رفتن به مطلب

ایا من بیمارم؟

VINA

ارسال های توصیه شده

ی چیزایی حتی شوخیشم آزار دهندس

واقعا یه وقتایی ادم به جایی میرسه که دوست داره پیش کسایی حرف بزنه که نمیشناسنش و حال روحیش خوب نیست و تحمل یه حرفای این چنین نداره شاید از نظر شما شوخی بوده اما با توجه به حال من فقط باعث شد یه لحظه اشکم در بیاد

شوخی به وقت و جاش قشنگه

موفق باشید:icon_gol:

به شدت بااین تیکه حرفت موافقم......

یه چیزایی شوخیشم زشته خیلی زشت...

خیلی خوبه که اتفاقا سوالاتو میپرسی..

خیلی این اخلاقتو دوس دارم:hapydancsmil:

این مشکلا...

برای همه زندگیا هست.مگه تا یه مشکلی پیش بیاد باید بگی این زندگی نباشه بهتره؟؟؟

تا شما تجربه زندگی مشترک نداشته باشی درکش نمیکنی..فک میکنی مث دوران نامزدی و دوستیه..اصلا اینطوری نیس

زندگی کلی مشکلات داره..که باید حلش کرد..نه صورت مسااله رو پاک کرد:w16:

بعدم عشقم همون زندگی ای که میگی باید با جون دل باشه اینطوری نیس..زندگی رو با جون و دل باید حفظ کرد نه اینکه انقد سریع همه چیزو تموم کنی..

دوست عزیز گاهی تلنگری که باعث در اومدن اشک بشه میتونه مفید واقع بشه :w16:

از این حرف هدف داشتم

همونطور که در جواب عطیه گفتم زندگی باید با چشم باز و هوشیاری آغاز بشه . بعضی مشکلات گذرا و قابل حل هستن که اصلا نباید دربارش حرف زد . بعضی مشکلات دیگه که حاد تر هستن نتیجه ی انتخاب چشم بسته ی طرفین هست که دو راه بیشتر نداره ، یا باید پرونده شو بست یا باید باهاش ساخت و کنار اومد == وقتی میخواهید راه دوم رو انتخاب کنید بهتره که خودت با خودت درباره ش فکر کنی . جار زدن و نظر گرفتن از دیگران و نظرات متفاوت میتونه از هدفت دوورت کنه !

در جواب سوده جان بگم که درسته زندگی مشکلات داره اما مشکلات بیرونی نه اینکه مشکلات با شریک زندگیت !!

مشکلات دوران نامزدی با زندگی مشترک متفاوت هست ولی اعتمادها در هر دو یکسان !

متاسفانه توی ایران به دلایل مختلف فرهنگی و مذهبی و .. اکثر جوان ها توجیه درستی از ازدواج نشدن واسه همین ازدواج ها با نارضایتی همراه هستش.

بهتره درباره ش صحبت نکنیم

بنده هم نظر شخصی و تجربیاتم رو گفتم و آرزویی غیر از بهبود برای دوست استارتر و خوشبختی برای دیگر دوستان ندارم

شاد باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

عاقلانه اینه که بهش ندی والسلام

مردهای که خانمهاشون جور هزینه های زندگی رو میکشند و دم نمیزنند همیشه به تجربه نشون داده شده که پرو که هستند پروتر هم می شوند و تازه حق به جانب هم باقی میمونند و ضررشو فقط خانمشون میکنه و بس

کسی که حتی حاضر نیست خرجی خونه رو بده یا کادو بده و اگرم میده به نام و به نفع خودش میزنتش با شرمندگی اصلا قابل اعتماد نیست و وقتی بهش نتونی خدمات مالی بدی ممکنه بره دنبال یکی دیگه البته اگه نمیگه تمام زن و دخترها براش میمرند الان در حال حاضر:whistle:

یجوری پول و یه جایی مصرف کن تا نتونه ازش سواستفاده کنه.

مثلا پس انداز وام مسکنی یا ملکی چیزی به نام خودت

ایشالا که از اون جور مردها نیست ولی دارم کم کم میشه مواظب خودت و موقعیتتو و احساساتتو و خلاصه همه چیزیت باش

لینک به دیدگاه

به طور وحشتناکی بدم میاد بگم همسر گرامی پول بده

2درود بر دختر شمال

بیمار کجا بود.. اگه تو بیمار باشی من سردسته ی روانی هام!

منم یه زمانی به طرز وحشتناکی بدم میومد که سالاد اولیه دست پخت فامیل رو بخورم ولی یه بار تست کردم و الان راحتم. بهش بگو پول میخوام.موردی نداره و زندگی مشترک این حرفا رو نداره!

لینک به دیدگاه

درود:icon_gol:

من از جایی ک مربوط ب نقصی در طرف مقابلت بود رو نخوندم.

اول اینکه، همه ما انسانها دچار مشکلات مختلف روانی هستیم. نکته دوم اینکه خیلی هاش مربوط ب همون 3 سال اول زندگی مونه.

اگرچه چند سالی هست ی سری کتابهایی هم ورق زدم، اما اگر واقعا جدی هست بهتره از یک مشاور ک نسبت ب شما شناختی یا ارتباط احساسی نداره مراجعه کنین.

گاها، خیلی موارد جدی وجود داره.

یک پیام خصوصی برات میفرستم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
چقدر ساده ای که اومدی اینجا نظر خواهی گذاشتی برای زندگی شخصیت ...

چیزی جز سو ظن برات نمیاره !

باز تو حرف زدی؟:|

هیچ مشکلی نداره نظر خواهی کرده و قرار نیست بر طبق حرفهای بچه ها عمل کنه

اون یه سوال پرسید پوب رو بهش بدم یا نه»:|

حالا من یه سوال میپرسم

اگر زن از شوهرش پول بخواد میشه سواستفاده؟

شوهری که همه خرج زندگی باهاش خرج زن و بچه رو میده زیر گرما کار میکنه باید بگه خانواده ازم سواستفاده میکنن؟

اگر شوهرش رو میشناسه شاید دلایلی برای اینکارش داشته باشه

لینک به دیدگاه
چقدر ساده ای که اومدی اینجا نظر خواهی گذاشتی برای زندگی شخصیت ...

چیزی جز سو ظن برات نمیاره !

سلام

با اینکه مشکلاتو نباید گفت موافقم اما تو تو دنیای واقعی:banel_smiley_4:و گرنه از هیچکی مشورت نگیرم میترکم:ws3:

لینک به دیدگاه
زندگی مشترک باید با دل و جون باشه ،

وقتی فکری توی ذهن یکی از زوجین میاد که همسرش داره سواستفاده میکنه، دو حالت داره :

یا واقعا داره سواستفاده میکنه ==> نتیجه ، بد

یا ایشون داره بد بینانه فکر میکنه ==> نتیجه ، بد

همچین زندگی ای نباشه بهتره :ws3:

ببخشید استارتر عزیز رُک گفتم ! با عطیه بودم ! :w02:

ایشالا مورد حادی نیست و برطرف میشه :w16:

احتراما بدترین جواب ممکن :/

لینک به دیدگاه

اگه حرفشون منطقي نيس قبول نكن

اينطور كه ميگي اصلا منطقي نمياد بالاخره شما هم داري تلاش ميكني و زحمت ميكشي

البته بايد ديد كدومتون قدرت مديريت اقتصاديتون بالاست شما يا همسرت

اگه فكر ميكني همسرت ميتونه اين پول رو بهتر مديريت كنه و شماهم از قبل اين مديرت صاحب دارايي جديدي بشي خب با رعايت بعضي موارد حقوقي ( مثل باز كردن يه حساب مشترك ) اجازه بده اون مديريتش كنه توهم با پرداخت بخشي از قسطها كمكش كن ولي اگه احساس ميكني تو حرفش يا رفتارش ناخالصي وجود داره منطقي باش چون تنها اين مسئله نيس كه ....قراره با اين مرد سالها زندگي كني و با خوبيا و بديهاش كنارش باشي پس كم هزينه ترين و منطقي ترين راه رو انتخاب كن

هيچ كس به اندازه خودت همسرتو نمي شناسه بهتر رگ خوابشو ميدوني چيه

بالاخره تو هم به عنوان يه زن سياست ها و ظرافتهاي خاص خودتو داري كه اينجور مواقع ميتوني ازشون استفاده كني

اگه برات امكان داره از يه شخص بيطرف كمك بگير مثلا مشاور

هرچن بايد مشاور خوب رو بتوني پيدا كني

لینک به دیدگاه

ميدونم اينجا جاش نيس ولي با اجازه وينا جون ميگم

چن وخت پيش توي توئيتر خوندم يه نفر نوشته بود

با همسرم اختلاف داشتم رفتيم پيش مشاور

مشاور بهمون گفت از هم طلاق بگيريد

ميگفت ما از هم طلاق گرفتيم اما بعدش فهميدم مشاور با همسرم ازدواج كرده :w58:

اينو گفتم كه حواسمون باشه اگه پيش مشاور ميريم اول در موردش خوب تحقيق كنيم

يه همچين مشاورهايي هم اين روزا بعيد نيس پيدا بشه

كلا دنياي خر تو خري داريم شديد :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
احتراما بنده از کسی نظر نخواستم. شما نظرتون رو برای دوستانی که ازتون نظر خواستن بیان بفرمایید // :icon_pf (34):

زیر پستاتون بنویسید که نظر نمی خواید.

لینک به دیدگاه
باز تو حرف زدی؟:|

هیچ مشکلی نداره نظر خواهی کرده و قرار نیست بر طبق حرفهای بچه ها عمل کنه

اون یه سوال پرسید پوب رو بهش بدم یا نه»:|

حالا من یه سوال میپرسم

اگر زن از شوهرش پول بخواد میشه سواستفاده؟

شوهری که همه خرج زندگی باهاش خرج زن و بچه رو میده زیر گرما کار میکنه باید بگه خانواده ازم سواستفاده میکنن؟

اگر شوهرش رو میشناسه شاید دلایلی برای اینکارش داشته باشه

ناصر جون این بحث به صورت عام مشکلی نداره خیلی هم موضوع جالبیه و ممکنه بشه با خوندن نظرات متفاوت یک رفتار متعادل و پخته رو پیدا کرد

اما الان روی زندگی شخصی vina ، هیچ جای بحثی نداره !

هر چقدر هم که بی خیال باشه بازم ناخودآگاهش تحت تاثیر قرار میگیره و دچار سو ظن میشه

و السلام

لینک به دیدگاه
ميدونم اينجا جاش نيس ولي با اجازه وينا جون ميگم

چن وخت پيش توي توئيتر خوندم يه نفر نوشته بود

با همسرم اختلاف داشتم رفتيم پيش مشاور

مشاور بهمون گفت از هم طلاق بگيريد

ميگفت ما از هم طلاق گرفتيم اما بعدش فهميدم مشاور با همسرم ازدواج كرده :w58:

اينو گفتم كه حواسمون باشه اگه پيش مشاور ميريم اول در موردش خوب تحقيق كنيم

يه همچين مشاورهايي هم اين روزا بعيد نيس پيدا بشه

كلا دنياي خر تو خري داريم شديد :banel_smiley_4:

:w58::w58:

لینک به دیدگاه

ما تو فک و فامیل رسممونه که خانمها هرچی درمیارند برا خودشون پس انداز میکنند مگر موقعی که مرد نتونه از تامین مخارج در برهه زمانی بربیاد که خانم کمکش میکنه

ولی خانم ها دوست دارند بدون اینکه بگند (غرور) ماهیانه مبلغی برا خودشون بزارند کنار و راحت برند خرید و سایر ... یعنس اگه شوورا بدونند که با این کار خانمشون روز به روز جوونتر میشه حتما تا اونجا که جا داره حسابشون رو پر میکنند یک جمله معروف بگم....

اگه میخوای بانوی محترمت برات فرشته باشه براش بهشت بساز

تصمیم با خودته رعایت کردن همیشه راه حل خوبی نیست و خط قرمزی داره که اون خط وظیفه برات میاره

سعی کن خواسته های خودت رو مد نظر داشته باشی

و یادت باشه زندگی مشترک در ارجهیت هستش ولی هرکس در تنهایی خودش هم نیازهایی داره که نباید سرکوب بشه

لینک به دیدگاه
ما تو فک و فامیل رسممونه که خانمها هرچی درمیارند برا خودشون پس انداز میکنند مگر موقعی که مرد نتونه از تامین مخارج در برهه زمانی بربیاد که خانم کمکش میکنه

ولی خانم ها دوست دارند بدون اینکه بگند (غرور) ماهیانه مبلغی برا خودشون بزارند کنار و راحت برند خرید و سایر ... یعنس اگه شوورا بدونند که با این کار خانمشون روز به روز جوونتر میشه حتما تا اونجا که جا داره حسابشون رو پر میکنند یک جمله معروف بگم....

اگه میخوای بانوی محترمت برات فرشته باشه براش بهشت بساز

تصمیم با خودته رعایت کردن همیشه راه حل خوبی نیست و خط قرمزی داره که اون خط وظیفه برات میاره

سعی کن خواسته های خودت رو مد نظر داشته باشی

و یادت باشه زندگی مشترک در ارجهیت هستش ولی هرکس در تنهایی خودش هم نیازهایی داره که نباید سرکوب بشه

اینجا بحث خاله زنک بازیه سهند جان تاپیکو اشتباه اومدم :ws28::ws28::ws28: فقط دیدمت گفتم یک نقل قول بگیرم

یجا دیدم یک چیزی چند ماه پیش پرسیده بودی ازم ولی من الان دیدم و نقل قول نگرفته بودی

:|

میخواستی یک لایه سفید رنگ روی یک چیزی بشونی تو مایه های آب بازی و آبکاری

مورد رو برام خصوصی کن واسا کنار با من کاریت نباشه

لینک به دیدگاه
اینجا بحث خاله زنک بازیه سهند جان تاپیکو اشتباه اومدم :ws28::ws28::ws28: فقط دیدمت گفتم یک نقل قول بگیرم

یجا دیدم یک چیزی چند ماه پیش پرسیده بودی ازم ولی من الان دیدم و نقل قول نگرفته بودی

:|

میخواستی یک لایه سفید رنگ روی یک چیزی بشونی تو مایه های آب بازی و آبکاری

مورد رو برام خصوصی کن واسا کنار با من کاریت نباشه

فکر نمیکنید این جملتون اصلا قشنگ نیست و دارین توهین میکنین؟

و فکر نمیکنی آداب و شعور اجتماعی ایجاد میکنه شما سوالاتونو تو پیج هر فردی بفرستین؟

این همه جسارت کی به شما میده که خیلی راحت توهین میکنین و حرف میزنین

جایی که دوست ندارین صحبت کنید میتونین بک بزنین برید بیرون و نه اینکه گهر بار کنید

لینک به دیدگاه
فکر نمیکنید این جملتون اصلا قشنگ نیست و دارین توهین میکنین؟

و فکر نمیکنی آداب و شعور اجتماعی ایجاد میکنه شما سوالاتونو تو پیج هر فردی بفرستین؟

این همه جسارت کی به شما میده که خیلی راحت توهین میکنین و حرف میزنین

جایی که دوست ندارین صحبت کنید میتونین بک بزنین برید بیرون و نه اینکه گهر بار کنید

Make Love

Not War JoJo

/

لینک به دیدگاه

سلام عزیزان

والا من نسل جدید دیدم همه آقایون ماشالا دست بگیرشون عالیه...اطراف من اصولا خانما کارمندن ، حقوقشون کامل خرج خونه میشه..آقایونشون اصلا خرج سرو لباس خانم و بچه نمیکنن و کاملا با خانوماس ...خدا نکنه بخوان خونه و ماشینی چیزی بخرن یاد جیب مبارک خانم و خانواده خانم میفتن...من خودم کارمندم اگه ازدواج کنم صد در صد حقوقمو تو خونه خرج میکنم ولی متنفرم ازینکه همسرم بم بگه پول بش بدم که چیزی بگیره///دوس دارم خودم با میل خودم بدم نه اینکه همسرم طلب پول کنه... وقتی پدرمو با آقایون این دوره مقایسه میکنم از لحاظ خرج خونه و زندگی و... واقعا تاسف میخورم که چرا اینجوری شدن آقایون...:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...