رفتن به مطلب

چرا دختر ها نباید دوست پسر داشته باشند اما پسر ها حق دوست دخترداشتن رو دارن ؟

ارسال های توصیه شده

شما از اروپا چی میدونین؟؟؟؟ منظورت تو فیلماست؟؟؟؟ من یه مدت واسه کار بابام دانمارک بودیم...بخدا اون چیزی که هست با اون جیزی که فکر میکنی خیلی فرق داره.....انشااله وقتی رفتی متوجه میشی

آره منم بر اساسه فیلم ها میگم . ولی این دفعه که دختر عموم از فرنگ بر گشت راجع به این موضوع ازش می پرسم و بیشتر تحقیق می کنم.

شما که اونجا بودی طرز برخورد با دخترایی که دوس پسر داشتن چه جوری بود ؟

باید به یه نتیجه برسم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 77
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره منم بر اساسه فیلم ها میگم . ولی این دفعه که دختر عموم از فرنگ بر گشت راجع به این موضوع ازش می پرسم و بیشتر تحقیق می کنم.

شما که اونجا بودی طرز برخورد با دخترایی که دوس پسر داشتن چه جوری بود ؟

باید به یه نتیجه برسم.

همون اولم بت گفتم ....چند صفحه عقب تر......

.دوستی معمولا توی این مرز بوم فایده نداره...ولی به طرفشم بستگی داره ...به جنبه دوطرفم بستگی داره..کلا اگه آدم ملاحضه کاری باشی بهتره:ws37:

لینک به دیدگاه
همون اولم بت گفتم ....چند صفحه عقب تر......

.دوستی معمولا توی این مرز بوم فایده نداره...ولی به طرفشم بستگی داره ...به جنبه دوطرفم بستگی داره..کلا اگه آدم ملاحضه کاری باشی بهتره:ws37:

منظورت رو متوجه می شم. ولی اگه آدم کسی رو دوست داشته باشه و بخواد باهاش یه رابطه ی صمیمی تر داشته باشه شدیدا از طرفه جامعه سر کوب می شه.

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
این تاپیک دیدم دلم برای بیتاب تنگ شد :4564:

والا اونقدر ادمای احمق وکم ظرفیت خودشونو جای بیتاب ها جا میزنند که دیگه دل ادم برای بیتاب هم تنگ نمیشه!

لینک به دیدگاه

به نظر من چون دخترا احساساتی ترن تو این رابطه ها بیشتر ضربه میخورن.

همه هم میدونیم عشق در همه ی پسرها و البته بعضی از دخترااصلا از بین نمیره. مثل قانون پایستگی انرژی

لینک به دیدگاه

کلمه ی حق خیلی بزرگه!!!:ws37:

همه هم چه درست چه نادرست دوس دارن این تَگ رو به خودشون بزنن!!

بعضی ها به سهم خودشون راضی نیستن،بیشتر می خوان!!!

بیچاره حق!

هر ننه قمری می خواد این تَگ رو تا فی خالدونش مال خودش کنه!:ws37:

حق به نسبت مساوی ماله همست...:ws37:

هر کی بتونه همون قد که واسه خودش حق قائل می شه واسه دیگران حق قائل شه....

دیگه ما این دیدها و حرف ها رو نمی شنویم....:ws37:

هر انسانی اعم از مرد یا زن...حق داره براساس اختیار خودش هر کاری رو انجام بده(من نوشته هر کاری تو بخون هر.........!!!!)

ولی این حق فقط نباید با حقوق جمعی در تضاد باشه.:ws37:

این حرف من یک نظر کلی در مورد این نوع بحث ها بود.وگرنه از موضوع تاپیک به نظر من فقط می شد رو همین واژه ی حقش بحث کرد....:ws37:

یا حداقل من فقط تونستم واسه این قسمتش بها قائل بشم...خوب این هم حق من هست دیگه....:ws3:

همون جور که دیگران هم حق اظهار نظر دارن:ws37:

لینک به دیدگاه
این واقعا همیشه واسه من مسئله بوده.

همیشه هر پسری اگه دوس دختر داشته باشه عیبی نداره اما اگر دختر دوس پسر داشته باشه میشه دختره بد.:ws52::ws52::ws52::ws52:

می دونی

چون مردم ما به جای این که از مغزشون یه کم استفاده کنن ترجیح می دن ازش ساندویچ درست کنن و نوش جان کنن

یعنی دقیقا هنوز مسئله رو به طور کامل برای خودش حلاجی نکرده که خوب "اگه این کار بده برای همه بده ؛ بدی که خب مرد و زن نداره ! اگر هم مشکل نداره پس برای همه نباید این مشکل وجود داشته باشه "

یه کم پیش خودش فکر نمی کنه که خب اگه من به پسرم اجازه می دم با یه دختر دوست باشه خب چرا نباید به دخترم هم این اجازه رو بدم ؟!

خب مگه دوست دختر پسرم هم از جنس دختر خودم نیست ؟!

جالب اینه که همین پدر و مادر ادعای روشن فکری هم می کنن و ادعا هم دارن که ما تبعیض جنیسیتی رو قبول نداریم و هیچ تفاوتی هم قائل نمی شیم

لینک به دیدگاه

نمی دونما چرا تا یه دختر به یه پسر می گه دوسش داره پسره چشاش گرد می شه و تو دلش می گه دختره ی بی حیا و..... و خودش رو می گیره برای طرف...!:w58:

اما اگه پسره به دختره بگه دوسش داره می گن: به به ببین چه گل پسریه :w58:

یه چیری هم تو خانواده ها خیلی شایع هست: اگه پسره 10 بار بهت گفت دوست دارم...دفعه ی 11 هم بگو: منم..البته فکر کنم! ( همچین پسره سنگِ رو یخ شه) من نمی دونم چرا خیلی ها اینجوری فکر می کنن! اسمشم می ذارن شرم وحیا و با کلاسی و از این حرفا!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

نمی دونم این پسوند های g.f یا b.f از کجا اومده و دوست پسر و دوست دختر نمیشد در چهارچوب دوستانه فقط دوست بیان می شد و میدونین بچه معنای دوست رو اگه میفهمیدیم واقعا و در چهار چوب انسانی قرارش میدادیم و به راههای کج نمیکشوندیم شاید مساله های بیشتر اجتماعمون حل میشد ولی کیه که در چهار چوب نگهش داره

و چه اشکالی داره دوستی نه کم نه بیش نه با پسوند دیگه

لینک به دیدگاه
این واقعا همیشه واسه من مسئله بوده.

همیشه هر پسری اگه دوس دختر داشته باشه عیبی نداره اما اگر دختر دوس پسر داشته باشه میشه دختره بد.:ws52::ws52::ws52::ws52:

بخاطر عفت و پاکدامنی دختر:ws28:

ببخشید من اینجور تاپیک هارو میبینم خندم میگیره....

چون اینجا اولا جا افتاده دوست دختر و دوست پسر.. و بعد بد معنی شده..

والا تو کشورهای دیگه دوست دختر و پسر معنی نداره انقدر باهم راحتن.. البته بگماا با مرز و حد قرمز باهم هستن. ولی تو ایران نوچ.. مرز پرز وجود نداره و معنی غلطی از این روابط رو درست میکنن.. وگرنه یه رابطه دوستی سالم اشکالی نداره...

که اونم خیلی کمه... متاسفانه...

لینک به دیدگاه

کجا پسر دوست دختر داشته باشه اشکال نداره؟!

ببین عزیزم چیزی که من بهش رسیدم اینه که درحال حاضر اوضاع ممکت جوریه که باید چیزیو رو نکنی یعنی نه پسر تابلو کنه که دوست دختر داره نه دختر!!!

لینک به دیدگاه
نمی دونم این پسوند های g.f یا b.f از کجا اومده و دوست پسر و دوست دختر نمیشد در چهارچوب دوستانه فقط دوست بیان می شد و میدونین بچه معنای دوست رو اگه میفهمیدیم واقعا و در چهار چوب انسانی قرارش میدادیم و به راههای کج نمیکشوندیم شاید مساله های بیشتر اجتماعمون حل میشد ولی کیه که در چهار چوب نگهش داره

و چه اشکالی داره دوستی نه کم نه بیش نه با پسوند دیگه

در كشوري كه ديوار كشيده شده باشه بين دو جنس چنين چيزي خود بخود نميتونه وجود داشته باشه!

نميشه اينطوري طرح مساله كرد! داشتن رابطه عادي و نگاه كردن به جنس مكمل به عنوان يك انسان بعد از يه دوره گذار تو ايران رخ خواهد داد. دوره اي كه توش وقتي روسري يه خانم از سرش ميفته مردها چپ چپ نگاهش نكنن و خيلي مثالهاي ديگه!

آره در حرف خيلي آسونه من خودم بارها ديدم دو نفر اينطوري رابطشون رو تعريف كردن : ما مثل برادر و خواهريم! و دختر به پسر ميگه داداش فلاني و پسر به دختر ميگه آبجي فلاني! ولي بعد از يه مدت بيا ببين چطور بهم وابسته ميشن و جلوي همديگه انكارش ميكنن! تو دانشگاه اين قضيه رو زياد ديدم! آدم خودش رو ميتونه گول بزنه ولي حقيقت چيز ديگه ايه!!! فعلا امكانش نيست! حداقل براي نسلي كه ديوار كشيدن براشون! اگه از همين امسال مدارس مختلط باشن، اونوقت احتمالا كلاس اولهايي كه الان 7 سالشونه، 13 سال ديگه در سن 20 سالگي پتانسيلش رو دارن كه رفتار عادي داشته باشن نسب به جنس مكملشون! كه داشتن پتانسيل هم به معني تبديل شدنش به واقعيت نيست! به همين خاطره كه خيلي دختر و پسرهايي كه تو جوامع بازتر زندگي ميكنن هم بعضا گندش رو در ميارن! :ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...