس اتوبوس و قرنطینه تمام شد 

الانم بطرز خبیثانه ای دارم برای صندق عقبش نقشه میکشم تا بار و بندیل ببندم :دی 

سوغاتی هم نخریدم . ینی نشون کرده بودم برای هرکدوم خواهرام چیو از کجا بخرم ولی شاید نشه برم

فقط خداروشکر سفارش مادر تهیه شد . 

امروز به حدی استرس کشیدم که اومدم خونه بیحال افتادم. 

باعث و بانیش بهش برخورد ناراحتیمو نشون دادم و جوابشو جدی دادم.

چه معنی داره انقد همه ش تو روی آدما میخندم توقعشون زیاد میشه ...

این خط این نشون ؛ از فردا برزخم .. حالا ببینید :دی

لینک به دیدگاه

الهی گرونا بگیری نصف ریه ت داغون بشه ولی نمیری 

اونکه باید به خودش میگیره! :ws3:

+

غذامو گاشتم رو هیتر گرم بشه ، آب تو سماور جوش اومده ، دستام خشک شدن و نیاز مبرم به کرم دارن و ..

ولی حس بلند شدن نیست واقعا ! دی

+

نامردین اگه امشب آنلاین نشین ! :w000: :ws3:

لینک به دیدگاه
در 4 ساعت قبل، Rostam18 گفته است :

نامردین اگه امشب آنلاین نشین ! :w000: :ws3:

موااااافقممممممم :banel_smiley_4:

خوابم میاد ولی قصد کردم امشبو نخوابم . تازه رنگ کردن تخم مرغارو تموم کردم هفت سینو چیدم . 

وصیت نامه ی حاج قاسم رو میخونن دختر و پسرش . دارم گوش میدم

جرئت رفتن به اینستارو ندارم. اگه برم چهار صبح برمیگردم ازش :دی

لینک به دیدگاه
در 10 ساعت قبل، leo.unique گفته است :

از شر دید و بازدیدهای نوروزی راحت شدیم :whistles:

:))))) 

چرا اکثرا بدشون میاد ...

ما امروز همه ی دید و بازدیدهامونو تلفنی و واتساپی انجام دادیم :دی

یه سال عید خواستم سریال پایتخت رو حتما تماشا کنم از اول . قسمت اولش بیمزه بود چقدر !... اینم شانس ماست 

اثرات قرنطینه روی خلاقیت والدین من در عیدی دادن از لای قرآن :))) ندید بدیدِ فخر فروشم خودتونید 

spacer.png

کارتمم امروز خودپرداز بانک مسکن خورد و بسلامتی تا چهارم پنجم عید آس و پاس طی میکنم . از بانک مسکن و کلیه ی متعلقات آزار دهنده ش حتی خودپردازهاش بیزارم ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...