رفتن به مطلب

چرا دختر ها نباید دوست پسر داشته باشند اما پسر ها حق دوست دخترداشتن رو دارن ؟

ارسال های توصیه شده

آره درسته رفتم تو گوگل گن درسته

اشکال از تلفظ آذری ما بود:ws28::ws28::ws28:

:w16::w16::ws28::ws28:

نه:2525s:

تجربت زیاده ها:whistle:

:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

راستش میخواستم بهت بگم گفتم شاید ناراحت بشی:Ghelyon:

:w00::w00:

تورو مگه اینکه نبینم!!!!!!!

زنو شوهرو با هم اعدام میکنم!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 77
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه چه ناراحتی اینهمه طرف غلط املایی داره به روی مبارکش نمیاره :ws3:

خب من تاگوشم کار کرده جن شنیده فکر می کردمم همینه اسمش :shad:

:Ghelyon::Ghelyon:

لینک به دیدگاه
این واقعا همیشه واسه من مسئله بوده.

همیشه هر پسری اگه دوس دختر داشته باشه عیبی نداره اما اگر دختر دوس پسر داشته باشه میشه دختره بد.:ws52::ws52::ws52::ws52:

:banel_smiley_4:

آخه اون پسره

ولی

تو دختری

:ws52::jawdrop:

این بزرگترین دلیل و پاسخ هستش:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

والا همه دوستای من دوست پسر دارن..هیچ مشکلی هم ندارن.......ولی بعدا ضربشو میخورن.....کلا تو مملکت ما رابطه خوبی نیست....اشتباه..هم برای پسر ..هم برای دختر

لینک به دیدگاه
دوست عزیز : اگر مسائل واقعی شما همین بوده باشد باید به حال این مملکت زار زار گریست. شما در این سن و سال بجای اینکه مشکلی از دوستان را حل کنی ببین در چه سکوت ذهنی تاریکی در گیر هستی که این جور چیز ها برات واقعآ مسئله بوده و هست. امثال شما در ایران و جهان دارند پیچیده ترین مبانی علمی و فرهنگی و اجتماعی رو حل میکنند , اونوقت شما با چه مسائلی درگیر هستی. با این ذهنیت شما نمیتونی رشد کنی و مفید باشی. سعی کن یه دو سه پله خودتو بکشی بالا. مرحمت زیاد

لطفآ اگر هم خواستی جواب منو بدهی کمی در سطح خوب بنویس تا بتونیم در موردش صحبت کنیم. جواب بچه گانه نمیخوام. مرسی

دوسته عزیز فقط واسه اطلاع شما ( و نه فخر فروشی ) باید عرض کنم که شاگرد دومه یونیمونم و دارم با 2 تا از استادام رو یه مقاله واسه isi کار می کنم و همچنین دارم با 4 تا از مهندسایه بزرگه این مملکت یه دایره المعارف می نویسیم که تا اخره سال به چاپ می رسه.

اینا پیشرفت نیس ؟:w00:

تاریک بودنه ذهن اینه که ادم نتونه به خودش و احتیاجاته درونش اهمیت بده. من تو سنی هستم که خواه نا خواه درگیره این مسائل میشم پس بهتره به دنباله یه راه حل واسه مسائلم باشم تا حلشون کنم و بتونم با تمرکزه بیشتر روی مسائله علمی کار کنم.

و اینم بگم که خیلی بده اگه به مسائله اجتماع بی اهمیت بشم.

لینک به دیدگاه

دوستایه گلم ممنونم از این همه لطفی که بهم داشتید و رویه حله این مسئله بهم کمک کردید. :w72::w72::w72:

من فک می کنم تو ایران خیلی به ما دخترا داره ظلم میشه. کاش می شد اذهان رو باز تر کرد تا اگه زمانی هم دختری با پسری دوس شد 99 % دیده منفی به دختر نرسه.

لینک به دیدگاه
بهتره یه پسر ندونه یه دختر دوسش داره!!چون اونموقع پسره فکر میکنه از آسمونا اومده !!!!!!!

این همیشه صادق نیس. بعضی وقتا هم بیان احساساتی که نسبت به یه پسر داری می تونه کمک کنه تا محبت بینه اونا بیشتر بشه.:JC_thinking::JC_thinking:

لینک به دیدگاه
دوسته عزیز فقط واسه اطلاع شما ( و نه فخر فروشی ) باید عرض کنم که شاگرد دومه یونیمونم و دارم با 2 تا از استادام رو یه مقاله واسه isi کار می کنم و همچنین دارم با 4 تا از مهندسایه بزرگه این مملکت یه دایره المعارف می نویسیم که تا اخره سال به چاپ می رسه.

اینا پیشرفت نیس ؟:w00:

تاریک بودنه ذهن اینه که ادم نتونه به خودش و احتیاجاته درونش اهمیت بده. من تو سنی هستم که خواه نا خواه درگیره این مسائل میشم پس بهتره به دنباله یه راه حل واسه مسائلم باشم تا حلشون کنم و بتونم با تمرکزه بیشتر روی مسائله علمی کار کنم.

و اینم بگم که خیلی بده اگه به مسائله اجتماع بی اهمیت بشم.

اونوقت چطور اینهمه مدت اینجایی:ws3:

لینک به دیدگاه
دوستایه گلم ممنونم از این همه لطفی که بهم داشتید و رویه حله این مسئله بهم کمک کردید. :w72::w72::w72:

من فک می کنم تو ایران خیلی به ما دخترا داره ظلم میشه. کاش می شد اذهان رو باز تر کرد تا اگه زمانی هم دختری با پسری دوس شد 99 % دیده منفی به دختر نرسه.

این نظر شماست!!! به نظر من هیچ ظلمی به ما نمیشه.....نمیدونم شما مارو با کجا مقایسه کردین...

لینک به دیدگاه
اونوقت چطور اینهمه مدت اینجایی:ws3:

اوووووووووووه تازه کجاشو دیدی دختر . من خیلی کارایه دیگه هم می کنم جز این کارا .

مثلا مجله چاپ می کنم. دبیر انجمن علمیه یونیمونم. و خیلی کارایه دیگه .....

ولی به همه کارام می رسم. چون همیشه مشغوله کارم. روزی 1 ساعت هم تفریحم اومدن تویه این باشگاهه. که تنها تفریحه زندگیه منه.

لینک به دیدگاه
اوووووووووووه تازه کجاشو دیدی دختر . من خیلی کارایه دیگه هم می کنم جز این کارا .

مثلا مجله چاپ می کنم. دبیر انجمن علمیه یونیمونم. و خیلی کارایه دیگه .....

ولی به همه کارام می رسم. چون همیشه مشغوله کارم. روزی 1 ساعت هم تفریحم اومدن تویه این باشگاهه. که تنها تفریحه زندگیه منه.

اینطوری که خیلی خوبه.........:a030:

لینک به دیدگاه
با اروپا :w16::w16::w16:

شما از اروپا چی میدونین؟؟؟؟ منظورت تو فیلماست؟؟؟؟ من یه مدت واسه کار بابام دانمارک بودیم...بخدا اون چیزی که هست با اون جیزی که فکر میکنی خیلی فرق داره.....انشااله وقتی رفتی متوجه میشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...