رفتن به مطلب

ایا من بیمارم؟

VINA

ارسال های توصیه شده

سلام:ws3:

یه سوالی داشتم خواستم نظر بپرسم تا بفهمم برخوردم اشتباس یا درست:banel_smiley_4:

اول یه چیزی در باره خودم بگم : به طور وحشتناکی بدم میاد بگم همسر گرامی پول بده ..ترجیح میدم خودش بفهمه که به قول قوه الهی نمیفهمه (ما میگیم بخاطر مشغله زیاده:whistle:)

حالا ما یه وامی داریم نصف نصف داره در میاد و این پول هنوز در نیومده همسر گرام میگه بده من:w58:قسطاشم جدا میدیم ولی پول بره حساب همسر گرام:ws28:

حالا یه طرف میگم پسره پرو همش پولای منم میگیره یه طرفم میگم زندگی مشترک این حرفا رو نداره که:w02:

حالا کار درست چیه همکارام میگن نده :ws38:اما من خودم میگم ول کن بابا ..پول منو و اون نداره که:ws38:

با این وضع اقتصادی هم دلم میسوزه برای مردا:whistles:

لینک به دیدگاه

اول یه چیزی در باره خودم بگم : به طور وحشتناکی بدم میاد بگم همسر گرامی پول بده ..ترجیح میدم خودش بفهمه که به قول قوه الهی نمیفهمه (ما میگیم بخاطر مشغله زیاده:whistle:)

حالا ما یه وامی داریم نصف نصف داره در میاد و این پول هنوز در نیومده همسر گرام میگه بده من:w58:قسطاشم جدا میدیم ولی پول بره حساب همسر گرام:ws28:

حالا یه طرف میگم پسره پرو همش پولای منم میگیره یه طرفم میگم زندگی مشترک این حرفا رو نداره که:w02:

حالا کار درست چیه همکارام میگن نده :ws38:اما من خودم میگم ول کن بابا ..پول منو و اون نداره که:ws38:

یه خولدشو بده بزنه زخم زندگیتون...امافقط یکمیشو..بلاخودتم نگه دال:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
یه خولدشو بده بزنه زخم زندگیتون...امافقط یکمیشو..بلاخودتم نگه دال:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

همشو میخواد:banel_smiley_4:

حالا خدایی من هر چی هم پول دارم تو امور زندگی خرج میکنماا اما لامصب به چشمش نمیاد:ws3:یبار دوسش گفت ب پول زنت چشم داری :ws28:گفت زندگی مشترکه:ws3:

حالا یه کوفتی هم بگیره فیفتی فیفتی کنه خوبه اما حتی کادو تولدم یه سیم کارت خرید به اسم خودش زد:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
همشو میخواد:banel_smiley_4:

حالا خدایی من هر چی هم پول دارم تو امور زندگی خرج میکنماا اما لامصب به چشمش نمیاد:ws3:یبار دوسش گفت ب پول زنت چشم داری :ws28:گفت زندگی مشترکه:ws3:

حالا یه کوفتی هم بگیره فیفتی فیفتی کنه خوبه اما حتی کادو تولدم یه سیم کارت خرید به اسم خودش زد:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

ایشون احتمالا میدونن شما بینهایت بهشون علاقمندی

هی ایز سو استفاده :ws3:

لینک به دیدگاه
ایشون احتمالا میدونن شما بینهایت بهشون علاقمندی

هی ایز سو استفاده :ws3:

علاقمند که هستم:banel_smiley_4:

اما کاش یه روزی این مردا بفهمن اگه یه زنی سکوت میکنه نمیخواد چیزی بشنوه که دوس نداره و گرنه خودش تا تهش اون دست پلیدشو خونده:sigh:

لینک به دیدگاه

ای بابا چه بتیغه شوهرت :ws3: به نظر من حالا اینکه شاغلیدو خودتم درآمد داریو بزار کنار بهش بگو مثلا ماهی فلان قدر بمن پول بده بابت مخارج خونه که وظیفشه باید هرماه بریزه به حسابت :a030: بعدشم بیشتر اوقات که گفت پول بده بگو ندارم:icon_razz: یا پول قرعه کشیو میگه بده یه بهونه ای بیار بگو میخوام خرج فلانش کنم :icon_razz:

لینک به دیدگاه

داره ازت سواری میکشه درسته زندگیه مشترکه همه چی نصف به نصفه ولی خب یه سری چیزا هم جز وظایف مرداس حالا خانوما فقط قراره کمک کننده باشن نه اینکه کل بار رو به دوش بکشن :w58: خرج خونه با اونه تموم شدو رفت :icon_razz:

لینک به دیدگاه
داره ازت سواری میکشه درسته زندگیه مشترکه همه چی نصف به نصفه ولی خب یه سری چیزا هم جز وظایف مرداس حالا خانوما فقط قراره کمک کننده باشن نه اینکه کل بار رو به دوش بکشن :w58: خرج خونه با اونه تموم شدو رفت :icon_razz:

عاشقتم با تفکراتت ، کاملا درسته و قبول دارم:a030:

مینا میگی از این کارا و زندگیت میکردی و همسرت متوجه نیست یا به روش نمیاره یا شاید بی اهمیته، شایم فکر میکنه وضیفته که اینطور نیست و این محبت توست .

من بعیض بین زنو مرد رو قبول ندارم ولی هر چیزی به اندازش ، کمک میکنی جای تشکر داره، ولی این بده بده اصلا درست نیست . بنظرم پولها رو برای روز مبادای خودت پس انداز کن چون اون روز مبادا که برسه هیچکس بهت کمک نمیکنه

لینک به دیدگاه

1سلام

2زندگی خصوصی خودت است سعی کن چیزهای درونی زندگی رابه کسی نگویی ! اینم علت داره ! کم کم میفهمی !خواستی بگم. اگرهم خواستی مثل من که بعضی وقتها احساس میکنم دارم منفجرمی شم فقط دردودل کن !

بگذریم دولتمون به خانم ها ارزش نمی ده وحقشونومیخوره + بعضی وقتها دین حالا شما میگی..............

اینجوری که متوجه شدم توعالم محبت ومهربانی یک کاری کردین که شاید بشه اسمشوگذاشت باج یا کوتاه آمدن جلوی هرخواسته ای که این مورد تو بعضی ازخانوادهای دیگه هم هست ! همون به اصطلاح میخو محکم نکوبیدی! همین حرفهای خودت را به خودشون بزن .

لینک به دیدگاه

به نظر من زندگی مشترک این حرفارو نداره... کم کم که عمر زندگی مشترکتون بیشتر شه، این چیزا بنظرتون شاید خنده دار بنظر برسه... چون پدر و مادرهای خودمونو می بینین دیگه، اصلا با هم این حرفا رو ندارن... ولی بازم محض احتیاط ببینین همسرتون (ببخشید) جنبه اینجور فداکاری ها رو از جانب شما داره... منظورم اینه که با رضایت قلب این کارو بکنین، اگه 100% دوستش ندارین این کارو نکنین...:ws37:

لینک به دیدگاه

پول بهشون بدید.

قبلش بدون از اون پول چطور میخواد استفاده کنه.

شاید اونم کاری نکنه و حتی بزاره بانک به اسم هودش ولی شک نکن در نهایت واس روز مبادا داره پس انداز میکنه.

باهاش صحبت کن.بپرس ضروریه که پول بدی بهش یا نه...

لینک به دیدگاه
شوهر نکنی شما یه موقع....:ws28:

زندگی مشترک باید با دل و جون باشه ،

وقتی فکری توی ذهن یکی از زوجین میاد که همسرش داره سواستفاده میکنه، دو حالت داره :

یا واقعا داره سواستفاده میکنه ==> نتیجه ، بد

یا ایشون داره بد بینانه فکر میکنه ==> نتیجه ، بد

همچین زندگی ای نباشه بهتره :ws3:

ببخشید استارتر عزیز رُک گفتم ! با عطیه بودم ! :w02:

ایشالا مورد حادی نیست و برطرف میشه :w16:

لینک به دیدگاه
تا بوده چنین بوده و تا هست چنین است.:there:

:ws3:پلید

خرج خونه رو که ی وقتایی من ی چی میخرم ی وقتایی اون:banel_smiley_4:

عاشقتم با تفکراتت ، کاملا درسته و قبول دارم:a030:

مینا میگی از این کارا و زندگیت میکردی و همسرت متوجه نیست یا به روش نمیاره یا شاید بی اهمیته، شایم فکر میکنه وضیفته که اینطور نیست و این محبت توست .

من بعیض بین زنو مرد رو قبول ندارم ولی هر چیزی به اندازش ، کمک میکنی جای تشکر داره، ولی این بده بده اصلا درست نیست . بنظرم پولها رو برای روز مبادای خودت پس انداز کن چون اون روز مبادا که برسه هیچکس بهت کمک نمیکنه

واقعا همین که حساب من حساب خودش میدونه حرصم میگیره:ws3:

1سلام

2زندگی خصوصی خودت است سعی کن چیزهای درونی زندگی رابه کسی نگویی ! اینم علت داره ! کم کم میفهمی !خواستی بگم. اگرهم خواستی مثل من که بعضی وقتها احساس میکنم دارم منفجرمی شم فقط دردودل کن !

بگذریم دولتمون به خانم ها ارزش نمی ده وحقشونومیخوره + بعضی وقتها دین حالا شما میگی..............

اینجوری که متوجه شدم توعالم محبت ومهربانی یک کاری کردین که شاید بشه اسمشوگذاشت باج یا کوتاه آمدن جلوی هرخواسته ای که این مورد تو بعضی ازخانوادهای دیگه هم هست ! همون به اصطلاح میخو محکم نکوبیدی! همین حرفهای خودت را به خودشون بزن .

من اصلا زبون اعتراض ندارم ی اخلاق گندی که دارم همه رو تو خودم میریزم واسه همینه سوارم شده:4564:

طلاقتو بگیر

:w02:

ی چیزایی حتی شوخیشم آزار دهندس

واقعا یه وقتایی ادم به جایی میرسه که دوست داره پیش کسایی حرف بزنه که نمیشناسنش و حال روحیش خوب نیست و تحمل یه حرفای این چنین نداره شاید از نظر شما شوخی بوده اما با توجه به حال من فقط باعث شد یه لحظه اشکم در بیاد

شوخی به وقت و جاش قشنگه

موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

فکر کنم بدونم وامتون چیه:ws28:

وام ازدواجه عایا؟؟؟؟:ws38:

ببین واقعیتش شما و همسرتون زندگی و روال زندگی خودتون رو دارید

منم و همسر خودم روال زندگی خودم

اما از اتفاقی که برای وام ما افتاده میگم شاید جواب سوالتون رو بگیری

کل وام ازدواج رو من برداشتم و چندین بار از روش خرج کردم و دوباره برگردوندم و الان کامل تو یه حساب بانکی به نام خودم هست و کارتشم دست منه

من و همسرم هیچ وقت نمیگیم "پولم" میگیم پولامون.... و اون پول هرچند ناچیز رو به عنوان سرمایه زندگی مشترکمون میدونیم

هر ماه هم کل قسط رو خودم میدم و خدا رو شکر تا حالا عقب نیوفتاده

اگرچه حتی اگر خانومم هم پولی از روش برمیداشت بازم این رو وظیفه خودم میدونم که خودم اقساطش رو پس بدم

به نظر من اصلا این وظیفه خانوم خونه نیست که بخواد پولی رو که با کار کردن خودش در آورده هزینه زندگی کنه و اگه این کار رو بکنه نشانه دلسوزی و مهربونیش هست که البته شما هم هستید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

چرا با خودش حرف نمیزنی؟

بدترین کاری که به نظر من در حق خودت میکنی اینکه تو خودت میریزی...اول اینکه از درون خودتو ناراحت میکنی و دوم اینکه ممکنه ذهنت به نادرستی قضاوت کنه بالاخره انسانی ممکنه چیزی رو که اصلا در واقعیت نیست رو تصور کنی و منظور همسرت رو بد تلقی کنی

قرار نیس وقتی حرف میزنید بگی پول من یا پول تو که اونم بهش بربخوره یا ناراحت بشه

بهتره تو نوع حرف زدنت سیاست داشته باشی جوری که حس نکنه داری پول من پول من میکنی چون ممکنه بعدها بزنه توسرت چیزی هست که هر انسانی میتونه دچارش بشه دختر و پسرم نداره

خیلی راحت تو یه زمان مناسب باهم بشینید بعد بپرس قراره با پولامون چیکار کنیم؟حتی این ایده رو میتونی بهش بدی که بنظرت حساب مشترک باز کنیم/.؟که هر وقت هر کدوممون پول نیاز داشتیم بتونیم ازش برداریم...

پول اساسا باید تامین کننده ی آرامش باشه غیر اینه؟وقتی سلب آرامش کنه به چه دردی میخوره؟بنظر من خود آدم تعیین میکنه پول به چه کارش بیاد...

بنظرم بشینید برای حقوق هایی که میگرید هم بر نامه ریزی کنید مثلا هم به اون اجازه بده یه مقدار برای صرف خودش پس انداز کنه هم به خودت بعد مابقی رو به حساب مشترکتون بریزید یا اصلا بده به اون خرج خونه کنه....

کلید هر مشکل و معمایی حرف زدن توام با آرامشه....البته این مشکل بزرگی نیست حل میشه:w16:

لینک به دیدگاه
:4564:

ی چیزایی حتی شوخیشم آزار دهندس

واقعا یه وقتایی ادم به جایی میرسه که دوست داره پیش کسایی حرف بزنه که نمیشناسنش و حال روحیش خوب نیست و تحمل یه حرفای این چنین نداره شاید از نظر شما شوخی بوده اما با توجه به حال من فقط باعث شد یه لحظه اشکم در بیاد

شوخی به وقت و جاش قشنگه

موفق باشید:icon_gol:

به شدت بااین تیکه حرفت موافقم......

یه چیزایی شوخیشم زشته خیلی زشت...

خیلی خوبه که اتفاقا سوالاتو میپرسی..

خیلی این اخلاقتو دوس دارم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
زندگی مشترک باید با دل و جون باشه ،

وقتی فکری توی ذهن یکی از زوجین میاد که همسرش داره سواستفاده میکنه، دو حالت داره :

یا واقعا داره سواستفاده میکنه ==> نتیجه ، بد

یا ایشون داره بد بینانه فکر میکنه ==> نتیجه ، بد

همچین زندگی ای نباشه بهتره :ws3:

ببخشید استارتر عزیز رُک گفتم ! با عطیه بودم ! :w02:

ایشالا مورد حادی نیست و برطرف میشه :w16:

این مشکلا...

برای همه زندگیا هست.مگه تا یه مشکلی پیش بیاد باید بگی این زندگی نباشه بهتره؟؟؟

تا شما تجربه زندگی مشترک نداشته باشی درکش نمیکنی..فک میکنی مث دوران نامزدی و دوستیه..اصلا اینطوری نیس

زندگی کلی مشکلات داره..که باید حلش کرد..نه صورت مسااله رو پاک کرد:w16:

بعدم عشقم همون زندگی ای که میگی باید با جون دل باشه اینطوری نیس..زندگی رو با جون و دل باید حفظ کرد نه اینکه انقد سریع همه چیزو تموم کنی..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...